Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 12:31   #61
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez elizabeth_jane Pokaż wiadomość
mam nadzieję, ze nie jest to zbyt wscipskie pytanie, ale ile miałyście lat w czasie zabiegu?? czy znacie kogoś kto karmił piersią po wszczepieniu implantów??
23 lata.
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:16   #62
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

thabaka, tak z ciekawości podrążę jeszcze temat Twojego rozmiaru biustonosza po operacji - piszesz że jest to 80B - taki stanik wg tabelki jest na osobę mającą ok. 85-90 cm pod biustem i 94-96 cm w biuście - mówiąc inaczej, na masywnie zbudowaną babkę z mikrym biuścikiem

może podaj swoje wymiary po operacji, bo jakoś mi się wierzyc nie chce w to 80B
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:28   #63
elizabeth_jane
Przyczajenie
 
Avatar elizabeth_jane
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wuwa
Wiadomości: 24
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

czyżby Mawis starała sie Thabace udowodnić, że jednak nie zna się na rozmiarówce staników ;P
elizabeth_jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:51   #64
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

cóż, 95% kobiet ma źle dobrany rozmiar biustonosza, stąd może ta popularność operacji poprawiających to co się samemu zniszczyło
miski A i B są dla kobiet o wyglądzie faceta, wiec jak ktoś twierdzi że po operacji za ciężkie pieniądze ma taki właśnie rozmiar to ja merci
wolę swoje nędzne 75D, odziewane w zamierzchłych czasach przez znające temat panie sklepowe właśnie w 80B
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:21   #65
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

mawis watek nie dotyczy rozmiarówki piersi czy miseczek tylko zycia z NOWYMI po operacji.
Założ nowy watek jezeli bardzo Cie "cisnie" percepcja rozmiarówki
Pozdr.
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:54   #66
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;9897445]cóż, 95% kobiet ma źle dobrany rozmiar biustonosza, stąd może ta popularność operacji poprawiających to co się samemu zniszczyło
miski A i B są dla kobiet o wyglądzie faceta, wiec jak ktoś twierdzi że po operacji za ciężkie pieniądze ma taki właśnie rozmiar to ja merci
wolę swoje nędzne 75D, odziewane w zamierzchłych czasach przez znające temat panie sklepowe właśnie w 80B[/quote]
Wiesz...ja tez przed zabiegiem nic nie mialam a teraz mam 75B lub C...przy dobrych wiatrach (ostatnio zakupiony!!)) 70D!!!!!!Wiec nie pisz juz ze zle dobieramy biustonosze...Zalezy (tak jak juz ktos wczesniej pisal)od marki i modelu stanika.Wiem z doswiadczenia!!
A pozatym jezeli ktoras nie miala zupelnie biustu,a po zabiegu ma A lub B to sie pewnie z tego cieszy!Pewnie nie znasz tego strasznego uczucia jakim jest BRAK BIUSTU.....Zreszta gdyby uzyskala C lub D to wygladalaby przynajmniej niesmacznie....Zreszta kazdy decuduje za siebie
vichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:56   #67
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
hej
No ja już jestem po kontroli u lekarza. Troche mi sie tam zeszło, bo najpierw bylam na polu magnetycznym (drugi sesja w cenie), potem czekałam chwile na pielegniarke. Zdjela mi plastry, wyczysciła moje ranki i przykleiła malusienkie i cieniutkie biale plasterki, w miejsce poprzednich (tych duzych) jestem w szoku ze tak dobrze to wyglada, spodziewałam sie wiekszych ran a tu mam takie tyci, tyci ze prawie ich nie widac super!juz coraz mniej mam tych wszystkich wacików i plasterków pani pielegniarka zdjela mi stanik, spojrzała i powiedziała : wow jakie duze! ha ha ha. A mnie sie wcale one nie wydaja jakies nadzwyczaj wielkie, sa spore ale takie chcialam. Nie sa baloniaste moje bimboszki hihi. Ogolnie wszystko goi mi sie extra, nic zlego sie nie dzieje. Stanik mam nosic jeszcze miesiac. Potem kolejna kontrola i dalsze zalecenia. Wiem ze narazie za 3 dni mam sciagnac te plasterki i smarowac oliwka, byla mowa tez o masci chyba, ale nie pamietam moze Ty, Arleta pamietasz cos na temat masci? od kiedy ja stosowac itp.
Pozdrawiam
Cześć ,cześć
Cieszę się bardzo że Cię znalazłam, bo juz zaczęłam się o Ciebie martwić że coś nie tak. A tu proszę wszystko świetnie i nawet pielęgniarce się podobało .
To nastawia mnie bardzo optymistycznie- mój termin za 3 tygodnie. Dobrze że mam czym innym zajętą głowę (bo może już czas zacząć panikować ). Robie powoli wszystkie badania i czekam na następną konsultację.
A te plasterki co masz je sobie zmieniać to są jakieś specjalne? I pytasz jeszcze o maść- nie dostałaś recepty i dokładnych zaleceń ? O ile wiem nie można tego zaniedbać.
Buziaki , cieszę się razem z Tobą że wszystko dobrze. Pa,pa
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 21:08   #68
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez vichy Pokaż wiadomość
wiesz...ja tez przed zabiegiem nic nie mialam a teraz mam 75b lub c...przy dobrych wiatrach (ostatnio zakupiony!!)) 70d!!!!!!wiec nie pisz juz ze zle dobieramy biustonosze...zalezy (tak jak juz ktos wczesniej pisal)od marki i modelu stanika.wiem z doswiadczenia!!
A pozatym jezeli ktoras nie miala zupelnie biustu,a po zabiegu ma a lub b to sie pewnie z tego cieszy!pewnie nie znasz tego strasznego uczucia jakim jest brak biustu.....zreszta gdyby uzyskala c lub d to wygladalaby przynajmniej niesmacznie....zreszta kazdy decuduje za siebie
........

