Mamusie kwietniowo - majowe:))) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-01, 20:09   #2371
Meme
Zadomowienie

GG do Meme
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

Śliczna mała!

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:39   #2372
yendza
Raczkowanie

GG do yendza

A to my przed wieczorną kąpielą.

Dobrej nocy, śpijmy póki możemy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przewijanie.jpg (17,9 KB, 84 załadowań)

http://yendza.blog.pl/

Emilka

a l b u m
yendza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:28   #2373
gosik79
Zakorzenienie

Odniosłam wrażenie, że nasze dzieci Yendzo są do siebie podobne. Jeszcze nie mam fotografii z Mają oprócz tych szpitalnych na których wyglądałam jak idź stąd i nie wracaj. Dziś się specjalnie umaluję i uczeszczę a potem oddam w ręce fotografa Adama.

Pogoda dziś ohydna a chciałam wziąć małą na krótki spacer.

Pasibrzuch wstała o 7, najadła się w 10 minut i teraz nie chce spać, nosimy ją na zmianę i mówimy do niej różne miłe rzeczy a dziecko jest zadowolona i się uśmiecha od czasu do czasu. Cwaniara.
gosik79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:32   #2374
yendza
Raczkowanie

GG do yendza

Cytat:
Napisane przez gosik79 Pokaż wiadomość
Odniosłam wrażenie, że nasze dzieci Yendzo są do siebie podobne. Jeszcze nie mam fotografii z Mają oprócz tych szpitalnych na których wyglądałam jak idź stąd i nie wracaj. Dziś się specjalnie umaluję i uczeszczę a potem oddam w ręce fotografa Adama.
Yhm, jak pokazałam małżowi zdjęcie Mai to powiedział "Ale uwierz kochanie, że nie mam z nikim innych dzieci". Mają inne kształty główek, lecz rzeczywiście są podobne! Czekam na fotkę duetu.

Emilka przespała drugą noc z rzędu (23-2, 3-7:30), a po nakarmieniu i przewinięciu zapadła na drzemkę, która trwa już 2,5 godziny. Coraz lepiej sobie ze sobą radzimy. Pojutrze pierwszy spacer.... (o, chyba się obudziła - pędzę z odsieczą)

Emilka

a l b u m
Stary 2007-05-02, 09:32   #2375
buena
Wtajemniczenie

Gosik ciesz się, że jest zadowolona a nie płacze. U mnie tak było wczoraj. Najpierw nie spała od 11 do jakoś przed 16, a potem od 19 do po 22. I za drugim razem prawie cały czas płakała. Nie wiem, chyba miała kolkę. Za to w nocy spała aż do około 3.30 a potem obudziła się o 7.30, więc dała trochę pospać.

Gosik, czy wypróbowywałaś już chustę? Bo cały czas zastanawiam się nad jej kupnem.

Maluszki śliczne.
buena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:12   #2376
Asika
Zadomowienie

Meme, u mnie z apetytem to tak dziwnie trochę jest. Jem, bo w końcu mogę na to sobie pozwolić i jem różne rzeczy, których przed ciążą unikałam, np. dużo słodyczy, bułeczki świeżutkie z masełkiem, lody itp. i sprawia mi to przyjemność. Ale żebym jakaś głodna niesamowicie była i pochłaniała to jedzenie z głodu to nie powiem. Raczej z łakomstwa niż z głodu I z świadomości, że po ciąży dieta a po diecie matki karmiącej powrót do normalnego nicniejedzenia Ale jak np byliśmy nad morzem to byłam głodna duuużo częściej niż w domu. Może świeże powietrze tak na mnie działa. Wagą się nie przejmuję. Mam nadzieję że zrzucę jak tylko będę mogla malą karmić. Eh, założyłabym juz jakąś fajną letnią kieckę.

Co do pomiarów USG to dodam tylko że moja siostra cioteczna nastawiała się na dzieciaka ponad 4 kilo a urodzil się pół kilo lżejszy. Widać ten aparat akurat przekłamywał w drugą stronę niż te na których my mamy USG robione.

Gosik, Yendza fajne te Wasze dziewuszki i rzeczywiście dość podobne.

