Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-26, 00:17   #3181
ossy12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Zaakceptowałam Sama się uśmiałam z tych zdjęć, dawno ich nie oglądałam. Według oznaczeń po 10 dniach była już duża różnica (aż ciężko mi uwierzyć, że aż taka), a później w każdym kolejnym miesiącu zmiany były widoczne tylko na zdjęciach, ale już nie wiem gdzie mam ten obrazek, gdzieś go zgubiłam. Tylko ja jeszcze w międzyczasie przywaliłam tym świeżym (2tyg) nosem w ścianę, więc to go pewnie też trochę nadwyrężyło.
Dzięki wielkie. Pooglądałam. Faktycznie widać jak on się u Ciebie zmieniał na plus z dnia na dzien! Miałaś duży obrzęk po zabiegu, podobnie jak ja, z tym że ja mam dużo wyżej podciągnięte te cholerne nozdrza. U Ciebie czubek nosa był dużo niżej. No ale zobaczymy. Twój chirurg stworzył trochę inny nos niż mój. Mam nadzieję, że obaj wiedzieli co czynią. Znaczy, że mój też

Matko jak wpadłaś na ścianę... Myślałam, że tylko ja jestem zdolna do takich rzeczy hahaha. Ale nic sobie mam nadzieję nie uszkodziłaś?

Dziś oddzwonił do mnie mój lekarz (sam z siebie, po przeczytaniu mojego maila panicznego, bo na telefon sprzed kilku dni nie odpowiedział - pewnie cycki komuś wtedy robił). Ale starał się mnie uspokoić i szczegółowo tłumaczył przez tel, co gdzie zszywał, jak zszywał i dlaczego nozdrza są zadarte. Opowiedział o budowie mojej twarzy, dlaczego dobrał taki nos, dlaczego tak go zadarł, że dłużej mi bedzie schodziła opuchlizna niż u osób z cienkszą skórą itp. Mówił, że świnski nos na pewno zniknie, że nozdrza będą się obniżać wraz z rotacją czubka, która musi trochę potrwać, ale muszę być cierpliwa, bo będzie to następowało stopniowo w ciągu 4 miesięcy do pół roku w przypadku mojej skóry (widoczne zmiany, bo potem będą jeszcze postępować, ale już nie będą jakieś b. drastyczne). Że gwarantuje, że w ciągu maksymalnie 6 miesięcy nozdrza zostaną nieco przykryte a ich asymetria zniknie. I wówczas jeśli nadal nie będę zadowolona z ich pozycji i bede się źle czuła, to zrobimy korektę czubka i go przemodelujemy w celu drastyczniejszego obniżenia.

Zobaczymy. Dobrze, że sie odezwał, bo trochę mnie uspokoił. Szczególnie tą ofertą ewentualnej korekty po ew. 6 miesiącach a nie roku w innym gabiecie. Dziś zeszła mi też trochę opuchlizna i z nosa i twarzy, wiec samopoczucie troche lepsze, choć nos nadal brzydal taki, że fuj...
ossy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 11:04   #3182
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy idąc na konsultację do chirurga plastycznego (jeszcze nigdzie nie dzwoniłam) muszę mieć jakieś prześwietlenia, tomografię?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 12:57   #3183
Annamvs2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ale mnie przestraszylas tym podniesionym czubkiem ... ja mialam konsultacje u Dr Frati na Hartley street w Londynie , ma konto na instagramie ale za nos chcial 7 tys funtow wiec pojechalam do Warszawy pol roku temu do Dr Szczyta myslac ze to wlasnie on bedzie operowal. Okazalo sie ze bedzie to Dr Januszek i za miesiac mam zabieg . Mam duzy nos bez garba wiec chce naturalna zmiane . dr na konsultacji powiedzial ze proponuje metode otwarta bo inaczej bede miala murzynski nos jesli nie skrocimy nozdrzy czy cos takiego- czego sie boje bo sie naczytalam ze po metodzie otwartej nos moze sie przekrzywic przez blizny i ze dluzej sie bedzie goic. Dziewczyny czy ktoras z was miala operacje u Dr Januszka i moze przeslac zdjecia lub wyrazic opinie oraz czy ktoras miala metode otwarta? Czy mam szukac innego chirurga bo zaczynam troche panikowac!
Annamvs2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 09:27   #3184
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czy idąc na konsultację do chirurga plastycznego (jeszcze nigdzie nie dzwoniłam) muszę mieć jakieś prześwietlenia, tomografię?
Nie, badania dopiero robi się przed zabiegiem.
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 15:10   #3185
I remember
Raczkowanie
 
