pozycjonowanie stron www - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 19:15   #1
jovita85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 196
GG do jovita85

pozycjonowanie stron www


witam wszystkie Wizażanki i bardzo proszę o pomoc.

Prowadzę wraz z rodzicami ośrodek wczasowy i chcemy skutecznie wypromować nasz obiekt w internecie. Kontaktuje się z nami wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem stron www

Podpowiedzcie proszę, czy taka forma reklamy jest skuteczna?
Lepiej jest zlecić pozycjonowanie firmie zewnętrznej czy posiedzieć nad tym samemu?
A może któraś z was korzystała z usług takich firm i może polecić jakąś rzetelną.

Będę wdzięczna za wszystkie informacje i wskazówki
jovita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:20   #2
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: pozycjonowanie stron www

Tak - warto wypozycjonować sobie stronę.
Nie - jeśli się na tym nie znasz - to lepiej oddać to komuś w dobre ręce. Pozycjonowanie jest może jakieś mega trudne ale po co tracić czas skoro nie ma się o tym zielonego pojęcia?
Nie - nigdy nie robiłam tego sama, nie korzystałam z usług żadnej firmy,mój chłopak to potrafi więc ja się nie przejmuję, bo mam się zawsze do kogo zgłosić.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:20   #3
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: pozycjonowanie stron www

Daje rezultaty - nie zastanawiaj się! To jest najlepsza inwestycja jaką możesz zrobić!!!

Sama nigdy nie wypozycjonujesz strony, tak jak to robią ludzie, którzy się tym profesjonalnie zajmują.
Ja korzystam z osoby prywatnej, która się tym zajmuje. Dzięki temu nie płacę niebotycznych kwot za frazy, będąc w pierwszej trójce.

Edytowane przez Velvetrope
Czas edycji: 2010-05-05 o 19:22
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:22   #4
jovita85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 196
GG do jovita85
Dot.: pozycjonowanie stron www

dzięki za pierwsze informacje

A orientujecie się ile mniej więcej kosztuje miesiąc takiej kampanii, albo inaczej- ile miesięcznie trzeba zainwestować, żeby akcja się opłaciła
jovita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:25   #5
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: pozycjonowanie stron www

To zależy od tego jakie frazy pozycjonujesz oraz ile ich jest. Cena od kilkuset złotych do (nawet) kilku tysięcy.

BTW. Nie radzę rezygnować z pozycjonowania jak już je zaczniesz. Moja znajoma zrezygnowała na kilka miesięcy, bo jej się nie chciało płacić... i teraz trudno jest ją wbić na pierwszą stronę (wcześniej była w czołówce)... Ja nie rezygnuję z pozycjonowania nawet jak mam tzw. martwy sezon.

Edytowane przez Velvetrope
Czas edycji: 2010-05-05 o 19:43
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 10:24   #6
jovita85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 196
GG do jovita85
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez Velvetrope Pokaż wiadomość
To zależy od tego jakie frazy pozycjonujesz oraz ile ich jest. Cena od kilkuset złotych do (nawet) kilku tysięcy.

BTW. Nie radzę rezygnować z pozycjonowania jak już je zaczniesz. Moja znajoma zrezygnowała na kilka miesięcy, bo jej się nie chciało płacić... i teraz trudno jest ją wbić na pierwszą stronę (wcześniej była w czołówce)... Ja nie rezygnuję z pozycjonowania nawet jak mam tzw. martwy sezon.
Dzięki za cenne rady
jovita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 13:03   #7
punia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
A orientujecie się ile mniej więcej kosztuje miesiąc takiej kampanii, albo inaczej- ile miesięcznie trzeba zainwestować, żeby akcja się opłaciła
jak koleżanka wcześniej powiedziała ceny są różne, nie da się jednoznacznie okreslic jaka kwotę musisz przeznaczyc, najlepiej wysylac zapytania o wycenę na frazy, na które chciałabyś się pozycjonowac luz zasięgnąc porady w takich firmach jaka forma reklemy byłaby dla Ciebie najkorzystniejsza (oprócz pozycjonowania istnieje jeszcze buzz marketing, social marketing i reklamy Adwords) moi znajomi korzystają z usług małej, ale bardzo skutecznej firmy, bo bardzo ja sobie chwalą nazywa się seogrizzly, jak wpiszesz ich nazwę w google wyskoczy Ci ich stronka pozdrawiam
punia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 01:41   #8
linkologia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 3
Dot.: pozycjonowanie stron www

no właśnie, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, w dodatku lepiej nie robić żadnej kampanii u jakiś firm a zamiast tego kupować pojedyncze usługi np na allegro, bo powierza się firmie pozycjonerskiej wszystko za stałą jakąś opłatą miesięczną, to się jest od nich uzależnionym, dużo linków pochodzi z ich zaplecz - ich setki sztucznych stron, na których za jednym posunięciem poprzez zautomatyzowanie procesu dodają linki.
W momencie gdy się nie chce już ich usługi, bo są nieuczciwi, nie ma rezultatów, walą w kulki, stosują niebezpieczne metody, to oni w odpowiedzi odłączają wszystkie te linki ze swojego zaplecza. Gdy google zobaczy, że nagle ubyło tysiąc linków, to przekichane, bo to dowód na sztuczne pozycjonowanie a cała sztuka polega na oszukiwaniu, że pozycjonowanie jest naturalne, że strona jest fajna i popularna i ludzie linkują do niej. Więc co lepiej: samemu plus usługi, np na allegro kupić dodanie do jakiś stu mocnych katalogów o wysokim PR, potem do jakiś precli, potem buzz marketing, linki wiki, piramidy linków i patrzeć na rezultaty. W takich usługach oni dodają linki na różnych stronach świata i na tym koniec - nie zajmują się ich usuwaniem na pewno

Edytowane przez linkologia
Czas edycji: 2013-11-29 o 01:43 Powód: poprawka
linkologia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 14:17   #9
kafuk
Przyczajenie
 
Avatar kafuk
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: pozycjonowanie stron www

Z tego co wiem, to jest to zajęcie czasochłonne i wymagające sporej wiedzy, ale przynosi rezultaty. Ja bym się raczej sam za to nie brał.
kafuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 08:59   #10
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cześć. Wątek dośc stary ale może się komuś przyda. jeśłi chodzi o pozycjonowanie to teraz google wymysliło sobie i stawia na naturalność. Ja bym stawiała na naturalne linki, troche wpoisów do katalogów i przede wszystkim, zbudować dobrze xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-24 o 08:58 Powód: reklama
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 08:51   #11
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: pozycjonowanie stron www

Up.

To chyba nie do końca tak jest. Algorytm w google się zmienia bardzo często, a katalogi już dawno temu straciły swoją moc. (Bynajmniej z tego co mi wiadomo). Swego czasu dość dużo czytałam na temat pozycjonowania miałam nawet praktyki w Ditum kolega mi załatwił. W każdym razie dobre firmy pozycjonerskie muszą śledzić cały czas algorytm i tutaj jestem wstanie się zgodzić, że samemu może być ciężko wypozycjonować cokolwiek, ale z drugiej strony nie jest to nie możliwe. Moim zdaniem, dla chcącego nic trudnego, ale jak zależy komuś na pewnym efekcie i szybkim (w miarę) to raczej bym sama nie próbowała. Uff.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-06 o 11:12 Powód: Link.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 09:57   #12
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez NoemiSui Pokaż wiadomość
Up.

To chyba nie do końca tak jest. Algorytm w google się zmienia bardzo często, a katalogi już dawno temu straciły swoją moc. (Bynajmniej z tego co mi wiadomo). Swego czasu dość dużo czytałam na temat pozycjonowania miałam nawet praktyki w Ditum kolega mi załatwił. W każdym razie dobre firmy pozycjonerskie muszą śledzić cały czas algorytm i tutaj jestem wstanie się zgodzić, że samemu może być ciężko wypozycjonować cokolwiek, ale z drugiej strony nie jest to nie możliwe. Moim zdaniem, dla chcącego nic trudnego, ale jak zależy komuś na pewnym efekcie i szybkim (w miarę) to raczej bym sama nie próbowała. Uff.
To co jet wyżej napisane przeze mnie to nie przypuszczenia ....
Wiem co to pingwin, panda, koliber. Na 650 mln fraz jestem w pierwszej top 10 wiec to chyba jest ok.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-24 o 09:00 Powód: .link
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 18:56   #13
Samanta121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www to bardzo skuteczna forma reklamy i daje dużo większą możliwość i sprawia, że dużo łatwiej będzie Cię można było znaleźć w sieci! Ja sama zajmuję się pozycjonowaniem swojej strony i dzięki xxx stało się to proste i szybkie, a w dodatku wcale nie kosztuje dużo Co więcej sama mogę sobie wybierać gdzie dodam swoje linki, a dostępna baza jest na prawdę duża!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-01-07 o 08:58 Powód: reklama
Samanta121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 10:56   #14
easy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: pozycjonowanie stron www

pozycjonowanie stron można samemu sie nauczyc acz kolwiek wymaga to poswiecenia czasu na zdobycie wiedzy po drugie wszystko jest zalezne od google które lubi zaostrzac zasady i ostatnio ostro poleciały bany i filtry na rózne strony
Plusem samodzielnego pozycjonowania to brak opłat i stałość pozycji w wyszukiwarkach bez płacenia bo jak tu już z opowieści wynika przestajesz pozycjonować nie płacisz firmie ona usuwa linki do strony i spadasz z pozycji gdy sama pozycjonujesz takiego efektu nie ma

Ale wszystko zależy od frazy ale tez od przygotowania strony pod pozycjonowanie czyli optymalizacji kodu strony i tresci

temat rzeka można by o tym mówic godzinami ale na dzień dzisiejszy nie ma lespzej reklamy niz wyszukiwarka google
easy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 09:03   #15
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Jasne ze można robić to samemu jeśli sa wyniki, jeśli są ale marne, momo chęci z pustego dzbana wody nie nabierzemy.
Czasami warto oddaś pozycjonowanie ludziona którzy sajmują się tym na co dzień niż "uczyć się" na własnej stronie.
xxx
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-01-07 o 08:58 Powód: reklama
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:15   #16
Tinend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 3
Dot.: pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie to jedna forma reklamy, ale powiem tak korzystam z niej na co dzień bo mam swoje firmy i niestety, muszę korzystac w dobie kryzysu pozyskiwac klientow z poza regionu, to oczywiscie duzy plus bo wydatki na SEO nie sa wielkie w tej firmie co ja kupuj

xxx
__________________
filmy online bez limitu - moja stronka

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-24 o 09:01 Powód: reklama
Tinend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 14:28   #17
braksada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 23
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez kafuk Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to jest to zajęcie czasochłonne i wymagające sporej wiedzy, ale przynosi rezultaty. Ja bym się raczej sam za to nie brał.
Co jest czasochłonnego w pozycjonowaniu?
Czytałem, że blog firmowy pomaga, a co z facebookiem?
Można tam coś wstawić i można ustawić daty publikacji. Nawet nie trzeba do końca myśleć o tym a google to polubi. Jak się ma trochę czasu to to chyba nie jest aż tak męczące.
W sumie zastanawia mnie jaka jest różnica, jeśli pozycjonuje osoba, która się na tym zna to lepiej publikuje dany tekst czy co?
__________________
<ciach_reklama>
braksada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 03:02   #18
kawazazeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez braksada Pokaż wiadomość
Co jest czasochłonnego w pozycjonowaniu?
Czytałem, że blog firmowy pomaga, a co z facebookiem?
Można tam coś wstawić i można ustawić daty publikacji. Nawet nie trzeba do końca myśleć o tym a google to polubi. Jak się ma trochę czasu to to chyba nie jest aż tak męczące.
W sumie zastanawia mnie jaka jest różnica, jeśli pozycjonuje osoba, która się na tym zna to lepiej publikuje dany tekst czy co?
W pozycjonowanie czasochłonna jest praca przy zdobywaniu linków z odpowiednich źródeł, pisania niezliczonej ilości tekstu i abarot to samo w kółko. Praca nie polega na zdobyciu 5 linków ze strony, blogu lub facebook - bo z takim zapleczem linków co najwyżej nazwę firmy jeżeli jest mało konkurencyjna się wbiję.
Blog firmowy jak najbardziej pomaga, trzeba jednak zawierać w postach odpowiednią dawkę słów kluczowych oraz linkować dane słowa kluczowe do zakładek które chce się pozycjonować.

Ogólnie jak brać się za pozycjonowanie samemu to należy mieć na to 2h dziennie przygotowane, katalogować stronę, tworzyć blogi typu blogspot, blox, zdobywać linki z blogów i forów tematycznych. Jak się przerwie działanie to automatycznie zacznie się tracić w oczach wyszukiwarki, a więc jak już się zbierać to na poważnie i na zawsze z resztą efekty są na tyle zadowalające, że nie powinno być dodatkowej motywacji do działań.

Należy pamiętać, że samo pozycjonowanie to jedno - dobra strona odpowiednio zoptymalizowana to drugie i jest to warunek podstawowy do rozpoczęcia działań przy zdobywaniu linków.
By odpowiednio zoptymalizować stronę należy utworzyć meta opisy i tytuły dla każdej zakładki, utworzyć odpowiednie znaczniki w treści typu H1, H2, H3. Pogrubić, podkreślić istotne frazy kluczowe itp. Jakby któraś miała pytania proszę pisać pw, mogę coś doradzić.

Edytowane przez kawazazeta
Czas edycji: 2015-02-09 o 03:06
kawazazeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:36   #19
agatabudnicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 47
Dot.: pozycjonowanie stron www

Jesli umiesz sama pozycjonować strony, to sama nad tym posiedź. Jeśli nie masz pojecia o pozycjonowaniu, to myślę, ze bez firmy sie nie obędzie.
agatabudnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 08:43   #20
SzannaPani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: pozycjonowanie stron www

Obecnie samemu nie polecam zabierać się za pozycjonowanie. Te wszystkie aktualizacje google sieją postrach również wśród firm. O wiele łatwiej można sobie zaszkodzić niż pomóc. Jaka zatem rada? Rozejrzeć się za firmami posiadające duże doświadczenie i dowody aktualnych wzrostów pozycjonowanych stron.
__________________
<ciach reklama>
SzannaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 23:25   #21
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez SzannaPani Pokaż wiadomość
Obecnie samemu nie polecam zabierać się za pozycjonowanie. Te wszystkie aktualizacje google sieją postrach również wśród firm. O wiele łatwiej można sobie zaszkodzić niż pomóc. Jaka zatem rada? Rozejrzeć się za firmami posiadające duże doświadczenie i dowody aktualnych wzrostów pozycjonowanych stron.
Zaszkodzić może to za duże słowo.

Samemu trudno pozycjonowac stronę, brak wiedzy, zaplecza to podstawa. Trzeba wiedzieć co linkować. Na allegro pełno badziewia można kupić, może na 100 aukcji z 1 się uczciwa trafi.
Sam zajmuje się pozycjowowaniem i wiem szczerzę ze to nie łatwy jest chleb. Google dużo mąci, aktualizacja za aktualiacją etc.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-17 o 10:30 Powód: link
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 07:33   #22
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Dot.: pozycjonowanie stron www

