Kremy na zmarszczki - poratujcie! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-30, 08:43   #91
Hazelka
Raczkowanie
 
Avatar Hazelka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 65
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Jakby to wszystko było takie proste to nikt by się nad tym nie zastanawiał
Nad skladem tez trzeba sie zastanowic - poczytac, zobaczyc jakie ma wlasciwosci, stężenie w kremie itd. No i wydaje mi sie, że wiele osób nadal nie rozumie tego ile kremów ma konserwanty i inny syf który mocno ciągnie w dół skuteczność calego kremu
Hazelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 11:51   #92
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Co do kosmetykow (mniej czy bardziej naturalnych) i olejkow, to ja parafiny unikam za wszelka cene, u mnie powoduje egzeme juz po kilku uzyciach (obecnie od 2 tygodni zmagam sie z egzema na twarzy spowodowana kilkoma uzyciami kremu La Mer). Naturalne, zimnotloczone oleje i kremy bez parafiny sa najlepszym rozwiazaniem dla suchej, wrazliwej skory, zarowno na ciele, jak i na twarzy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 08:34   #93
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Ja ostatnio walczę ze zmarszczkami wokół ust i pod oczami. Są na tyle głębokie, że zdecydowałam się na zabiegi z peelingiem peptydowym w instytucie xx. Wydaje mi się, że kremy warto stosować profilaktycznie, ale na pewno nie dadzą nam spektakularnych efektów.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-07-15 o 08:12 Powód: reklama
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 13:30   #94
aperolka
Przyczajenie
 
Avatar aperolka
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

ja już od jakiegoś czasu przerzuciłam się na naturalne kremy i ze zmarszczkami problemu nie mam jak sie patrzy na to co sie kupuje to pozniej sie nie placze, ze nie działa
aperolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 08:24   #95
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co do kosmetykow (mniej czy bardziej naturalnych) i olejkow, to ja parafiny unikam za wszelka cene, u mnie powoduje egzeme juz po kilku uzyciach (obecnie od 2 tygodni zmagam sie z egzema na twarzy spowodowana kilkoma uzyciami kremu La Mer). Naturalne, zimnotloczone oleje i kremy bez parafiny sa najlepszym rozwiazaniem dla suchej, wrazliwej skory, zarowno na ciele, jak i na twarzy.
Aż tak źle z tym La Mer? Masakra, dobrze ze jakos ominelam go w testach ;/ Ale ja tez musze zdecydowanie stosowac naturalne, tak jak teraz na nich jade to widze roznice w funkcjonowaniu skory na nich i jak uzywalam kremow ze skladem dluzszym niz tablica mendelejewa :P
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 10:55   #96
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez Myshqa Pokaż wiadomość
Aż tak źle z tym La Mer? Masakra, dobrze ze jakos ominelam go w testach ;/ Ale ja tez musze zdecydowanie stosowac naturalne, tak jak teraz na nich jade to widze roznice w funkcjonowaniu skory na nich i jak uzywalam kremow ze skladem dluzszym niz tablica mendelejewa :P
Bardzo zle, bo jest na parafinie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 11:04   #97
panomeo
Przyczajenie
 
Avatar panomeo
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez aperolka Pokaż wiadomość
ja już od jakiegoś czasu przerzuciłam się na naturalne kremy i ze zmarszczkami problemu nie mam jak sie patrzy na to co sie kupuje to pozniej sie nie placze, ze nie działa

same here - naturalna pielegnacja to jest podstawa już u mnie. Pochwalisz się czego ty używasz do buzi?
panomeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 09:06   #98
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Bardzo zle, bo jest na parafinie.
No to fakt, ja odpadam w takim wypadku. Zreszta chyba kazdy powinien na dluzsza mete :P
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 10:24   #99
aperolka
Przyczajenie
 
Avatar aperolka
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 17
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez panomeo Pokaż wiadomość
same here - naturalna pielegnacja to jest podstawa już u mnie. Pochwalisz się czego ty używasz do buzi?

