Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-05, 16:03   #1
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175

Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj


Witam


Jeśli macie pytania nt kremów do twarzy,potrzebujecie porady, chcecie podzielić się swoimi uwagami lub po prostu poplotkować o tej podstawie pielęgnacji naszych buziek, zapraszam Was tutaj ))

Jeżeli potrzebujesz szybkiej porady nt kremu do Twojego typu cery proponuje zapoznać się z tym wątkiem opracowanym przez Emilia1

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281

Jeśli natomiast macie jakieś uwagi lub sugestie zawsze można do mnie napisać.


Zapraszam do pytania,odpowiadania i plotkowania.

Loyd
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 09:05   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Na dobry początek ja będę pierwsza ( a co ) . Aktualnie używam serum do twarzy super Aqua i na to nakładam krem loreala Youth code. Mam cerę normalną. Serum używam sporadycznie kremu wiadomo. Pierwszego tygodnia stosowania myślałam że znalazłam pielęgnacyjną perełkę bo i cena nie była wysoka i skóra przyjemnie napięta i mięciutka. Niestety krem ma w swoim składzie coś co albo mnie uczula albo zapycha jak kto woli.
Mam okropny wysyp który nie mija mimo że wróciłam do domu( początkowo winiłam zmiany wody).
Szukam lekkiego ale nieźle nawilżającego kremu, takiego który będzie nadawał się pod makijaż. W awaryjnych sytuacjach używam Physiogelu ale do codziennego stosowania jest zbyt treściwy.

Czy któraś z Was miała może podobny problem z Youth code?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 14:37   #3
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Witam was serdecznie.
Posiadam problemowa typowo naczynkowa buzia do tego tlusta wlasciwie wszedzie nos policzki czolo broda i niestety krostki zaskorniaki okolice nosa broda troche na policzkach.Jetsem po 30tce bez zmarszczek.Naszczescie rumien nie towarzyszy mi ciagle tylko czasem i szybko znika.
Probowalam wielu kremow np z La roche , Bioderma, Lierene, ziaja, floslek, vichy, avenue, pharmaceris i wciaz twarz jest tlusta i pelno zaskorniakow .Moja cera jest b problematyczna i nie moge dobrac kremu od wielu lat,wlasciwie nigdy nie natrafilam n ataki ktory poskromi cere tlusta . Moze macie podobne doswiadczenie i udalo sie wam odkryc dobry krem?lub serum. Ciezka sprawa poniewaz tutaj trzeba przeciwdzialac jednoczesnie naczynkom krostkom i tlustej cerze,na jedno zadziala to szkodzi drugiemu. Juz nie wiem co robic.Jak wy sobie radzicie z takim typem cery???aha dodam ze naczynka to mam nawet i na calym ciele -taka zmora :((((
dzieki za odp....podrawiam
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 16:16   #4
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Mam dokładnie taki sam problem jak Ty. Mam cerę słustą, naczynkową, bardzo wrażliwą. Też używałam b.róznych produktów, a u mnie dodatkowo czoło jest problematyczne, trądzikowe, pełne blizn i przebarwień bo po trądziku.
Moja obecna pielęgnacja, która trochę ujarzmiła moją skórę to:
-rano: twarz myje w fizjologicznym zelu z Pharmaceris
-nakładam Alantan plus krem- krem za 7 zł, świetnie łagodzi podrażnienia, matuje nawet lekko...
-później krem z filtrem/puder do zmatowienia
Demakijaż: Babydream,tym żelem zmywam filtr, przemywam płynem micelarnym, zmywam płyn micelarny
na noc
- na czoło Isotrex
-LRP Redermic C i to jest mój wybawca, dzięki niemu skóra mniej się tłuści, twarz jest lekko rozjaśniona, zaskórników mniej, pory wyraźnie zmniejszone. Uwielbiam go i bardzo serdecznie Ci go polecam. Zresztą wszystko co wymieniłam jest dla mnie idealne do pielęgnacji.
Może poproś o probki lrp, a tego kremu Alantan plus koniecznie sprobuj. Jest fantastyczny.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 16:19   #5
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witam,
Ja rownież skuszona promocja zakupiłam krem na noc i serum YouthCode.Zaznacze może,ze jestem posiadaczka cery tłustej z trądzikiem rozowatym.Jakie były moje spostrzeżenia po użyciu produktu?Rowniez jak Ty zauważyłam niewielki wysyp ale rownież ogólne podrażnienie.Wydaje mi się,ze owa linia zawiera zbyt dużo alkoholu(jest on mocno wyczuwalny w zapachu).Bardzo się zawiodłam na tych produktach.
Pragnę nadmienić,ze mój trądzik nie ma postaci grudkowo-krostkowej tylko widoczne mam bardzo popękane naczynka na nosie i policzkach.I tu moje pytanie:doradźcie mi proszę,jakie sprawdzone kosmetyki do mojej cery mogę zakupić w Polsce?Za trzy dni wybieram się do ojczyzny i praktycznie jest to mój jedyny ratunek dla mojej cery.Tu w Niemczech panuje zacofanie w kwestii pielęgnacji a jak już to mam tylko wybór pomiędzy LRP i Avene.Kupilam kilka razy drogie kosmetyki typu Skinception czy ISIS Pharma Metroruboril ale nadal poszukuje produktów do codziennej pielęgnacji.Moj dermatolog przepisał mi maść z Metronidazolem i PARAFINA,kiedy dobrze wie,ze mam skore skłonna do zapychania i zaskornikow!Ignorant.
Jeszcze raz błagam Was o pomoc w wyborze kosmetyków do pielęgnacji cery tłustej,naczynkowej (trądzik rozowaty),sklonnej do zapychania,z zaskornikami,wrażliwej no i w wieku 34 lat.