Ktoś wie co u Bebe?
Asika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 11:09   #2377
mimi764
Raczkowanie

Dziewczyny, wody mi odeszly! No nie w urodziny tesciowej!
Nie mam jeszcze skurczy, ale ta woda leci i leci co jakis czas. Mam nadzieje ze jutro urodze. Dobrze, ze sie wyspalam .
Siedze w domku i czekam na meza, polozna ma tez pozniej zajrzec, trzeba troche lazienke posprzatac i w kuchni tez by sie przydalo .

Dzieciaczki sa super ladne!
mimi764 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 11:18   #2378
pyciaczek
Raczkowanie

Pelsonik, gratuluje coreczki, odezwij sie szybko!
Gosik, Yendza, sliczne córunie, takie delikatne. Gosik, Majka ma na głowce cos co wyglada jak blizna? Laura ma takie dwie, zastanawiam sie co to jest .

Buena jesli chodzi o chuste carrot infant czy jakos tak, to ja probowalam tam wlozyc Laure, ale nawet teraz kiedy ma prawie 2 mce, topi sie w niej. Troche zaluje ze ja kupilam, bo chyba bede bala sie ja nosic, ze mala sie udusi.

Troche sie martwie ze Laura jeszcze sie nie usmiecha-tzn usmiecha sie ale tak do siebie. Nie ma jeszcze swiadomych usmiechow, w odpowiedzi na nasz usmiech. Sprawdzalam u dziewczyn marcowych, ze ich dzieci juz sie usmiechaja. Teraz mam jakies schizy ze moze miec autyzm (za duzo mi tego wladowali do glowy na studiach). Wszyscy mnie wyzywaja ze nie mam tak w ogole myslec, ale taka juz chyba rola matki zeby sie martwic .

Buena co do kataru, Laura miala bardzo silny, do tego kaszel, podejrzewali nawet zapalenie pluc i dostalam skierowanie do szpitala (dopiero w trzecim mnie przyjeli, ale to juz osobna historia ). Psikalam jej woda morska, podawalam cebion (wit, c w kroplach), smarowalam pod noskiem mascia majerankowa, przy silnych atakach kataru psikalam euphorbium. Bardzo przydatna okazala sie tez frida do noska (gruszka zupelnie sie nie sprawdzila), sciagalam jej wydzieline co kilka godzin. Powodzenia w walce z katarkiem!
Mimi, trzymaj sie, mi wody lecialy praktycznie przez caly porod (czyli 18 godz.), nie spodziewala sie ze tyle ich jest. Bolesne skurcze zaczelam miec po jakis 6 godzinach od odejscie wod. Powodzenia, szybkiego i bezbolesnego (chociaz to chyba niemozliwe) porodu.

album
pyciaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 11:43   #2379
gosik79
Zakorzenienie

Nie blizn nie ma żadnych, to tylko bardziej łyse miejsce od innych na łebku.

Mała ma dziś dzień stawiania się starym, ledwo zamknie oczka a już ryczy i z powrotem się budzi. Biedny tata jest jeszcze do tego nieprzyzwyczajony, choć ja już miałam takie akcje. Na szczęście potem będzie spała jak zabita przez kilka godzin. Potem...

Mimi to świetnie, zyczę aby skurcze nie dały ci mocno w kość, choć tak jak Pyciaczek mówi to raczej niemożliwe. W każdym razie oby poród był szybki a dziecko szybko przy mamusi i tatusiu.
Stary 2007-05-02, 11:52   #2380
pyciaczek
Raczkowanie

Gosik, wiem ze blizn nie ma, bo niby skad . Laura ma na glowce wlasnie takie bardziej łyse miejsca, ktore ukladaja sie w kreske, a przez to wygladaja jak blizny. Wydawalo mi sie na zdjeciu ze Majka tez ma cos takiego.

album
Stary 2007-05-02, 15:21   #2381
wmagda
Raczkowanie

a tak z innej beczki: czy wasze dzieci też tak straszliwie płaczą podczas kąpieli, jak mój synek?? właściwie to nie jest płacz, tylko panika i krzyk staramy się do niego mówić czule, wszystko robić bez nerwów i delikatnie, ale wystarczy, że zdejmę mu ubranko i ma gołą klatkę piersiową - wtedy zaczyna się dramat. fakt, jest ciepłolubny, ale grzejemy pomieszczenie do 24-25 stopni C. mi się zdaje, że on nie lubi i boi się nie mieć niczego na sobie. ale nawet jak położyłam na niego pieluszkę i kąpałam go z tą pieluszką, to na nic się to nie zdało
mam nadzieję, że jest to kwestia przyzwyczejnia się i tego, że będzie wiedzieć, co go dalej czeka. ale jak na razie jest ciężko.. a ogólnie synek spokojny, płacze tylko podczas kąpieli i bólu brzuszka. ech, chyba trzeba to przetrwać
wmagda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 15:39   #2382
ewa make-up
Raczkowanie

