Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-09, 06:34   #5191
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

U nas dziś noc w otulaczu i od razu 2 pobudki na karmienie od 21 do 6 zamiast stu. I zasypia sam, przy lulaniu, bez cyca, tylko z szumem. Cud! Muszę tylko kupić otulacz na zamek, bo ten z Motherhood średni jest.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 06:35   #5192
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

My też noc spokojniejsza niż wczoraj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 06:58   #5193
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

A u nas noc ciężka. Nie chciała zasnąć po kąpieli, dopiero po 2h przysnela. Po nocnym karmieniu też ciężko było ją uśpić. I nad ranem pobudka co 10 min, więc wylądowała w naszym łóżku (czego bardzo nie chcialam, wolałabym żeby spała w swoim łóżeczku) i w miarę szybko zasnęła. A ja jestem zombie.
Jeszcze mnie tz wkurza. On wraca z pracy, niby zmęczony i wgl, ale nie pomyśli że ja też mam prawo być zmęczona i niewyspana, że chciałabym odpocząć, zrobić sobie drzemke. A on ma czas po pracy na swoje hobby, a moim hobby według niego jest córka. Nawet nie zapyta czy coś mi pomóc 😢 jego jest ogarniecie wanienki i zrobienie mleka w czasie kąpieli, reszta dnia moja. musiałam się wyzalic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:03   #5194
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Nulka, to Pogoń swojego Tża bo się zajedziesz. Masz rację że masz żal do niego. Wymyśl mu parę obowiązków jak wraca z pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:04   #5195
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
U nas dziś noc w otulaczu i od razu 2 pobudki na karmienie od 21 do 6 zamiast stu. I zasypia sam, przy lulaniu, bez cyca, tylko z szumem. Cud! Muszę tylko kupić otulacz na zamek, bo ten z Motherhood średni jest.
Możesz pokazać jaki?
Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
A u nas noc ciężka. Nie chciała zasnąć po kąpieli, dopiero po 2h przysnela. Po nocnym karmieniu też ciężko było ją uśpić. I nad ranem pobudka co 10 min, więc wylądowała w naszym łóżku (czego bardzo nie chcialam, wolałabym żeby spała w swoim łóżeczku) i w miarę szybko zasnęła. A ja jestem zombie.
Jeszcze mnie tz wkurza. On wraca z pracy, niby zmęczony i wgl, ale nie pomyśli że ja też mam prawo być zmęczona i niewyspana, że chciałabym odpocząć, zrobić sobie drzemke. A on ma czas po pracy na swoje hobby, a moim hobby według niego jest córka. Nawet nie zapyta czy coś mi pomóc 😢 jego jest ogarniecie wanienki i zrobienie mleka w czasie kąpieli, reszta dnia moja. musiałam się wyzalic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i baty dla Tz

U mnie 1 w nocy i mój syn gdzieś biegnie 😴😴🔫
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:09   #5196
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Niezle historie z tymi czarami ale ja wierze w takie rzeczy nie dziwie sie ze Darietta sprobowala bo Wiktoria daje im popalic.

U nas noc lepsza niz 2 poprzednie ale bez szalu kilka pobudek mialam ale bylam nieprzytomna po wczesniejszych wiec chyba kp przysypialam🙄 poki co rano moj synus obserwowal okno wiec udalo sie wziac prysznic bez darcia ale wlosow sie balam myc hihi teraz go lulam to moze nadrobie.