ja ogólnie przeszłam baaardzo długą drogę jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Używałam tak przeróżnych produktów, jedne się sprawdzały bardziej, inne mniej. Teraz mam xxx, i on chyba jak do niej pory się sprawdza najlepiej, bo chyba najlepiej nawilża, a ja mam dość duży problem z suchą cerą. Wiesz, warto też pamiętać, żeby na samym kremie nie poprzestawać. Nawet to czego używasz do zmywania makijażu czy mycia buzi ma wpływ na jej wygląd i na ilość zmarszczek. Sucha/przesuszona skóra zawsze będzie miała większy problem ze zmarszczkami właśnie, i z ich widocznością, dlatego nawilżenie to podstawa.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-24 o 21:00 Powód: Reklama.
aperolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 10:52   #100
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co do kosmetykow (mniej czy bardziej naturalnych) i olejkow, to ja parafiny unikam za wszelka cene, u mnie powoduje egzeme juz po kilku uzyciach (obecnie od 2 tygodni zmagam sie z egzema na twarzy spowodowana kilkoma uzyciami kremu La Mer). Naturalne, zimnotloczone oleje i kremy bez parafiny sa najlepszym rozwiazaniem dla suchej, wrazliwej skory, zarowno na ciele, jak i na twarzy.
La Mer kupilam dwa razy i strasznie sie na nim przejechalam. Juz nawet nie mowie o tym, ze jakos strasznie mi nie zaszkodzil bo na szczęście aż takiego dramatu nie mialam - ale z drugiej strony nie widze po nim doslownie żadnego efektu, do tego konsystencją przypomina bardziej klasyczny krem Nivea niz cos co by mi sie nadalo, wiec w sumie nie dziwie sie ze moglo to wywolac u kogos egzeme :P

Tyle, że ja ogolnie mam problem ze znalezieniem czegokolwiek na zmarszczki co by mnie zadowolilo.
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 08:27   #101
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez PurePurr Pokaż wiadomość
La Mer kupilam dwa razy i strasznie sie na nim przejechalam. Juz nawet nie mowie o tym, ze jakos strasznie mi nie zaszkodzil bo na szczęście aż takiego dramatu nie mialam - ale z drugiej strony nie widze po nim doslownie żadnego efektu, do tego konsystencją przypomina bardziej klasyczny krem Nivea niz cos co by mi sie nadalo, wiec w sumie nie dziwie sie ze moglo to wywolac u kogos egzeme :P

Tyle, że ja ogolnie mam problem ze znalezieniem czegokolwiek na zmarszczki co by mnie zadowolilo.
Znam ten ból, u mnie znalezienie czegoś co by nadawalo sie na dzien bez rolowania sie pod makijażem to też był istny sajgon xD
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 11:07   #102
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Znam ten ból, u mnie znalezienie czegoś co by nadawalo sie na dzien bez rolowania sie pod makijażem to też był istny sajgon xD
Galaretka Clinique jest super pod tym wzgledem.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 12:09   #103
Wasabi8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez PurePurr Pokaż wiadomość
La Mer kupilam dwa razy i strasznie sie na nim przejechalam. Juz nawet nie mowie o tym, ze jakos strasznie mi nie zaszkodzil bo na szczęście aż takiego dramatu nie mialam - ale z drugiej strony nie widze po nim doslownie żadnego efektu, do tego konsystencją przypomina bardziej klasyczny krem Nivea niz cos co by mi sie nadalo, wiec w sumie nie dziwie sie ze moglo to wywolac u kogos egzeme :P

Tyle, że ja ogolnie mam problem ze znalezieniem czegokolwiek na zmarszczki co by mnie zadowolilo.
Pracowałam w marketingu sieci luksusowych perfumerii. Jak chcieliśmy dać przykład idiotycznego produktu kupowanego przez bardzo zamożne klientki tylko ze względu na cenę zawsze używaliśmy La Mer

A na zmarszczki... Istnieje tylko kilka substancji o udowodnionym działaniu antyzmarszczkowym. Są to przede wszystkim retinoidy. Niacinamide też jest super i jego lista zastosowań jest bardzo długa.

Inne rzeczy albo są nieskuteczne albo badania nie dały jednoznacznych wyników. Czyli wypróbować można, ale zbyt dużo nadziei w nich pokładać nie należy. Sama testowałam m.in. różne peptydy (drogie...), witaminę C i mnóstwo innych rzeczy. Efekty widziałam wyłącznie po retinoidach i niacinamide.

I jeszcze: Zmarszczek nie bardzo da się usunąć, chyba że za pomocą medycyny estetycznej. Da się tylko zapobiec (znaczy spowolnić proces) ich powstawaniu albo pogłębianiu się.

