Indywidualny styl ubioru? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 14:20   #1
white_princess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1

Indywidualny styl ubioru?


Moim problemem jest mój styl ubioru, którego tak na prawdę nie mam. Zawsze kupuję to co jest w sklepach aktualnie modne. W tym Nowym Roku chciałabym to zmienić. I liczę na Waszą pomoc.. A więc..
Mam 17 latek i 160 cm wzrostu [czyli taka nie duża dziewczynka ;p ], figurę mam normalną [czyli jestem bardziej chuda niż grubasza, ale bez przesady]. Preferuję raczje bardziej stylowy ubiór [rzadziej sportowy]. Chciałabym coś w stylu boho lub vintage, także styl romantyczny.. Co mi będzie pasowało do mojej figury i ogólnie, jakie kolory? Dodam, że mam włosy brązowe, cerę bardziej jasną niż ciemną.
white_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 14:41   #2
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Indywidualny styl ubioru?

Ja kiedyś nosiłam co popadnie i były to głównie sportowe rzeczy. Zmiana przyszła stopniowo, z czasem. A niesamowicie mi w tym pomogły dziewczyny z Wizażu i przeglądanie wątków na modowym.
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 14:50   #3
Katielive
Raczkowanie
 
Avatar Katielive
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Indywidualny styl ubioru?

Dobrze będzie jeśli nie zmienisz się w jeden dzień w zupełnie inną osobą. YipYip wspomniała o stopniowej przemianie i myślę, że jeśli powoli i rozważnie będziesz wybierała to co akurat pasuje do ciebie i do stylu który ci się podoba to w końcu sama zauważysz zmianę. Przeglądaj wizaż, szczególnie wątki typu street fashion czy nawet Nasze >miesiąc< zakupy, aby zorientować się co akurat jest w sklepach Trzeba umieć spośród wielu kolekcji wybrać to co akurat jest ci potrzebne. Polecam ci przeglądanie blogów szafiarskich i modowych, szczególnie zagranicznych, np. ten http://sadekaari.blogspot.com/ styl głownie retro-vintage.
Katielive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 14:55   #4
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Indywidualny styl ubioru?

Może ten wątek będzie dla Ciebie przydatny https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246772 gdzie wklejamy linki do ciekawych blogów szafiarskich. Uważaj, potrzeba Ci dużo czasu na przejrzenie wszystkiego.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:19   #5
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Indywidualny styl ubioru?

Nikt Ci nie powie, jak masz się konkretnie ubierać. Myślę, że powinnaś poprzeglądać dużo zdjęć, przyjrzeć się, co Ci się będzie konkretnie podobało i w czym na pewno będziesz się dobrze czuła. Żeby się nie okazało, że ktoś Ci napisze, że powinnaś założyć to, to i to, a Ty to założysz i będziesz się czuła, jak przebieraniec. Bo zupełnie nie o to chodzi w tworzeniu swojego stylu.
Ja zmieniłam trochę swój styl, przeglądając mnóstwo blogów szafiarskich. Wybrałam kilka prowadzonych przez dziewczyny podobne z wyglądu do mnie, które oczarowały mnie dodatkowo swoimi zestawami. Z myślą, że skoro one mogą tak wyglądać, to ja też. A później już sama nauczyłam się łączyć zestawy, żeby wyglądać tak, jakbym chciała.
Po jakimś czasie na wizażu, czy przeglądania blogów samo przychodzi coś takiego, że wiesz konkretnie, czego powinnaś szukać w sklepach.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:33   #6
na__tus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: Indywidualny styl ubioru?

wchodź na strony(bardzo polecam lookbook.nu) to bardzo pomaga wyszukać coś, co się nam podoba.
na__tus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.