Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-18, 13:13   #1
AranelJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 34

Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.


Cześć, przytrafiła mi się dziwna sytuacja.

Zacznę od początku. Kilka lat temu miałam kolegę. Od razu podkreślę, ze nie łączyła nas żadna romantyczna relacja, aczkolwiek wiem, ze on byłby chętny. Ja natomiast traktowałam te znajomość jako zwykłe koleżeństwo. Powiem szczerze, różnie się dogadywaliśmy, po jakimś czasie stał się dla mnie nawet trochę męczący i znajomość nie przetrwała. Nawet nie pamietam jak to się stało, ze urwał się nam kontakt.

Nie myślałam o nim, chociaż jakieś 2 lata temu spotkałam go pod moim blokiem z jakaś dziewczyna. Ledwie go poznałam, dopiero po kilku minutach skojarzyłam kto to jest i dotarło do mnie dlaczego miał taka zdziwiona minę, kiedy otwierałam drzwi wejściowe. No ale już kolejnego dnia nie myślałam o tej sytuacji.

Dzisiaj niespodziewanie napadła mnie myśl typu: o ciekawe co tam u X. Tak po prostu, a było to dziwne, bo zapomniałam o tym człowieku. Pomyślałam o nim, o wszystkich tematach jakie razem przegadaliśmy i zrobiło mi się smutno, tak jakby poczułam, ze szkoda mi tej osoby, No wiecie o co chodzi? Taka nagła fala smutku i współczucia.

I tu stawiam pytanie, może nawet trochę dziwne. Czemu tak nagle sobie o nim przypomniałam? Czy dzieje się z nim coś złego? Czy potrzebuje pomocy? Co myślicie, czy to mogl być jakiś znak, ze na przykład tez sobie o mnie przypomniał w danej chwili czy zwykły przypadek?

Jestem po prostu ciekawa jak to interpretować.
AranelJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 14:22   #2
Ocobiega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Cytat:
Napisane przez AranelJa Pokaż wiadomość
I tu stawiam pytanie, może nawet trochę dziwne. Czemu tak nagle sobie o nim przypomniałam? Czy dzieje się z nim coś złego? Czy potrzebuje pomocy? Co myślicie, czy to mogl być jakiś znak, ze na przykład tez sobie o mnie przypomniał w danej chwili czy zwykły przypadek?
Jak wierzysz w takie cuda to idź do wróżki
Ocobiega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 14:28   #3
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Zwykły przypadek, różne myśli wpadają nam do głowy, do większości nie przykładamy w ogóle wagi i nie zapamiętujemy ich, Ty się przyczepiłaś tej jednej i nadajesz jej nieistniejące znaczenie Raczej powinnaś zastanowić się, czemu akurat ta myśl sprawiła, że zaczęłaś ją tak analizować - może brakuje Ci bliskości na przykład?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 15:02   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Może czujesz się samotna albo aktualnie nikt nie obdarza Cię taką atencją, jak tamten chłopak w przeszłości.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 17:54   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_64582d7 210082;89534160]Może czujesz się samotna albo aktualnie nikt nie obdarza Cię taką atencją, jak tamten chłopak w przeszłości.[/QUOTE]

To wręcz pewne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 21:43   #6
AranelJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 34
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Nie, nie czuje się samotna. Wręcz przeciwnie. On zbyt mocno potrzebował mojej atencji, co z jednej strony rozumiem, bo w tamtym czasie nie było u niego zbyt kolorowo, dlatego zastanawiam się po prostu czy u niego wszystko w porządku. Bo to dziwne, ze w ogóle zapomniałam o tej znajomosci i nagle takie dziwne myśli się nasunęły.
AranelJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 22:34   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Lightbulb Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Zwykły przypadek.

A Twoje nagłe myśli o tym chłopaku zapewne podyktowane są samotnością. Też napewno nieraz Może być żal, niejako utraconych, fajnych znajomości. Może był wartościową osobą, ale za późno to dostrzegłaś.

