Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy warto przeprowadzić kurację oczyszczającą Huldry Clarka
Nie, zbyt dużo cierpienia mały efekt NIGDY WIĘCEJ! 2 28,57%
Jak ktoś ma zapędy samo-sadystyczne to TAK 0 0%
Tak, ale pierwszy i ostatni raz.Czułam sie jak rozjeżdżany asfalt 2 28,57%
Tak , ZDECYDOWANY wzrost energii życiowej i samopoczucia 3 42,86%
Głosujący: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 17:21   #1
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686

Głodówka a oczyszczanie organizmu?


Czy kilka dni głodówki faktycznie oczyszcza organizm z toksyn? Czy to uwalnianie się jakoś "ujawnia" np. wypryski na twarzy?
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:24   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

moim zdaniem naprawde oczyszcza z toksyn ...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 22:39   #3
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

mi sie tez wydaje ze dobrze i profesjionalnie przeprowadzona glodowka to samo zdrowie, oczyszczenie itd.. Tylko napewno bym nie postrzegala tego jako kilkudniowe nie jedzenie. Do tego trzeba sie przygotowac juz duzo wczesniej, no i chyba nie kazdy moze sobie na to pozwolic. Ja sie przygotowuje do oczyszczania organizmu a szczegolnie wątroby na bazie soku buraczanego. Tylko ze nie umie sie zmotywowac
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 22:55   #4
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

Jak najlepiej przeprowadzić taką głodówkę i przez ile dni??
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:34   #5
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

http://glodowka.pl/ <=- ja znalazłam w necie taką stronke na temat głodówki może sie komuś przyda
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:25   #6
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

Dziewczyny chętne na głodówkę powinny zapoznać się ze stroną podaną przez Kas!ę , pani dr. Romanowska jest specjalistką w dziedzinie głodówki. Trzeba się do niej porządnie przygotować
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 02:00   #7
Patrizia
Przyczajenie
 
Avatar Patrizia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 25
GG do Patrizia
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

Jesli moge wam cos poradzic to na zajeciach z dietetyki mowiono ze jeden dzien glodowki jest wskazany za 2-3 tygodnie czyli picie sokow najlepiej swiezo wyciskanych lub w ostatecznosci woda mineralna. Ale kilkudniowa glodowka nie wskazana kazdy z nas ma inny organizm i inne zapotrzebowanie na energie. Pozdrawiam
Patrizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 18:03   #8
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Question Oczyszczanie organizmu:)

witam Was!

postanowiłam sobie zrobić oczyszczanie organizmu, przeczytalam bowiem ostatnio o tym jakis artykuł w gazecie i stwierdziłam, ze mi się to przyda. spośród wielu opcji oczyszczenia sie z toksyn wybrałam chyba jedną z łatwiejszych, czyli dieta dwódniowa polegająca na jedzeniu samych owoców i piciu duużych ilości wody niegazowanej i zielonej herbaty. dziś jest mój pierwszy dzień oczyszczania, jak do tej pory zjadłam 4 jabłka, 5 śliwek, wypilam 2 litry wody i trzy herbatki (w tym jedna z bratka i 2 zielone).
co sądzicie o takim oczyszczaniu, czy rzeczywiście pozwoli mi to na usuniecie zalegających toksyn, czy jest zbyt krótki czas, zeby wszystko co zbędne mogło "wyjść"?
dodam, ze jutro planuje nieco zmodyfikowac moja diete, poprzez dodanie soków warzywnych marwitt i litra kefiru.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:13   #9
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

ja przez jeden dzien tylko pilam wode i jakas bardziej oczyszczona sie czulam ale czy naprawde oczyszcza z tokstyn to nie mam pojecia:PP
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 23:57   #10
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

hmmm..... ja też bym chętnie oczyściła organizm, ale nie wyżyłabym na samych owocach i warzywach przez 2 dni . znacie jakieś inne sposoby? np dla cęściowego oczyszczenia: np normalne jedzenie ae przy tym picie jakichś specyficznych ziół?
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 00:36   #11
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

ja już 100 razy zabierałam sie za oczyszczanie i niegdy nie wytrzymałam 3 dni może razem będzie nam łatwiej
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 10:07   #12
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Ja od dzisiaj jestem na diecie warzywno-owocowej - okres 2-3 tygodnie. Jest to właśnie dieta oczyszczająca i odtruwająca. Właściwe oczyszczanie następuje po ok. 4-6 dniach, więc wydaje mi się, że 2 to trochę za mało. Z tym że wykluczone jest w tym czasie spożywanie produktów białkowych i tłuszczowych (a więc żadnego mięsa, nabiału, produktów mącznych). Najlepiej też zrezygnować ze słodkich owoców na rzecz tych kwaśnych: jabłka, grejfruty i cytryny
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:18   #13
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

ja to bym mogła żyć na takim oczyszczaniu :P mogę non stop nie jeść nic poza owocami ...no i słodyczami (do tej pory- dziś już 31 dzień bez słodkości)
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 16:33   #14
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
hmmm..... ja też bym chętnie oczyściła organizm, ale nie wyżyłabym na samych owocach i warzywach przez 2 dni . znacie jakieś inne sposoby? np dla cęściowego oczyszczenia: np normalne jedzenie ae przy tym picie jakichś specyficznych ziół?
Albo rybki albo akwarium, - oczysczanie to oczysczanie

