"Urwany film" jak to jest? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-02, 10:14   #31
vemcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 15
Dot.: "Urwany film" jak to jest?

Dziękuje Wam za odpowiedzi

Czytając Wasze posty na prawdę zaczynam ogarniać to, że nie mógł mi się urwać film tamtego wieczoru.

Od tej imprezy minęły 3 tygodnie, więc myśli coraz bardziej bladną, ale czasem wracają jak bumerang, niestety jeszcze silniejsze

Jednak co widzę po Waszych postach Wy dobrze wiedziałyście, ze urwał Wam się film, więc pewnie ja też i bym TO wiedziała

Pozdrawiam ***
vemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 16:00   #32
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: "Urwany film" jak to jest?

Niekoniecznie trzeba byc swiadomym ze urwal ci sie film. W ogole duzo z was myli pojecia zgon/urwanie filmu albo stosuje je przemiennie. Zgon - tracisz swiadomosc,tak jakby "spisz". Urwany film - zachowujesz przytomnosc ale nie zapamietujesz tego co robisz i co dzieje sie wokol ciebie.
Mozna miec dziury w pamieci, kiedy np wracasz do domu i chesc drogi pamietasz, a czesc nie. I wiesz ze masz dziury, ale nie mozesz sobie przypomniec.
Moze ci sie tez urwac film na 5min, pol godziny,2godziny etc i nie ogarniesz tego. Mozesz miec oczywiscie jakies flashbacki, ale niekoniecznie, zalezy od osoby. Przypadek z zycia: moja kolezanka byla na domowce, duzo pila, bawila sie . Zapamietala ze w pewnym monencie poszla spac. Dopiero pol rolu pozniej rozmawiala z kims z tamtej imprezy i uslyszala: "a pamietasz jak gralas na fortepienie"? A kolezanka wielkie oczy i wtf. Wspommienie nie wrocilo do tej pory :d Wiec roznie moze byc
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 16:07   #33
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: "Urwany film" jak to jest?

Dokładnie, miałam tylko raz urwany film na imprezie i podobno zachowywałam się w miare normalnie, lekkie zaburzenia koordynacji i mamrotałam, ale funkcjonowałam, tyle, że nie pamiętam
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 19:53   #34
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: "Urwany film" jak to jest?

No bo urwany film nie oznacza, ze zmieniasz sie w jakas inna osobe i puszczasz sie na lewo i prawo
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 23:30   #35
201706260915
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: "Urwany film" jak to jest?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
To samo z powrotami do domu kiedy nie pamiętałam w który tramwaj wsiadłam i byłam zdziwiona że dotarlam bez przszkód, bo pijany ludź + zmiany w komunikacji miejskiej to mieszanka wybuchowa.
Oj, tak. Raz wracałam pociągiem z jednodniowej wycieczki, nie sprawdziłam czy nic się nie zmieniło, a tu psikus - część drogi zamknięta z powodu powodzi . Do domu dotarłam, ale następnego dnia miałam tylko jakieś przebłyski o siedzeniu w środku pola przy jakiejś owcy, bo tak mnie nogi bolały.
201706260915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 18:04   #36
primomora01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 56
Dot.: "Urwany film" jak to jest?

Ja mam tak że nie mogę się spodziewać urwanego filmu jak wypije odpowiednią ilość alkoholu zaczyna się zwracanie go a potem momentalnie trzeźwieje ( nigdy po takimi zawracaniu nie piłem dalej alkoholu więc nie wiem jak jest mieć urwany film nigdy nie brałem żadnych wspomagaczy trawę paliłem tylko raz to nie dla mnie ) zawsze wszystko pamiętam
primomora01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-12 19:04:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.