Jak powiększyć piersi wg. typu hormonalnego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 00:48   #1
MalaCzarna_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5

Jak powiększyć piersi wg. typu hormonalnego?


Cześć Kobietki!

Proszę Was o pomoc w kwestii typu hormonalnego. Byłabym Wam ogromnie wdzięczna, gdybyście pomogły mi ocenić mój typ, oraz doradziły mi w sprawie tabletek antykoncepcyjnych.

Mam na imię Anka, mam 21 lat, 158cm wzrostu, waga... jakieś 50-52kg, ale nie wyglądam grubo (to chyba przez budowę kości)

Miesiączkowanie zawsze regularne, co 28 dni. Pierwszą miesiączkę dostałam w wieku 12-13 lat bodajże.
Przed tabletkami antykoncepcyjnymi podczas miesiączki przeokrutnie bolał mnie brzuch.

Skóra sucha, włosy trudno określić, bo końcówki przesuszone, a u nasady przetłuszczają mi się na 2-3 dzień po umyciu.
Budowa ciała raczej kobieca - wcięcie w talii jest, ale brak piersi już na to nie wskazuje..:/
No może nie brak, bo niby coś tam jest. Jeśli miałabym określić rozmiar biustu to lewa pierś jakieś 70B, a prawa 70A...:/

Jeśli chodzi o nastroje to jestem z całą pewnością choleryczką - szybko wpadam w szał, głupoty wyprowadzają mnie z równowagi... Czasem miewam huśtawki nastrojów, ale na ogół stany depresyjne.

Badań żadnych nie robiłam na ilość poszczególnych hormonów, niestety..
Co do owłosienia - wszystko w normie.

Wydaje mi się że jestem raczej typem estrogennym, ale pewności nie mam...
Większość cech mam typu estrogennego, ale bolesne miesiączki i stany depresyjne już nie pasują.

Jest mi to bardzo potrzebne do określenia jakich tabletek antykoncepcyjnych będę potrzebowała. Bo słyszałam, że jesli jestem typem esrogennym to nie mogę przyjmować zbyt wiele estrogenów, bo zaburza to gospodarkę hormonalną organizmu.
Poza tym, chciałam Was zapytać, Kochane Dziewczyny czy wiecie może jakich tabletek powinnam używać będąc konkretnym typem hormonalnym, żeby osiągnąć cel powiększenia piersi?
Dodam, że używam od 0,5 roku tabletki YAZ i piersi powiększyły się nieznacznie.
Słyszałam, że Mercilon jest w tej kwestii niezastąpiony, ale wiadomo, że jeśli będę miała tabletki dobrane nieodpowiednio do typu to nici z większych piersi

Błagam, pomóżcie!
MalaCzarna_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:13   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Jak powiększyć piersi wg. typu hormonalnego?

Pytałaś już o to w innym wątku Nie powtarzaj pytań.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 00:19   #3
MalaCzarna_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jak powiększyć piersi wg. typu hormonalnego?

Okej, widzę, że to kompletnie nie to forum i nikt nie jest obeznany w temacie...
MalaCzarna_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.