Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 11:06   #4411
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Przez alby zakochałam się w emu i teraz marzę o stingerach czekoladowych ciepło w tych emu tak jak jeszcze w żadnych butach mi nie było
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:20   #4412
monikusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej dziewczyny, chciałam się przywitac, od dziś jestem posiadaczką Emu Patterson ^^. Pisze z zapytaniem czy któraś z Was ma taki model, i jak się sprawują? wzięłam rozmiar swój, lekko pięta się wsuwa, i mam nadz ze dobrze zrobiłam nie biorąc mniejszych
monikusia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:47   #4413
kasiakreczmanska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 30
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez monikusia2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałam się przywitac, od dziś jestem posiadaczką Emu Patterson ^^. Pisze z zapytaniem czy któraś z Was ma taki model, i jak się sprawują? wzięłam rozmiar swój, lekko pięta się wsuwa, i mam nadz ze dobrze zrobiłam nie biorąc mniejszych
Ja mam model bliźniaczy do Paterson- czarne Charlotte. Noszę od jakiś 3 tygodni, buty naprawdę super! Sprawdzałam ich przemakalnośc i póki co nie budzi zastrzeżeń- nie przemakają tak jak producent obiecuje. Mam natomiast mały problem, rozmiar był odpowiednio dobrany, ale w prawym bucie jakby futerko mi się już wytarło w palcach, na pięce i na stronie grzbietowej stopy (jeśli można to tak nazwać), w lewym bucie nic takiego się nie dzieje
kasiakreczmanska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:04   #4414
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez monikusia2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałam się przywitac, od dziś jestem posiadaczką Emu Patterson ^^. Pisze z zapytaniem czy któraś z Was ma taki model, i jak się sprawują? wzięłam rozmiar swój, lekko pięta się wsuwa, i mam nadz ze dobrze zrobiłam nie biorąc mniejszych

też posiadam Patersony - w kolorze czarnym.
Wzięłam swój rozmiar, 38 bo 37 były za ciasne. Ale do 38 musiałam dorzucić dodatkowe wkładki pod wkładkę EMU i jest w porządku


A jak Ci pięta lata, to zainwestuj w podpiętki albo dodatkową wkładkę. Wtedy powinno być w porządku (mi też pięta trochę latała)

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2014-01-28 o 16:06
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:43   #4415
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cześć dziewczyny Ja mam emu wallaby lo- mam rozmiar 36 czaaaasami 37 (zależy jakie buty) i 36 na początku było ok, ale później jak się futerko ubiło to chyba lepsze byłyby mniejsze. Teraz chcę kupić drugą parę, zastanawiam się nad albami, ale dziecięcymi- czy któraś ma? Dzieje się coś z podeszwą? Ściera się?
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:59   #4416
monikusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dmii, kasiakreczmanska dziękuję że odpisałyscie . Coś wymysle z wkładką dodatkową i powinno wtedy być ok ;-).
monikusia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 17:08   #4417
casilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Miałam to samo w emu HI, na początku wyglądało to tak jak u Ciebie, potem sie przetarło aż zrobiła się dziura. Kupowałam na amazonie brytyjskim i bez problemu wysłali mi nowe, była też możliwość zwrotu pieniędzy ale chciałam i tak emu. Tak więc nie przejmuj się i masz 2 lata jak coś gwarancji.
casilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 17:13   #4418
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

a mogę wiedzieć z którego miasta jesteś? I jaki kolor wzięłaś? I ile zapłaciłaś? Bo jestem ciekawa czy da się jeszcze taniej upolować od ceny którą ja zapłaciłam
Mi się Patersony bardzo podobają, mam nadzieję, że posłużą mi długo, bardzo na nie uważam jak w nich chodzę
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:24   #4419
monikusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
a mogę wiedzieć z którego miasta jesteś? I jaki kolor wzięłaś? I ile zapłaciłaś? Bo jestem ciekawa czy da się jeszcze taniej upolować od ceny którą ja zapłaciłam
Mi się Patersony bardzo podobają, mam nadzieję, że posłużą mi długo, bardzo na nie uważam jak w nich chodzę
Bydgoszcz , mam czekoladowe Hi Pattersony, zamówiłam w niedziele z eobuwie.com.pl za 620 zł a dziś już je mam ^^. Kupiłam je w promocji, mam nadz ze to okazyjnie

