Mamy Marzec 2020 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-03, 16:42   #1
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287

Mamy Marzec 2020


Lista Mamusiek Marcowych 2020

Nick - wiek - termin porodu, dzieci/ciąże
Kolor sugeruje płeć, którą podpowiada nam intuicja!




chouette_ - 28 lat, tp: 29.02/1.03.2020, pierwsze dziecko
vadi - tp. 01.03, drugie dziecko
Lilith94 - 25l, tp 02-03.03, pierwsze dziecko
shinypearl - tp 2.03
Adity - 28l, tp 05.03, pierwsze dziecko
marles86 - 30l, tp 08.03 - chłopczyk!
Agnimay - 29l, tp 12.03, pierwsze dziecko - jednak dziewczynka!
Maricolo - 30 lat - 13.03.2020, pierwsze dziecko - chłopczyk!
Lola2828 - 32l, tp 13.03, drugie dziecko
rociella - 32l, tp. 16.03 - chłopczyk!
przezduzeem - 29l - tp: 17.03, trzecia ciąża
ZabaiKrolik, 30 lat, tp 17.03.2019, drugie dziecko
Nati996, 23l, tp. 20.03
NiEBiE- 33 l, tp 21.03, drugie dziecko
justkonev - 27l, tp 23.03, drugie dziecko - chłopczyk
anusia1990 - 29l, tp 23.03, drugie dziecko
agulaaaa - 28l, tp 24.03, pierwsza ciąża
Cisa89 - 30l, tp 26.03, drugie dziecko
fiolek_31 - 31l, tp 28.03, drugie dziecko
karska - 29l, tp 29.03, drugie dziecko
Stella275 - 28l, tp. 29.03, drugie dziecko
monika21121984 - 34l, tp. 30.03 lub 24.03, drugie dziecko - dziewczynka!
PandziaL - ?
Kiperka - 31l, pierwsze dziecko - dziewczynka!
MarzenaKS - 29l
Meamia - ?
luiza_88 - 31l, drugie dziecko