Avatar I remember
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 188
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej, czy jestes zadowolona z zabiegu? Juz chyba minęło trochę czasu, a ja własnie zastanawiam się nad dr Krawczyńskim

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez I remember Pokaż wiadomość
Czy operował ktos nos u dr Marka Węgrzyna we Wrocławiu lub Michała Krawczyńskiego w Łodzi/Warszawie?
A co do doktora Nawrockiego, miałam wiele lat temu mieć u niego korektę uszu, ale całe szczęście, że jednak miałam u kogos innego. Dr Nawrocki odwołał konsultację z przyczyn osobistych, miał dzwonic do mnie i umówic mnie na inny termin, ale do tego nie doszło. A w dniu w którym miałam miec zabieg zadzwonił z pytaniem gdzie jestem. Bez konsultacji, bez badan chciał mi wykonać zabieg?
Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Kochani, jestem już po

ten cały stres był zupełnie niepotrzebny! wszystko pięknie.
mam tylko ogromną opuchliznę. Na oczy nie widzę, krwiaki okropne.
Macie jakieś patenty na opuchliznę, okłady z czymś/czegoś?

Pozdrawiam!
Hej, czy jestes zadowolona z zabiegu? Juz chyba minęło trochę czasu, a ja własnie zastanawiam się nad dr Krawczyńskim
I remember jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 09:14   #3186
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej dziewczyny,

28 lutego miałam operację nosa ze względów zdrowotnych, ale postanowiłam tez go przy okazji poprawić 9 marca miałam zdjęty opatrunek i szwy, natomiast płytki w przegrodzie dopiero 28 marca czy ktoś je nosił tak długo? Profil mam piękny, ale z przodu to wyglądam jak swinka i na dodatek mam rożnej wielkości dziurki i tez jeden bok większy. Mam nadzieję, że to zejdzie.
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 16:33   #3187
Joanna8819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Chirurg- Szczecin!

Którego chirurga polecacie do operacji nosa w Szczecinie badz okolicach ?
Joanna8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-16, 16:15   #3188
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny 11 dni temu mialam robione kompletna korekcje nosa, zwezenie kosci, zwezenie czubka, zwezenie skrzydelek. Po 8 dniach zdjeto ten specjalny opatrunek bylam zachwycona nos idealny waski ale nie za bardzo poprostu przepiekny.! Na drugi dzien nos jakby wrucil do swojego dawnego stanu ta skora jakby sie “odlaczyla” od szkieletu (dobra dziwnie to brzmi) i nie jest taki ladny dopasowany jak po zdjeciu gipsu(( mam gruba tlusta skore i teraz sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo gdybym ten gips/ opatrunek dluzej trzymala zeby ta skora mogla na nowym rusztowaniu sie “ulozyc”... jak myslicie kiedy ta skora wreszcie moze sie obkurczyc?
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 01:17   #3189
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mam taka sama sytuacje po zdjeciu gipsu nos Byl idealny a teraz powrucil do stanu przed operacji.. czyli czubek kolka.. poprawio sie u ciebie?
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 14:51   #3190
ossy12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez izus3764 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

