Używanie samoopalacza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-04-23, 17:27   #1
moniquesss
Przyczajenie

Używanie samoopalacza

Hej, z góry przepraszam jeśli dział jest zły, wydawał mi się najodpowiedniejszy.
Sytuacja jest taka, że potrzebuję użyć samoopalacza, najlepiej ze 2-3 razy. Już robiłam to wielokrotnie wcześniej, problem w tym, że zawsze mam zacieki na dłoniach i przegubach nadgarstków. Próbowałam naprawdę różnych samoopalaczy i na całym ciele zawsze ładnie je rozprowadzam a wymienione miejsca to jakiś koszmar.
Po aplikacji zawsze myję ręce, w okolicach nadgarstków starałam się przetrzeć np ręcznikiem a potem i tak mam brzydki zaciek, albo widać wyraźne odgraniczenie..
Ma ktoś jakiś sposób na te nadgarstki/dłonie? Będę miała wkrótce duże wyjście, na którym będzie dużo zdjęć i nie wyobrażam sobie, żeby ludzie mieli później mieli patrzeć na moje zacieki.
moniquesss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 15:13   #2
DarkChocolate666
Wtajemniczenie

Dot.: Używanie samoopalacza

Kup rekawice do nakladania samoopalacza.
Stary 2019-04-30, 08:44   #3
BrzoskaKozka
BAN stały

Ja sama sobie w tej kwestii nie ufam, bo kiedyś robiłam sobie takie sesje samoopalania i wychodziłam niczym gepard z cętkami
BrzoskaKozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 10:44   #4
thegirlnextdoor
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moniquesss Pokaż wiadomość
Hej, z góry przepraszam jeśli dział jest zły, wydawał mi się najodpowiedniejszy.
Sytuacja jest taka, że potrzebuję użyć samoopalacza, najlepiej ze 2-3 razy. Już robiłam to wielokrotnie wcześniej, problem w tym, że zawsze mam zacieki na dłoniach i przegubach nadgarstków. Próbowałam naprawdę różnych samoopalaczy i na całym ciele zawsze ładnie je rozprowadzam a wymienione miejsca to jakiś koszmar.
Po aplikacji zawsze myję ręce, w okolicach nadgarstków starałam się przetrzeć np ręcznikiem a potem i tak mam brzydki zaciek, albo widać wyraźne odgraniczenie..
Ma ktoś jakiś sposób na te nadgarstki/dłonie? Będę miała wkrótce duże wyjście, na którym będzie dużo zdjęć i nie wyobrażam sobie, żeby ludzie mieli później mieli patrzeć na moje zacieki.
Ja polecam pianki samoopalające wraz z użyciem rękawicy
Po aplikacji na całym ciele delikatnie dokładam pianki na nadgarstku/ręce, żeby było delikatne przejście i wyglądało to naturalnie.
thegirlnextdoor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 19:32   #5
arbuzowa89
Raczkowanie

Trafilas do ekspertki :

1. Uzyj samoopalacz ktory ma w sobie kolor- nie przezroczysty- bedziesz widziec gdzie masz nalozone a gdzie nie.

2. Koniecznie spraw sobie rekawice specjalna do nakladania samoopalacza- polowa sukcesu.

3. Czasem te rekawice lubia przesiaknac wiec mozesz zabezpieczyc sie zwykla rekawiczka pod spodem.

4. Na dlonie smaruje rekawica po wierzchu normalnie a nastepnie mieszam samoopalacz z balsamem zeby nie byl taki intensywny i wcieram jak krem do rak.

5. Zrob peeling przed- nawilz twarz- bo samoopalacz podkresli na ciemno skorki/ strupki itp.
arbuzowa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 09:55   #6
thegirlnextdoor
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez arbuzowa89 Pokaż wiadomość
Trafilas do ekspertki :

1. Uzyj samoopalacz ktory ma w sobie kolor- nie przezroczysty- bedziesz widziec gdzie masz nalozone a gdzie nie.

2. Koniecznie spraw sobie rekawice specjalna do nakladania samoopalacza- polowa sukcesu.

3. Czasem te rekawice lubia przesiaknac wiec mozesz zabezpieczyc sie zwykla rekawiczka pod spodem.

4. Na dlonie smaruje rekawica po wierzchu normalnie a nastepnie mieszam samoopalacz z balsamem zeby nie byl taki intensywny i wcieram jak krem do rak.

5. Zrob peeling przed- nawilz twarz- bo samoopalacz podkresli na ciemno skorki/ strupki itp.
Pełna zgodność!
Super rady, wszystkie stosuję
thegirlnextdoor jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości