sklep medyczny-pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 12:58   #1
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869

sklep medyczny-pomocy


Cześć dziewczyny.Staram się o pracę w sklepie medycznym.Po rozmowie kwalifikacyjnej dano mi szansę i mam przyjść na dzień próbny.I pojawia się problem-nigdy nie pracowałam w takim sklepie,nie miałam z nim styczności.Czy któraś z Was pracowała bądź pracuje w takim sklepie?Jak wygląda praca w nim?Na co mam zwrócić uwagę aby pokazać się z jak najlepszej strony i mimo braku doświadczenie dostać ta prace?Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 18:54   #2
kbong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: sklep medyczny-pomocy

ja pracuje w medycznym od kilku lat. praca jest hmmm specyficzna. asortyment ktorego nie znasz przysporzy sporo klopotow, bo co innego praca w sklepie odziezowym czy z telefonami komorkowymi a co innego z towarem ktorego w zyciu na oczy sie nie widzialo. do tego dochodzi program obslugi ale najtrudniejsze sa zasady refundacji bo zakladam ze sklep ma umowe z nfz. szkolilam pare osob na stanowisko sprzedawcy i w zasadzie po dwoch, trzech miesiacach stawali sie juz samodzielni. co chcesz konkretnie wiedziec? obowiazki zaleza od pracodawcy. ja akurat mam ich dosyc szeroki zakres. nie wiem w jakim charakterze bedziesz pracowac i czy to jest siec sklepow czy jeden?
__________________
Zawieszenie broni pomiędzy kobietami nazywa się przyjaźnią.
kbong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:39   #3
luk500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: sklep medyczny-pomocy

Hej. Jestem zainteresowany tematem sklepu medycznego tzn. chciałbym takowy założyć. Poszukuję osoby, która pomogłaby mi -odpowiednio przeszkoliła w prowadzeniu takiej działalności-oczywiście odpłatnie.
Bardzo proszę o wszelkie info i propozycje współpracy.
luk500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 12:51   #4
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: sklep medyczny-pomocy

Sklepy medyczne to nie jest wcale taki łatwy biznes. Faktyczni może być dochodowy, ale trzeba dość sporo pieniędzy włożyć na start w wyposażenie. Swego czasu byłam na praktykach w xxx i ogólnie dobre wyposażenie naprawdę kosztuje całkiem sporo. Do tego wiele rzeczy jest refundowanych więc w pewnym sensie kredytujemy na początku ten towar a pieniądze dostajemy dopieor po czasie (to jest najtrudniejsze w pierwszych miesiącach) potem już można sobie z tym poradzić. Tak czy inaczej powodzenia, bo jednak na swoim to na swoim.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-06 o 11:00 Powód: Link.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-23 13:51:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.