Moja Kaśka nie płacze podczas kąpieli,tylko w momencie jak się ją wyciąga z wanienki,potem jak oliwkuje jej ciałko ,robie to powoli,spokojnie to przestaje.
Stary 2007-05-02, 15:57   #2383
Asika
Zadomowienie

Jejku, Mimi, jak Tyś to zrobiła co? Ale Ci fajnie, chciałaś wcześniej i masz. Ja też życzę szybkiego i spokojnego porodu. Trzymaj się i daj znaćco i jak.
Stary 2007-05-02, 16:23   #2384
buena
Wtajemniczenie

Pyciaczku, dzięki za rady. Też zastanawiałam się nad kupnem fridy i chyba to zrobię. Już koleżanka mi ja polecała.
Ech...szkoda, że chusta się nie sprawdza. Będę musiała w niedługim czasie przejechać krótką drogę (jakieś 40 min) autobusem i chyba będę musiała tachać małą w foteliku - nosidełku.

Kaja krzyczy podczas kąpieli mimo, że staram się wykonywać spokojne ruchy i mówię do niej łagodnym głosem. Przy smarowaniu oliwką też nie jest zachwycona. Może zostały jej złe wspomnienia po szpitalu. Wiadomo, jak położne "obracają" maluchami.
buena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 17:48   #2385
karinaaa
Zadomowienie

Zastanaiwam sie jak odroznic wymioty od mocnego ulania? Z mojej mlutkiej to czasami az trysnie ze wszystko jest zalane i niewiem czy ona wymiotuje czy tak ulewa Jesli to wymioty to pewnie cos zlego jem tylko jak rozpoznac kiedy dziecko wymiotuje,polozna mowila ze moze tak ulewac ale ja nie jestem przekonana i sie strasznie martwie.Jak wyglada to u waszych maluszkow??
Wogle Amelka jest obzartuchem i lapczywie je a mi pokarm leci dobrze i duzo i az sie krzsztusi mleczkiem,staram sie ja krocej trzymac przy piersi aby tyle na raz nie jadla ,niewiem moze to cos pomoze.

A przy kapieli placz najczesniej zaczyna sie jak juz sie zrobi jej chlodno(tak mi sie wydaje) i kiedy wyjmuje ja z wanienki ale szybciutko owijam reczniczkiem i zaraz przechodzi.

Edytowane przez karinaaa
Czas edycji: 2007-05-02 o 21:24
karinaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:28   #2386
gosik79
Zakorzenienie

Maja jest dziś tak marudna, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Ryczy po każdym przebudzeniu, kręci się, najpierw ssie jak głupia a potem odpycha mi pierś i znów ryczy mimo tego, że jest najedzona. Ciężko z nią wytrzymać, nie jest to wina pokarmu, nawet go próbowałam jest słodki:/.

Mała dopiero co przestała wyć i zasnęła. Nie ma kolki, jest najedzona i przewinięta. Doszliśmy do wniosku, że to już nie jest zwykłe marudzenie, coś jej musi być. Jeżeli tym razem też się obudzi i będzie ryczeć idziemy z nią do szpitala albo przychodni, to nie jest normalne zachowanie.