Jeśli chcesz być dopisana do listy, proszę o wiadomość prywatną

1 TRYMESTR
Miesiąc 1: tydzień 1-4
Miesiąc 2: tydzień 5-8
Miesiąc 3: tydzień 9-13

2 TRYMESTR
Miesiąc 4; tydzień 14-17
Miesiąc 5: tydzień 18-22
Miesiąc 6: tydzień 23-27

3 TRYMESTR
Miesiąc 7: tydzień 28-31
Miesiąc 8: tydzień 32-35
Miesiąc 9: tydzień 36-40

Edytowane przez Agnimay
Czas edycji: 2020-01-21 o 14:03
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 18:35   #2
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cześć ja test zrobiłam już prawie dwa tygodnie temu i wyszły mi dwie kreski według moich wyliczeń również mam termin na początek marca. Do ginekologa umówiona jestem na pierwsza wizytę na 11 lipca. Jednak nie jest to lekarz u którego chciałabym prowadzić ciąże a do docelowego termin mam dopiero na 5 sierpnia.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 19:10   #3
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Cześć ja test zrobiłam już prawie dwa tygodnie temu i wyszły mi dwie kreski według moich wyliczeń również mam termin na początek marca. Do ginekologa umówiona jestem na pierwsza wizytę na 11 lipca. Jednak nie jest to lekarz u którego chciałabym prowadzić ciąże a do docelowego termin mam dopiero na 5 sierpnia.
Ooo jak super, że się tu pojawiłaś! fajnie, że wizytę masz już 11 lipca, ja muszę czekać do 24 i wydaje mi się, że lata miną póki to się stanie! też nie jestem pewna co do mojego ginekologa, więc zobaczymy jak to będzie. Masz już jakieś objawy? Długo się staraliście?
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 19:17   #4
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Objawów jeszcze za bardzo nie mam oprócz tego że jestem bardziej rozdrażniona, zmęczona i piersi mnie bolą (zaczęły zaraz po owulacji a standardowo to na chwilę przed okresem) . Nam udało się już za pierwszym razem w co dalej ciężko mi uwierzyć to będzie moja pierwsza ciąża więc trochę się stresuję jak to wszystko będzie. A u Ciebie jak z objawami? Długo się staraliscie czy poszło szybko jak u nas ?
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 19:26   #5
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Objawów jeszcze za bardzo nie mam oprócz tego że jestem bardziej rozdrażniona, zmęczona i piersi mnie bolą (zaczęły zaraz po owulacji a standardowo to na chwilę przed okresem) . Nam udało się już za pierwszym razem w co dalej ciężko mi uwierzyć to będzie moja pierwsza ciąża więc trochę się stresuję jak to wszystko będzie. A u Ciebie jak z objawami? Długo się staraliscie czy poszło szybko jak u nas ?
U mnie wszystko tak samo w 100%!
Pamiętam jak w trakcie cyklu narzekałam, że piersi mnie zaczęły tak szybko boleć (myśląc, że to już przed okresem) i że w miesiącu to tylko parę dni mam bez bólu a potem są dolegliwości a to już był pierwszy objaw! I tak zostało. Mi się jeszcze czasem zakręci w głowie, ale staram się nie pić kawy więc może to też dlatego. Dobrze by było jakby już były jakieś objawy to człowiek byłby spokojniejszy... Mam nadzieję, że kiedyś wspomnę te słowa walcząc z nudnościami
Co do starania się, to w sumie nieco ponad jeden cykl i też się udało od razu! Wzięliśmy ślub 8. czerwca i od razu wyjechaliśmy w podóż poślubną i przywieźliśmy małą pamiątkę Ja byłam pewna, że starania potrwają przynajmniej 8 miesięcy i też pierwsza nasza ciąża, więc dalej jesteśmy w szoku, ale baaardzo się cieszymy!

Powiedzieliście już komuś? Ja tylko mojej przyjaciółce, która też mi powiedziała tuż po teście i dobrej koleżance z pracy, z którą spędzam dużo czasu i widziała, że coś jest ze mną nie tak. Dziś widzę się z inną koleżanką, która mogłaby mi polecić lekarza, ale nie wiem czy już chcę powiedzieć... My planujemy powiedzieć rodzinie po 12 tygodniu.

Edytowane przez Agnimay
Czas edycji: 2019-07-03 o 19:30
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 20:13   #6
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Świeża mężatka gratuluję My też dopiero co po ślubie bo 27 kwietnia mieliśmy ale starania planowaliśmy tak jak zaczęliśmy również myślałam że to dłużej zajmie aczkolwiek jak mnie te piersi tak szybko zaczęły boleć to podejrzewałam że się udało ja tam się cieszę że jeszcze brak dolegliwości a i tak jakoś o wszystko spokojna jestem. Mam nadzieję i liczę że wszystko będzie dobrze i Tobie również tego życzę
Nie jeszcze nikomu nie mówiliśmy, rodzicom chcemy powiedzieć dopiero jak potwierdzę u ginekologa że wszystko jest dobrze ale pewnie i tak to szybko nie nastąpi bo mieszkamy w różnych miastach, a reszcie to raczej też dopiero po 12 tyg.
A w jakim jesteś wieku jeśli można spytać ?

