Co zrobić ze sobą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-22, 12:59   #1
workowata
Przyczajenie
 
Avatar workowata
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 7
Unhappy

Co zrobić ze sobą


Cześć. Nie czuje się dobrze w swojej skórze. Czuje się bardziej jak chłopczyk.
Patrząc na zdjęcia kilka lat wstecz, przypominałam raczej swoim stylem typową karyne. O to mi nie trudno, mam tandetną urode. Szybko się opalam i robie się pomarańczowa. ... niee nie brązowa. Kiedyś nosiłam ciuchy w stylu "z bershki" zaciasne rurki, krótkie spodenki i rajstopy, przykrótkie sukienki i dziwne buty na obcasie lub koturnie które były cholernie niewygodne. Malowałam rzęsy, malowałam usta na dziwne kolory i robiłam kreski na powiekach ogólnie wyglądałam wulgarnie i staro.
Zrezygnowałam z tego wszystkiego na rzecz beżowego cienia i podkładu bb oraz rurek, prostej koszulki i trampek oraz naturalnego koloru włosów.
Czuje się lepiej bez makijażu, wygodniej w takim stroju ... ale nieatrakcyjnie.

Teraz przechodzę kryzys, nie dość, że mam problem z prezentacją siebie to i z rozmową bez błędów językowych ( o zgrozo wstyd mi za siebie)... wyrażanie myśli w jakiś bardziej ...powiedzmy wyrafinowany sposób to dla mnie udręka. Napisać coś potrafię, lepiej lub gorzej.. ale rozmowa? Nie spotykam się już z koleżankami bo wstydzę się tego jak mówie. Czuje się niepewnie i ogólnie żałośnie. Nie chce być takim dziwacznym i żałosnym wytworem. Pomocy.

Załączam zdjęcia tego okropieństwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190322_131012.jpg (85,1 KB, 367 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190115_142552.jpg (87,2 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190316_091018.jpg (86,7 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190322_130917.jpg (82,9 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190322_130754.jpg (88,3 KB, 257 załadowań)
workowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 13:45   #2
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Co zrobić ze sobą

Kochana, jesteś piękna. Nie wiem skąd taka niska samoocena, nie masz powodów żeby tak się postrzegać. Może to kwestia wieku, akceptacja przychodzi z czasem. Jeśli będziesz nadal się tak czuła, może warto pomyśleć nad wizytą u specjalisty? Buziaki i więcej wiary w siebie <3
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 17:40   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co zrobić ze sobą

Cudownie wyglądasz nie musisz absolutnie nic z sobą robić , bo wyglądasz przepięknie - młodo, naturalnie, świeżo
Ale jeżeli nudzi Ci się Twój naturalny look, to wydaje mi się, że makijaż w tym stylu byłby ciekawą odmianą:
https://www.instagram.com/p/BtOQZMNlJFo/

Natomiast sposób w jaki piszesz o sobie, wskazuje na pewne dosyć poważne problemy psychiczne, które mają wyraźny wpływ na Twoją samoocenę, wywołują zniekształcenie otaczającego świata bądź nadmierny autokrytycyzm. Może spróbuj wybrać się na wizytę do psychoterapeuty, który pomógłby uporać Ci się z tymi problemami?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 19:31   #4
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Co zrobić ze sobą

Cytat:
Napisane przez workowata Pokaż wiadomość

Załączam zdjęcia tego okropieństwa.
Przekaz temu ' okropienstwu' że ma za☠☠☠iste oczy piękna z ciebie dziewczyna i nic bym nie zmienial jak dla mnie jesteś bardzo ładna i mega fotogeniczna. Brałbym na sesje ewentualnie dodać więcej uśmiechu

Wysłane z mojego Lenovo TB-8703X przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:44   #5
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Co zrobić ze sobą

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Cudownie wyglądasz nie musisz absolutnie nic z sobą robić , bo wyglądasz przepięknie - młodo, naturalnie, świeżo
Natomiast sposób w jaki piszesz o sobie, wskazuje na pewne dosyć poważne problemy psychiczne, które mają wyraźny wpływ na Twoją samoocenę, wywołują zniekształcenie otaczającego świata bądź nadmierny autokrytycyzm. Może spróbuj wybrać się na wizytę do psychoterapeuty, który pomógłby uporać Ci się z tymi problemami?
+1, zgadzam się z każdym słowem powyżej
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 13:26   #6
Villemo44
Raczkowanie
 
Avatar Villemo44
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Co zrobić ze sobą

Jesteś śliczną dziewczyną. Przy takiej urodzie malowałabym tylko rzęsy, aby podkreślić piękne oczy. Więcej wiary w siebie i, jak napisał adrianwar, więcej uśmiechu!
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym."-Marilyn Monroe
Villemo44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 11:50   #7
TakaNatka
Przyczajenie
 
Avatar TakaNatka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 19
Dot.: Co zrobić ze sobą

Jak dla mnie w zupelnosci wystarczy ci jakis naprawde delikatny makijaz i podkreślenie oczu eyelinerem.
TakaNatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 12:38   #8
EKaczmarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Co zrobić ze sobą

Dzięki za odkopanie wątku! Sama często potrzebuję, żeby miktoś po prostu przypomniał - należy się dobrze czuć w środku, reszta to tylko "okładka".
EKaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 16:09   #9
workowata
Przyczajenie
 
Avatar workowata
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić ze sobą

Wszyscy jesteście naprawdę kochani. Nie sądziłam, że otrzymam takie wiadomości. Na mojej twarzy pojawił się uśmiech.