28 lutego miałam operację nosa ze względów zdrowotnych, ale postanowiłam tez go przy okazji poprawić 9 marca miałam zdjęty opatrunek i szwy, natomiast płytki w przegrodzie dopiero 28 marca czy ktoś je nosił tak długo? Profil mam piękny, ale z przodu to wyglądam jak swinka i na dodatek mam rożnej wielkości dziurki i tez jeden bok większy. Mam nadzieję, że to zejdzie.
Ja miałam płytkę wyjętą szybciej. Jestem dokładnie miesiąc po operacji. Opuchlizna trochę zeszła, ale wiadomo że nie cała. Nos szeroki, szerszy niż był i zadarty okropnie + duża asymetria nozdrzy, które są okropnie wielkie. Lekarz kazał czekać, ale z tego co czytałam na forach zagranicznych i z porównania zdjęć to jest zbyt duża rotacja czubka i nie wydaje się, by za jakiś czas on znacząco opadł zasłaniając dziurki częściowo.
Na ten moment staram się przyzywczaić do nowego (dużo gorszego) odbicia w lustrze, bo co innego zostaje, skoro nie można reoperować. Zmiana miała być naturalna i delikatna, a ludzie mnie nie poznają na ulicy i w pracy. Nos jest brzydki z przodu i z jednego profilu.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek1111444 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 11 dni temu mialam robione kompletna korekcje nosa, zwezenie kosci, zwezenie czubka, zwezenie skrzydelek. Po 8 dniach zdjeto ten specjalny opatrunek bylam zachwycona nos idealny waski ale nie za bardzo poprostu przepiekny.! Na drugi dzien nos jakby wrucil do swojego dawnego stanu ta skora jakby sie “odlaczyla” od szkieletu (dobra dziwnie to brzmi) i nie jest taki ladny dopasowany jak po zdjeciu gipsu(( mam gruba tlusta skore i teraz sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo gdybym ten gips/ opatrunek dluzej trzymala zeby ta skora mogla na nowym rusztowaniu sie “ulozyc”... jak myslicie kiedy ta skora wreszcie moze sie obkurczyc?
Po prostu masz dużą opuchliznę. Zawsze tak jest po zdjęciu gipsu. Będzie ci to stopniowo schodziło. U mnie - jestem miesiąc po zabiegu i też mam grubą skórę - wszystko jest jeszcze b. mocno napuchnięte. I mój nochal naprawdę jest okropny. Wierzę, że zmieni się choć trochę na plus.
ossy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 16:39   #3191
I remember
Raczkowanie
 
Avatar I remember
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 188
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kamamilka Pokaż wiadomość
Ja zapłaciłam za wszystko 10 tyś. Najlepiej zacznij od konsultacji Ja wysłałam Doktorowi zdjęcia na jego stronie na FB i mi napisał co i jak, a później kolejną konsultację miałam przed operacją, gdzie od razu umówiłam termin. Operował mnie Dr Mateusz Zachara z Polanicy, polecam mam piękny nosek, choć rok dopiero minie w kwietniu, a podobno po roku można ocenić całkowity efekt.

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Ja robiłam nosek w Polanicy Zdroju w Dr Mateusza Zachary. Miałam dość duży nos z garbem, teraz mam mały zgrabny nosek, lekko zadarty i prościutki. Taki jak marzyłam! Polecam tego Dr jest genialny jeśli chodzi o nosy, bo widziałam sporo zdjęć, które mi pokazał podczas konsultacji. Do tego super fajny i przemiły lekarz. Operacja była w znieczuleniu ogólnym, po zabiegu zero bólu tylko dyskomfort w oodychaniu.i sińce pod oczami, ale to chyba normalne. Stetony miałam malutkie wyjęte na drugi dzień.Nie mam też żadnej blizny, bo operacja była na zamknięto czyli przez dziurkę od nosa. Jeśli zastanawiasz się nad operacją to nie zwlekaj, bo ja żałuję tylko, że tak późno ją podjęłam! Twarz jest zupełnie odmieniona!
Czy byłabyś w stanie podesłać mi zdjęcia na priv noska przed i po? Albo chociaz napisać czy nadal jesteś zadowolona
I remember jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 23:15   #3192
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny a czy stosowalyscie coś na zmniejszenie opuchlizny czy czekalyscie aż sama zejdzie? Ja jestem prawie miesiąc po operacji i niczego nie używałam, ale zastanawiam się czy to nie przyspieszy procesu
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 21:01   #3193
Zienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 7
GG do Zienia
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A czy po tym miesiącu jest dużo mniejsza opuchlizna czy tylko troszkę ?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cześć wszystkim!

Muszę podzielić się moją operacja a raczej jej historia na tym forum bo zdecydowałam się zrobić nos u kogoś kto ani razu na tych stronach nie został polecony - o zgrozo ! Zaczęłam bardzo późno przekopywać fora i tak naprawdę z każdym wątkiem byłam totalnie przerażona, że nie poszłam do polecanego przez Was lekarza. Tak naprawdę jestem tydzień po operacji wiec na efekt końcowy jeszcze trzeba poczekać i ocenę efektów😉