Edytowane przez Adity
Czas edycji: 2019-07-03 o 20:15 Powód: Zmiana
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 20:28   #7
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Świeża mężatka gratuluję My też dopiero co po ślubie bo 27 kwietnia mieliśmy ale starania planowaliśmy tak jak zaczęliśmy również myślałam że to dłużej zajmie aczkolwiek jak mnie te piersi tak szybko zaczęły boleć to podejrzewałam że się udało ja tam się cieszę że jeszcze brak dolegliwości a i tak jakoś o wszystko spokojna jestem. Mam nadzieję i liczę że wszystko będzie dobrze i Tobie również tego życzę
Nie jeszcze nikomu nie mówiliśmy, rodzicom chcemy powiedzieć dopiero jak potwierdzę u ginekologa że wszystko jest dobrze ale pewnie i tak to szybko nie nastąpi bo mieszkamy w różnych miastach, a reszcie to raczej też dopiero po 12 tyg.
A w jakim jesteś wieku jeśli można spytać ?
Wam również gratuluję! Widzę, że w bardzo podobnej sytuacji jesteśmy. Tylko mam nadzieję, że zarazisz mnie tym spokojem! A tak szczerze, to już mi lepiej, że nie jestem sama i Tobie też życzę wszystkiego najlepszego!
Ja mam 29 lat, a Ty? i skąd jesteś?
Możemy zrobić taki spis użytkowniczek w pierwszym poście, który będę uzupełniać jak dziewczyny do nas dołączą!
Tak w ogóle to byłam na Wizażu już dawno (około 10-11 lat temu, pod innym nickiem) i pamiętam, że tak się robiło. Miałam wtedy jakiś wczesny instynk macierzyński, no i w końcu przyszła moja kolej
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 21:13   #8
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hej . Ja udzielam się juz na mamach, które doczekają się dziecka w lutym ale chyba jednak termin będę mieć na początek marca . To moja druga ciąża ale niestety pierwsza, 2 miesiące temu, na bardzo wczesnym etapie się zakończyła. Też idę do lekarza 11, byłam już u lekarza w zeszłym tygodniu przez to co się u mnie wcześniej wydarzyło, ale oczywiście nic jeszcze nie było widać. Chociaż wiem, że mam dużo lepsze wyniki niż miałam ostatnio i dowiedziałam sie, że endometrium jest odpowiednio grube do etapu ciąży. Z objawów to tak samo ból piersi, zmęczenie i jeszcze trochę mnie brzuch i plecy bolą jak na @ co mnie oczywiście trochę stresuje.
A i staraliśmy się 7 miesięcy więc zazdroszczę, że wam się od razu udało!

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 22:00   #9
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Agnimay dziękujemy bardzo ja wolę myśleć pozytywnie i tak się nastawiam, nie ma sensu się na zapas zamartwiac. Oczywiście mam tam z tyłu głowy że coś może pójść nie tak ale nie myślę o tym.
Ja mam 28 lat i jestem z Krakowa a Ty?
Co do spisu to jestem za

Lilith cześć! bardzo mi przykro że tak się ostatnio potoczyło ale trzymam kciuki że tym razem będzie wszystko dobrze
Ja w sumie mogłabym wcześniej iść na pierwsza wizytę ale stwierdziłam że nie ma co się spieszyć bo mógłby gine nic nie wykryć, a tak to już zacznę 7 tyd według OM więc powinnam się więcej dowiedzieć
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 05:09   #10
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy Marzec 2020

Życzę Wam nudnych i spokojnych 9 miesięcy
Jeszcze niedawno sama to przeżywałam

Marcowa Mama 2019

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 08:47   #11
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Hej . Ja udzielam się juz na mamach, które doczekają się dziecka w lutym ale chyba jednak termin będę mieć na początek marca . To moja druga ciąża ale niestety pierwsza, 2 miesiące temu, na bardzo wczesnym etapie się zakończyła. Też idę do lekarza 11, byłam już u lekarza w zeszłym tygodniu przez to co się u mnie wcześniej wydarzyło, ale oczywiście nic jeszcze nie było widać. Chociaż wiem, że mam dużo lepsze wyniki niż miałam ostatnio i dowiedziałam sie, że endometrium jest odpowiednio grube do etapu ciąży. Z objawów to tak samo ból piersi, zmęczenie i jeszcze trochę mnie brzuch i plecy bolą jak na @ co mnie oczywiście trochę stresuje.
A i staraliśmy się 7 miesięcy więc zazdroszczę, że wam się od razu udało!

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lil, pamiętam Cię z grudniówek.
Trzymam kciuki za Ciebie i Fasolina. Tym razem dacie radę!


Dziewczyny- samych pięknie rosnących betaHCG!

I pamiętajcie: nie ma co iść do gina przed upływem 6/7/8tygodnia od OM, bo się tylko nastresujecie!