Zainwestuje w tusz i będę pracować nad samooceną.

Dziękuję
workowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 16:47   #10
simoonka
Przyczajenie
 
Avatar simoonka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 17
Dot.: Co zrobić ze sobą

Nie widzę tu tandetnej urody, ktoś Ci coś takiego powiedział? Masz bardzo ładną buzię, na Twoim miejscu podkreślilabym (delikatnie brwi) brązowym cieniem. A na ładniejsze wypowiadanie się polecam dużo dużo czytać
simoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 13:37   #11
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Co zrobić ze sobą

jesteś śliczną dziewczyną! Nie widzę w Tobie żadnego okropieństwa.
Może lekka regulacja brwi, jakaś szminka..
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-04, 22:37   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co zrobić ze sobą

Tandetna? Może wtedy gdy tak się ubierałaś i malowałaś ( z opisu faktycznie nic fajnego, typowa szafa teraźniejszych nastolatek).
Uroda naprawdę piękna, powiedziałabym nawet szlachetne rysy twarzy, które z wiekiem jeszcze dojrzeją, nabiorą kobiecości i wyostrzą się.

Gratuluję Ci rezygnacji z tandety w stroju i makijażu, a jest czego gratulować, bo młodej dziewczynie obecnie ciężko wytłumaczyć w czym jej lepiej. Serio nic robić nie musisz ze swoim wyglądem, nie zadręczaj się tym.

Na ubogie słownictwo pomaga czytanie książek, a jeśli czegoś nie rozumiesz, tłumacz sobie z pomocą słownika wyrazów obcych, wtedy zapamiętasz. Jesteś młoda to widać i wiedza i elokwencja przyjdzie z czasem.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 16:26   #13
krystian95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Dot.: Co zrobić ze sobą

Tak jak przedmówcy napisali - urocza i zjawiskowa dziewczyna z Ciebie

Moim zdaniem nie musisz nic ze sobą robić, jedynie możesz nieco zmienić zdanie o sobie i samoocenę


Pozdrawiam
__________________

krystian95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 18:54   #14
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Co zrobić ze sobą

Jesteś bardzo ładna, masz ladne zdrowe włosy (i super kasztanowy kolor!), harmonijne rysy, ładny kształt twarzy.
Dodać dobrze zrobiony makijaż i juz w ogóle wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 19:15   #15
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Co zrobić ze sobą

ja bym chętnie zobaczyła zdjęcie z dawnych czasów
jesteś ładna i naturalna
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 21:30   #16
Malwusss
Majaaa18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobić ze sobą

Kochana, jesteś śliczna piękna twarz i oczy ;-) musisz nabrać troszkę pewności siebie, bo naprawdę niczego Ci nie brakuje;-) jeśli chcesz porady o makijaż to w zupełności tusz do rzęs wystarczy ;-)
Malwusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 09:48   #17
xNowaliax
Przyczajenie
 
Avatar xNowaliax
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Co zrobić ze sobą

Cytat:
Napisane przez Malwusss Pokaż wiadomość
Kochana, jesteś śliczna piękna twarz i oczy ;-) musisz nabrać troszkę pewności siebie, bo naprawdę niczego Ci nie brakuje;-) jeśli chcesz porady o makijaż to w zupełności tusz do rzęs wystarczy ;-)
I jakieś delikatne neutralne (jasne ciepłe brązy) cienie też nikomu nie zaszkodziły Nie ma potrzeby robienia jakiejś wielkiej tapety.
xNowaliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 20:56   #18
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Co zrobić ze sobą

Tandetna uroda? Gdzie? Kochana jesteś super laska! Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to Twoje HIPNOTYZUJĄCE oczy i piękna cera! Nie potrzebujesz dużo makeupu, lekko podkreślone rzęsy i trochę koloru na usta wystarczy aż nadtto (jeśli pomoże Ci to poczuć się atrakcyjnie, bo atrakcyjna jesteś bez dwóch zdań!). A jeśli chodzi o styl to nie martw się, ja też się wstydzę swoich wyborów ubraniowych z poprzednich lat Polecam Ci pinterest i instagram, poszukaj inspiracji, znajdź dziewczyny, których styl Ci się podoba. Jestem pewna, że metodą prób i błędów dojdziesz do stylu, który będzie odzwierciedleniem Ciebie . Tak jak dziewczyny tutaj pisały, uwierz w siebie Kochana, żeby poczuć się atrakcyjnie musisz uwierzyć w siebie! Twój opis mi zupełnie nie pasuje do tego co widzę na zdjęciach, może warto się zastanowić skąd taka niaska i zakrzywiona samoocena?


A co do języka i sposobu wysławiania się, polecam czytanie książek i (wartościowych) gazet na głos! Chociaż i tutaj jestem pewna, że sytuacja nie jest aż tak zła, jak ją malujesz


Powodzenia!
__________________

Yesterday
is a past,
Tomorrow is a mystery
Today is a gift!




Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 21:56:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.