Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-29, 11:29   #4081
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Jak wypłaca pracodawca to powinno iść ze wszystkimi wypłatami13nastka to tylko. Budzetowce? Ja na swoją też liczę My z dziewczynami z wizażu z wątku ślubnego przeniosłysmy się na fb jakoś tuż przed naszym sezonem slubnym. Potem z tej grupy zrobiła się podgrupa dla mam bo nie każdy chciał mieć dzieci i o nich czytać. W obu grupach do dziś trzymamy kontakt a te Mikołajki to już trzecie gdzie wysyłamy sobie prezenty miałyśmy też zjazd ogólnopolski więc większość zna się na żywo. Na wizażu fajnie się zaczynało ale fb jest praktyczniejszy do normalnego kontaktu.

Sezon ślubny był w 2015

Ja dziś dokładnie połowa ciąży 140 dzień i dzisiaj idę na polowkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u nas podobnie teraz siedzimy razem, dziedziate i nie, starające się i nie. Co prawda takiego zjazdu nie miałyśmy, ale ja akurat parę razy widziałam się z dziewczynami z mojego miasta, chodziłyśmy do siebie na śluby, u jednej byłam na weselu no, ale też już wszystkie porzuciłyśmy wątek na wizażu i jesteśmy na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 13:06   #4082
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Tłumaczę sobie że i tak chciałam kupić w zestawie z etui, więc jestem 50 zł do przodu

Miałam też dzisiaj wizytę - junior waży już 500 g i rośnie idealnie zgodnie z terminem z OM. Ja jestem 1 kg na plusie. Wyniki ok, tylko niech to łożysko się podniesie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już spory bobasek super, niech rośnie!
Zazdroszczę Ci tego +1kg u mnie jest ich znacznie więcej... aż mnie to smuci.
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 19:30   #4083
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Z mamami od synka mamy taki system, że codziennie ktoś wrzuca jakieś zdjęcie, mema, sentencje co kto woli z datą - jak nie ma na dany dzień to kto ma ochotę zaczyna. Pod tym postem wpisujemy komentarze. Fajne jest to że można dawać odpowiedzi pod konkretnym komentarzem. Np ktoś zapyta o rozmiarówka ciuszków, to bezpośrednio pod zapytaniem można dać odpowiedź. Można też się oznaczać i fb wyświetli powiadomienie, np Haneczka się długo nie odzywa, martwimy się co się dzieje to oznaczamy Haneczke i pytamy czy wszystko w porządku, u niej w powiadomieniach pojawia się że ktoś ją wspomniał.

Dzięki tym dziennym postom jest wszystko bardzo przejrzyste. Czasem się zdąża że ktoś rozpocznie osobny post jeśli ma jakąś ważna sprawę, i wie że będzie z tego duża dyskusja.

Mamy czas do zastanowienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas z mamami od córki tez mamy ten sam system. Jest to bardzo przejrzyste.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Tłumaczę sobie że i tak chciałam kupić w zestawie z etui, więc jestem 50 zł do przodu

Miałam też dzisiaj wizytę - junior waży już 500 g i rośnie idealnie zgodnie z terminem z OM. Ja jestem 1 kg na plusie. Wyniki ok, tylko niech to łożysko się podniesie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w jakim stopniu masz przodujace i który tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 19:34   #4084
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Nadrobiłam zaległości. Dziś zaliczyłam położną , która mnie opieprzyła za moją wagę w dół . Kurcze ,ale ja jem normalnie śniada je,2 śniadanie przekąska pomarańcz lub mandarynka,obiad znowu owoc chociaż jak nie owoc warzywa i kolacja. Wyznaczyła mi , że powinnam ważyć 86 kg hehe ..a jest 75 kg . Może też dlatego nie mam takiego brzucha. Młodzieniec wczoraj napierniczal mi w wątrobę ,oj było czuć bunt. Czy faktycznie to , że nie jem mięsa, fastfood zero i zero słodyczy , aż tak wpływa?

Mąż zamówił pajacyka takie z futerkiem fajny na stronie,wgl on jest fajny . Tylko brzuszek ma różowy ... I stiwerdził,a co to przeszkadza prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się nosić róż...
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 19:43   #4085
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
My z dziewczynami z wizażu z mam październikowych 2017 utworzylysmy grupę tylko dla nas na fb i tez fajnie się to sprawdza. Łatwiej się komentuje posty bo robimy tak że jeden post na jeden dzień a pod nim tylko komentarze. Tyle czasu minęło a jeszcze się tam udzielamy.
Ja rzadko coś też tutaj piszę ale na bieżąco was czytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy tak samo z mamami pazdziernikowymi 2018 choc tez sceptycznie do tego podchodzilam na poczatku jest jeszcze sporo czasu wiec warto sie nad tym zastanowic. Ja np tutaj nie wrzuce zadnego prywatnego zdjecia, forum jest zbyt ogólne i zbyt duzo osób ma tu dostepa tak na prawde nie wiem z kim mam do czynienia widząc tylko nick.
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 20:06   #4086
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mały człowiek na dobre się zadomowił. Co prawda nie czuję kopniaków, a bardziej widzę wypychanie to chyba on? uczucie nie jest najfajniejsze, ale jestem trochę spokojniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 21:09   #4087
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A w jakim stopniu masz przodujace i który tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oficjalnie jeszcze nie jest przodujące, bo to diagnozuje się dopiero po 24. tygodniu. Dzisiaj jest 22+0. Tydzień temu na połówkowym łożysko było 11 mm od ujścia szyjki, czyli zdecydowanie za blisko. Dzisiaj chyba ciut lepiej, ale trudno porównać, bo lekarka zrobiła USG przez brzuch, a tylko przezpochwowo da się to dobrze zmierzyć. Za miesiąc powinno się wyjaśnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-29, 21:24   #4088
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Oficjalnie jeszcze nie jest przodujące, bo to diagnozuje się dopiero po 24. tygodniu. Dzisiaj jest 22+0. Tydzień temu na połówkowym łożysko było 11 mm od ujścia szyjki, czyli zdecydowanie za blisko. Dzisiaj chyba ciut lepiej, ale trudno porównać, bo lekarka zrobiła USG przez brzuch, a tylko przezpochwowo da się to dobrze zmierzyć. Za miesiąc powinno się wyjaśnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie lekarz też wspominał o przodujacym w 20 tc. Ale też że bardzo prawdopodobne że się podniesie, a gdyby nie to cc. W poniedziałek idę na polowkowe i zobaczymy jak sytuacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 22:20   #4089
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry, znaczy się dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio się zastanawiałam co u niej słychać, bo na początku była aktywna, a nagle przestała się udzielać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem, staram się was czytać na bieżąco ale ostatnio za szybko mi czas leci. W tym tygodniu mężu ma urlop to już całkiem go wykorzystuje. U mnie drugi trymestr pełną parą. Mam więcej siły i tylko sporadyczne mdłości. W zamian za to mój brzuchol zaczyna mi ciążyć i zaczynają mnie boleć plecy. Jednak wolę to niż pierszy trymestr. W środę bylam na wizycie i dalej jest chłopak i waży 346g, łożysko na tylnej ścianie, wysoko więc jest oki. Zastanawia mnie tylko dlaczego mój gin nie mierzy szyjki. Miałyście zmierzoną na ostatnich wizytach?
Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Triss jutro tam dzwonię na premie to nie liczę, coś czuję że się na mnie obrazili za to l4 od razu podpytam o trzynasta pensje, to już chyba nie zależy od ich widzimisie, pol roku przeoracowane mam to proporcjonalnie powinni wypłacić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się że powinnaś dostać trzynastke. Ja ostatnio też rozmawiałam u siebie z kadrami i normalnie dostanę świąteczne i dodatkowe wynagrodzenie za pracę w turnusie.
Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Nadrobiłam zaległości. Dziś zaliczyłam położną , która mnie opieprzyła za moją wagę w dół . Kurcze ,ale ja jem normalnie śniada je,2 śniadanie przekąska pomarańcz lub mandarynka,obiad znowu owoc chociaż jak nie owoc warzywa i kolacja. Wyznaczyła mi , że powinnam ważyć 86 kg hehe ..a jest 75 kg . Może też dlatego nie mam takiego brzucha. Młodzieniec wczoraj napierniczal mi w wątrobę ,oj było czuć bunt. Czy faktycznie to , że nie jem mięsa, fastfood zero i zero słodyczy , aż tak wpływa?

Mąż zamówił pajacyka takie z futerkiem fajny na stronie,wgl on jest fajny . Tylko brzuszek ma różowy ... I stiwerdził,a co to przeszkadza prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się nosić róż...
To że nie jesz mięsa nie powinno mieć wpływu pod warunkiem że dostarczysz organizmowi odpowiednich wartości odżywczych w inny sposób. Mi gin tłumaczył to tak że mózg potrzebuje bardzo dużo wartości żeby się wykształcić i wbrew pozorom duża część to cholesterol i tłuszcze. Dlatego tak ważne jest jedzenie mięsa.
Co do ubranek to mam kilka w jasnym fiolecie ale przecież to jest tylko maluszek który będę w tym chodził jakiś miesiac/dwa więc nie widzę w tym problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-29, 22:25   #4090
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja szyjkę miałam mierzoną tylko na USG połówkowym, sondą przezpochwową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 00:36   #4091
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ja szyjkę miałam mierzoną tylko na USG połówkowym, sondą przezpochwową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na razie nie miałam. Lekarz mówił że jest długa, zamknięta i tyle
Z tym, że robił usg przez pochwe żeby dokładnie móc zobaczyć położenie łożyska, bo przez powłoki brzuszne nie był w stanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-30, 01:19   #4092
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, znaczy się dobry wieczór Jestem, staram się was czytać na bieżąco ale ostatnio za szybko mi czas leci. W tym tygodniu mężu ma urlop to już całkiem go wykorzystuje. U mnie drugi trymestr pełną parą. Mam więcej siły i tylko sporadyczne mdłości. W zamian za to mój brzuchol zaczyna mi ciążyć i zaczynają mnie boleć plecy. Jednak wolę to niż pierszy trymestr. W środę bylam na wizycie i dalej jest chłopak i waży 346g, łożysko na tylnej ścianie, wysoko więc jest oki. Zastanawia mnie tylko dlaczego mój gin nie mierzy szyjki. Miałyście zmierzoną na ostatnich wizytach? Wydaje mi się że powinnaś dostać trzynastke. Ja ostatnio też rozmawiałam u siebie z kadrami i normalnie dostanę świąteczne i dodatkowe wynagrodzenie za pracę w turnusie. To że nie jesz mięsa nie powinno mieć wpływu pod warunkiem że dostarczysz organizmowi odpowiednich wartości odżywczych w inny sposób. Mi gin tłumaczył to tak że mózg potrzebuje bardzo dużo wartości żeby się wykształcić i wbrew pozorom duża część to cholesterol i tłuszcze. Dlatego tak ważne jest jedzenie mięsa.
Co do ubranek to mam kilka w jasnym fiolecie ale przecież to jest tylko maluszek który będę w tym chodził jakiś miesiac/dwa więc nie widzę w tym problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas trzynastki są u męża. Mają też "wczasowe" i niektórym mamom opłaca się wziąć w ciąży urlop 2 tyg i wziąć za to pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 06:24   #4093
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
U nas trzynastki są u męża. Mają też "wczasowe" i niektórym mamom opłaca się wziąć w ciąży urlop 2 tyg i wziąć za to pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja też rozważam taka opcje i muszę się podpytać czy tak da się zrobić. Że powiedzmy po macierzyńskim wykorzystam 10dni roboczych urlopu i potem pójdę na rodzicielski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 07:38   #4094
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Olaag trzynastka się należy jeśli tylko przepracowałas pół roku. W takim przypadku będzie proporcjonalnie do przepracowanego czasu. To wynika dokładnie z rozporządzenia więc nie ma się co martwić. Będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Czy któraś mama nie kupiła jeszcze zupełnie nic? Tak jak ja? Podczytywalam trochę wątek mam czerwcowych (!) i tam wyprawki pełną parą a ja za chwilę połówkowe i nawet nic nie oglądam, nie planuje jeszcze czekam do wtorku i może powoli coś pomyśle. I kupię pierwsza rzecz tak symbolicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 07:59   #4095
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Olaag trzynastka się należy jeśli tylko przepracowałas pół roku. W takim przypadku będzie proporcjonalnie do przepracowanego czasu. To wynika dokładnie z rozporządzenia więc nie ma się co martwić. Będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Czy któraś mama nie kupiła jeszcze zupełnie nic? Tak jak ja? Podczytywalam trochę wątek mam czerwcowych (!) i tam wyprawki pełną parą a ja za chwilę połówkowe i nawet nic nie oglądam, nie planuje jeszcze czekam do wtorku i może powoli coś pomyśle. I kupię pierwsza rzecz tak symbolicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie kupiłam nic.