Pozdrawiam
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 16:48   #6
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Cześć dziewczyny,

Ja rownież przyłączam się do klubu Świecących i Naczynkowcow.Ja mam dodatkowo zdiagnozowany trądzik rozowaty i poszukuje produktów do pielęgnacji 34 letniej skory tłustej,sklonnej do zapychania.Za 3 dni jadę do Polski i tutaj moja nadzieja.Doradzcie co mam kupic z polskich produktów pielęgnacyjnych.
Ze swojej strony mogę polecić tylko preparaty na trądzik rozowaty ale stosuje tez maseczkę do skory tłustej wrażliwej Salthouse Totes Meer Therapie oraz z Schaebens maseczkę Totes Meer Maske z błotem,algami oraz cynikiem.Moj schemat pielęgnacji wyglada następująco :

1)Rano:
- myje twarz żelem do higieny intymnej Facelle Sensitive
- tonik do skory suchej i wrażliwej z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego
- krem matujący wielowitaminowy Fair&Lovely
Lub Lavera fluid z ekstraktem z mięty i łopianu
- LRP Athelios XL żel matujący 50+
- makijaż

2) Wieczorem:
- wstępnie usuwam makijaż husteczkami Synergen
- mleczko do demakijażu Biocura
- żel Facelle
- mydło Allepo
t- tonik z octu jabłkowego
- Skinception Rosacea serum lub ISIS Metroruboril
- krem z masłem shea i kwasem salicylowym lub Babydream Intensive lub Absolute Care Sebum Balancing na noc
- co drugi dzień żel hialuronowy z witaminami

Błagam doradźcie kremy i kosmetyki,które mogę zakupić w Polsce.Co myślicie o Acne Derm dla mnie?

Całuski
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 17:35   #7
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja używam serum bioliq i kremu do cery tłustej bandi.Oba kosmetyki bez rewelacji
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 17:45   #8
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Witam,
Ja rownież skuszona promocja zakupiłam krem na noc i serum YouthCode.Zaznacze może,ze jestem posiadaczka cery tłustej z trądzikiem rozowatym.Jakie były moje spostrzeżenia po użyciu produktu?Rowniez jak Ty zauważyłam niewielki wysyp ale rownież ogólne podrażnienie.Wydaje mi się,ze owa linia zawiera zbyt dużo alkoholu(jest on mocno wyczuwalny w zapachu).Bardzo się zawiodłam na tych produktach.
Pragnę nadmienić,ze mój trądzik nie ma postaci grudkowo-krostkowej tylko widoczne mam bardzo popękane naczynka na nosie i policzkach.I tu moje pytanie:doradźcie mi proszę,jakie sprawdzone kosmetyki do mojej cery mogę zakupić w Polsce?Za trzy dni wybieram się do ojczyzny i praktycznie jest to mój jedyny ratunek dla mojej cery.Tu w Niemczech panuje zacofanie w kwestii pielęgnacji a jak już to mam tylko wybór pomiędzy LRP i Avene.Kupilam kilka razy drogie kosmetyki typu Skinception czy ISIS Pharma Metroruboril ale nadal poszukuje produktów do codziennej pielęgnacji.Moj dermatolog przepisał mi maść z Metronidazolem i PARAFINA,kiedy dobrze wie,ze mam skore skłonna do zapychania i zaskornikow!Ignorant.
Jeszcze raz błagam Was o pomoc w wyborze kosmetyków do pielęgnacji cery tłustej,naczynkowej (trądzik rozowaty),sklonnej do zapychania,z zaskornikami,wrażliwej no i w wieku 34 lat.

Pozdrawiam

Kochana Pytasz tylko o krem czy potrzebujesz całościowej pielęgnacj?

Też mieszkam w Niemczech. Poza Physiogelem i Vichy w aptekach jest niewiele. Polecam takie nie sieciowe apteki oni sami selekcjonują produkty które sprzedają i często mają więcej.