Edytowane przez monikusia2
Czas edycji: 2014-01-28 o 18:53
monikusia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:30   #4420
nomarts
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

witam dziewczyny mam kilka pytań odnośnie amazona.uk, przekopałam kilka wątków, ale nie wszystkie są na czasie, więc chciałabym się upewnić - nie grozi mi cło? różnica vat'u to tylko 3%, tak? w Wlk Brytanii jest 20%, a u nas 23%, więc w razie czego np na poczcie musiałabym dopłacić 3%? nigdy nie kupowałam na amazonie, stąd moje kolejne pytanie - na czym w ogóle polega ta strona? to taka platforma, jak allegro? że każdy może tam coś wystawić na sprzedaż, czy też to godni zaufania sprzedawcy? i czy można płacić przelewem, czy tylko kartami?
obniżają ceny emu, poluję wszędzie na emu stinger mini w kolorze czarnym, ale 6 stówek za ten model, to zdecydowanie nie to ; ) natomiast na amazonie cena doszła już do 71 funtów, orientujecie się może czy będzie taniej? albo kiedy w ogóle najbardziej się opłaca kupować emu? w jakimś konkretnym miesiącu? noszę rozmiar 38, gdyby któraś z Was akurat widziała jakąś okazję, to zupełnie się nie obrażę za informację
3 lata temu kupowałam swoje stingery hi na ebay.com, leciały do mnie ze stanów i nabili mi cło i vat na poczcie, więc nie byłam za szczęśliwa, na dodatek jakoś tak nie pomyślałam, co by było w razie jakichkolwiek reklamacji czy gwarancji, cena mnie skusiła, więc teraz chciałabym bardziej rzeczowo podejść do tematu i jakie to są 'normalne' tudzież już 'kuszące' ceny za model mini? bo i w sklepach i w internecie widzę, że mini i low są dokładnie w tym samych cenach, jak to możliwe?
strasznie przepraszam za ten przydługi post, ale baaardzo mi zależy, chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, jak łatwo się zakochać w emu byłabym strasznie mega wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
nomarts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 19:19   #4421
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez monikusia2 Pokaż wiadomość
Bydgoszcz , mam czekoladowe Hi Pattersony, zamówiłam w niedziele z eobuwie.com.pl za 620 zł a dziś już je mam ^^. Kupiłam je w promocji, mam nadz ze to okazyjnie

ja za moje czarne lo dałam całe 500zł
ale ty masz hi także myślę, że to bardzo okazyjna cena
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 08:13   #4422
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
ja za moje czarne lo dałam całe 500zł
ale ty masz hi także myślę, że to bardzo okazyjna cena
Cena za Hi fajna widziałam te ceny siostra chciała kupić ale nie było rozmiaru.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
też posiadam Patersony - w kolorze czarnym.
Wzięłam swój rozmiar, 38 bo 37 były za ciasne. Ale do 38 musiałam dorzucić dodatkowe wkładki pod wkładkę EMU i jest w porządku


)
Do mnie dotarły z SARENZY EMU NELSON, i.... są cudne. Guma jest miękka, przeciwieństwo hunterów, łatwo się je zakłada i ściąga ale jest problem... 38 są duże, noga mi lata, a doradzano mi właśnie 38, dzisiaj z butsklepu lecą do mnie 37 - oby były dobre i mam nadzieję, że tylko jedne z nich odeślę a nie dwie pary. Na Sarenza Emu Nelson za 386 zł.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Kobietki ostatnie pytanie (nie bijcie), czy któraś z Was ma Emu w tym kolorze? Dokładnie Stinger Mushroom/Champignon. Jest łatwy w utrzymaniu czystości? Tak myślałam, żeby zamówić jasnobrązowe, ale zobaczyłam te i chyba są ładniejsze.
Posiadam ten model w kolorze o który pytasz. Kolor wygląda pięknie, łatwy w utrzymaniu czystości, mogę polecić. Koleżanka ma szaro-niebieskie jakby i bardzo narzeka, ja natomiast jestem zadowolona, baaardzo



---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam ze zamówię i 38 i 39 a jeden rozmiar odeślę, zmierzę sobie na spokojnie w domu i będę mieć pewność, bo takie mierzone 100 razy buty w sklepie stacjonarnym nie byłyby najlepszym wyjściem
Widzę, że nie tylko u mnie problem z rozmiarem.
Dziewczyny, zwracałyście już buty do sklepu SARENZA.PL? Jak szybko docierają pieniążki?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 08:22   #4423
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość

Posiadam ten model w kolorze o który pytasz. Kolor wygląda pięknie, łatwy w utrzymaniu czystości, mogę polecić. Koleżanka ma szaro-niebieskie jakby i bardzo narzeka, ja natomiast jestem zadowolona, baaardzo

[COLOR="Silver"]
dzięki dzięki za odpowiedź
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 09:05   #4424
seawhispeer
Przyczajenie
 
Avatar seawhispeer
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

nomarts,
na amazona.uk nie zamawiałam, chciałam w grudniu, kiedy była promocja na emu stinger lo brąz za 299 zł, ale nie skusiłam.
Z tego co wyczytałam dziewczynom nic nie doliczali, w momencie wysyłki ściągali z karty cenę, która była podana. Można płacić jedynie kartą, jest normalnie 2 letnie gwarancja.
71 funtów -czy będzie taniej nie wiem, pamiętam jak miesiąc temu tam zaglądałam cena za czarne mini była 102 funty, także cena niższa.
Też szukam czarnych lo, z tego co pamiętam najtaniej było chyba na początku stycznia na mivo, bo cena 399 zł za lo, 329 za mini, były też czarne, ale spóźniłam się :/
Teraz jest na eouwie promocja na mini 399 zł, wprawdzie 38 nie ma, ale rozmiary dorzucają, także możesz spojrzeć.
Taniej nigdzie nie spotkałam:/
seawhispeer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 10:43   #4425
nomarts
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

bardzo dziękuję za odpowiedź )
o matko, taka cena za low?! nie skusiłaś się?
czytałam opinie o eobuwie i bardzo dużo niepochlebych jest, a z kolei widzę, że już kilka dziewczyn z forum zamawiało od nich
nomarts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 11:21   #4426
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

ja zamawiałam na eobuwie 2 pary dla siebie 1 dla koleżanki.Wszystko ok ale jak zamawiałam już conversy anulowali mi zamówienie bo niby rozmiaru nie było a na stronie był.Pieniążki oddali bez problemu.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:06   #4427
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez nomarts Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za odpowiedź )
o matko, taka cena za low?! nie skusiłaś się?
czytałam opinie o eobuwie i bardzo dużo niepochlebych jest, a z kolei widzę, że już kilka dziewczyn z forum zamawiało od nich
Zamawiałam na eobuwie rękawiczki EMU, z obsługi jestem bardzo zadowolona, wszystko w najlepszym porządku, sympatycznie, bezproblemowo.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 13:00   #4428
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

ja chyba niedługo zamówię stinger lo czekoladowe mnie męczą tylko muszę poczekać do przyszłego tyg i w nagrodę sobie zamówię
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 07:42   #4429
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

... i przyszły emu z butsklepu w rozm. 37, są idealne, jednak doradzanie "specjalistów" nie wychodzi dobrze, bo tak jak wspomniałam 38 miałam wrażenie jakby mi noga miała wyskoczyć wkrótce fotki
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 11:50   #4430
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez seawhispeer Pokaż wiadomość
nomarts,
na amazona.uk nie zamawiałam, chciałam w grudniu, kiedy była promocja na emu stinger lo brąz za 299 zł, ale nie skusiłam.
Z tego co wyczytałam dziewczynom nic nie doliczali, w momencie wysyłki ściągali z karty cenę, która była podana. Można płacić jedynie kartą, jest normalnie 2 letnie gwarancja.
71 funtów -czy będzie taniej nie wiem, pamiętam jak miesiąc temu tam zaglądałam cena za czarne mini była 102 funty, także cena niższa.
Też szukam czarnych lo, z tego co pamiętam najtaniej było chyba na początku stycznia na mivo, bo cena 399 zł za lo, 329 za mini, były też czarne, ale spóźniłam się :/
Teraz jest na eouwie promocja na mini 399 zł, wprawdzie 38 nie ma, ale rozmiary dorzucają, także możesz spojrzeć.
Taniej nigdzie nie spotkałam:/
Cytat:
Napisane przez nomarts Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za odpowiedź )
o matko, taka cena za low?! nie skusiłaś się?
czytałam opinie o eobuwie i bardzo dużo niepochlebych jest, a z kolei widzę, że już kilka dziewczyn z forum zamawiało od nich
Ja się właśnie wtedy skusiłam
Jest tu gdzieś mój post, bo też miałam różne wątpliwości, bo nigdy z zagranicznej strony nie zamawiałam. Przy zamówieniu podałam nr karty, sami kasę ściągnęli z konta, kurier przywiózł mi je dość szybko, nie pamiętam ile dni dokładnie szły, nic dodatkowo nie płaciłam.
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:53   #4431
seawhispeer
Przyczajenie
 