Edytowane przez arleta_akb
Czas edycji: 2008-12-15 o 12:52
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:34   #69
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Witajcie,
1) Czy ciecie wokołootoczkowe jest bezpieczne? Ja jestem już po jednej ciaży ale jeszcze za jakieś 4 lata może będe chciała jedno dziecko. Czy takie ciecie nie spowoduje tego ze nie bedę mogła karmić piersią? Czytałam trochę o tym i nie wiem- na konsultacji powiedziała mi ze nie ma takiego zagrożenia, ale z tego co czytałam zagrozenie jest duze. Średnica moich brodawek jest mała - 4 cm
A moze zrobić cięcie pod piersia - bezpieczniejsze ale podobno blizna nigdy nie znika.... czy jest duża?
2) Zwolnienie lekarskie - czy akceptowane jest takie zwolnienie?
3) Czy wkłaki 285 cc i 310 cc o dużo powiększą biust? Teraz jeda moja piers to malutkie B/dużeA a druga duże A , pod biustem 75. Zastanawiam się nad wieksza wkładką, ale boję sie efektu piłek...
4) Jak długo dochodziłyście do siebie?
5) Czy jak się przebudziłyście to bardzo bolały Was piersi?

Termin mam na 20 stycznia i bardzo się boję już teraz i jeszcze mam różne watpliwości....
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:54   #70
elizabeth_jane
Przyczajenie
 
Avatar elizabeth_jane
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wuwa
Wiadomości: 24
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

stanik, stanikiem-przy dobrze dobranym piersi moga wygladac naprawde super, ale co zrobić po jego zdjęciu??? jak nie ma, to nie ma
elizabeth_jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 16:24   #71
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez vichy Pokaż wiadomość
Wiesz...ja tez przed zabiegiem nic nie mialam a teraz mam 75B lub C...przy dobrych wiatrach (ostatnio zakupiony!!)) 70D!!!!!!Wiec nie pisz juz ze zle dobieramy biustonosze...Zalezy (tak jak juz ktos wczesniej pisal)od marki i modelu stanika.Wiem z doswiadczenia!!
A pozatym jezeli ktoras nie miala zupelnie biustu,a po zabiegu ma A lub B to sie pewnie z tego cieszy!Pewnie nie znasz tego strasznego uczucia jakim jest BRAK BIUSTU.....Zreszta gdyby uzyskala C lub D to wygladalaby przynajmniej niesmacznie....Zreszta kazdy decuduje za siebie
Cytat:
Napisane przez arleta_akb Pokaż wiadomość
mawis watek nie dotyczy rozmiarówki piersi czy miseczek tylko zycia z NOWYMI po operacji.
Założ nowy watek jezeli bardzo Cie "cisnie" percepcja rozmiarówki
Pozdr.

wątek dotyczy implantów piersi i pytań, takie też zadałam, więc nie widzę potrzeby zadawania nowego
ciśnienie mi podnosi jak ktoś chce robić za eksperta nie mając podstawowej wiedzy na temat ustalania rozmiaru biustonosza
a noszony biustonosz ma KLUCZOWĄ rolę w kwestii kondycji biustu i jego wyglądu i rozmiaru
heblowanie się za małym stanikiem latami skutkuje tragiczną kondycją piersi, na szczęście jest to odwracalne,ale nie za pomocą bazarkowych puszapków tylko biustonoszy miękkich, o odpowiednio dobranym rozmiarze
i wiem co mówię bo moja przyjaciółka gromadząca latami kasę na operację za pomocą właśnie dobrego stanika w 3 miesiące odzyskała 6 cm w biuście i wcale nie wygląda to na ostateczny wynik

a to co napisała vichy to już zupełnie mnie rozwaliło - w prawidłowo dobranym staniku 70D lub 75D to jest malutki biuścik koleżanko i do niesmaczności to mu bardzo daleko

jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o priv gdyż nie zamierzam dalej uczestniczyć w tym wątku
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 22:13   #72
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Witaj dudusia
1. Nie polecam tego ciecia, zwlaszcza ze jest duze ryzyko przeciecia kanalików mlekowych a chcesz karmic wiec raczej odpada (z tego co sie dowiedzialam od lekarza)...najlepiej pod piersia, blizny sa i owszem...ale kto zaglada pod piersi;
2. Nie mam pojecia czy dostaniesz zw.lek. bo to jednak prywata ale musisz zapytac moze cos sie zmienilo;
3. Przy tych rozmiarach co podalas to bedzie przeskok o conajmniej 2 rozmiary .. tak mi sie wydaje ... biorac pod uwage rozmiar wyjsciowy i ten podany w liczbach ... jezeli planujesz jeszcze ciaze wiec piersi tez sie powieksza i wtedy moze byc gigant i nie wiem czy to Twoja skora wytrzyma i Ty ... ale ciezko cos mowic "na oko" ... lekarz powinien dopasowac Ci odpowiednie ... z tego co lekarz mi mowil - kobietom które karmily woli stosowac implanty w kształcie łezki (anatomiczny) ... wtedy nie ma strachu ze beda zbyt przypominaly pileczki;
4. Kazdy ma inna percepcje bolu i gojenia ... ja potrzebowalam na wstepny luksus ok.6 tygodni;
5. Po przebudzeniu czulam tylko jakby ktos mnie skrepowal i siadl mi na piersi ... potem bol bardzo mocny ... zero schylania ... do auta wchodzilam jak mumia ... masakra ... ale mija szybko ... jakos nast. dnia juz czulam sie znacznie lepiej wiec wytrzymasz ... juz o tym wspominalam: PAMIETAJ ZE NAGLE W CIAGU KILKU GODZIN ZOSTAJE MOCNO NACIAGNIETA SKÓRA I NAGLE POWSTAJE UCISK DO WEW. ... na wszystko potrzeba czasu ale warto
Pozdrawiam cieplutko!!!
Trzymam kciuki i nie boj sie - efekty sa warte tych poswiecen
U kogo masz zabieg?
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 13:18   #73
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Zdecydowałam sie na dr Jurek SFERA. Dzieki za poradę -bardzo mi pomogłaś
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:25   #74
elizabeth_jane
Przyczajenie
 
Avatar elizabeth_jane
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wuwa
Wiadomości: 24
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

ponowię swoje pytanie: czy znacie jakąś panią, która po wszczepieniu implantów karmiła piersią?? wiem, ze nie powinn to stanowic problemu, ale bardzo jestem ciekawa jak to wyglada w praktyce, co dzieje sie z biustem czy nie skutkuje to jakimiś nieprzyjemnosciami, zmianą kształtu, jędrności (czy dziecku nie odbija sie silikonem <=to żart, nie rktujcie tego osobiście

Edytowane przez elizabeth_jane
Czas edycji: 2008-11-30 o 19:26 Powód: błąd
elizabeth_jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 11:41   #75
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Cześć ,cześć
Cieszę się bardzo że Cię znalazłam, bo juz zaczęłam się o Ciebie martwić że coś nie tak. A tu proszę wszystko świetnie i nawet pielęgniarce się podobało .
To nastawia mnie bardzo optymistycznie- mój termin za 3 tygodnie. Dobrze że mam czym innym zajętą głowę (bo może już czas zacząć panikować ). Robie powoli wszystkie badania i czekam na następną konsultację.
A te plasterki co masz je sobie zmieniać to są jakieś specjalne? I pytasz jeszcze o maść- nie dostałaś recepty i dokładnych zaleceń ? O ile wiem nie można tego zaniedbać.
Buziaki , cieszę się razem z Tobą że wszystko dobrze. Pa,pa
witaj Ewciu
przepraszam za cisze z mojej strony, ale ostatnio jestem strasznie zabiegana i tylko (jesli w ogole) zdarzalo mi sie tu wpadac to na chwilke doslownie. U mnie faktycznie wszystko uklada sie coraz lepiej, śpię juz nawet na boku jednym i drugim. Takze jak widac wszystko wraca do normalnosci.
Jesli mowa o plasterkach to nie bede sobie ich zmieniac, nakleiła mi je pani pielegniarka i powiedziala ze po 3 dniach mam je odkleic i juz nic tam nie przyklejac. Smarowac strupki oliwka (taka zwyczajna), a kiedy one juz odpadna to wtedy masc (nazwe mam gdzies zapisana, dostalam jej probke od doktora razem z gwarancja na implanty) jakas nazwa na Veraderm, Vermaderm czy jakos tak musialabym spojrzec. I wtedy smarowac same blizny. Masc jest bez recepty wiec spoko tak to wlasnie wyglada. Stanik mam nosic jeszcze do konca grudnia , nosze wiec go non stop- zapomnialam zapytac czy moge go sciagac w ogole, lekarz tez nie wspomnial wiec chodze caly czas (procz kapieli oczywiscie). Ale bez wzgledu na wszystko na Sylwestra ide juz bez stanika trudno. Te kilka godz nic sie nie stanie. Nie bede szalec za mocno i falowac biustem hehe Nastepna kontrola u mnie pod koniec grudnia, miedzy swietami i sylwestrem, wtedy dalesze instrukcje. Ty tez juz jestes coraz blizej swietnie, im szybciej tym lepiej, predzej dojdziesz do siebie i bedziesz cieszyc sie nowym wygladem, tak jak ja
Pozdrawiam goraco
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:45   #76
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Dziewczyny,
mam pytanie. Czy ktoras z Was miala cos podobnego do braku czucia pod spodem piersi? ja mam wrazenie ze slabo odczuwam dotyk w tych miejscach. Co o tym sadzicie?
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:05   #77
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez dudusia83 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam sie na dr Jurek SFERA. Dzieki za poradę -bardzo mi pomogłaś
Ciesze sie ze pomoglam ... bede się bardziej cieszyc jak bedziesz Ty zadowolona z efektów, za co mocno trzymam kciuki
Buziaki!
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:10   #78
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
mam pytanie. Czy ktoras z Was miala cos podobnego do braku czucia pod spodem piersi? ja mam wrazenie ze slabo odczuwam dotyk w tych miejscach. Co o tym sadzicie?
Pati
Generalnie ogólnie mozna czuc nieco dyskmofort w calych i czesciach piersi ... po za tym daj sobie Slonce troche czasu ... pod spodem tez zaszly duze zmiany - ponacinano wszystkie warstwy skóry ... piersi sa obrzmiale wiec mozna miec uczucie - braku czucia
No i ten szałowy rozmiar Twoich piersi teraz jest nieco wiekszy od poprzednich wiec skóra musi od stanu naciagniecia wejsc w etap skóry rozciagnietej stosownie do rozmiaru...mysle ze wlasnie to powoduje ten brak czucia, który z czasem minie
Buziaki
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:55   #79
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez arleta_akb Pokaż wiadomość
Pati
Generalnie ogólnie mozna czuc nieco dyskmofort w calych i czesciach piersi ... po za tym daj sobie Slonce troche czasu ... pod spodem tez zaszly duze zmiany - ponacinano wszystkie warstwy skóry ... piersi sa obrzmiale wiec mozna miec uczucie - braku czucia