Co do Youth code to wydaje mi się że on ma jakieś silikony. Generalnie nie był drogi ale i tak jestem zawiedziona.



---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Ja używam serum bioliq i kremu do cery tłustej bandi.Oba kosmetyki bez rewelacji
Byłam ciekawa bioliqa . Co Ci w nim nie odpowiadało?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-06 o 18:29
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 17:48   #9
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Kochane ( luizita2, namle)przenosze Was na wątek kremowy )) coś wymiślimy.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-06 o 18:27
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 18:40   #10
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

O to bardzo miło,ze nie jestem tu sama ;-)

Generalnie szukam wszystkiego,począwszy od tonikow i hydrolatow(posiadam jeden szalwiowy) skończywszy na kremach ale z naciskiem na dzień.Wiekszosc kremów w Niemczech skierowanych do skory tłustej zawiera niestety alkohol w składzie,co jest niedopuszczalne w przypadku naczynek.W tym tygodniu dostałam od mojej aptekarki próbki dwóch kremów,a mianowicie LRP Effaclar duo oraz Effaclar Mat.Dzisiaj wyprobowalam ten drugi i nie jestem zadowolona.Po aplikacji odczuwalna jest reaktywnosc naczynek.Skora uspokoiła się dopiero po około 2 godzinach.Dostalam te dwie próbki w odpowiedzi "czy w laboratorium mogą mi wykonać krem na bazie wody z kwasem salicylowym.Mysle,ze zarówno salicyl jak i kwas azelinowy mogą mi pomoc na moje zaskorniki.Generalnie mam już dosyć szukania.Wiecznie to samo.Jak skóra tłusta to nie naczynka.Dlatego tez jadąc w wtorek do Polski mam zamiar kupic kremy oraz kwas salicylowy na wstępie.A co myślisz o kuracji Acne Derm przez trzy miesiące?

Całuski

Edytowane przez namle
Czas edycji: 2014-09-06 o 18:48 Powód: Rozwiniecie wypowiedzi
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 18:59   #11
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
O to bardzo miło,ze nie jestem tu sama ;-)

Generalnie szukam wszystkiego,począwszy od tonikow i hydrolatow(posiadam jeden szalwiowy) skończywszy na kremach ale z naciskiem na dzień.Wiekszosc kremów w Niemczech skierowanych do skory tłustej zawiera niestety alkohol w składzie,co jest niedopuszczalne w przypadku naczynek.W tym tygodniu dostałam od mojej aptekarki próbki dwóch kremów,a mianowicie LRP Effaclar duo oraz Effaclar Mat.Dzisiaj wyprobowalam ten drugi i nie jestem zadowolona.Po aplikacji odczuwalna jest reaktywnosc naczynek.Skora uspokoiła się dopiero po około 2 godzinach.Dostalam te dwie próbki w odpowiedzi "czy w laboratorium mogą mi wykonać krem na bazie wody z kwasem salicylowym.Mysle,ze zarówno salicyl jak i kwas azelinowy mogą mi pomoc na moje zaskorniki.Generalnie mam już dosyć szukania.Wiecznie to samo.Jak skóra tłusta to nie naczynka.Dlatego tez jadąc w wtorek do Polski mam zamiar kupic kremy oraz kwas salicylowy na wstępie.A co myślisz o kuracji Acne Derm przez trzy miesiące?

Całuski
Nie mam skóry trądzikowej. Moim głównym problemem są rozszeżone pory. Co do Acne Derm słyszałam wiele dobrego.
Mam za to bogate doświadczenie "naczynkowe" , mam a właściwie miałam bardzo duży problem. Zamykałam naczynka laserowo. Nie wszystkie udało się domknąć( okolice nosa i kilka na bocznej części twarzy ) ale jest dużo lepiej. Niestety ja przy swoich naczynkach też mam problem. Wz z tym że walczę z rozszeżonymi porami używam dość często maseczek ściągających i raczej lekkich kremów( często pojawia się w nich alkohol). Niestety naczynka mojej walki z porami nie lubią i po takiej zabawie wszystko co mam tam gdzieś na dnie wyłazi na światło dzienne i wyglądam jak dorodne buraczysko. Używam lekkich podkładów( typu Parure de Lumiere od Guerlain) i nie ma siły żeby zakryły tę czerwień. Moja skóra wspaniale reaguje na super Aqua od Guerlain ale to bardzo drogi kosmetyk i dość mocny nawilżacz. Nie chcę by moja cera( mam 25 lat) przyzwyczaiła się do takiej porcji nawilżania bo potem w razie kryzysu już nic mnie nie poratuje. Trochę szkoda mi też kasy. Niestety trafiłam na kolejne niewypały.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 19:37   #12
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Moja zmora rownież są rozszerzone pory.Polecam Tobie glinke Ghassoul (10€ za kg) na Ebayu oraz maseczki Salthouse do cery tłustej.Buzia po nich jest gładka a pory widocznie zmniejszone.Rowniez szukam kremu i już mi się płakać chce.Uzywam Revlona Colorstay ale pomimo tego po ok 3 godzinach świece się jak żarówka.Wtedy idą w ruch husteczki matujący oraz Manhattan Clear&Face w kompakcie.Wiem,ze Revlon jest ciężki,ale kryje rumień.Niestety nie stać mnie na eksperymentowanie z drogimi podkładami,gdyż wole wydać pieniądze na dobre serum na naczynka.Ze swojej strony polecam Ci Skinception Rosacea.Swietnie uspokaja naczynka i nawet mój maz zauważył,ze moja twarz jest bledsza.Kupilam go na Allegro za 34,50€ z przesyłka z Anglii.Ale czasami mam wrażenie,ze po nim wyskakują mi drobne niespodzianki.Generalnie moja tłusta skóra i naczynka są moimi największymi kompleksami.Moj lekarz dermatolog rownież polecił mi laser,ale ja potrzebuje około 5-6 zabiegów,każdy po 107€!Ciagle się nad tym zastanawiam,gdyż dosyć już mam każdego dnia poświęcać godzinę na makijaż :-(