Edytowane przez gosik79
Czas edycji: 2007-05-02 o 21:12
Stary 2007-05-02, 22:02   #2387
pyciaczek
Raczkowanie

Laura tez nie lubi byc kapana, drze sie strasznie, chociaz teraz troche mniej niz na poczatku. Uspokaja sie dopiero kidy jest kapana. Kapie ja w oilatum, oszczedzam jej w ten sposob namadlania a potem smarowania oliwka (tak polecila polozna).
Karina, moja Laura wlasnie nie tylko ulewa ale i wymiotuje. Mozna to poznac po tym ze wymioty sa "pod cisnieniem", czesto brudzi w ten sposob swoje i moje ubranie. Poza tym wymioty oprocz buzi, leca tez noskiem a nawet uszami. Jesli takie wymioty zdarzaja sie sporadycznie to nie jest to nic zlego, gorzej jesli wystepuja po kazdym karmieniu (tak jak u nas ).

album
Stary 2007-05-03, 05:20   #2388
karinaaa
Zadomowienie

Pyciazku u nas jest tak samo,teraz wiem ze ona napewno wumiotuje ,dzis bylo wlasnie i noskiem,ale nie po kazdym jedzeniu ale raz na dobe.martwie sie strasznie tym mowilam poloznej ale ona na to ze to ulewanie ,a co tobie lekarz mowil??jakie sa przyczyny?
karinaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 06:43   #2389
yendza
Raczkowanie

GG do yendza

Czy Wasze dzieci mają czkawkę? Emilka praktycznie po każdym karmieniu. Męczy się biedactwo. Noszę ją w pozycji pionowej i dopajam piersią, zazwyczaj pomaga po kilku minutach. Jak jest u Was?

Co do wymiotów, to mała na szczęście nie robiła tego od pobytu w szpitalu.

Jutro planujemy pierwszy spacer.

Poza tym mam coraz bardziej zmasakrowane sutki... Smaruję bepanthenem i co któreś karmienie karmię przez nakładkę Aventu (mała musi być w dobrym humorze, żeby to łyknąć), ale robi się coraz gorzej. Macie jeszcze jakieś sposoby na poranione piersi?

Emilka

a l b u m
Stary 2007-05-03, 07:10   #2390
gosik79
Zakorzenienie

Miśkowa też ma czkawkę ale niezbyt często, głownie po tym jak się nałyka powietrza podczas karmienia (teraz pilnuję żeby tak łapała otoczkę, żeby ta zatykała jej usta) oraz jak trochę zmarznie na przewijaku podczas zmiany ubranka, ale nieczęsto.

Na piersi pomógł mi też bepanthen ale dopiero po tym jak Maja nauczyła się w miarę prawidłowo chwytać pierś, teraz już przychodzi to jej bez problemu (gdzieś po 7,9 dniach od narodzin).

Pierwszy spacer odbędzie się dziś, idziemy do szpitala dziecięcego zobaczyć co z jej nóżkami oraz może kolega da radę załatwić nam pediatrę, mała czesto głośno ryczy od wczoraj, teoretycznie bez powodu.
Stary 2007-05-03, 10:49   #2391
baska201
Zadomowienie

GG do baska201

Lena przy kapieli tez drze sie jak opetana to chyba zle wspomnienia ze szpitala jak widzialam jak one te dzieci pod kranem myja.. potem bioedactwa takie przerazone byly:/

kurcze to mnie zaniepokoilyscie z tym ulewaniem.. moja tez wlansie jak chlusnie czasami to az ja cala jestem w jedzonku.. a i zauwazylam, ze Leni ulkewa(czy wymiotuje) tylko po moim pokarmie jak zje butle to wszytsko jest dobrze dlaczego tak jest do tego mam coraz mniej pokarmu, nic nie pomaga..

Yendzo moja mala tez ma czesto czkawke, tylko u nas zdarza sie to po odbiciu..
co do sutkow to trzymam kciuki rzeby sie zaleczyly szybko.. mialam ten sam problem a teraz to juz miska sie w ogole nie najda tym pokarmem.. nie wiem czy u Ciebie tez az tak zle jest ale u mnie bylo tak, ze na jednej piersi nie mialam pol sutka.. do tego mala sciagala ze mnie rope i krew
mi bepanthen nie pomagal nic a nic, ani smarowanie wlasnym pokarmem, ani wietrzenie za duze rany to byly
baska201 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 11:15   #2392
gosik79
Zakorzenienie

Młodej nic nie jest, ryczy bo ryczy na wszelki wypadek zaaplikowałam sobie herbatkę laktacyjną bo padła teoria, że mała się nie najada. Nie wiem czy to może być to, bo pokarm mi sam wycieka z sutków ale warto spróbować.

Zostawiliśmy ją w wózku bo zasnęła i przynajmniej jest chwila spokoju.

Basiu ja się tobie dziwię, że przy takich ranach jeszcze karmisz małą, jesteś supermenką chyba.