Edytowane przez Maxsia_
Czas edycji: 2006-09-27 o 16:33 Powód: wielki byk
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 18:11   #15
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Czytalam cos na ten teamt w ksiazce Tombaka. Mysle, ze to dobry pomysl. Jednak niejedzenie wogole jest bez sensu, poniewaz tylko zwalnia sie przemiana materi. Mysle, ze dieta warzywno-owocowa jest najlepszym pomyslem, sama bym sobie taka zrobila. Buzka
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:26   #16
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

dziewczyny! skonczylam juz wczoraj moje oczyszczanko hehe. szczerze mówiac, nie odczulam spektakularnych efektów, pewnie rzeczywiscie te dwa dni to zbyt mało, bym sie oczyscila porzadnie, ale przynajmniej wypróbowałam, czy mam silną wolę i udało się teraz jak bede chciala sie zabrac za jakies odchudzanie, czy dłuzsza diete, wiem ze mam wystarczająco dużo samozaparcia, zeby sie z tym uporac
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 11:28   #17
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

mi wystarczy, ze pije dziennie duzo wody i czuje sie o wiele wiele lepiej i przmiane materii tez mam lepsza
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:58   #18
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Cytat:
Napisane przez dorcia_ Pokaż wiadomość
mi wystarczy, ze pije dziennie duzo wody i czuje sie o wiele wiele lepiej i przmiane materii tez mam lepsza
na mnie to nie działa, niestety. pije dziennie 1,5-2 litrów wody niegazowanej i nie widze z tego powodu zadnej poprawy, moze dlatego, ze robie tak odkad pamietam i na mnie taki sposób po prostu juz nie działa??
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:23   #19
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

dwudniowe oczyszczanie nic nie daje moi zdaniem, jest to za krotki czas na wydalenie toksyn. najskuteczniejsze i najbardziej efektowne -ubytek do 3 kg wagi tak slyszalam-bedzie tygodniowe.trzeba pic soki z warzyw, wode i goracy wywar z wloszczyzny, na 2gi dzien wlaczyc pol jablka, i pare sliwek wymoczonych w wodzie. absolutnie odstawic na kolejne 2-3 tygodnie jogurty, nabial, oleje, oliwe, i zywic sie tylko warzywami pozdrawiam

Edytowane przez keythh26
Czas edycji: 2006-11-10 o 11:52
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 22:19   #20
Ivonne
Przyczajenie
 
Avatar Ivonne
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Cześć Dziewczyny!
Ja osobiscie na oczyszczenie organizmu polecam zestaw chrom + witamina PP ---> biorę tak przez około 4 tygodnie ---> polecił mnie tę metodę dobry doktor-dietetyk i musze przyznać że przynosi to naprawde dobre efekty. Kiedyś próbowałam jeszcze bakteri w Lakcid ale strasznie mnie skręcało po nich aha i DUŻOOO WODY pijemy !!!
pa
Ivonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 11:52   #21
sweety21
Przyczajenie
 
Avatar sweety21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 25
GG do sweety21
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

A czy słyszałyscie cos o diecie warzywno-owocowej Dr Ewy Dąbrowskiej? Któraś z Was moze stosowała taka kurację? Słyszałam że podobno przynosi wspaniałe efekty ale nie próbowałam na własnej skórze.
Z tego co wiem to trwa od 2 do 6 tygodni i je się warzywa ( oprócz strączkowych), owoce ( ale tylko jabłka, grejfruty i cytryny...tak tak...tylko to), oczywiscie świeze niesłodzone soki warzywne i owocowe ( z jabłek, grejfrutów i cytryn tylko), słabą herbatę , zieloną, czerwoną, ziółka, i oczywiscie duuuuużo wody . Wiem, że był wątek na ten temat ale nie był rozbudowany i wypowiedziało sie tylko parę osób, i to na temat tylko warzywno owocowej diety z wszystkimi owocami , ale nie było konkretnie o diecie Dr Dąbrowskiej. Może macie jakieś doświadczenia odnośnie takiego wewnętrznego oczyszczania organizmu.
Ja osobiscie robie sobie 2 dni warzywno owocowe w miesiacu, ale tak sobie pomyslałam czy może by nie spróbować przynajmniej 2 tygodnie takiego oczyszczania dietą panie Ewy Dąbrowskiej. Co Wy o tym sądzicie??
Serdeczne Pozdrowionka dla Wszystkich Wizazanek
__________________
})i({ "Nic tak nie smakuje jak ukradzione czasu słodkie chwile przyjemności " })i({
sweety21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:26   #22
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

hmm, nie slyszałam jeszcze o tej diecie, ale po czesciowym przestudiowaniu ksiazki Michala Tombaka "Jak żyć długo i zdrowo"(przeslala mi ja jedna z wizażanek, za co serdecznie jej dziekuje) mam zupelnie inne patrzenie na temat oczyszczania organizmu. powiem wam jedno, nie jest to takie proste, jak sie wydaje...
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 20:05   #23
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Polecam glodowke jednodniowa
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 00:12   #24
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Oczyszczenie organizmu