Edytowane przez Wasabi8
Czas edycji: 2019-08-18 o 13:13
Wasabi8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:40   #104
la_lunaa
Przyczajenie
 
Avatar la_lunaa
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 26
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Galaretka Clinique jest super pod tym wzgledem.



galaretka czyli... coś konkretnie? bo nie znam się totalnie na produktach clinique
la_lunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 08:18   #105
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez la_lunaa Pokaż wiadomość
galaretka czyli... coś konkretnie? bo nie znam się totalnie na produktach clinique
Galaretka czyli galarekta
https://www.clinique.com.au/product/...anti-pollution
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 09:24   #106
Liszja
Raczkowanie
 
Avatar Liszja
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 182
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Znam ten ból, u mnie znalezienie czegoś co by nadawalo sie na dzien bez rolowania sie pod makijażem to też był istny sajgon xD
Z rolowaniem to jest roznie, ja ide po prostu w jakies bardziej żelowato-wodniste serum jak richevon (ale to też raczej cienką warstwę, bo im wiecej tym wieksza szansa na rolowanie) i raczej naturalne bo wtedy jest mniej tluste i wchlania mi sie lepiej.

Edytowane przez Liszja
Czas edycji: 2020-02-13 o 10:17 Powód: błąd
Liszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 12:41   #107
_clemaa
Przyczajenie
 
Avatar _clemaa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 27
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość


o, ja nie znam np. tego produktu wcale :P z clinique mam moisture surge i w sumie no nawilża i wygładza buzie lepiej, niż takie moje kremiki po 3 dyszki, ale czy to jest warte swojej ceny... nie wiem

Edytowane przez _clemaa
Czas edycji: 2019-09-09 o 11:59
_clemaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 12:08   #108
Karolka776
Raczkowanie
 
Avatar Karolka776
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 40
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

to ja powiem od siebie, że galaretka z clinique serio bardzo godna polecenia (chociaż ja nie mam jakiś problemów z suchą cerą aż tak bardzo), ale ogólnie mi np. po regularnym używaniu wysypuje czoło. Nie znam się na składach więc nie wiem co to, ale jak użyje jej raz od wielkiego dzwona to nic mi nie jest.
Karolka776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 12:21   #109
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez Karolka776 Pokaż wiadomość
to ja powiem od siebie, że galaretka z clinique serio bardzo godna polecenia (chociaż ja nie mam jakiś problemów z suchą cerą aż tak bardzo), ale ogólnie mi np. po regularnym używaniu wysypuje czoło. Nie znam się na składach więc nie wiem co to, ale jak użyje jej raz od wielkiego dzwona to nic mi nie jest.
A ktora wersje masz? Klasyczna, czy ID? Ja mam ID z pomaranczowym wkladem i mnie nie zapycha, a uzywam codziennie rano juz z 2 miesiace, a mam wybitnie podatna na zapychanie tlusta skore.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 12:06   #110
Karolka776
Raczkowanie
 
Avatar Karolka776
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 40
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A ktora wersje masz? Klasyczna, czy ID? Ja mam ID z pomaranczowym wkladem i mnie nie zapycha, a uzywam codziennie rano juz z 2 miesiace, a mam wybitnie podatna na zapychanie tlusta skore.



to ja mam chyba tą klasyczną, w każdym razie żadnego wkładu nie mam. Dostałam ją na prezent jakiś czas temu, sama jej nie wybierałam. Moja skóra jest po prostu taka mega rozkapryszona, że mi jest ciężko znaleźć krem odpowiedni, czy cokolwiek do pielęgnacji, bo takie akcje z zapychaniem mam często, dlatego ja rzadko i niechętnie testuje jakieś nowe produkty. U mnie jest tak, że jak mi raz coś podpasuje, to już przy tym zostaje, bo nie zdarza się to często :P
Karolka776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 13:32   #111
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez Karolka776 Pokaż wiadomość
to ja mam chyba tą klasyczną, w każdym razie żadnego wkładu nie mam. Dostałam ją na prezent jakiś czas temu, sama jej nie wybierałam. Moja skóra jest po prostu taka mega rozkapryszona, że mi jest ciężko znaleźć krem odpowiedni, czy cokolwiek do pielęgnacji, bo takie akcje z zapychaniem mam często, dlatego ja rzadko i niechętnie testuje jakieś nowe produkty. U mnie jest tak, że jak mi raz coś podpasuje, to już przy tym zostaje, bo nie zdarza się to często :P
Ja tak samo mam z podkladami, dlatego z nich zrezygnowalam na rzecz dobrego kremu BB.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 20:11   #112
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja tak samo mam z podkladami, dlatego z nich zrezygnowalam na rzecz dobrego kremu BB.
Jaki jest Twój ulubiony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 03:40   #113
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Jaki jest Twój ulubiony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Laneige Pore blur.
https://www.sephora.com.au/products/...o-11-porcelain
Sa tez inne wersje do innych rodzajow cery, ja akurat mam tlusta skore i ten sprawdza sie najlepiej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 12:59   #114
Karolka776
Raczkowanie
 