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Acha i jeszcze jedno.Zamowilam sobie Skin79 Orange ale nie wiem czy mój sposób demakijażu jest odpowiedni do produktów z silikonem.Czy macie doświadczenia z tego typu produktami (wykluczam OCM a olejki zmywajace są za drogie tutaj w Niemczech)?

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

A który Alantan jest lepszy,Plus czy Dermoline?Wpisalam ten drugi na moja listę zakupów ale nie wiem czy jest lepszy?
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 20:32   #13
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Loyd ten bioliq nie robi kompletnie nic.Nanosisz na twarz,chwila i znika.Nie nawilza,nie natłuszcza.Zero efektu jak bys niczego nie użyła.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 07:53   #14
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Moja zmora rownież są rozszerzone pory.Polecam Tobie glinke Ghassoul (10€ za kg) na Ebayu oraz maseczki Salthouse do cery tłustej.Buzia po nich jest gładka a pory widocznie zmniejszone.Rowniez szukam kremu i już mi się płakać chce.Uzywam Revlona Colorstay ale pomimo tego po ok 3 godzinach świece się jak żarówka.Wtedy idą w ruch husteczki matujący oraz Manhattan Clear&Face w kompakcie.Wiem,ze Revlon jest ciężki,ale kryje rumień.Niestety nie stać mnie na eksperymentowanie z drogimi podkładami,gdyż wole wydać pieniądze na dobre serum na naczynka.Ze swojej strony polecam Ci Skinception Rosacea.Swietnie uspokaja naczynka i nawet mój maz zauważył,ze moja twarz jest bledsza.Kupilam go na Allegro za 34,50€ z przesyłka z Anglii.Ale czasami mam wrażenie,ze po nim wyskakują mi drobne niespodzianki.Generalnie moja tłusta skóra i naczynka są moimi największymi kompleksami.Moj lekarz dermatolog rownież polecił mi laser,ale ja potrzebuje około 5-6 zabiegów,każdy po 107€!Ciagle się nad tym zastanawiam,gdyż dosyć już mam każdego dnia poświęcać godzinę na makijaż :-(

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Acha i jeszcze jedno.Zamowilam sobie Skin79 Orange ale nie wiem czy mój sposób demakijażu jest odpowiedni do produktów z silikonem.Czy macie doświadczenia z tego typu produktami (wykluczam OCM a olejki zmywajace są za drogie tutaj w Niemczech)?

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

A który Alantan jest lepszy,Plus czy Dermoline?Wpisalam ten drugi na moja listę zakupów ale nie wiem czy jest lepszy?
Dziękuję za polecenie z pomocy glinki z pewnością skorzystam
Revlon Colorstay ma masę ( masę naprawdę) alkoholu i to jedna z przyczyn tego że tak dobrze matuje. Niestety może podrażniać .
Używałam 3 kremów BB od Skin 79 , różowego , zielonego i tego pomarańczowego właśnie ale nie przyeglądałam składu. Faktycznie nieźle wygląda na skórze która ma rozszeżone pory. Może to zasługa tego silikoni właśnie. Wydaje mi się że Twoje oczyszczanie jest wystarczające. Moje jest skromniejszy a używam od długiego czasu podkładu z silikonem ( gdzieś w tyle składu ale jednak) i nic a nic mi się nie dzieje. Oczywiście jeśli ńie użyje swojego nowego kremu


Co do laseru. Z całego serca polecam. Nie zamknął idealnie każdego naczynka ale teraz mogę używać lekkich podkładów. Mogę się nie malować i wstydzę się swojej buzi. A takie lekkie podkłady są dla trądzikowców korzystniejsze.
Ja bym odłożyła pieniążki i zrobiła te zabiegi.