Ortopedę mamy na czwartek, mała ma coś z nóżkami ale nie jest to szpotowatość wg lekarza. Trzeba ją szeroko pieluchować a reszty dowiem się właśnie w czwartek.
Stary 2007-05-03, 12:24   #2393
Asika
Zadomowienie

Wiadomość od Bebe:
"My wciąż w szpitalu. Marcel trochę choruje, leżał na neonatologii pod kroplówką. Od 3 dni jest już ze mną cały czas, je i przybywa na wadzei wożę go tylko na zastrzyki i badania. Jutro będzie miał pobrany posiew i jeśli wynik będzie dobry - a musi byuć!-to po niedzieli do domu".

Bebe - trzymamy kciuki za Małego.
Stary 2007-05-03, 15:23   #2394
pyciaczek
Raczkowanie

Bebe, wracajcie szybko do nas!

Karina jak bylam w szpitalu to lekarka mi powiedziala ze to moze byc zwezenie odwiernika. Nie wiem za bardzo co to znaczy, Laura za tydzien bedzie przyjeta do szpitala i wtedy zrobia jej badania w tym kierunku. Ale wydaje mi sie ze jak u was zdarza sie to raz na dobe, to nie jest to to. Polozna mowila ze tak sie zdarza u dzieci ktore sa lakomczuszkami i jedza za szybko, wtedy zawartosc nie miesci sie w zoladku i dziecko wymiotuje.

U nas czkawka tez jest prawie po kazdym jedzeniu, podaje wtedy troche wody albo herbatki hippa-pomaga .

album
Stary 2007-05-03, 16:42   #2395
baska201
Zadomowienie

GG do baska201

Gosi wlasnie, ze nie jestem supermenka, bo sie zalamalam i nie karmilam jej z tej piersi gdszie nie bylo pol brodawki, sciagalam pokarm, ale to bylo niestrety za malo i praiwee nic z niego nie leci a z drugiego leci malutka i mala wrzeszczy.. wiec chyba przejdfziemy na butle a tak chcialam karmic mala piersia az mi jej zal
Pyciaczku mam nadzieje, ze to to.. bo Leni je jak szalona, ze musze jej wyjmowac butle albo cyca bo sie az krztusi taki maly zarol..
Trzymam kciuki za Laure mam nadzieje, ze ten pobyt w szpitalu pomoze i juz bedzie wszystko dobrze..
Bebe czekamy na was
Stary 2007-05-03, 17:28   #2396
Meme
Zadomowienie

GG do Meme

Asika trzymasz sie jakoś? Ja miałam dzis KTG - ginka rzuciła okiem..:
"Świetne! CZekamy!" Na moja niewyraźną mine spytała który tydzień i dalej :"No to czekamy!" Mam juz dosyc tego czekania! Najpierw od 5 mies. chodziłam z głóką w kroku, tak że siedzieć prawie nie mogłam a teraz jak przyszło co do czego, to jakis zastój w interesie...Osobiscie mogę być ciąży jeszcz next week - tyle zniosę (ja...chyba jajko..) - potem biorę się (również osobiscie) za wywoływanie porodu!

FILIPEK

MADZIA
Stary 2007-05-03, 19:30   #2397
Asika
Zadomowienie

Meme jakoś u mnie leci. Ja jeszcze niestety nie mogę sobie pozwolić na wywoływanie porodu. Muszę ponosić jeszcze przynajmniej 2 tygodnie. Chociaż może to potrwać i dużo dłużej, a na prawdę mam powoli dosyć. Dzisiaj byliśmy na spacerze i ledwo doczolgałam sie do domu. Cały brzuchol mam twardy, napięty i chyba mam te skurcze przepowiadające choć na szczęście niebolesne. Zastanawiam się czy nie powinien mi się już brzuch obniżyć a jakoś nie odnotowałam tego faktu. Eh, Meme chyba zostałyśmy tylko we dwie nierozdwojone.
Jutro jedziemy zrobić ostatnie zakupy dzieciowe. Wanienka, fotelik, kupię też chyba poduszkę do karmienia i zastanawiam się czy mi potrzeba więcej niż dwie małe butelki do karmienia jak nastawiam się na karmienie piersią
Stary 2007-05-03, 20:54   #2398
Meme
Zadomowienie