Avatar Karolka776
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 40
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

ja podkład mam jeden od lat, ale prawda jest taka, że się prawie na co dzień nie maluję. Ale chętnie zerknę na ten BB, bo nie słyszałam o nim nigdy.
Karolka776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 14:20   #115
_clemaa
Przyczajenie
 
Avatar _clemaa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 27
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Cytat:
Napisane przez Karolka776 Pokaż wiadomość
to ja powiem od siebie, że galaretka z clinique serio bardzo godna polecenia (chociaż ja nie mam jakiś problemów z suchą cerą aż tak bardzo), ale ogólnie mi np. po regularnym używaniu wysypuje czoło. Nie znam się na składach więc nie wiem co to, ale jak użyje jej raz od wielkiego dzwona to nic mi nie jest.

serio? miałam ją przetestować i teraz nie wiem w sumie. Tanie to to nie jest, a użyć i ma mi nie podpasować... no najgorzej
_clemaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 18:58   #116
Mszewczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

A ja myśle, ze poza magicznymi kremami, głównie nawilżającymi trzeba zwyczajnie pamiętać o odpowiedniej ilości wody wypitej wyciągu dnia. To mega ważne. Sama widziałam po sobie jak piłam mało albo w ogóle. Skóra zmęczona, szara, sucha i pomarszczona gdzie się da. I to nie tylko na twarzy. Od kiedy pije 2-2,5 litra dziennie jest zdecydowanie lepiej
Mszewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 09:12   #117
qwlyzi0uuv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Przygotowałam artykuł opisujący moją opinie o produkcie VitalDermax. Sprawdź co daje stosowanie VitalDermax. Jakie występują efekty kremu przeciwzmarszczkowemu VitalDermax. Więcej pod linkiem: http://polskiepantofle.pl/najlepszy-...a-zmarszczki2/
qwlyzi0uuv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 12:03   #118
Bartala
Raczkowanie
 
Avatar Bartala
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Z wodą tutaj muszę się jak najbardziej zgodzić. Odpowiednia ilość wypijanej wody codziennie jest bardzo ważna. Kiedyś zupełnie nia to nie zwracałam uwagi, potem jednak postanowiłam w siebie tę wodę wmusić i faktycznie widziałam, ze moja skóra odżyła. Dużo mądrości ma tutaj stwierdzenie jesteś tym co jesz. Tak więc dobrze jest również zwrócić uwagę na odpowiednią dietę.
Jeśli chodzi o kremy to staram się wybierać kosmetyki o dobrym składzie i nawilżających składnikach. Ostatnio używam zamiennie

Kremu w musie z kolagenem od Merz Spezial https://www.merzspezial.pl/produkty-...usse-collagen/

Jak równiez kremu na noc od Biolaven

Oba bardzo dobrze sie u mnie sprawdzają.

Edytowane przez Bartala
Czas edycji: 2020-07-09 o 12:43
Bartala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 10:58   #119
pro101
Raczkowanie
 
Avatar pro101
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 32
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Ja niestety w wieku 27lat mam powazny problem ze zmarszczkami pod oczami-ale ma to zwiazek z moimi worami pod oczami i nadmiarek skory pod okiem, ktora po prostu sie marszczy przy kazdym usmiechu czy innym grymasie twarzy-problem odziedziczony niestety po calej rodzince od strony taty i poki co zaden krem mi na to nie pomogl i nie wierze, ze kremem da sie wyrownac istniejace juz zmarszczki-owszem, od ok 4 lat staram sie zapobiegac pojawianiu sie nowych, poglebianiu sie tych istnioejacych juz,silnie nawilzam preparatami z apteki i kremami przeciwzmarszczkowymi ale poki co jedynie serum lift od Olivia plum było w stanie wygładzić nieco skórę pod oczami i chwala mu za to, bo choc mam 27lat, to skore po okiem 45latki...(((
Swoja drogą polecam to serum, moze nie jest tanie, ale za to rzeczywiście przy regularnym stosowaniu daje bardzo dobre rezultaty nawilżające i wygładzające skórę.
pro101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 17:14   #120
joanna5635
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy na zmarszczki - poratujcie!

Ja stosuję liftingujący krem firmy Herla z serri Gold Blast i widzę, że zmarszczki nie sa już tak widoczne.
joanna5635 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 13:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.