Włoski-książki Nuovo Progetto Italiano - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-15, 15:31   #1
freckrosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1

Włoski-książki Nuovo Progetto Italiano


Hej, w związku z chęcią wyjazdu na studia do Włoch, chcę zacząć naukę języka. Widziałam pozytywne opinie na temat książek Nuovo Progetto Italiano. Miał ktoś kiedyś z nimi styczność? Chciałabym się dowiedzieć, które wydanie kupić, z którego roku. Poza tym są 2 wersje. 1. wersja: książka podzielona na 1a i 1b (2 części), 2. gdzie cała książka jest w 1 części. Czy ta, która nie jest podzielona jest okrojona? Jaką Wy polecacie? Z góry dziękuję za pomoc
freckrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 22:38   #2
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Włoski-książki Nuovo Progetto Italiano

Cytat:
Napisane przez freckrosa Pokaż wiadomość
Hej, w związku z chęcią wyjazdu na studia do Włoch, chcę zacząć naukę języka. Widziałam pozytywne opinie na temat książek Nuovo Progetto Italiano. Miał ktoś kiedyś z nimi styczność? Chciałabym się dowiedzieć, które wydanie kupić, z którego roku. Poza tym są 2 wersje. 1. wersja: książka podzielona na 1a i 1b (2 części), 2. gdzie cała książka jest w 1 części. Czy ta, która nie jest podzielona jest okrojona? Jaką Wy polecacie? Z góry dziękuję za pomoc
Byłam na fil romańskiej z włoskim i Włoch nas uczył gramatyki z podzielonej, z dobrym skutkiem jakbyś chciała to mam jeszcze płyty do tego, mogę Ci oddać bo mi potrzebne były tylko na początku.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-15 23:38:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.