W poprzedniej ciąży na tym etapie miałam 3 pary śpiochów i sweterek z misiem. Resztę zakupów robiłam na zwolnieniu już jakieś max 2 msc przed porodem. Ale fakt że wyprawkę cała ciuchowa, rozkowa itp miałam od szwagierki po pół roku starszym niż mój.

Ja wcxorja po polowkowych ale też nie planuje jeszcze żadnych rzeczy kupować. Na razie jak kupuje to tylko dla starszaka i to książki na potęgę ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 08:02   #4096
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Noo też jak podczytuje i widzę jak już kupują tak, na fb na grupie to samo to tak aż mnie korci zamówić kolejne rzeczy. Masakra
Wczoraj nawet miałam wytłumaczenie żeby zrobić kolejny prezent bo stukło równo połowa. Byłam u znajomej a ta mi kupiła taki kocyk malusi do dzidzi. Powoli czuje, że zaczyna być czas na wyprawkę. W sumie ja bym chciała do 32 tc mieć już wszystko ogarnięte. Wy na kiedy planujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 08:07   #4097
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Triss spokojnie ja też nic nie mam oprócz rzeczy podarowanych przez kogoś.. Wczoraj nawet byłam w pepco i za specjalnie nic mi się nie podobało na Mikołajki po polowkowych też kupię symbolicznie jakiegoś pajaca czy body

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 08:46   #4098
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jestem zła ! Kuzyn projekt łóżeczka wypas wszystko fajnie ,a teraz jak nam pokazał co zrobił płakać mi się chcę . Jest beznadziejne,nie praktyczne , ciężkie i wymieniać tak mogę dalej . Jak to powiedział , stwierdziłem , że lepsze mocniejsze po co mi jakieś metalowe dodatki ? Nie wiem ..

Więc teraz łóżeczko trzeba kupić .
Wieczorem się spakuję i kierunek Berlin 3 dni .. Właśnie jadę do stokrotki kupić korsarze ,zazwyczaj ludzie z Niemiec do Polski wożą słodycze .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 09:13   #4099
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Olaag trzynastka się należy jeśli tylko przepracowałas pół roku. W takim przypadku będzie proporcjonalnie do przepracowanego czasu. To wynika dokładnie z rozporządzenia więc nie ma się co martwić. Będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Czy któraś mama nie kupiła jeszcze zupełnie nic? Tak jak ja? Podczytywalam trochę wątek mam czerwcowych (!) i tam wyprawki pełną parą a ja za chwilę połówkowe i nawet nic nie oglądam, nie planuje jeszcze czekam do wtorku i może powoli coś pomyśle. I kupię pierwsza rzecz tak symbolicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja tez nic nie kupiłam i prędko nie kupię, moze po nowym roku? zalezy jaka płeć bo jak chłopiec to dosłownie nic nie potrzebuje oprocz pieluch wole pozniej na bieząco bo nie wiem jaka pogoda bedzie, bo pewnie sporo bedzie mi brakowało z krotkim rekawem wiec lepiej juz na wiosne z nowej kolekcji
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-30, 09:25   #4100
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cześć dziewczyny, ja tez mało co się udzielam ale czytam na bieżąco.