W ogole czerwcowki chyba tak nie narzekaly jak my hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:13   #5197
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
A u nas noc ciężka. Nie chciała zasnąć po kąpieli, dopiero po 2h przysnela. Po nocnym karmieniu też ciężko było ją uśpić. I nad ranem pobudka co 10 min, więc wylądowała w naszym łóżku (czego bardzo nie chcialam, wolałabym żeby spała w swoim łóżeczku) i w miarę szybko zasnęła. A ja jestem zombie.
Jeszcze mnie tz wkurza. On wraca z pracy, niby zmęczony i wgl, ale nie pomyśli że ja też mam prawo być zmęczona i niewyspana, że chciałabym odpocząć, zrobić sobie drzemke. A on ma czas po pracy na swoje hobby, a moim hobby według niego jest córka. Nawet nie zapyta czy coś mi pomóc 😢 jego jest ogarniecie wanienki i zrobienie mleka w czasie kąpieli, reszta dnia moja. musiałam się wyzalic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zostaw Go trochę samego z dzieckiem, ja musiałam jechać w sobotę do lekarza, 1,5h mnie nie było, zobaczył jak to jest, od razu więcej pomagał przy młodej i w domu Facetom chyba tak trzeba czasem wytlumaczyc inaczej nie dociera Za to ja odpoczęłam psychicznie i jakoś więcej cierpliwości miałam do mojej marudy wiec w ta sobotę tez uciekam na godzinę do galeri odebrać zamówienie ciuchów

Wczoraj byłam zła matka, pozwalałam młodej ryczeć z 10 min czasem sama się uspokajała, czasem sie poddawalam, ale teraz w końcu po 4 dniach śpi sama
akada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 07:18   #5198
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
My zazwyczaj kapiemy ok. 19.00 ale nie codziennie, tylko co 2-3dni. Potem jeszcze karmienie zanim Klaudia zaśnie.
Klaudia ma często czkawkę, na pewno kilka razy dziennie ją dopada.

Dzisiaj w koncu wypróbowałyśmy z Klaudią chustę i bardzo nam sie spodobało. Klaudia po ok minucie w chuście odleciała w sen. Mi z kolei bardzo przyjemnie było czuc córkę tak blisko, jej cieplo. Załącznik 7185601


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Xzora pięknie wyglądacie.

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
A tym bepanthenem codziennie smarujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Po kazdej zmianie pieluchy, pupka bladziutka jak dotąd

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Xzora, przesłodko Klaudia wyglada cukiereczek

U nas z uszkiem niestety średnie wieści. Nadal się nie "zapisało" i dostaliśmy skierowanie do poradni wad słuchu gdzie maja lepszy sprzęt. U nas w szpitalu miały ogólnie problem z dokładnym wsadzeniem tej końcówki do ucha - może jest za małe i dlatego tez był problem. Zapewniały ze na razie nie muszę się niczym martwić bo to nadal mogą być zalegające mazie albo po prostu słaby sprzęt. Najlepiej takie badanie powtórzyć około 3 miesiąca. Jutro będę dzwonić do poradni to podpytam i nas umówię.
Druga męcząca mnie sprawa to ten okropny ryk Bartka. On nie płacze - on naprawdę wrzeszczy jakby ktoś go ze skory obdzierał. Jutro idziemy do pediatry bo nie wiem już co robić i w ogóle gdzie szukać przyczyny. Kupka jest codziennie, bączki są choć ostatnio rzadziej, jest najedzony, utulony a dalej krzyczy kilka godzin.
Przy okazji się zwazylismy - urodził się z waga 3460g a dzisiaj równo dwa tygodnie później - 3700g.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

Moja tez wyje i az sie dziwie czasem ze tak glosno potrafi

Kciuki za badanie słuchu, bedzie dobrze zobaczysz ✊️

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
A u nas noc ciężka. Nie chciała zasnąć po kąpieli, dopiero po 2h przysnela. Po nocnym karmieniu też ciężko było ją uśpić. I nad ranem pobudka co 10 min, więc wylądowała w naszym łóżku (czego bardzo nie chcialam, wolałabym żeby spała w swoim łóżeczku) i w miarę szybko zasnęła. A ja jestem zombie.
Jeszcze mnie tz wkurza. On wraca z pracy, niby zmęczony i wgl, ale nie pomyśli że ja też mam prawo być zmęczona i niewyspana, że chciałabym odpocząć, zrobić sobie drzemke. A on ma czas po pracy na swoje hobby, a moim hobby według niego jest córka. Nawet nie zapyta czy coś mi pomóc jego jest ogarniecie wanienki i zrobienie mleka w czasie kąpieli, reszta dnia moja. musiałam się wyzalic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez sie ciagle złoszczę ostatnio na tż, nie wiem już sama czy wymyślam bo mi hormony buzują czy liczyłam na więcej z jego strony...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:30   #5199
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Hejka