GG do Meme

Asika ja kupiłam dwie małe z Aventu, bo mam z tego tez laktator, po 1szej ciaży b.mi sie pzrydał, jak chciałam gdzieś wyskoczyć, to odciagałam mleko i mąż dawał Filipkowi, dwie buletki 125ml spokojnie na dzień dobry wystarczą. Smoczki trzeba zmienić najszybciej za jakieś 2mies. wiec nie ma stresa. Nie musisz dodatkowych na razie kupować. Wiesz, ja tez sie zastanwiałam nad ta poduszka do karmienia, bo ponoc jest bardzo pzrydatna,ale z drugiej strony dałam sobie bez niej rady karmiac piersią Filipa, a dwa z tego co widziałam to jest ona dosć sporawszych rozmiarów. Co prawda pzrydaje się potem bo dziecko mozna tak fajnie o nia oprzeć, jak jeszcze nie siedzi a nie chce tylko leżeć, ale czy ja wiem...?Co potem z taka wielka poduszka zrobić?Jakos nie mogę sie do tego pzrekonać. Co prawda jest bardzo pzrydatna zaraz po porodzie zeby na niej siedzieć,ale mam wrazenie że pzrydaje sie najwyzej na najbliższych4-5 mies. a co potem? Ja nie lubie jak mi sie niepotrzebne graty zaczynaja panoszyć po mieszkaniu, oczywisćie ktos moze pwoiedzieć,ze zawsze można sprzedać na Allegro...tak właściwie to jakos nie umiem się do tego zakupu pzrekonać.:/ A co do terminu, to wiesz, kierujac się tylko USG to ja niby tez mam pzred sobą jescze 3 tyg. ale jakoś nie chce misie w to wierzyć - brzuch mówi sam za siebie....dlatego wychodzę z założenia, ze termin mam za tydzień.

FILIPEK

MADZIA
Stary 2007-05-03, 20:59   #2399
Meme
Zadomowienie

GG do Meme

Baska, nie łam się! Kup nakładki na pierś! Nie rezygnuj tak szybko, wiem co to znaczy pogryzione i zakrwawione brodawy!Wietrz,ssmaruj Bepanthenem - nie tzreba go zmywać do karmienia - i pzrykładaj małą tak,zeby chwytała całą otoczkę. Wiem,że łatwo mi sie mówi,ale ja pzrechodziłam to samo, mało tego, bardzo bardzo chciałam karmic a genialna pani Pediatra wiedząc czym grozi podani butli kazała mi pzrez tydzień takowa podawać, bo brałam anabole - swoja drogą bezpieczne dla dziecka, bo ginka wiedziął że karmię - potem bardzo ciezko mi było nawrócic Filipa na pierś i właściwie kolejne kilka miesiecy to była moja własna wala z cycami i laktatorem o pokarm, o to ,zeby mały ssał. A wsytarczyło,żeby ktos mi pomógł go dobrze pzrystawic od samego początku,ale gdzie tam...

FILIPEK

MADZIA
Stary 2007-05-04, 06:33   #2400
baska201
Zadomowienie

GG do baska201

Meme ja sie nie poddaje tylko w tym problem, ze nic nie pomagalo na te chore piersi w rezultacie w jednej nie ma nic.. zero nic nie leci a z drugiej mala sciaga, ale jej to nawet na 30 min nie stracza i w rezultacie musze dawac sztuczne.. na szczescie Lenie jest obojetnie czy to piers czy butla.. jak ja przystawiam to ladnie lapie (wlasnie tak jak mowisz cala brodawke) zobaczymy moze laktacja wroci.. najbardziej zalamuje mnie to, ze jak zaleczyly sie te rany to pokarmu coraz mniej.. pewnie przy druugim dziecku(jesli takie bede miala) nie bedzie az takich problemow.. co do nakladek to Lena nie chciala przez nie ciagnac nie wiem czemu..

a my dzis pobudka o 5.50 mala dostala jesc i dopero teraz zasnela.. oczywiscie musiala zwymiotowac (bo lewaniem to ja bym tego nie nazwala) ale to jest taki lakomczuch, ze szok ssie dopoki leci a potem fontanna.. zastanaiwm sie czy ona z tego wyrosnie czy bedzie takim lakomczuchem juz zawsze..
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości