Skąd się bierze urok osobisty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-01, 15:32   #1
blah_blah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 7
Question

Skąd się bierze urok osobisty?


Zawsze mnie zastanawiało mnie, skąd się bierze urok osobisty; czy jest to cecha wrodzona i nie ma się o niej nawet większej świadomości? a może właśnie jest to cecha do świadomego wypracowania?

Nie oszukujmy się, ale urok osobisty bardzo pomaga w życiu, czy to zawodowym czy osobistym.

Chyba każdy z nas kojarzy takie osoby bardzo dobrze wyposażone przez los: po pierwsze szalenie bystre; pewne siebie w dobrym tego słowa znaczeniu; z fajnym poczuciem humoru; z kilkoma dużymi talentami i w ogóle z całym pakietem najlepszych cech, no i do tego jeszcze bardzo miłe dla oka - po prostu ładne. To wszystko sprawia, że non stop otacza ich wianuszek znajomych.

Nigdy nie czułam się osobą z tzw. "urokiem osobistym". Może nie ma u mnie w tej kwestii też tragedii - nie odrzucam ludzi na kilometr. No ale też nie przyciągam ich tak jak ci charyzmatyczni ludzie.

Zastanawiam się dość intensywnie, czy jestem jeszcze wstanie coś z tym zrobić, czy już raczej nie; czy urok osobisty to właśnie cecha nabyta, czy też wrodzona.

I czy łatwo będzie przekonać swoje codzienne otoczenie do nowego uroku osobistego.
blah_blah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-01, 16:40   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Skąd się bierze urok osobisty?

Ale czym właściwie jest urok osobisty? Dla mnie urocza będzie zupełnie inna osoba niż dla Ciebie.
I szczerze mówiąc, nie kojarzę takich osób o jakich piszesz.

Edytowane przez Vanir410
Czas edycji: 2019-01-01 o 16:41
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-01, 16:43   #3
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Skąd się bierze urok osobisty?

Według mnie nikt się z tym nie rodzi, to się wypracowywuje. Wiele z tych osób musiało przejść ciężką drogę żeby się otworzyć.

Umiejętności społeczne to takie same umiejętności jak nie wiem, dziergania na drutach, tylko wypracowuje się je inaczej. Są przecież książki i kursy a kiedyś konwersacja była prawdziwą sztuką. Więc tak, jak najbardziej można to sobie do pewnego stopnia wypracować.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-01, 17:31   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Skąd się bierze urok osobisty?

Może to pomoże:
http://ohme.pl/lifestyle/10-zachowan...a-sobie-ludzi/
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 18:31:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.