Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-12, 12:24   #1
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587

Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ


Hej, czy macie jakieś doświadczenia ze szkołami języków obcych w Łodzi i możecie jakaś polecić ??? Chciałabym sie zapisać na angielski i nie ukrywam,ze od podstaw,ale jest taki duży wybór tych szkół, ze niewiadomo ,którą wybrać.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 13:41   #2
Eudezet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Ja chodzę do Perfekt-ok przy centralu, co prawda na niemiecki ale i tak polecam tę szkołę. Pracują tam bardzo mili ludzie i chyba nie jest jakoś bardzo drogo w porównaniu z innymi szkołami. No i płacić można w ratach. Chodziłam też na Almę przy Tuszyńskiej i również miło wspominam, jednak bardziej podoba mi sie w Perfekt-ok i jest troszke taniej
Eudezet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 17:44   #3
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Ja też polecam Perfekt OK
__________________
kashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 18:57   #4
Millla
Raczkowanie
 
Avatar Millla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Ja chodzę na angielski do Eurodialogu (w ŁDK-u) i zdecydowanie polecam, przemili ludzie oraz kawa i herbatka gratis w nieograniczonych ilościach, co jest niezwykle ważne, kiedy zasypiasz po całym dniu
__________________
1 nowa (ś)wiadomość
Millla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 21:35   #5
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Millla,a ile płacisz za semestr i za jaki poziom??? Bo na stronie jakos nie moge znaleźć cennika.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 11:30   #6
Millla
Raczkowanie
 
Avatar Millla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Ja jestem na B1 za semestr płacę 520, drugi jest tańszy. Wszystkie książki masz w cenie. Chodzę raz w tygodniu w soboty. Wejdź w "ofertę 2012/2013", potem wybierz język z listy niżej i będziesz miała wszystkie informacje
__________________
1 nowa (ś)wiadomość
Millla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 20:21   #7
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

ok dziekujee
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 20:10   #8
AKfam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 91
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

UP.
Potrzebuje jakiejś dobrej godnej polecenia szkoły językowej, z intensywnym kursem, dużym naciskiem na wymowę i na którym faktycznie wiele się nauczę! Fajna by też była możliwość robienia certyfikatów... Polecacie coś w Łodzi?
Moja koleżanka chodziła do Wawrzonka i była zadowolona, ale strasznie tam drogo.
AKfam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 20:15   #9
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez AKfam Pokaż wiadomość
UP.
Potrzebuje jakiejś dobrej godnej polecenia szkoły językowej, z intensywnym kursem, dużym naciskiem na wymowę i na którym faktycznie wiele się nauczę! Fajna by też była możliwość robienia certyfikatów... Polecacie coś w Łodzi?
Moja koleżanka chodziła do Wawrzonka i była zadowolona, ale strasznie tam drogo.
PRIMA na Narutowicza
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 06:42   #10
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez AKfam Pokaż wiadomość
UP.
Potrzebuje jakiejś dobrej godnej polecenia szkoły językowej, z intensywnym kursem, dużym naciskiem na wymowę i na którym faktycznie wiele się nauczę! Fajna by też była możliwość robienia certyfikatów... Polecacie coś w Łodzi?
Moja koleżanka chodziła do Wawrzonka i była zadowolona, ale strasznie tam drogo.
Wawrzonek ok,ale tam raczej nie nauczysz się mówić, bo oni nacisk kładą na gramatykę. Zajęcia mają w polskimi lektorami.
Jeśli boisz się mówić polecam native speaker
Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
PRIMA na Narutowicza
A ja słyszałam średnie opinie o tej szkole od koleżanek, z którymi na angielski chodziłam.

Chodziłam do EF, ale tej szkoły już chyba w Łodzi nie ma. Tanio nie było,ale poziom wysoki.
Gdybym teraz miała wybrać to ta szkoła pod patronatem UŁ i zajęcia z native speaker (
http://www.elc.pl/

EDIT Zwróćcie uwagę na ilość osób w grupie. To jest ważne,bo jak będzie z 25 to słabo jak ktoś chce się czegoś nauczyć moim zdaniem (np w Profi Lingua). Ja miałam grupy 5 do 8 osobowe i to jest fajna sprawa. Indywidualne podejście do każdego słuchacza niemalże.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2014-08-29 o 06:48
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:17   #11
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Do Primy nie chodziłam, ale mam złe wspomnienia. Przyszłam do nich się zapisać na kurs po liceum. Wiedziałam na jakim poziomie kończyłam naukę i chciałam kontynuować. Napisałam test, przeszłam rozmowę i przemiły Pan powiedział mi, że co prawda na poziomie, na który chciałam się zapisać nie ma miejsc, ale na poziomie wyżej mają i mnie tam zapisze. Jak mu powiedziałam, że nie chcę, nie dam rady, nie robiłam nigdy poziomu niżej to powiedział, że po moim teście widzi, że wystarczy żebym się sama douczyła (WTF!) i jakoś to będzie. Dobry żart, wyszłam i już tam nie wróciłam. Widać, że nakierowani na zarabianie kasy :/
Moja koleżanka tu chodzi: http://www.elc.pl/ i naprawdę jest zadowolona. Cały czas kontynuuje naukę i widzę, że z pisaniem, porozumiewaniem się w ogóle nie ma problemów.
__________________
2014: 107
2015: 80
2016: 51
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 10:04   #12
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez hihicz Pokaż wiadomość
Do Primy nie chodziłam, ale mam złe wspomnienia. Przyszłam do nich się zapisać na kurs po liceum. Wiedziałam na jakim poziomie kończyłam naukę i chciałam kontynuować. Napisałam test, przeszłam rozmowę i przemiły Pan powiedział mi, że co prawda na poziomie, na który chciałam się zapisać nie ma miejsc, ale na poziomie wyżej mają i mnie tam zapisze. Jak mu powiedziałam, że nie chcę, nie dam rady, nie robiłam nigdy poziomu niżej to powiedział, że po moim teście widzi, że wystarczy żebym się sama douczyła (WTF!) i jakoś to będzie. Dobry żart, wyszłam i już tam nie wróciłam. Widać, że nakierowani na zarabianie kasy :/
Moja koleżanka tu chodzi: http://www.elc.pl/ i naprawdę jest zadowolona. Cały czas kontynuuje naukę i widzę, że z pisaniem, porozumiewaniem się w ogóle nie ma problemów.
Jakaś masakra...

Mnie kiedyś jedna szkoła językowa załatwiła,bo czekałam na uruchomienie kursu, a to 1 osoby im zabrakło to nie ruszyło. Dodatkowo był dziwny zapis,że jak ilość kursantów zmaleje to cena idzie dla nas pozostałych w górę
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 12:07   #13
zielona_lemonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Zdecydowanie nie polecam szkoły Casa de la Lengua na piotrkowskiej!!! zrezygnowałam po pierwszym semestrze, poniewaz nie chciałam kontynuowac tam nauki . Po CZTERECH latach, nagle, dostałam list z sądu, ze nie opłaciłam drugiego semestru nauki i że jestem winna pieniądze zarówno szkole, jak i prawnikowi. Czuję się oszukana, odradzam każdemu podjęcie nauki w tej szkole.
zielona_lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 06:07   #14
maria898
Przyczajenie
 
Avatar maria898
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Zastanawiam się czy nie lepszą opcją byłoby wynajęcie korepetytora, który przychodziłby i tłumaczyłby indywidualnie.
maria898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-25, 15:51   #15
one1direction
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 42
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Korepetytor nie ma kontroli metodyka, dlatego lepiej poszukać jakiejś dobrej szkoły, gdzie jest nadzór nad zajęciami
one1direction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 09:01   #16
dolwa09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Sama szukam tej najlepszej

Edytowane przez dolwa09
Czas edycji: 2019-05-20 o 08:24 Powód: p
dolwa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 01:18   #17
jowiszekkk
Raczkowanie
 
Avatar jowiszekkk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Exclamation Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Witam wszystkich
Również szukam pilnie szkoły języka angielskiego z tym że nie brytyjskiego a amerykańskiego.
__________________
jowiszekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 21:27   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez one1direction Pokaż wiadomość
Korepetytor nie ma kontroli metodyka, dlatego lepiej poszukać jakiejś dobrej szkoły, gdzie jest nadzór nad zajęciami
Przykro mi, ale zaden metodyk nie ma prawa kontrolować prywatnych szkół językowych. Każdy może taką założyć. Nawet w "renomowanych" szkołach językowych różnie z tym bywa, choć te dbają o swoją renomę i nie zatrudniają przypadkowych lektorów.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:37   #19
piotr445
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Polecam Szkołę English Institute na Placu Wolności. Sam uczęszczam tam od pół roku i jestem bardzo zadowolony z postępów. Wspaniali cierpliwi lektorzy, którzy wyjaśniają zawiłości gramatyki i słownictwa. Jeśli chodzi o wspomniany poziom zaawansowania też nie masz się czym martwić, ponieważ przed przystąpieniem do nauki rozwiązujesz test określający twoje umiejętności językowe a potem na tej podstawie przydzielają cię do odpowiedniej grupy. Powodzenia.
piotr445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-12, 13:38   #20
goska_1989
Przyczajenie
 
Avatar goska_1989
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Ja natomiast słyszałam dobre opinie o szkole Berlitz. Czy któraś z Was tam chodziła na zajęcia i też poleca?
goska_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 14:58   #21
Papamara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Dla mnie lepszym rozwiązaniem jest korepetytor. Mam korepetytora ze strony https://buki.org.pl/. Mam indywidualne zajęcia.
Papamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-14 15:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.