No i ten szałowy rozmiar Twoich piersi teraz jest nieco wiekszy od poprzednich wiec skóra musi od stanu naciagniecia wejsc w etap skóry rozciagnietej stosownie do rozmiaru...mysle ze wlasnie to powoduje ten brak czucia, który z czasem minie
Buziaki
Dziekuje Ci Kochanie za pomoc
Ja to jestem panikara wiec trzeba brac na mnie poprawke wlasnie to uczucie jakie towarzyszy dotykaniu dolnych czesci piersi nie jest najwspanialsze ale masz racje, czas, czas i jeszcze raz czas- trzeba go sobie i swojemu cialu troszke dac na regenracje i zeby wszystko bylo tak, jak powinno.
Pozdrawiam, buziaki
Dzieki wielkie
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 17:15   #80
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Arlrta dziekuje za słowa wsparcia. Mam nadzieje ze bedzie ok ale barzo się boje!!!!
PS. Jutro ide na konsultacje do innego lekarza tak dla porównania i upewnienia się w pewnych kwestiach.
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:52   #81
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez dudusia83 Pokaż wiadomość
Arlrta dziekuje za słowa wsparcia. Mam nadzieje ze bedzie ok ale barzo się boje!!!!
PS. Jutro ide na konsultacje do innego lekarza tak dla porównania i upewnienia się w pewnych kwestiach.
dudusia zawsze sluze pomoca jak tylko będę w stanie pomóc
Bardzo mądra decyzja z ta konfrontacja z innym lekarzem.
Będziesz bogatsza o dodatkową wiedze jak również spokojniejsza o ew.ryzyko czy powikłania.
Sciskam mocno i trzymam kciuki za powodzenie!
Buziaki
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:11   #82
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Powiem Ci, że wydaje mi sie ten implant dosyć mały ale może się myle - pisze na podstawie różnych zdjęć przed i po powiększeniach. Jutro o 16.45 druga konsultacja. Właśnie siedze i spisuje swoje wątpliwści zeby niczego nie pominąć.
POZDRAWIAM
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:22   #83
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez dudusia83 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że wydaje mi sie ten implant dosyć mały ale może się myle - pisze na podstawie różnych zdjęć przed i po powiększeniach. Jutro o 16.45 druga konsultacja. Właśnie siedze i spisuje swoje wątpliwści zeby niczego nie pominąć.
POZDRAWIAM
Jak wrocisz to koniecznie daj znac
Buziaki!
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 22:50   #84
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez dudusia83 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że wydaje mi sie ten implant dosyć mały ale może się myle - pisze na podstawie różnych zdjęć przed i po powiększeniach. Jutro o 16.45 druga konsultacja. Właśnie siedze i spisuje swoje wątpliwści zeby niczego nie pominąć.
POZDRAWIAM
Hejka.
Ja też byłam na konsultacji u dwóch lekarzy-to naprawdę duuużo daje.Pytań i wątpliwości dalej mam wiele (a operacja za 3 tygodnie), dlatego podobnie jak Ty
spisałam je sobie żeby czegoś nie pominąć na najbliższej konsultacji. I koniecznie
wez ze sobą zdjęcia-te które Ci się podobają i te "nie dla Ciebie". Gdybym była tak przygotowana do pierwszej konsultacji pewnie byłabym już po zabiegu . Pytać, pytać , jeszcze raz pytać i dopiero decydować!
W moim przypadku wiedza z pierwszej konsultacji była bardzo pomocna. Przynajmniej jeśli chodzi o rodzaj i wielkość implantów-dzięki temu wiedziałam że mogą być większe od proponowanych przez drugiego lekarza.
Zyczę powodzenia i odezwij się jutro po
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-01 o 22:54
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 23:15   #85
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Kochana Patrycjo to szykuje się szampański Sylwester , będą wybierać królową balu ? Ja odbije sobie w karnawale:jup i:
Jeszcze niedawno pisałaś że operacja przed Tobą, że termin za dwa tygodnie , że już dziś...a teraz proszę - już dawno po,już planujesz Sylwestra Aż się wierzyć nie chce że tak szybko doszłaś do siebie. Pozdrawiam Cię cieplutko, papa
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-02 o 16:56
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 23:44   #86
lady eS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