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Loyd ten bioliq nie robi kompletnie nic.Nanosisz na twarz,chwila i znika.Nie nawilza,nie natłuszcza.Zero efektu jak bys niczego nie użyła.
Czyli ta jego ultra łatwość wchłaniania to po prostu brak efektu
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:23   #15
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie z pomocy glinki z pewnością skorzystam
Revlon Colorstay ma masę ( masę naprawdę) alkoholu i to jedna z przyczyn tego że tak dobrze matuje. Niestety może podrażniać .
Używałam 3 kremów BB od Skin 79 , różowego , zielonego i tego pomarańczowego właśnie ale nie przyeglądałam składu. Faktycznie nieźle wygląda na skórze która ma rozszeżone pory. Może to zasługa tego silikoni właśnie. Wydaje mi się że Twoje oczyszczanie jest wystarczające. Moje jest skromniejszy a używam od długiego czasu podkładu z silikonem ( gdzieś w tyle składu ale jednak) i nic a nic mi się nie dzieje. Oczywiście jeśli ńie użyje swojego nowego kremu


Co do laseru. Z całego serca polecam. Nie zamknął idealnie każdego naczynka ale teraz mogę używać lekkich podkładów. Mogę się nie malować i wstydzę się swojej buzi. A takie lekkie podkłady są dla trądzikowców korzystniejsze.
Ja bym odłożyła pieniążki i zrobiła te zabiegi.

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



Czyli ta jego ultra łatwość wchłaniania to po prostu brak efektu
Wiem ze dobrze radzisz z tym lekkim podkładem.Czasami w przypływie złości a raczej bezsilności mowię sobie "pal licho z tymi naczynkami".Widuje gorsze twarze na ulicy.Przeczytalam ostatnio świetna recenzje podkładu Lirene u Kosmetycznej Hedonistki(dziewczyna ma co zakrywać podkładem) i tak się nawet zastanawiam.Wiesz mój problem jest taki,ze tak naprawdę nie mam widocznego trądziku.Kazda osoba,której mowię,ze mam trądzik rozowaty jest bardzo zdziwiona i pyta "gdzie?".Wiem,ze bardzo muszę uważać na komodogennosc,bo chwila nieuwagi i mały wysyp gotowy.
Ile kosztuje podkład,którego używasz?Czy próbowałaś może kremu do cery mieszanej z AOK?I czy miałaś serie z Ziaji Liście Manuka?Znalazlam tu w Niemczech firmę,która handluje kosmetykami z Polski ale ceny maja dwu,trzykrotnie wyższe niż w Polsce (LOL)

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Wiem ze dobrze radzisz z tym lekkim podkładem.Czasami w przypływie złości a raczej bezsilności mowię sobie "pal licho z tymi naczynkami".Widuje gorsze twarze na ulicy.Przeczytalam ostatnio świetna recenzje podkładu Lirene u Kosmetycznej Hedonistki(dziewczyna ma co zakrywać podkładem) i tak się nawet zastanawiam.Wiesz mój problem jest taki,ze tak naprawdę nie mam widocznego trądziku.Kazda osoba,której mowię,ze mam trądzik rozowaty jest bardzo zdziwiona i pyta "gdzie?".Wiem,ze bardzo muszę uważać na komodogennosc,bo chwila nieuwagi i mały wysyp gotowy.
Ile kosztuje podkład,którego używasz?Czy próbowałaś może kremu do cery mieszanej z AOK?I czy miałaś serie z Ziaji Liście Manuka?Znalazlam tu w Niemczech firmę,która handluje kosmetykami z Polski ale ceny maja dwu,trzykrotnie wyższe niż w Polsce (LOL)
Ile miałaś zabiegów laserem i czy robiłaś tutaj czy w Polsce?

Całuski
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:41   #16
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Wiem ze dobrze radzisz z tym lekkim podkładem.Czasami w przypływie złości a raczej bezsilności mowię sobie "pal licho z tymi naczynkami".Widuje gorsze twarze na ulicy.Przeczytalam ostatnio świetna recenzje podkładu Lirene u Kosmetycznej Hedonistki(dziewczyna ma co zakrywać podkładem) i tak się nawet zastanawiam.Wiesz mój problem jest taki,ze tak naprawdę nie mam widocznego trądziku.Kazda osoba,której mowię,ze mam trądzik rozowaty jest bardzo zdziwiona i pyta "gdzie?".Wiem,ze bardzo muszę uważać na komodogennosc,bo chwila nieuwagi i mały wysyp gotowy.
Ile kosztuje podkład,którego używasz?Czy próbowałaś może kremu do cery mieszanej z AOK?I czy miałaś serie z Ziaji Liście Manuka?Znalazlam tu w Niemczech firmę,która handluje kosmetykami z Polski ale ceny maja dwu,trzykrotnie wyższe niż w Polsce (LOL)

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


Ile miałaś zabiegów laserem i czy robiłaś tutaj czy w Polsce?