Przez ostatnie kilka lat nie zwracałam szczególnej uwagi na jakość tego, co jem. Chipsy i gazowane napoje były dla mnie niemal codziennością. Kilka miesięcy temu moje podejście do diety zmieniło się i staram się na wyżej wymienione "dania" nawet nie zerkać. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że to nie wystarczy. Odnoszę wrażenie, jakby mój organizm był wielkim wysypiskiem śmieci, które należy oczyścić. Moje pytanie brzmi: jak to zrobić, żeby nie schudnąć (należę do osób obdarzonych bardzo szczupłą budową i strata każdego kilograma jest dla mnie tragedią )? Czy jest szansa na to, że uda mi się doprowadzić organizm do stanu sprzedchipsowego?

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 23:46   #25
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Oczyszczenie organizmu

Dodam jeszcze na swoje usprawiedliwienie , iż zdaję sobie sprawę z tego, że zarówno w Googlach, jak i na forum można znaleźć wiele informacji na temat diet oczyszczających. Zdecydowałam się na założenie nowego wątku, ponieważ każda dieta, jaką znalazłam prowadzi nie tylko do oczyszczenia, ale i odchudzenia, czego ja - jak już wcześniej wspomniałam - chcę uniknąć.

Pozdrawiam
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 00:01   #26
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Oczyszczenie organizmu

Tu chyba pomoze picie duzej ilości wody, zielonej herbaty. Mysle ze warzywa tez dobrze wplyna na organizm. Ale uwazam ze najwazniejsze to woda a raczej duze jej ilosci.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 11:54   #27
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Oczyszczenie organizmu

Dziękuję za odpowiedzi

Zastanawiam się, jakie badania powinnam wykonać, żeby sprawdzić, jakie szkody w moim organizmie wyrządziła tak niezdrowa dieta?
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 13:06   #28
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Cytat:
Napisane przez sweety21 Pokaż wiadomość
A czy słyszałyscie cos o diecie warzywno-owocowej Dr Ewy Dąbrowskiej? Któraś z Was moze stosowała taka kurację? Słyszałam że podobno przynosi wspaniałe efekty ale nie próbowałam na własnej skórze.
Ja słyszałam i właśnie skończyłam ją po 5 tygodniach. W swoim poście powyżej właśnie tę dietę miałam na myśli. Jadłam wszystko wg zaleceń (w książce dr Dabrowskiej jest dużo fajnych przepisów), nie miałam na sumieniu żadnych grzeszków a mimo to nie schudłam jakoś spektakularnie. W ciągu 5 tyg. jakieś 4 kg, straciłam tez trochę cm (głównie w biuście, ale i np. w biodrach ). Za to przestały zupełnie odzywać się moje problemy żołądkowe (pare tygodni przed tą dietą codziennie wieczorem bolał mnie brzuch). W kilku wątkach dziewczyny pisały różne zalecenia tej diety, co jeść, czego unikać itd., ale ja myślę że warto przeczytać książkę - jest niedługa, a zawiera dużo pożytecznych informacji, które trochę zmienią nasze spojrzenie na odżywianie.
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:30   #29
sweety21
Przyczajenie
 
Avatar sweety21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 25
GG do sweety21
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Gratulacje Malwka 87, nawet jezeli mało schudłas to na pewno masz teraz lepsze samopoczucie, jak pisałas brzuszek juz lepiej funkcjonuje, a i cera pewnie ładniejsza? Ja juz kupiłam sobie tą książkę i zabieram sie za czytanie. Chciałabym chociaż 2 tygodnie spróbować , a najlepiej całe 6 tygodni, a później przejść na proponowane w niej zdrowe odżywianie. Też mnie brzuszek pobolewa ale takie są skutki niezdrowedo jedzonka
__________________
})i({ "Nic tak nie smakuje jak ukradzione czasu słodkie chwile przyjemności " })i({
sweety21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:22   #30
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

Ja się odżywiałam fatalnie, a codziennie bolący brzuch był dla mnie sygnałem, że najwyższa pora coś zmienić. Życzę powodzenia i wytrwałości, bo 6 tygodni to strasznie długi okres czasu, ale dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia warto się poświęcić
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-30 17:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.