hej )
ale trafilam na Was.. ja na 20 kwietnia mam termin u dr Kasprzyka.. mysle o co najmniej 300ml a ile wyjdzie z pomiarow zobaczymy, teraz mam 82cm w biuscie i 75 pod wiec miska male B albo duze A wychodzi wiec...

NIC!

ale jeszcze jakies 130 dni i bede biusciasta Juz sie doczekac nie moge!! zazdroszcze wszystkim PO.
lady eS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:17   #87
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez vichy Pokaż wiadomość
Wiesz...ja tez przed zabiegiem nic nie mialam a teraz mam 75B lub C...przy dobrych wiatrach (ostatnio zakupiony!!)) 70D!!!!!!Wiec nie pisz juz ze zle dobieramy biustonosze...Zalezy (tak jak juz ktos wczesniej pisal)od marki i modelu stanika.Wiem z doswiadczenia!!
A pozatym jezeli ktoras nie miala zupelnie biustu,a po zabiegu ma A lub B to sie pewnie z tego cieszy!Pewnie nie znasz tego strasznego uczucia jakim jest BRAK BIUSTU.....Zreszta gdyby uzyskala C lub D to wygladalaby przynajmniej niesmacznie....Zreszta kazdy decuduje za siebie
Vichy, czy możesz napisać jaki rozmiar implantów masz że z niczego wyszło B/C? ja sytuację wyjściową mam podobną, czyli praktycznie nic... Po operacji chciałabym właśnie B/C ale zmartwiłam się po wizycie u chirurga... okazało się ze mam na tyle drobną i wąską klatkę piersiową (pod biustem 72) że w grę wchodzi max 215 cc to chyba b.mały implant... a ja myslałam o co najmniej 250 cc....
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:17   #88
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Jestem po drugiej konsultacji i jestem jeszcze bardziej głupia. Lekarz zaproponował mi 365 cc na obie piersi (poprzednia 285 na jedna i 310 na drugą). Nie wiem juz co wybrac. I jeszcze żeby było śmieszniej to oboje stwierdzili ze wyjdzie mi duże C/małe D... i bądź mądry! Ten drugi powiedział że nie ma potrzeby dawać różnych implantów bo różźnica wielkości naturalnych piersi jest niewielka.
Patrycjo 123456789 czy o dużo powiększył Ci się biust? Czy wszyscy dookoła zauważyli zmianę? Pytam sie bo miałaś poobnej wielkości wkładke
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:26   #89
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez leela25 Pokaż wiadomość
Vichy, czy możesz napisać jaki rozmiar implantów masz że z niczego wyszło B/C? ja sytuację wyjściową mam podobną, czyli praktycznie nic... Po operacji chciałabym właśnie B/C ale zmartwiłam się po wizycie u chirurga... okazało się ze mam na tyle drobną i wąską klatkę piersiową (pod biustem 72) że w grę wchodzi max 215 cc to chyba b.mały implant... a ja myslałam o co najmniej 250 cc....
Mi pierwsza Pani doktor powiedziała że nic więcej nie wchodzi w gre a ten u którego byłam dzisiaj powiedział ze 365 to mogę śmiało brać a nawet większe ale na wieksze bym sie nie zdecydowała. Też pod biustem nie mam dużo - 76 cm.
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:12   #90
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez dudusia83 Pokaż wiadomość
Mi pierwsza Pani doktor powiedziała że nic więcej nie wchodzi w gre a ten u którego byłam dzisiaj powiedział ze 365 to mogę śmiało brać a nawet większe ale na wieksze bym sie nie zdecydowała. Też pod biustem nie mam dużo - 76 cm.
hejka
To naprawdę spora różnica między proponowanymi wielkosciami. U mnie drugi lekarz zaproponował mniej niż pierwszy. Ja chcę jeszcze więcej (350-365)- i widzę że mam rację ze chcę- lekarzom chyba wygodniej zacząć propozycje od mniejszego rozmiaru.
Dobrze pamiętam że Ty tez masz mieć anatomiczne? To tak ja ja. Jakiej firmy?
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-02 o 19:37
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 15:43:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.