Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 12:42   #1
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Chyba udało mi się odnaleźć to forum i mam nadzieje, że umieszczam ten wątek w dobrym miejscu. Moim zadaniem jest sporządzenie recenzji na temat depilatora Silk epil 7 Skin Spa. Postaram się zrobić to najlepiej jak umiem aby przedstawić Wam wady i zalety depilacji depilatorem jak i samego depilatora. Wczoraj gdy tylko go dostałam ( nie muszę opisywać szoku jakiego doznałam gdy zobaczyłam pudełko ;-) ) postanowiłam użyć go pierwszy raz i jestem zachwycona. On naprawdę wyrywa najmniejszy włosek !! Wystarczyło przejechanie po nodze a już wydepilowany był pasek. Jeżeli chodzi o ból. Jak wiadomo depilator ma za zadanie wyrwać włosa a więc nie jest to łaskotanie, jednak uważam, że przy użyciu depilatora na najsilniejszych obrotach ból jest o wiele mniejszy. W następnych dniach postaram sie dać większą recenzję oraz użyje depilatora Silk epil 7 Skin Spa pod wodą oraz wypróbuje końcówkę peeligującą.

IMAGE DEPILATORA:
- śliczny, poręczny, bardzo kobiecy
- piękny fioletowo - biały kolor
- dużo końcówek
- bezprzewodowy - super sprawa

Pozdrawiam Basia ;-)
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-07-25 o 21:05
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:00   #2
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

DEPILACJA PODWODNA ;-P

Otóż właśnie sprawdzałam czy mój depilator umie pływać i tak umie i to jak a teraz na serio właśnie przetestowałam mój nowy depilator w wannie pełnej wody, jeszcze nigdy nie miałam okazji tak używac depilatora gdyż mój stary nie miał takiej funkcji i powiem szczerze, że trochę mnie ten fakt denerwował gdyż po kąpieli musiałam robić oddzielną depilację a teraz mogę cieszyć się moim dwa w jednym Jakie widzę plusy depilacji depilatorem w wannie ?? Otóż takie:

1. Zaoszczędzony czas.
2. Wygoda.
3. O wiele mniejszy ból !!! JUPI

Co do samej depilacji pod wodą. Depilator pewnie trzyma się w mokrej dłoni, nie wyślizguje się z niej, depilacja jest tak samo skuteczna jak na sucho. Mam nadzieję, że nie zapomniałam o niczym, jeżeli jednka tak się stanie napewno uzupełnię wpis. Dobrej nocy

PS. JEŻELI MACIE DO MNIE PYTANIA, CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEM
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:42   #3
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

NAKŁADKA PEELINGUJĄCA

Dzisiaj przyszedł dzień na przetestowanie słynnej nakładki - szczoteczki peeligującej. Jest to okrągła szczoteczka z mięciutkim włosiem, która po włączeniu drga i masuje naszą skórę przez co ma złuszczać martwy naskórek. Powiem szczerze, że po włączeniu jej i przyłożeniu do ręki miałam mieszane uczucia. Bo jak oś takiego ma złuszczyć naskórek i zapobiec powstawaniu wrastających włosków ?? No ale przecież jeżeli nie spróbuje to się nie dowiem. Tak więc wziełam swój żel nalałam na skóre i wzięłam się za peelingowanie. Uczucie nie powiem bardzo przyjemne i relaksujące. Gdy skąńczyłam i wyłączyłam mój sprzęt oraz spłukałam i wytarłam skórę poczułam coś niesamowitego. Moja skóra była mięciutka i delikatna !!!! Jak to możliwe ?? Nie wiem. Ja jestem zachwycona i mam nadzieje, że po systematycznym używaniu nakładki peeligującej moje wrośnięte włoski znikną na zawsze Po użyciu wystarczy wypłukać nakładkę pod wodą i zostawic do wyschnięcia. C.D nastąpi Już jutro zapraszam na test nakładki golącej !!!! Buziaki ;-*

Dodam jeszcze, jeżeli chodzi nakładkę peelingującą to nie zastąpi ona mojego ulubionego peelingu, ale będę jej używać pomiędzy normalnym peelingiem mechanicznym. Ogólnie bardzo fajna sprawa
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-08-02 o 22:12
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 22:11   #4
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

GOLARKA

Witam ze względów zdrowotnych nie mogłam napisać recenzji końcówki golącej Braun tak jak obiecałam ..... Robię to jednak dzisiaj Jak wcześniej pisałam bardzo lubię metodę depilacji jaką jest depilator, jednak nie wszystkie części ciała się do tego nadają ( przynajmniej u mnie ) takim miejscem jest strefa bikini, która jest bardzo wrażliwa ( nie mogę nawet uzywać zwykłej maszynki do tej sfery bo mam mnóstwo krostek ). Dlatego postanowiłam użyć golarki Braun. Golarka ma specjalną, przezroczystką nakładkę ( trymer ), który służy gdy nie chcemy zgolić włosków całkowicie. Sama golarka depiluje bardzo dobrze, nie omija wlosków, nie chwyta też ich. Golenie za pomocą tego urządzenia trwa chwile, nie uczula i nie podrażnia. Jestem na tak

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-08-02 o 22:12
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:31   #5
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Dzisiaj po raz drugi użyłam depilatora Braun do depilacji nóg podczas kąpieli. Zrobiłam to aby potwierdzić poprzednie wnioski i napisać parę słów na koniec. Mój wniosek jest jest: depilator brauna, który można używać pod wodą to najlepsze co mnie spotkało w kwestii depilacji. Ból jest o wiele mniejszy, można powiedzieć, że czuć lekkie mrowienie. Dodam, że nie jest to mój pierwszy depilator. Poprzedni mam już od 5 lat i było mocno używany, przez co urywał część włosków zamiast je wyrwać. Był to również Braun.
Dzisiaj jestem pewna, że mam 100% zaufanie do tej marki i gdy ten depilator odmówi mi posłuszeństwa za kilka lat, to na pewno sięgnę po kolejnego Brauna.

Podczas dzisiejszej depilacji użyłam nakładki do miejsc wrażliwych, użyłam jej przy kostce gdzie ciężko wyrwać włoski oraz na kolanach. Dodam, że te miejsca, przynajmniej u mnie są dość wrażliwe przez co czasami nie byłam wstanie wydepilować tych miejsc starym depilatorem, w przypadku tego - ciepła woda oraz ta mała nakładka pozwoliła mi na całkowitą depilację.

Jestem zachwycona. Nie jestem wstanie powiedzieć na temat tego depilatora nic złego. Dla jest idealny. Jak pisałam już wcześniej lubię też szczoteczkę peeligującą, ale nie zrezygnuję z mojego ulubionego peelingu. Jest to fajny dodatek, który może wspomóc w walce z wrastającymi włoskami. Jest może tylko jedna kwestia, którą bym zmieniła, mianowicie możliwość wyłączenia światełka podczas wykonywania peelingu. Uważam to za zbędne, a i szybciej wyczerpuje się bateria.

Jeżeli chodzi o ładowanie, to trwa około godziny, jest szybkie. Bateria wystarcza na dosyć długo, za pierwszym razem nie ładowałam depilatora i wystarczył mi na wydepilowanie nóg, zrobienie peelingu oraz użycia golarki.
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.