Avatar seawhispeer
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Wczoraj na eobuwie podnieśli ceny emu:/ czarne mini są za 449 zł, a lo za 539:/ czaiłam się jak jeszcze obniżą a tu taka niespodzianka

Na eobuwie zamawiałam conversy nie było problemu z obsługą, pewnie zależy od przypadku.
Ja nie brałam wtedy brązowych, bo chce czarne, jakoś do brązowych-chocolate nie mogę się przekonać mimo że cena była naprawdę fajna.

Swoją drogą teraz ceny emu nawet na wyprzedaży są bardzo wysokie, dawniej można było kupić stingery lo (na wyprzedaży) o połowę taniej.
seawhispeer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:08   #4432
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez seawhispeer Pokaż wiadomość
Swoją drogą teraz ceny emu nawet na wyprzedaży są bardzo wysokie, dawniej można było kupić stingery lo (na wyprzedaży) o połowę taniej.
Dokładnie, też to zauważyłam, aż poszukałam swoich starych rachunków. Trzy lata temu kupiłam swoje stingery HI za 350 zł, teraz w tej cenie ciężko nawet mini znaleźć
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:43   #4433
nomarts
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

nie wierzę, gdzie takie okazje znajdujecie ja swoje hi w 2011 kupiłam za 470 bodajże i tak się cieszyłam, że mega tanio, zwłaszcza w porównaniu do cen sklepowych, w intershoe stały chyba za około 1000pln.
wczoraj kupiłam na amazonie mini za 62 funty, a dziś ten sam model, rozmiar - 90 funtów
nomarts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 11:43   #4434
seawhispeer
Przyczajenie
 
Avatar seawhispeer
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Faktycznie na amazonie podnieśli ceny:/ znowu przegapiłam
ja kupiłam emu wool za 160 zł, stingery lo za 299 zl na schaffashoes w 2011? woole w lutym, stingery w kwietniu (dorzucali 35/36 i akurat trafiłam), obie pary były raczej ze zwrotów, z obsługi nie jestem zadowolona i absolutnie nie polecam. Wiem ze we wcześniejszych latach można je było dostać jeszcze taniej na wyprzedaży, dziewczyny pisały o 250 zł za stingery lo (tak przynajmniej kojarzę ale nie mam pewności)
seawhispeer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 12:47   #4435
nomarts
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

o kurczę, zazdroszczę! mega taniość
ale chyba rzeczywiście macie rację co do cen - zdecydowanie jest drożej, niż chociażby 2 lata temu, chyba jakiś bum na emu jest, chociaż przyznam szczerze, że jakoś nie widzę tego na ulicach, same biedronkowe 'emu' i te inne
no nic, czekam na paczkę, przewidywana data dostarczenia - 4 lutego, zobaczymy! mam nadzieję, że wszystko będzie idealnie
nomarts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:58   #4436
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny a zamawiałyście z amazon.com? Zamawiałam tam tylko Kindla i dodatkowe opłaty były automatycznie doliczone i teraz mam pytanie czy zamawiając tam emu zapłacę tylko vat?
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:56   #4437
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny, zamawialam kilka mies temu Stingery z Sarenza i dzis pięta w jednym bucie przetarła mi się tak bardzo, że została już tak naprawdę tylko zewnętrzna warstwa buta (mam nadzieję, że dobrze to opisałam). Czy myślicie, że uznają mi reklamację??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:11   #4438
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamawialam kilka mies temu Stingery z Sarenza i dzis pięta w jednym bucie przetarła mi się tak bardzo, że została już tak naprawdę tylko zewnętrzna warstwa buta (mam nadzieję, że dobrze to opisałam). Czy myślicie, że uznają mi reklamację??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Reklamuj, nie powinno się takie coś stać w tak krótkim czasie.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:53   #4439
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

jak czyscicie stingery z soli ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:55   #4440
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
jak czyscicie stingery z soli ?
sprobuj woda z octem
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.