Unas noc jak wczoraj, 3 pobudki czy 4? Z tym.ze od 1 do 3 cyc, kupa, cyc, kupa wiec dwie godziny nie spałam:/ porem.znowu po 4 ipo 6:00 tak, ze raczej kiepsko...za to w dzień spał jak zaczarowany.

Nulka
Masz rację, pogadaj z TŻ jak sie czujesz i czego oczekujesz, im trzeba jasno mówić.

Mój też wraca z pracy zmęczony ale o co poproszę zrobi i dom cały ogarnia.

Sam
Teściowa okropna,jak tak.mozma, co ją to.obchodzi!! Jup jej zelr na cellulit i herbatę odchudzająca ciekawe jak się poczuje...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:37   #5200
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Chilli - współczuje zakrztuszenia i płaczu synka oby dzisiaj było lepiej.
Aggs - szkoda, ze badanie wyszło. 3mam kciuki, zeby kolejne na tym lepszym sprzęcie wyszło bez zarzutu. Brawa za wagę! Oby z tym krzykiem sie wyjasnilo.
Samantha - odnośnie tego KP w aucie to TZ chyba przesadził skoro nikogo obok nie było. Kupujesz tą chustę do karmienia? A teściowa z tym odchudzaniem cie tez przesadza!
Steves - super,ze wam sie tak otulanie sprawdza. Na moją chyba tez działa, ale ten tego tetrowego otulacza nie potrafię zawiązać - zaraz sie luzuje. Moze tez bym kupiła taki na zamek. Jak znajdziesz to wstaw link.

Sprawdziłam diastasis recti - mam szczelinę na 2 palce w sumie nie jest najgorzej, z tego co pamietam powinno sie dać zamknąć ćwiczeniami. Muszę jeszcze poczytać czy jest szansa ze sama sie domknie, bo chyba w ciazy sie fizjologicznie rozszerza a potem powinna sie domknąć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Nulka - współczuje bycia zombie! Powiedz TZ zeby zajął sie małą - nie ma co liczyć zeby sam sie domyślił.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:46   #5201
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Nie odzywam się bo od wczoraj dramat. Od 18 do 23 był wrzask. W końcu nie wytrzymalam i poszedł czopek i rurka 4 razy. Załatwiła się i spała do 5. Od 5 znowu jest to samo, ale nie dam jej nic bo musi się sama załatwić.
Moja mama jest w szoku, że ona w ogóle nie śpi. Odczyniala jakieś uroki i inne cuda. .. wymiękam.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 07:48   #5202
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Możesz pokazać jaki?


i baty dla Tz

U mnie 1 w nocy i mój syn gdzieś biegnie 😴😴🔫
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Chilli - współczuje zakrztuszenia i płaczu synka oby dzisiaj było lepiej.
Aggs - szkoda, ze badanie wyszło. 3mam kciuki, zeby kolejne na tym lepszym sprzęcie wyszło bez zarzutu. Brawa za wagę! Oby z tym krzykiem sie wyjasnilo.
Samantha - odnośnie tego KP w aucie to TZ chyba przesadził skoro nikogo obok nie było. Kupujesz tą chustę do karmienia? A teściowa z tym odchudzaniem cie tez przesadza!
Steves - super,ze wam sie tak otulanie sprawdza. Na moją chyba tez działa, ale ten tego tetrowego otulacza nie potrafię zawiązać - zaraz sie luzuje. Moze tez bym kupiła taki na zamek. Jak znajdziesz to wstaw link.