Listopadówka 2019
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 09:39   #12
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy Marzec 2020

Spokojnych ciaz!!! mam ogromny sentyment do tego miesiaca, bo pierwszy synus ur sie marzec 2017 a drugi mial byc marzec 2019 ale postanowil wyjsc w styczniu
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:50   #13
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Marzec 2020

Wszyatkie marcowe mamusie pozdrawia mama synka z marca 2017 Piękny czas na poród
Życzę wszystkim nudnych ciąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Spokojnych ciaz!!! mam ogromny sentyment do tego miesiaca, bo pierwszy synus ur sie marzec 2017 a drugi mial byc marzec 2019 ale postanowil wyjsc w styczniu
Ojaaaa, hej!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 14:20   #14
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzięki wszystkim mamuśkom za dobre słowa!! niech wasze dzieciaczki zdrowo rosną i dobrze się chowają

Edytowane przez Adity
Czas edycji: 2019-07-04 o 14:25
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 16:52   #15
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cześć! Dołączam!
Właśnie dzisiaj potwierdziłam betą
Podobnie jak Lilith, 2 miesiące temu na bardzo wczesnym etapie straciłam ciążę.
Tym razem musi być dobrze. Mam ochotę chwalić się całemu światu!

Mam 31 lat, jestem z Warszawy.
Pierwsza wizyta u gina już w najbliższy poniedziałek - że względu na to co było wcześniej.

Myślę że pomału można robić listę w pierwszym poście. Na grudniówkach widziałam, że robią też druga listę z terminami wizyt. To też fajny pomysł


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 18:03   #16
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cześć! Czekałam na wątek marcowy, bo mi też w każdym kalkulatorze wychodzi ten miesiąc, najczęściej początek. Test zrobiony 30 czerwca, dziś potwierdziłam betą, chyba 6 tydzień Na wizytę się naczekam, mam 19 lipca. Chcę tylko usłyszeć, że wszystko dobrze.

Na razie tylko przestałam jeść słodycze i biorę kwas foliowy, ale nie wiem czy nie za mało. 300 jednostek. Ale wcześniej będę u lekarza 1 kontaktu, więc zapytam o to.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 19:21   #17
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cześć nowym przyszłym mamom !

Kiperka na pewno wszystko będzie dobrze trzymam kciuki również za Ciebie

Shinypearl z tego co się orientuje to zalecane jest dzienne spożycie 0,4 mg kwasu foliowego

Ja będę musiała dopytać lekarza czy nie zacząć suplementować innych witamin i pierwiastków bo jestem wegetarianką. Generalnie nie miałam nigdy złych wyników ale wiadomo że w ciąży jest większe zapotrzebowanie. Zobaczę co mi powie po wynikach a na razie to zaczęłam bardziej dbać o dietę, więcej warzyw, owoców a żeby to przejeść to na śniadanie koktajle robię i nabiału też się staram więcej spożywać. Kawę, która rano ratuje mi życie bo jestem niskociśnieniowcem ograniczyłam do małej filiżanki
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 19:24   #18
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Marzec 2020

Lilith Kiperka zycze wam wszystkiego najwspanialszego !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 19:55   #19
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Cześć! Dołączam!
Właśnie dzisiaj potwierdziłam betą
Podobnie jak Lilith, 2 miesiące temu na bardzo wczesnym etapie straciłam ciążę.
Tym razem musi być dobrze. Mam ochotę chwalić się całemu światu!

Mam 31 lat, jestem z Warszawy.
Pierwsza wizyta u gina już w najbliższy poniedziałek - że względu na to co było wcześniej.