Spokojnie można samej wypozycjonować stronę, ale warto wcześniej sporo poczytać zanim się cokolwiek zrobi, bo czasem można stronie tylko zaszkodzić. W internecie masz wszystko za darmo na temat pozycjonowania to tylko kwestia upartości.
__________________
W 7 miesięcy zrzuciłam 17 kg! kanał na Youtube poświęcony zdrowemu odżywianiu, odchudzaniu jak i aktywności fizycznej! Sprawdź moją metamorfozę
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:02   #23
chodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: pozycjonowanie stron www

Warto pozycjonować nawet we własnym zakresie. Nie ma co słuchać ludzi mówiących, że samemu się nie da zrobić tego dobrze. To, że oni nie potrafią nie znaczy, że ty się nie nauczysz

Wg. mnie najlepiej pierwsze 3-6 miesięcy pozycjonować samemu. Na prawdę nie jest trudno samemu wypozycjonować stronę na tą minimum 20 pozycję. Potem gdy robi się trudniej dopiero warto przekazać w ręce specjalisty/firmy seo.
Rzecz w tym, że pozycjonowanie zawsze wymaga czasu. A przez pierwsze 3 miesiące firma pozycjonerska będzie mieć podobne wyniki jakby się tym zając samemu. Więc po co im płacić za najłatwiejszą robotę tyle samo pieniędzy jak przy cięższym już pozycjonowaniu do top 10 lub top3?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
chodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 12:52   #24
rankitpl
Przyczajenie
 
Avatar rankitpl
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: pozycjonowanie stron www

A jeśli prowadzisz firmę oferującą kredyt, pożyczki czy sprzedającą meble lub opony to też tak łatwo uda się wejść do Top20? Co do pytania to oczywiście można to robić samemu, ale pytanie czy masz na to odpowiednią wiedzą i bazę do zdobywania linków
__________________
Pozycjonowanie stron Internetowych - Rankit.pl - Tel. 532-003-560
rankitpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 23:29   #25
chodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez rankitpl Pokaż wiadomość
A jeśli prowadzisz firmę oferującą kredyt, pożyczki czy sprzedającą meble lub opony to też tak łatwo uda się wejść do Top20? Co do pytania to oczywiście można to robić samemu, ale pytanie czy masz na to odpowiednią wiedzą i bazę do zdobywania linków
Jedno z haseł na które pozycjonuję ma 500'000 wyników, np. pozyczki ma 650'000. Jeżeli samemu można wbić się na pierwsze 30 wyników w ciągu 2 miesięcy, przeznaczając na to w sumie ok 3 pełnych dni (!), nie widzę sensu płacić pozycjonerowi ok. 350 pln miesięcznie za takie same wyniki. Cudów nie ma, pozycjonowanie to po prostu długotrwały proces. Cokolwiek się zrobi na wyniki trzeba czekać ok miesiąca.
Lecz faktem jest, że sporą wiedzę trzeba posiadać, żeby wyniki były zadowalające
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
chodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 10:30   #26
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Nie możesz piać, żę to jest proste takie jak piszesz, 3 dni posiedzisz i fraza jest w 30 googole. Ciekawy przypadek. 560 tyś wyników nie znaczy ze fraza jest trudna, to nie jest wyznacznik, trzeba było by jeszcze przeanalizować.
Co ci to da, że fraza jest w pierwszej 30- stce, przecież tam nikt nie dojdzie.

PS: Jeśli przez pełne 3 dni google zindeksowało ci 1 200 wyników to piszesz wielką ściemę.
Może nie każdy bedzie wiedział co piszę ale os która pozycjonuję, bądz tym zajmuję się to bedzie bezproblemowo.
I tak jeszcze na boku - wizaż na linki nofollow.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez balboa9
Czas edycji: 2015-07-19 o 10:41
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 23:23   #27
chodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: pozycjonowanie stron www

Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie posta którego napisałem wcześniej
Nie piszę, że w 3 dni strona wskoczyła w top30. Trwało to ponad 2 miesiące. Jednakże ja przeznaczyłem na ten wynik ok 3 DNI PRACY. Jak już pisałem nie widzę powodu żeby płacić SEOwcom 350zł x 2 miesiące czyli 700zł za 3 dni pracy. Załóżmy że lepiej się na tym znają więc mogą to zrobić nawet szybciej mając odpowiednie zaplecze

Cytat:
Napisane przez balboa9 Pokaż wiadomość
Co ci to da, że fraza jest w pierwszej 30- stce, przecież tam nikt nie dojdzie.
Myślenie nie boli. To mi da, że mam 700pln w kieszeni.
Profesjonalni pozycjonerzy choćby stawali na głowie nie są w stanie przyspieszyć pozycjonowania o nie wiadomo jaki czas. Pozycjonowanie to długi proces, liczy się nawet wiek domeny.
To co ja zrobiłem w ponad 2 miesiące, profesjonalistom zajęło by pewnie krócej bo może z 1,5 miesiąca. I tak wg. mnie nie jest to warte swojej ceny.
No chyba że udałoby im się osiągnąć ten sam wynik w 2 tygodnie, wtedy oczywiście już bym nie szczędził tych samych pieniędzy. Rzecz w tym że żadna firma SEO nigdy nie da ci gwarancji tego w jakim czasie twoja strona osiągnie określoną pozycję. WIĘC?
Dziękuję postoję.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez chodzi
Czas edycji: 2015-07-19 o 23:31
chodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 14:06   #28
Agatka14
Przyczajenie
 
Avatar Agatka14
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 20
Dot.: pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie to temat szeroki i skomplikowany, choć niektórym może wydawać się inaczej.

Pozycjonowanie to ciągła obserwacja, śledzenie zmian, nadążanie za algorytmami Google i tak naprawdę jest to ciągła walka, bo nikt nigdy nie podał gotowych rozwiązań na tacy, a pozycjonerzy opierają to na swoich doświadczeniach.

Odnosząc się do jednej z wypowiedzi:

"Jednakże ja przeznaczyłem na ten wynik ok 3 DNI PRACY. Jak już pisałem nie widzę powodu żeby płacić SEOwcom 350zł x 2 miesiące czyli 700zł za 3 dni pracy."

Taki efekt, nie wiadomo jak długo utrzymasz To nie jest 3 dni pracy, jeśli nic z tym nie będziesz robić, pozycja ta prędzej czy później spadnie. Spróbuj poświęcić 3 dni pracy i wbić się w TOP 10, albo TOP 3. Nawet jak Ci się uda, a zostawisz to już nic nie robiąc - utracisz tą pozycję.

Naprawdę nie jest to temat prosty, bo jeśli ktoś nie zna się na tym, a próbuje to wykonywać samodzielnie, można otrzymać od Google bana bądź filtra, a potem ciężko się jest tego pozbyć. Dlatego nie wystarczy przeczytanie kilku artykułów w sieci, trzeba to robić z głową, wykorzystywać własne doświadczenie, obserwować i znów dalej pracować.

Pozycjonowanie to proces długofalowy i w błędzie jest ten kto myśli, że jak pozycje wylądują na dobrych miejscach to już z tym nic nie trzeba robić.
Agatka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 17:42   #29
chodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: pozycjonowanie stron www

Naturalnie zgodzę się z tym co piszesz Dlatego piszę że po wbiciu się do pierwszej 20, jeśli się nie ma czasu i chęci na dalszą zabawę w pozycjonowanie warto sprawę oddać w ręce firm zajmujących się tym zagadnieniem na co dzień.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
chodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 10:10   #30
Natkapatka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Zdecydowanie zgodzę się z poprzednimi opiniami, że najlepiej jest oddać sprawę w ręce fachowca. Ja mój biznes powierzyłam ciach! Efektywnie prowadzą kampanię, ruch witryny zwiększa się z każdym tygodniem no i co najważniejsze, klientów przybywa

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2016-03-03 o 10:41
Natkapatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-05 18:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.