Sprawdziłam diastasis recti - mam szczelinę na 2 palce w sumie nie jest najgorzej, z tego co pamietam powinno sie dać zamknąć ćwiczeniami. Muszę jeszcze poczytać czy jest szansa ze sama sie domknie, bo chyba w ciazy sie fizjologicznie rozszerza a potem powinna sie domknąć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Nulka - współczuje bycia zombie! Powiedz TZ zeby zajął sie małą - nie ma co liczyć zeby sam sie domyślił.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny, otulacz mam ten z Motherhood we wzorek, ale on na niego za duży - właśnie zamówiłam ten miętowy, czyli oryginalnego Tulika (ze strony otulacz.pl).

Co do diastasis, to jest naturalne i zwykle schodzi się do 8 tyg. Ja specjalnie w tej sprawie i mięśni dna miednicy po nacięciu idę na początku września do urofizjoterapeuty. On zaleca bezpieczne ćwiczenia, podpowie, czy można nosić pas poporodowy i jeszcze może stosować taping, też przydatny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3a454700d8cf4f6795787e43dc2aa8c2.jpg (51,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mietowo-bialy-maly-1024x1024.jpg (54,2 KB, 62 załadowań)
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:53   #5203
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
My dzisiaj ciezki dzień bylam godzinke na spacerze mala ryczala cala drogę. Wkurza mnie to ze wnerwiam sie na to malenstwo choc staram sie nie pokazywac jej tego ale zdaza sie ze rycze razem z nią.

Dziś ja wykapałam w ziele ostrozenia może coś pomoże bo ktoś mi ją zaczarował.

Ja jak ide sie kąpać wkladam ją do fotelika albo zostawiam w lozeczku jak chwile poplacze nic sie nie stanie a ona uspokaja sie tylko na rękach.

Zaraz ide sie polozyc bo nie wiadomo jak dzisiejsza noc minie.
Jakie ziele?
Widzę, że temat uroków na topie.
Moja mama wodę z chlebem robiła.

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Xzora, przesłodko Klaudia wyglada cukiereczek

U nas z uszkiem niestety średnie wieści. Nadal się nie "zapisało" i dostaliśmy skierowanie do poradni wad słuchu gdzie maja lepszy sprzęt. U nas w szpitalu miały ogólnie problem z dokładnym wsadzeniem tej końcówki do ucha - może jest za małe i dlatego tez był problem. Zapewniały ze na razie nie muszę się niczym martwić bo to nadal mogą być zalegające mazie albo po prostu słaby sprzęt. Najlepiej takie badanie powtórzyć około 3 miesiąca. Jutro będę dzwonić do poradni to podpytam i nas umówię.
Druga męcząca mnie sprawa to ten okropny ryk Bartka. On nie płacze - on naprawdę wrzeszczy jakby ktoś go ze skory obdzierał. Jutro idziemy do pediatry bo nie wiem już co robić i w ogóle gdzie szukać przyczyny. Kupka jest codziennie, bączki są choć ostatnio rzadziej, jest najedzony, utulony a dalej krzyczy kilka godzin.
Przy okazji się zwazylismy - urodził się z waga 3460g a dzisiaj równo dwa tygodnie później - 3700g.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Trzymam kciuki! !

Sam matko współczuję Ci
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:57   #5204
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Chilli
Mój na szczęście jeszcze nie doprowadził mnie do zawału, ale czasami lekko.sie zaksztusi czy zapowietrzy i też mam strach w oczach.

Xzora
Mi po pierwszym porodzie taka na dwa palce szczelina się prawie domknęła, ale teraz wróciła większa i sama nie wiem czy damy radę. Wstaw ćwiczenia jak.znajdziesz

Mojemu dziecku dzien z nocą sie chyba myli ostatnio... w dzien śpi po 3h a w nocy po 1,5 h... może.niedojedzony po tylu godzinach snu? NIE wiem sama.

Aggs
Moj też czasami tak wrzeszczy ale nie bez powodu, ręce pomagają... mam nadzieję że mu to.minie i ze uszko da się w końcu zbadać.