W związku z problemi laryngologicznymi, które dawały mi już w kosc zdecydowałam się na operacje ( zalecił mi ja laryngolog) na NFZ bym się nje odważyła wiec skoro już płace zdecydowałam się na korektę calkowiatą. Z wynikami poszłam do kliniki dr Szczyta ale niestety Pan ( nie pamietam nazwiska) odesłał mnie z kwitkiem, że nos mi ładny zrobi ale laryngolog ma oddzielnie mnie wyleczyć. Tak czyli mam robić dwie operacje. Uznałam, że to jakaś abstrakcja wiec poszłam w kierunku - dobry laryngolog i chirurg plastyczny jednocześnie. Udałam się do Krajmedu a dokładniej do dr.Tuszyńskiej. Zrobiła na mnie mega wrażenie od razu wdrożyła leczenie po konsultacji wysłała mi wizualizacje nosa. Kontakt z lekarzem super na @ odpowiada tego samego dnia, przyjęła miedzy pacjentami jak się źle czułam. Póki co nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Gips zdjęty, płytki wyjęte. Żadnych setonow nie miałam. Siniaków prawie brak. Nos mega opuchnięty! Wybor lekarza i kliniki chyba był moja najlepsza decyzja

Jak ktoś będzie miał jakieś pytania z chęcią odpowiem 🙂
Zienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 23:21   #3194
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mój nos wyglada dokładnie tak jak po zdjęciu gipsu nic się nie ruszyło przez te 3 tyg od zdjęcia, dlatego się zastanawiam, czy się nie wspomóc. Tylko czym? Ja akurat miałam korektę u dwóch laryngologow, bo robili tez przegrodę i małżowiny, ale po operacji nie miałam sezonów i siniaków. A opuchlizna twarzy może 2 dni.
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 08:46   #3195
Zienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 7
GG do Zienia
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Miałam nadzieję, że odpiszesz coś w stylu, że zmniejszył się o 1/3 chociaż wiec sama zacznę chyba szukać jakiś specyfików na obrzęk bo powiem szczerze przeraża mnie powrót do pracy z takim kartoflem na twarzy.

Wydaje mi się tak na logikę, że dobra dieta, dużo wody może jakieś chłodne opatrunki na ten nos? Albo pozostaje ćwiczyć makijaż i cieniowanie nosa
Zienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 20:39   #3196
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Piłam 4l wody dziennie i mam catering przez i to niestety nie wpłynęło na zmiejszenie obrzęku ale mam nadzieję, ze niedługo zejdzie. Nos jest jeszcze obolały, wiec nie chcę specjalnie katować makijazem, bo mnie trochę boli i przy nakładaniu i przy zmywaniu. Ale pewnie wszystko to kwestia czasu już powoli wraca mi czucie w górnej wardze i mogę pokazywać zęby, wiec jest jakiś postęp
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 20:24   #3197
Zienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 7
GG do Zienia
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

No to faktycznie kiepsko. Pewnie dużo zależy od organizmu. Mi dzisiaj mija 4 dzień od zdjęcia gipsu. Uśmiecham się już normlanie czucie w wardze mam nawet 🙂 opuchlizna jest mniejsza niż po zdjęciu może nie spektakularnie mniejsza ale widać różnice ogólnie po twarzy. Oprócz czubka nosa który mrowi przy dotykaniu reszta nosa już ma ok czucie. Ale w środku mega spuchnięty niestety jeszcze nie mogę oddychać pełna piersią 😕
Zienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 07:35   #3198
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mi minelo juz ponad 2 tyg od zdjecia gipsu a nos mega spuchniety, rano to juz wogole masakra niewiem zastanawiam sie ile to jeszcze potrwa .. jedna strona z boku grzbietu jest duZo bardziej opuchnieta niz prawa.. przez co nos wyglada mega niesymetrycznie. (Mialam totalna korekte otwarta metoda zwezenie czubka, grzbietu, skrzydelek
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 11:37   #3199
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

I dziewczyny jak pozbylyscie sie zaskornikow z nosa ? Po tym jak zostal zdjety gips na drugi dzien (poza opuchlizna) ukazaly sie wagry, i male pryszcze niewiem w jaki sposob moge je zlikwidowac bo zakladam ze wszystkie plastry itp odpadaja.. za tydzien mam miesiecznie kontrole ciekawe co powie lekarz ...
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-29, 12:31   #3200
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Polecam wam robić zdjęcia nosa co kilka dni/tydzień, wtedy najlepiej zobaczycie zmiany i jak zmniejsza się opuchlizna, bo czasem nasze oczy tego nie widzą U mnie w tym roku mijają 4 lata po i jakbym teraz porównała zdjęcie z tymi z pierwszego roku po, to też pewnie byłaby jakaś różnica.