Tak czy siak, już po ptakach.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-18, 23:17   #8
AranelJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 34
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Nie czuje się samotna po prostu to dziwne,ze nagle przypomniał mi się ktoś, o kim zapomniałam
AranelJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 23:35   #9
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Cytat:
Napisane przez AranelJa Pokaż wiadomość
Nie czuje się samotna po prostu to dziwne,ze nagle przypomniał mi się ktoś, o kim zapomniałam
Jak chcesz nadawać temu jakieś specjalne znaczenie to nikt nic na to nie poradzi. Jeśli chcesz się odezwać do tego kolegi sprzed lat, to nie musisz szukać jakichś specjalnych "znaków", mozesz po prostu do niego napisać
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-19, 02:01   #10
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Cytat:
Napisane przez AranelJa Pokaż wiadomość
Nie czuje się samotna po prostu to dziwne,ze nagle przypomniał mi się ktoś, o kim zapomniałam
To znaczy tak działa ludzki mózg, że czasem czasem człowiek przypomina sobie różne rzeczy Doszukiwanie się w tym głębszego sensu i zakładanie o tym wątku na forum może świadczyć natomiast, że szukasz pretekstu do skontaktowania się z tym chłopakiem. Zamiast podjąć decyzję, żeby się do niego odezwać, czekasz, aż ktoś na forum napisze Ci, że to jakiś znak or whatever
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-19, 17:22   #11
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Cytat:
Napisane przez AranelJa Pokaż wiadomość
Nie czuje się samotna po prostu to dziwne,ze nagle przypomniał mi się ktoś, o kim zapomniałam

Jestem zdziwiona, że coś takiego analizujesz.



Czasem człowiek leży w łóżku i nagle zacznie mu w głowie "chodzić" piosenka, której nie słyszał od 20 lat i ją potem nuci przez tydzień. Co to znaczy? Nic.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-19, 18:33   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89534797]Jestem zdziwiona, że coś takiego analizujesz.
[/QUOTE]
No właśnie. Koleś był męczący, znajomość nie przetrwała...
Co nie znaczy, że miałabyś go już nigdy w życiu nie spotkać.

Edytowane przez I am Rock
Czas edycji: 2023-03-19 o 18:36
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-23, 21:35   #13
Mikry_Mike
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 141
Dot.: Nagle przypomniałam sobie o znajomym z przeszłości.

Cytat:
Napisane przez AranelJa Pokaż wiadomość
Cześć, przytrafiła mi się dziwna sytuacja.

Zacznę od początku. Kilka lat temu miałam kolegę. Od razu podkreślę, ze nie łączyła nas żadna romantyczna relacja, aczkolwiek wiem, ze on byłby chętny. Ja natomiast traktowałam te znajomość jako zwykłe koleżeństwo. Powiem szczerze, różnie się dogadywaliśmy, po jakimś czasie stał się dla mnie nawet trochę męczący i znajomość nie przetrwała. Nawet nie pamietam jak to się stało, ze urwał się nam kontakt.

Nie myślałam o nim, chociaż jakieś 2 lata temu spotkałam go pod moim blokiem z jakaś dziewczyna. Ledwie go poznałam, dopiero po kilku minutach skojarzyłam kto to jest i dotarło do mnie dlaczego miał taka zdziwiona minę, kiedy otwierałam drzwi wejściowe. No ale już kolejnego dnia nie myślałam o tej sytuacji.

Dzisiaj niespodziewanie napadła mnie myśl typu: o ciekawe co tam u X. Tak po prostu, a było to dziwne, bo zapomniałam o tym człowieku. Pomyślałam o nim, o wszystkich tematach jakie razem przegadaliśmy i zrobiło mi się smutno, tak jakby poczułam, ze szkoda mi tej osoby, No wiecie o co chodzi? Taka nagła fala smutku i współczucia.

I tu stawiam pytanie, może nawet trochę dziwne. Czemu tak nagle sobie o nim przypomniałam? Czy dzieje się z nim coś złego? Czy potrzebuje pomocy? Co myślicie, czy to mogl być jakiś znak, ze na przykład tez sobie o mnie przypomniał w danej chwili czy zwykły przypadek?

Jestem po prostu ciekawa jak to interpretować.

Zostaw, ku.rwa, chłopaka w spokoju. Gość żyje swoim życiem, w swoim tempie, a Ty będziesz wyskakiwać po latach jak fircyk z konopi.
Nie trawię takich zachowań, które można zbiorczo określić utylizacją pokemonów. Ktoś tam kiedyś był, został jakiś ślad po nim np. numer telefonu czy personalia łatwe do namierzenia w erze cyfrowej, a wy z powodu braku laku/bo nie ma kogoś lepszego/nie wyszło z kimś lepszym, utylizujecie dawne pokemony.

Frajerów szukajcie wśród tych, którzy wpłacili oszczędności życia na Amber Gold.


Pogarda dla was. Pod rozwagę.
Mikry_Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-23 22:35:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.