Nulka
50 os... toż to wesele! U nas tradycją jest obchodzić chrzciny tylko w gronie najbliższych, rodzice i rodzeństo i chrzestni.

Głowa mnie boli okropnie
Pogoda się psuje chyba... wiec dziś chyba tak pięknie nie będzie spał.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 07:58   #5205
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dziewczyny zamykam zakładajcie nowy wątek.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 08:01   #5206
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Kto teraz zakłada?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 08:05   #5207
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Chilli
Mój na szczęście jeszcze nie doprowadził mnie do zawału, ale czasami lekko.sie zaksztusi czy zapowietrzy i też mam strach w oczach.

Xzora
Mi po pierwszym porodzie taka na dwa palce szczelina się prawie domknęła, ale teraz wróciła większa i sama nie wiem czy damy radę. Wstaw ćwiczenia jak.znajdziesz

Mojemu dziecku dzien z nocą sie chyba myli ostatnio... w dzien śpi po 3h a w nocy po 1,5 h... może.niedojedzony po tylu godzinach snu? NIE wiem sama.

Aggs
Moj też czasami tak wrzeszczy ale nie bez powodu, ręce pomagają... mam nadzieję że mu to.minie i ze uszko da się w końcu zbadać.

Nulka
50 os... toż to wesele! U nas tradycją jest obchodzić chrzciny tylko w gronie najbliższych, rodzice i rodzeństo i chrzestni.

Głowa mnie boli okropnie
Pogoda się psuje chyba... wiec dziś chyba tak pięknie nie będzie spał.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie głowa boli cała noc i nic nie pomaga.

Moja od 2do 6 taki cyrk odprawiła że szok. Cycka w ogóle nie ciągnęła tylko ryk. Aż wyszłam z domu koło 5 z bezsilności. Jak wróciłam to ja ululalam i zasnęła. Jeszcze tak mnie głowa napierdzielala że myślałam że wszystkich pozabijam.
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 08:22   #5208
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie odzywam się bo od wczoraj dramat. Od 18 do 23 był wrzask. W końcu nie wytrzymalam i poszedł czopek i rurka 4 razy. Załatwiła się i spała do 5. Od 5 znowu jest to samo, ale nie dam jej nic bo musi się sama załatwić.
Moja mama jest w szoku, że ona w ogóle nie śpi. Odczyniala jakieś uroki i inne cuda. .. wymiękam.
Tez jestem w szoku, ze tyle nie śpi... a podobno powinna głównie spać i jeść ... pewnie padasz na twarz, my chociaż nocka tak do 5 całkiem udana
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 08:32   #5209
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Zakładamy nowy wątek na poczekalni czy już odchowalnia?

Jestem zombiak i zaraz strzelę sobie w łeb.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 08:50   #5210
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

SteveS , w sumie ja wrzuciłam ten otulacze z motherhood do szuflady i zapomniałam! W szpitalu starałam się używać ale był za duży na mojego. Muszę go odgrzebać.

Akada, czasem trzeba tak odpocząć psychicznie bo można zwariować będąc tak uwiązana.

Xzora, myślę że spokojnie się domknie rozejście na dwa palce. Kresa biała zawsze się podczas ciąży trochę rozejdzie. Ty jesteś aktywną kobieta to brzuch dojdzie do siebie.

Morelle, współczuję. Mój wczoraj też się trochę darł ale z 2h a nie cały wieczór. Trzymajcie sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 09:04   #5211
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
U nas z uszkiem niestety średnie wieści. Nadal się nie "zapisało" i dostaliśmy skierowanie do poradni wad słuchu gdzie maja lepszy sprzęt. U nas w szpitalu miały ogólnie problem z dokładnym wsadzeniem tej końcówki do ucha - może jest za małe i dlatego tez był problem. Zapewniały ze na razie nie muszę się niczym martwić bo to nadal mogą być zalegające mazie albo po prostu słaby sprzęt. Najlepiej takie badanie powtórzyć około 3 miesiąca. Jutro będę dzwonić do poradni to podpytam i nas umówię.
Trzymam kciuki za synka.
U nas w szpitalu mierzyli jedno uszko chyba z 15 razy, bo sprzęt nie przylegał mu szczelnie do kanału słuchowego