Całuski

Miałam 3 zabiegi i robiłam je w Düsseldorfie .

Podkład (podkłady) których używam w tej chwili są dość drogie... I raczej nie nadają się dla cer tłustych ponieważ są rozświetlające. Widoczne pory mam na środkowej części policzków i tam używam pudru. Wtedy są mało widoczne. Używam( mam na stanie) prawie całą serię podkładów Guerlain( Lumiere ,Gold , de peau, Teint Joli) ich ceny to pomiędzy 52 a 75 euro.
Poza Teint Joli ( niby rozświetla a jednak matuje)nie ani jeden nie ma właściwości matujących. Aktualnie mam wysyp i porzucają malowanie póki nie zniknie bo zrujnuje sobie cerę.

Używałam kremu AOK na pierwsze oznaki starzenia był boski choć na wchłonięcie trzeba było chwilę poczekać. Z pewnością coś jeszcze od nich kupię. Fajnie nawilżał ,skóra była po nim miła w dotyku. Zero skutków ubocznych .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:43   #17
Malvia16
Przyczajenie
 
Avatar Malvia16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
krem liftingujący pod oczy

W ostatnim czasie pogłębiły mi się zwiotczenia skóry po oczami,co szczególnie rano brzydko wygląda.
Wiem,że z czasem może być jeszcze gorzej,wiadomo czas leci nieubłaganie,mam 43 lata,ale na reszte cery jeszcze nie narzekam,tylko te oczy...
Jaki krem polecacie, dotąd chwaliłam sobie Ziaję,ale w tej chwili wydaje mi się,że potrzebuję czegoś mocniejszego,liftingujące go zwiotczałą skórę.
__________________
"Czasami, żeby coś dojrzeć, trzeba szeroko otworzyć oczy, a czasami wystarczy je zamknąć."
Malvia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:25   #18
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Miałam 3 zabiegi i robiłam je w Düsseldorfie .

Podkład (podkłady) których używam w tej chwili są dość drogie... I raczej nie nadają się dla cer tłustych ponieważ są rozświetlające. Widoczne pory mam na środkowej części policzków i tam używam pudru. Wtedy są mało widoczne. Używam( mam na stanie) prawie całą serię podkładów Guerlain( Lumiere ,Gold , de peau, Teint Joli) ich ceny to pomiędzy 52 a 75 euro.
Poza Teint Joli ( niby rozświetla a jednak matuje)nie ani jeden nie ma właściwości matujących. Aktualnie mam wysyp i porzucają malowanie póki nie zniknie bo zrujnuje sobie cerę.

Używałam kremu AOK na pierwsze oznaki starzenia był boski choć na wchłonięcie trzeba było chwilę poczekać. Z pewnością coś jeszcze od nich kupię. Fajnie nawilżał ,skóra była po nim miła w dotyku. Zero skutków ubocznych .
Ocho,te podkłady to rzeczywiście wyższa polka...Ale jak zrobię zabiegi laserem to zaszaleje!
Czytałam o wielu rodzajach laserów ale tu w Dortmund lekarz mi powiedział,ze istnieje szansa na całkowity powrót do pięknej skory.Wiem,ze bardzo ważne teraz jest wzmacnianie naczynek aby bezpośrednio po zabiegu naczynka nie otworzyły się na nowo.Denerwuje mnie to,ze tutaj firmy kosmetyczne podchodzą z wielka ignorancja do problemu naczynek.Dlatego tez w Polsce nadzieja!Jakie kremy na naczynka i tłusta buzke polecacie?Nie zapomnijcie,ze nastolatka już nie jestem...