Myślę że pomału można robić listę w pierwszym poście. Na grudniówkach widziałam, że robią też druga listę z terminami wizyt. To też fajny pomysł


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiperka, trzymam kciukasy za nudną ciążę

Co do kwasu foliowego: lykajcie minimum 400mg. Chyba, że nie bralyscie przed ciążą to wtedy warto rozważyć większą dawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 20:05   #20
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Kiperka, trzymam kciukasy za nudną ciążę

Co do kwasu foliowego: lykajcie minimum 400mg. Chyba, że nie bralyscie przed ciążą to wtedy warto rozważyć większą dawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcę się czepiać ale chyba miałaś na myśli 400 μg(mikrograma) co odpowiada 0,4mg
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 20:19   #21
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Nie chcę się czepiać ale chyba miałaś na myśli 400 μg(mikrograma) co odpowiada 0,4mg
Ofc, nie chciało mi się szukać znaczka mikro czasem uproszczenia nie są najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 20:50   #22
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Lilith Kiperka zycze wam wszystkiego najwspanialszego !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Kiperka, trzymam kciukasy za nudną ciążę

Co do kwasu foliowego: lykajcie minimum 400mg. Chyba, że nie bralyscie przed ciążą to wtedy warto rozważyć większą dawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny Ostatnio was trochę podglądałam na grudniówkach. Zazdroszczę brzuszków

Oby pierwszy trymestr i nam szybko zleciał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 20:59   #23
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Marzec 2020

Marcowe watki sa szczesliwe! Wszystkim wam życzę szybko brzuszkow i nudnych ciaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 21:22   #24
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Marcowe watki sa szczesliwe! Wszystkim wam życzę szybko brzuszkow i nudnych ciaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja bez brzuszków: dużo wygodniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 06:51   #25
PandziaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 57
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hejo, u mnie też najprawdopodobniej marzec. Mam 30 lat, starania trwały około 8 miesięcy, mam Hashimoto więc miesiączki bardzo nieregularnie. Póki co zrobiłam jedna bete i do lekarza idę koło 15 lipca, miałam już jedną 3 lipca ale jeszcze nic nie było widać, trochę się tym podlamalam ale jestem dobrej myśli, z objawów to ból piersi, senność i zgaga prawie cały czas, witajcie dziewczyny, mam nadzieję że zagoszcze tutaj na 9 msc
PandziaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 07:23   #26
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez PandziaL Pokaż wiadomość
Hejo, u mnie też najprawdopodobniej marzec. Mam 30 lat, starania trwały około 8 miesięcy, mam Hashimoto więc miesiączki bardzo nieregularnie. Póki co zrobiłam jedna bete i do lekarza idę koło 15 lipca, miałam już jedną 3 lipca ale jeszcze nic nie było widać, trochę się tym podlamalam ale jestem dobrej myśli, z objawów to ból piersi, senność i zgaga prawie cały czas, witajcie dziewczyny, mam nadzieję że zagoszcze tutaj na 9 msc
Cześć PandziaL
Na 9 miesięcy to trochę długo. Pamiętaj, ze pierwszy miesiąc już za Tobą!
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 12:33   #27
PandziaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 57
Dot.: Mamy Marzec 2020

Do mnie to jeszcze nie dociera, chyba dopóki nie będzie serduszka, usg itp to nie będę się umiała cieszyc ;(
PandziaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 12:36   #28
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez PandziaL Pokaż wiadomość
Do mnie to jeszcze nie dociera, chyba dopóki nie będzie serduszka, usg itp to nie będę się umiała cieszyc ;(
Spokojnie, nie tylko Ty tak masz. Ja też jakoś dalej nie mogę w to uwierzyć i czekam z niecierpliwością na wizytę. Wtedy może się trochę uspokoję i będę mogła się w końcu cieszyć

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 12:44   #29
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez PandziaL Pokaż wiadomość
Do mnie to jeszcze nie dociera, chyba dopóki nie będzie serduszka, usg itp to nie będę się umiała cieszyc ;(
Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie tylko Ty tak masz. Ja też jakoś dalej nie mogę w to uwierzyć i czekam z niecierpliwością na wizytę. Wtedy może się trochę uspokoję i będę mogła się w końcu cieszyć

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Mam tak ja i wy Na serduszkową wizytę umówiłam się na 31 lipca. To będzie 8 tydzień więc już musi wtedy być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 12:47   #30
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja idę teraz 11 lipca, będzie coś około 6+5 i mam nadzieję, że już usłyszę . Nie wiem jak przeżyje jeszcze prawie tydzień

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.