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Zostaw Go trochę samego z dzieckiem, ja musiałam jechać w sobotę do lekarza, 1,5h mnie nie było, zobaczył jak to jest, od razu więcej pomagał przy młodej i w domu Facetom chyba tak trzeba czasem wytlumaczyc inaczej nie dociera Za to ja odpoczęłam psychicznie i jakoś więcej cierpliwości miałam do mojej marudy wiec w ta sobotę tez uciekam na godzinę do galeri odebrać zamówienie ciuchów
amen, Nulka nie daj się!


Chilli współczuję tego zakrztuszenia, my to przerabialiśmy w poniedziałek, serce mi stanęło, też go przerzuciłam na brzuch i zaczęłam klepać a potem miałam schizę, czy go za mocno nie klepałam po tych plecach i nie będzie miał syndromu dziecka potrząsanego (wiem, wiem...) i ciągle go obserwowałam, jeszcze synek zaraz potem zasnął jak kamień i się zrobił cały wiotki co, delikatnie mówiąc, nie pomagało mi się uspokoić

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

proponuję iść już na odchowalnię
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 09:07   #5212
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Idziemy na odchowalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 09:18   #5213
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Jestem za
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 09:51   #5214
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Nulka
50 os... toż to wesele! U nas tradycją jest obchodzić chrzciny tylko w gronie najbliższych, rodzice i rodzeństo i chrzestni.
U nas każda taka okazja jest szansą na rodzinną imprezę zresztą wszystkie tego typu imprezy typu chrzciny czy komunie w rodzinie tz takie się robi. Więc impreza na całego będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 10:31   #5215
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ja sie tylko melduje szybciutko z patologii. Na razie leze, dzis po badaniu pierwszy raz powiedzieli ze szyjka miekka i troche skrocona. No i zaczelam krwawic po badaniu. Czekam czy sie cos rozkreci bo jak nie to jutro test oksytocynowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 10:32   #5216
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Vadi no to rozumiem przez co przeszlas😑w ogole nie wiedzialam o tym syndromie masakraaaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 10:35   #5217
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Kto zaklada? Ja mogę spróbować jesli Klaudia sie nie obudzi i uda mi sie usiąść do kompa. W sumie nigdy tego nie robiłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 10:36   #5218
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

KociaMatka, kciuki

My po spacerku, kupsztal porządny nie chce iść od wczoraj. Zastanawiam się jak długo dam radę gondole z młodym wnosić na 4p. :/ Już jest ciężko a co dopiero jak młody utyje. Mogłabym wózek zostawić na dole gdzieś ale boje się że spadnę z młodym na rekach z tych schodów:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 10:43   #5219
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Kociamatka kciuki!!!

XZORA zakładaj

PESTYCYDA podziwiam Cię za noszenie gondoli z dzieckiem na czwarte piętro!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 10:51   #5220
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dziewczyny, zaczerwienia się młodemu pupa. Do tej pory przyznaje że używaliśmy chusteczek z wygody ale chyba zaczniemy przemywać wodą i wacikiem. Za każdym razem wylewacie ciepłą wodę do miseczki czy jak? Bo nawet jakbym tak zostawiła tą wodę tobą nie będzie za zimna dla niego? Ale mam rozkmine:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cashmere, nie ma co podziwiać. Jak trzeba to trzeba. Wolałabym żeby nie trzeba bylo-.- wolałabym miesKac na parterze

Dziewczyny, zaczerwienia się młodemu pupa. Do tej pory przyznaje że używaliśmy chusteczek z wygody ale chyba zaczniemy przemywać wodą i wacikiem. Za każdym razem wylewacie ciepłą wodę do miseczki czy jak? Bo nawet jakbym tak zostawiła tą wodę tobą nie będzie za zimna dla niego? Ale mam rozkmine:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.