Co do twojego problemu z porami,myśle,ze może powinnaś spróbować kwasów?Ja jestem zielona w tym temacie ale czytając fora dochodzę do wniosku,ze tutaj jest nasza nadzieja.Ja rownież jak rano nakładam filtr i widzę,ze on tak pięknie wchodzi w moje kratery to aż mi się płakać chce!Dlatego tez myśle,ze teraz przed zabiegami na naczynka pomaltretuje moja skore kwasikami.A co tam!Moge Tobie powiedzieć,ze moje naczynka całkiem dobrze reagują na kwas salicylowy.Kupuje jeden arabski krem z salicylem w składzie (ma tez dwa patabeny) i kładę go na noc.Jest on z masłem Shea i buzka po nim rano jest boskaa.Jezeli boisz się domowych eksperymentów z kwasami,to może spróbuj u kosmetyczki.Przewalilam cały internet w poszukiwaniu kremu na pory ale wszystkie dziewczyny piszą,ze podczas stosowania kremu jest fajny efekt,ale z chwila odstawienia czar pryska.
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:30   #19
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Ocho,te podkłady to rzeczywiście wyższa polka...Ale jak zrobię zabiegi laserem to zaszaleje!
Czytałam o wielu rodzajach laserów ale tu w Dortmund lekarz mi powiedział,ze istnieje szansa na całkowity powrót do pięknej skory.Wiem,ze bardzo ważne teraz jest wzmacnianie naczynek aby bezpośrednio po zabiegu naczynka nie otworzyły się na nowo.Denerwuje mnie to,ze tutaj firmy kosmetyczne podchodzą z wielka ignorancja do problemu naczynek.Dlatego tez w Polsce nadzieja!Jakie kremy na naczynka i tłusta buzke polecacie?Nie zapomnijcie,ze nastolatka już nie jestem...

Co do twojego problemu z porami,myśle,ze może powinnaś spróbować kwasów?Ja jestem zielona w tym temacie ale czytając fora dochodzę do wniosku,ze tutaj jest nasza nadzieja.Ja rownież jak rano nakładam filtr i widzę,ze on tak pięknie wchodzi w moje kratery to aż mi się płakać chce!Dlatego tez myśle,ze teraz przed zabiegami na naczynka pomaltretuje moja skore kwasikami.A co tam!Moge Tobie powiedzieć,ze moje naczynka całkiem dobrze reagują na kwas salicylowy.Kupuje jeden arabski krem z salicylem w składzie (ma tez dwa patabeny) i kładę go na noc.Jest on z masłem Shea i buzka po nim rano jest boskaa.Jezeli boisz się domowych eksperymentów z kwasami,to może spróbuj u kosmetyczki.Przewalilam cały internet w poszukiwaniu kremu na pory ale wszystkie dziewczyny piszą,ze podczas stosowania kremu jest fajny efekt,ale z chwila odstawienia czar pryska.
Poszaleję z klasami . Co do kremów na pory... Szarpnęłam się i kupiłam krem sisley no i... Nic. ZUPEŁNIE nic... Jeszcze mało akrkcyjny w obsłudze.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Malvia16 Pokaż wiadomość
W ostatnim czasie pogłębiły mi się zwiotczenia skóry po oczami,co szczególnie rano brzydko wygląda.
Wiem,że z czasem może być jeszcze gorzej,wiadomo czas leci nieubłaganie,mam 43 lata,ale na reszte cery jeszcze nie narzekam,tylko te oczy...
Jaki krem polecacie, dotąd chwaliłam sobie Ziaję,ale w tej chwili wydaje mi się,że potrzebuję czegoś mocniejszego,liftingujące go zwiotczałą skórę.
Jaka kwotę możesz przeznaczyć na taki krem?) kupuję rewelacyjny( ponoć) mojej mamie (49 lat) efekty są widoczne.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 13:33   #20
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Kochana czytałam wiele dobrego o kremie Bandi i tez ostrzylam sobie na niego pazurki.Az taki zły on jest?
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:37   #21
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Kochana czytałam wiele dobrego o kremie Bandi i tez ostrzylam sobie na niego pazurki.Az taki zły on jest?
Niestety nie mam zielonego pojęcia
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:41   #22
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Spójrz na to...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (35,6 KB, 58 załadowań)
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:43   #23
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Kratery jak w Islandii no i te piękne naczynka...
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:47   #24
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Swoje też uwieczniłam przy oknie. Wygląda to tak..( mam na sobie podkład i róż( Teint Joli)) przepraszam ale zdjęcie robione ipadem więc odwrócone.

Absolutnie krem mi nigdy nie pomógł ws porów. Mało tego mam wrażenie że ( byłam bardzo bardzo biednym studentem) od kiedy regularnie dbam o cerę mam z porami większy problem niż wcEśniej. Mogę za to polecić dobrą maskę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (135,0 KB, 63 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-07 o 13:50
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:55   #25
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Jest dobrze.Moja twarz jest saute.Bez niczego.Ale swoją droga ten Twój podkład pięknie stapia się z cera.Ja jak poszaleje z Revlonem to mam ciasto na twarzy.Ale teraz zawsze blenduje podkład jajkiem i powiem Ci,ze porów aż tak bardzo nie widać.Jak nanosze palcami to zawsze coś wejdzie w moje kraterki a jajko naprawdę pomaga.
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 14:02   #26
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Jest dobrze.Moja twarz jest saute.Bez niczego.Ale swoją droga ten Twój podkład pięknie stapia się z cera.Ja jak poszaleje z Revlonem to mam ciasto na twarzy.Ale teraz zawsze blenduje podkład jajkiem i powiem Ci,ze porów aż tak bardzo nie widać.Jak nanosze palcami to zawsze coś wejdzie w moje kraterki a jajko naprawdę pomaga.
Tak od frontu bywają bardziej widoczne. Teint Joli jest super. Tylko trochę za ciemny bo to podkład typowo brązujący. Jak dam tylko ociupinkę za dużo to wtedy pory są bardziej widoczne. Myślę o laserze. No i szukam jakiegoś lekkiego kremu. U mnie same wtopy. Taki krem który pasuje mi najbardziej to physiogel no ale moja skóra nie potrzebuje aż takiego nawilżacza . No i Guerlain ale tu tak jak pisałam. W końcu kupię coś dla nastolatek
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-07 o 14:09
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 14:19   #27
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