Ja nie oczyszczałam nosa niczym specjalnym prócz normalnych żeli do mycia twarzy, bo w ogóle przez długi czas po operacji nie mogłam go dotknąć, więc tu nie pomogę. Ba, nawet teraz nos czasem ma humory i czuję różnicę w dotyku, czasem pobolewa i ostatnio naczynka w środku zrobiły się bardziej wrażliwe. Ale to może tylko taki mój urok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 15:15   #3201
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja robię zdjęcia i właśnie nawet jak mi się wydaje na żywo, ze się zmienił, to porównuje zdj i nic😅 co do zaskórników to mam ten sam problem u mnie minął wczoraj dokładnie miesiąc
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 08:50   #3202
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja zapytam sie lekarza co mozna na te zaskorniki poradzic.. oraz czy da rade przyspieszyc znikanie opuchlizny.. u mnie caly prawy grzbiet z boku mega opuchniety i nos wyglada.. niesymetrycznie ... wczoraj zrobilam sobie oklad z sody oczyszczonej niby 2 w 1 dobrze dziala na zaskorniki i opuchlizne ale efektow jeszcze nie widze..

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

A i ja mam mala obsesje wlasnie na punkcie nosa srednio co godzine patrze w lusterko albo robie zdjecia.. czy cos sie juz zmienilo..
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 19:18   #3203
Zienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 7
GG do Zienia
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mój nos tez spuchnięty przez co jest niesymetryczny. Wydaje mi się nawet ze większa opuchlizna jest po tej stronie w którą był bardziej skrzywiony. Tez miałam operacje otwartą i pełna korektę. Z tym, że ja się tak nie przejmuje tym za bardzo. Przygotowałam się psychicznie, że nie będzie efektu wow. Fakt jak do pół roku się nie poprawi to będzie mi ciężko ale póki co staram się nie przyglądać i nie przejmować.

Co do zaskórników mnie takie rzeczy mega wkurzają. Położyłam wczoraj peeling marki cień na twarz i trochę pomógł tylko dużo roboty ze ścieraniem tego bo najpierw lekko moczyłam potem mega delikatnie masowałam i wycierałam ręcznikiem. Szału nie ma ale już widzę zdecydowana różnicę.
Zienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 21:42   #3204
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja robię tez raz w tygodniu maseczkę z zielonej glinki, podobno pomoże na zaskórniki i faktycznie na początku, po zdjęciu gipsu, nie mogłam dotykać nosa i przy myciu bardzo bolał, teraz już jest duzo lepiej
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 04:39   #3205
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Czy ktoś operował nos u doktora Jadczaka z Warszawy?
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 19:03   #3206
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny czy to opuchlizna? Czy moj nos jest krzywy? Jak rozpoznac czy to opuchlizna? Mialam wczesniej szeroki nos grzbiet zostal zwezony gdy zdjety zostal gips Byl piekny waziutki! Pozniej spuchl tylko martwie sie czy sie nie przekrzywil? Czy moglo zaszkodzic to ze nalozylam po 12 dniach od op maseczke z zielonej glinka ta zastygajaca? Bardzo delikatnie ja zmylam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg C865C854-78BC-4FBB-AE86-9B592F97AF35.jpeg (60,5 KB, 83 załadowań)
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 19:04   #3207
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ps jestem 28 dni po operacji. Calkowita korekta. Jak dlugo bedzie schodzila ta opuchlizna po bokach grzbietu?😭
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:10   #3208
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mój tez był od razu po zdjeciu gipsu ładny a teraz jest właśnie krzywy i opuchnięty, mam wrażenie, ze duuuzo wiekszy :/ a jestem 5 tyg po operacji. Oby to wszystko nam zeszło. Maseczki i peelingi robię regularnie
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 17:00   #3209
Megan_megmeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej dziewczyny, mam prośbę. Czy któraś z Was chce może zrezygnować z wizyty u dr Krawczyńskiego ? Help
Megan_megmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 18:56   #3210
Z1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej Dziewczyny ,

Jestem ponad miesiąc po operacji i do tej pory nie mogę ruszać prawie w ogóle swoją górną wargą, gdy próbuję się uśmiechnąć to czuję jak cały obszar - warga, część między wargą a słupkiem "walczy" by się to nie udało I tu pytanie : Czy macie podobnie? Czy powinnam zacząć się martwić...
Od czasu operacji nie widziałam swoich górnych zębów i zastanawiam się czy wszystko w porządku. Z góry dzięki za jakieś odpowiedzi
Z1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.