Co do wyprawki poza podarowanymi wczoraj rzeczami od koleżanki mam tylko dwa reczniczki z kapturkiem wczoraj zamawialam kurtkę ciazowa i dorzucilam czapeczki do darmowej wysyłki. Odkąd mam te ubrania to korci mnie żeby coś kupować ale obiecałam sobie od stycznia. Nie wiem jak wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 09:28   #4101
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Olaag trzynastka się należy jeśli tylko przepracowałas pół roku. W takim przypadku będzie proporcjonalnie do przepracowanego czasu. To wynika dokładnie z rozporządzenia więc nie ma się co martwić. Będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Czy któraś mama nie kupiła jeszcze zupełnie nic? Tak jak ja? Podczytywalam trochę wątek mam czerwcowych (!) i tam wyprawki pełną parą a ja za chwilę połówkowe i nawet nic nie oglądam, nie planuje jeszcze czekam do wtorku i może powoli coś pomyśle. I kupię pierwsza rzecz tak symbolicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuje sobie po trochu jak zobaczę fajną okazję. Mam już trochę ubranek i w środę po połówkowych zajechaliśmy do sklepu i kupiłam kilka pieluch kolorowych, przewijak, rożek, kocyk i butelkę w zestawie że smoczkiem. Mam też łóżeczko ale to dostałam w prezencie.
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Noo też jak podczytuje i widzę jak już kupują tak, na fb na grupie to samo to tak aż mnie korci zamówić kolejne rzeczy. Masakra
Wczoraj nawet miałam wytłumaczenie żeby zrobić kolejny prezent bo stukło równo połowa. Byłam u znajomej a ta mi kupiła taki kocyk malusi do dzidzi. Powoli czuje, że zaczyna być czas na wyprawkę. W sumie ja bym chciała do 32 tc mieć już wszystko ogarnięte. Wy na kiedy planujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuje po nowym roku się za to wziąć tak porządnie żeby do końca lutego mieć już wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 09:28   #4102
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam tylko ten 5pak body (i to jeszcze czeka na odbiór ze sklepu) i nic więcej. To pierwsze dziecko, więc nawet nie mam nic po starszaku.

Ostatnio mama mniej wkurzyła, pochwaliłam się tym głupim body, a ta na mnie naskoczyła. Że to za wcześnie i żeby nie zapeszać. Wydaje mi się, że jestem na takim etapie, że gdyby coś się stało czy to w tym czy w bardziej zaawansowanym tygodniu bolałoby tak samo. Większe rzeczy chcemy kupić w lutym/marcu, no ale myślę, że jednorazowy zakup za 40zł nie spowoduje nieszczęścia. Takiego toku rozumowania spodziewałabym się po teściowej, ale nie po mamie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 09:36   #4103
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jeśli ma się stać coś złego to stanie się niezależnie czy kupimy wyprawkę w 5tc czy w 36tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 09:37   #4104
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam z tego taką przyjemność, że nie widzę powodu, żeby się powstrzymywać Po córce niewiele rzeczy niemowlęcych zostało, więc praktycznie robię wyprawkę od podstaw, a wolę sobie wydatki rozłożyć w czasie. Chciałabym żeby po Nowym Roku zostało mi do kupienia tylko wózek, fotelik i pierdoły higieniczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 10:09   #4105
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Olaag trzynastka się należy jeśli tylko przepracowałas pół roku. W takim przypadku będzie proporcjonalnie do przepracowanego czasu. To wynika dokładnie z rozporządzenia więc nie ma się co martwić. Będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Czy któraś mama nie kupiła jeszcze zupełnie nic? Tak jak ja? Podczytywalam trochę wątek mam czerwcowych (!) i tam wyprawki pełną parą a ja za chwilę połówkowe i nawet nic nie oglądam, nie planuje jeszcze czekam do wtorku i może powoli coś pomyśle. I kupię pierwsza rzecz tak symbolicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam absolutnie nic planujemy zacząć kupować luty albo marzec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 10:32   #4106
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

https://www.miniania.pl/produkt/chmu...minky-szare-3/

Zestaw o tak defintywnie będę szła w zestaw .


My szybciej kupować ,wczoraj urodziła moja koleżanka termin miała na 20 grudnia i też odkładała na potem zakupy i teraz narzeczony jej lata kupować..


My na pewno musimy coś z pokojem zrobić , narożnik musi zrobić wypad 2 m zajmuję cennej powierzchni poprzesuwać szafy ,

Edytowane przez EwkaP
Czas edycji: 2019-11-30 o 10:38
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 10:54   #4107
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Noo też jak podczytuje i widzę jak już kupują tak, na fb na grupie to samo to tak aż mnie korci zamówić kolejne rzeczy. Masakra
Wczoraj nawet miałam wytłumaczenie żeby zrobić kolejny prezent bo stukło równo połowa. Byłam u znajomej a ta mi kupiła taki kocyk malusi do dzidzi. Powoli czuje, że zaczyna być czas na wyprawkę. W sumie ja bym chciała do 32 tc mieć już wszystko ogarnięte. Wy na kiedy planujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel też tak planuje ubraniowo chociabym skonczyc w grudniu potem styczeń dokupić jakieś duperele typu kokon, kocyki. A w lutym wózek łóżeczko fotelik. Na sam koniec zostawię zamówienie z apteki. Będzie przygotowane w koszyku i też jakoś w lutym może początek marca bym zamówiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 11:19   #4108
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Jeśli ma się stać coś złego to stanie się niezależnie czy kupimy wyprawkę w 5tc czy w 36tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, nie wiem co jej odbiło. Doskonale się dogadujemy, ale tu mnie zabiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 11:24   #4109
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry ,

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czy któraś mama nie kupiła jeszcze zupełnie nic? Tak jak ja? Podczytywalam trochę wątek mam czerwcowych (!) i tam wyprawki pełną parą a ja za chwilę połówkowe i nawet nic nie oglądam, nie planuje jeszcze czekam do wtorku i może powoli coś pomyśle. I kupię pierwsza rzecz tak symbolicznie.
Ja nie mam jeszcze nic. Miałam zrobić zamówienie na stronie slodki sen, ale za długo wkładałam do koszyka i mi rzeczy wykupili w tym rozmiarze co chciałam, także na siłę mniejszego nie będe kupowała , bo takie mam po córce. Chcę kupić tylko to czego miałam za mało, ale co się zniszczyło po drodze...Strasznie nie korci ,żeby zrobić zakupy i pewnie na dniach zrobię zamowienie jakieś drobne . Na razie oglądam, wybieram..Adapter muszę kupić do pasów na dniach.

Brzuch mi wyskoczył od początku samej ciąży, już w sierpniu było widać ciążę u mnie, nawet jak miałam te -2kg , to brzuch był wystający. Widzę,że waga rośnie, bo kręgosłup mnie boli w odcinku krzyżowym, stopy odczuwają wzrost wagi. Niby spodnie noszę te same, ale już mi rozmiar S z tyłka nie spada. Pewnie grubsze zakupy będę robiła po świętach jak będą przeceny wszędzie. Nie mam siły chodzić po sklepach. Nawet o tym teraz nie myślę. Ciężko mi się poruszać, już w tej chwili czasami chodzę po domu okrakiem. Jem dużo słodyczy ostatnio, nie umiałam się powstrzymać. Takie ciążowe zachcianki. Teściowa podała trufle, miałam śliwki w czekoladzie od rodziców, a jeszcze wczoraj kupiłam ptasie mleczko i już widać dno opakowania. Niemożliwa jestem. Czy któraś z Was ma jeszcze takie napady na czekoladki i słodkośći?Mam tak od miesiąca może. Wcześniej nie mogłam patrzeć na słodkie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-30, 11:31   #4110
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly81, ja przed ciążą miałam problem ze zjedzeniem batonika, bo było za słodko. A teraz gdybym mogła wybrać to żyłabym na słodyczach i jabłkach, a żeby nie było tak monotonnie to dojadałabym śledziami no ale niestety tak dobrze nie ma nawet osoby z którymi pracuje zauważyły, że teraz jem więcej słodkości no i jabłek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Loooola_
Czas edycji: 2019-11-30 o 11:33
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.