To witam w klubie.Ja jak coś kupie to zawsze wpadka.Czytam,szukam info,kupuje no i upppps!Dlatego tez obawiam się kupować drogich kremów,bo przy moim szczęściu skończy się na nadziejach.Pomimo tego,ze mam 34 lata tez czasami sięgam po kosmetyki dla nastolatek.Posiadam puder w kompakcie Manhattan Clear&Face.W drogeriach zawsze czytam składy kosmetyków dla młodych cer i są nawet dobre,ale zawierają zbyt dużo alkoholu.

Spróbuje na pory serie Liści Manuka!Nie jest droga a może akurat coś zdziała?Co do nawilżenia spróbuj żelu z kwasem hialuronowym i witaminami.Na to lekki krem nawilżający i rano buzka cud miód.Polecam!
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 14:54   #28
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja używam Alantan PLus krem, Dermoline nie znam, ale ten Alantan o którym pisałam jest fenomenalny.

Czy któraś z Was dziewczyny przy cerze naczynkowej planuje lub miała kuracje retinami typu:zorac, retin a?


Aha z kremów mogę również polecić Ziaja krem uszczelniający naczynka na noc, ja stosowałam go na dzień. Jest to jeden właściwie jedyny krem na naczynka który nie powoduje rozognienia tychże. Natomiast ilekroć stosowałam coś z Avene, Biodermy czy innych aptecznych zawsze miałam bombe czerwoną na twarzy.

Zaskórniki tez mi się zdarzają, ale to dzięki redermicowi c wyglądam kapkę lepiej, polecam ten krem dawno nic mi tak nie pomogło, mam go z wymiany, koszt jest spory jak pytałam, ale warto

Edytowane przez sowaa5
Czas edycji: 2014-09-07 o 15:00
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 15:44   #29
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Dzięki kochana!Juz dopisałam do listy Alantan i Ziaje.Ale jak już wspomniałam,nie wiem,który Alantan jest lepszy.Czy Plus Cię nie zapycha?Ja się tego cholernie boje.A co retinow to wiele o nich czytałam i wiem,ze przy naczynkach stosuje się je ale bardzo ostrożnie.Jestem zdania,ze jeżeli kremy apteczne spowodowały u Ciebie podrażnienie to retiny mogą zrobić małe pobojowisko na twarzy.Wiem,ze pogrubiaja warstwę naskórka przez co naczynka stają się mniej widoczne,ale wizja szalejacych naczynek,które w moim przypadku mogą doprowadzić do zaostrzenia trądziku rozowatego,trochę mnie przeraża.Kupie teraz Ziaje z kwasem migdalowym,kwas salicylowy z BU oraz Acne Derm.Intuicynie wiem,ze mogę użyć tylko kwasów o niewielkim stężeniu a mocniejsze zluszczanie wole omówić z lekarzem.Sprobuj kwasu salicylowego,jest naprawdę świetny!

Acha!Wrzuccie pomysły na polskie kremy pod oczy i może żele na sińce.Moje nie straszą ale w związku z tym,ze nie mogę znaleźć fajnego korektora,to może je wyprobuje...

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

A próbowałaś kochana LRP Effaclar K?Tez mnie kusiiiii!

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

No i znalazłam dla Ciebie rozwiązanie....Redermic R jest z retinolem i wskazany jest do cery wrażliwej.Serum z wit. C możesz zrobić sobie sama.Ja już zakupiłam odpowiedni proszek,no i jeszcze woda destylowana i ciemna buteleczka.
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 15:53   #30
Malvia16
Przyczajenie
 
Avatar Malvia16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: krem liftingujący pod oczy

Używam kremów raczej z tej średniej półki,trudno mi określić dokładnie kwotę.
Dodam,że ostatnio miałam problemy zdrowotnte,brałam sporo leków.może to jest przyczyną pogorszenia się stanu skóry pod oczami?
__________________
"Czasami, żeby coś dojrzeć, trzeba szeroko otworzyć oczy, a czasami wystarczy je zamknąć."
Malvia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 17:05:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.