markafoni.pl czy warto tam kupowac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 11:54   #1
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431

markafoni.pl czy warto tam kupowac?


Czy ktoras z was kupowala cos na markafoni.pl ? Spodobalo mi sie kilka rzeczy, ale w sieci jest bardzo malo jakichkolwiek opinii dotyczacych tego sklepu. Troche przeraza mnie czas oczekiwania na przedmiot - nawet do 6 tygodni od zakonczenia kampanii.
Czy mozecie podzielic sie swoimi doswiadczeniami dotyczacymi zakupow na markafoni.pl?
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:09   #2
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja nie polecam. Kupowałam tam 2 razy, za pierwszym przesyłka opóźniła się o dobry miesiąc (miały być 4 tygodnie, a było 8), za drugim razem wysyłka miała byc po 2 tygodniach ale po 6 znudziło mi się czekanie i anulowałam zamówienie. Żeby chociaż jak w normalnych firmach wysyłali informacje o opóźnieniu, byloby to może łatwiejsze do przyjęcia, ale to ja musiałam pisać maile, dzwonić itd.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:05   #3
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja nie polecam. Kupowałam tam 2 razy, za pierwszym przesyłka opóźniła się o dobry miesiąc (miały być 4 tygodnie, a było 8), za drugim razem wysyłka miała byc po 2 tygodniach ale po 6 znudziło mi się czekanie i anulowałam zamówienie. Żeby chociaż jak w normalnych firmach wysyłali informacje o opóźnieniu, byloby to może łatwiejsze do przyjęcia, ale to ja musiałam pisać maile, dzwonić itd.
Dziekuje za odpowiedz. Wlasnie szukam innych opinii i (choc jest ich niewiele) niemalze wszystkie sa negatywne.
Nie lubie ani dlugiego oczekiwania na zamowiony towar ani niezyczliwego podejscia do klienta, wiec raczej sobie odpuszcze.
Zawsze przed dokonaniem zakupu online sprawdzam opinie na temat firmy i ufam tylko tym z duza przewaga zadowolonych klientow. Zapewne nie jestem odosobniona w tym podejsciu, wiec dziwie sie firmom, ktorym nie zalezy na dobrej opinii.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 10:10   #4
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja pozytywnie jestem nastawiona do markafoni. Przede wszystkim kiedy się kupuje (zanim się zapłaci) widać termin przesyłki. Od razu wiadomo czy pasuje nam termin zrealizowania zamówienia czy nie. Mam nadzieję że nie zapeszę bo czekam na portfele i torebki, zawsze otrzymywałam przesyłkę na czas kurierem. Chociaż faktem jest że terminy są mega długie... Jeśli trafi się coś extra za małe pieniądze to warto czasem poczekać

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Na tej stronie jest bardzo szybko rozsprzedane co ciekawsze kąski. Nie ma nikogo więcej kto podzieliłby się opinią?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 07:15   #5
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Ja pozytywnie jestem nastawiona do markafoni. Przede wszystkim kiedy się kupuje (zanim się zapłaci) widać termin przesyłki. Od razu wiadomo czy pasuje nam termin zrealizowania zamówienia czy nie. Mam nadzieję że nie zapeszę bo czekam na portfele i torebki, zawsze otrzymywałam przesyłkę na czas kurierem. Chociaż faktem jest że terminy są mega długie... Jeśli trafi się coś extra za małe pieniądze to warto czasem poczekać

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Na tej stronie jest bardzo szybko rozsprzedane co ciekawsze kąski. Nie ma nikogo więcej kto podzieliłby się opinią?
Tak, owszem, zanim zapłacisz widzisz przewidywany termin realizacji, tyle tylko że w moim przypadku nijak miał się on do faktycznego - na 2 zamówienia 2 były opóźnione o ponad miesiąc.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:35   #6
marmagdal
Raczkowanie
 
Avatar marmagdal
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
GG do marmagdal
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

ja też się mocno zastanawiałam nad zakupem, ja wypatrzyłam niezłe torebki i sprzęt domowy, mam nadzieję, że dojdą przed świętami
__________________
Positiv! but only on Friday afternoon
marmagdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:27   #7
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Cytat:
Napisane przez marmagdal Pokaż wiadomość
ja też się mocno zastanawiałam nad zakupem, ja wypatrzyłam niezłe torebki i sprzęt domowy, mam nadzieję, że dojdą przed świętami
To daj znac jak dostaniesz i podziel sie wrazeniami.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 15:33   #8
lybecka
Rozeznanie
 
Avatar lybecka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 897
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja zamawiałam kiedyś z mamą buty, ja botki a mama dłuższe tenisówki. Moje buty rozkleiły się i jakby zapadły się do środka po jednym sezonie, tenisówki natomiast zaczęły rozklejać się po 2 sezonach. Nie chciało mi się bawić w reklamację więc nie wiem jakby dalej sprawa się potoczyła ale mam wrażenie, że sprzedają oni rzeczy sprzed kilku sezonów dlatego też buty mogły się porozklejać.
lybecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 08:41   #9
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja zamówiłam portfele, dotrały z 2dniowym opóźnieniem. Dla mnie to nie był problem bo potrzebne sa na święta. Zorientowałam się i są one z starej kolekcji co nie zmienia faktu że są śliczne. Czekam teraz na torebki, były dużo tańsze, nawet jak sprawdzałam na allegro to różnica była masakryczna. Można złowić perełki ale są też takie minimalne różnice cenowe że po dodaniu przesyłki nie opłaca się wogóle (np. kosmetyki pat&rub czy perfumy)
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 22:27   #10
wiktoria1510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Ja pozytywnie jestem nastawiona do markafoni. Przede wszystkim kiedy się kupuje (zanim się zapłaci) widać termin przesyłki. Od razu wiadomo czy pasuje nam termin zrealizowania zamówienia czy nie. Mam nadzieję że nie zapeszę bo czekam na portfele i torebki, zawsze otrzymywałam przesyłkę na czas kurierem. Chociaż faktem jest że terminy są mega długie... Jeśli trafi się coś extra za małe pieniądze to warto czasem poczekać

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Na tej stronie jest bardzo szybko rozsprzedane co ciekawsze kąski. Nie ma nikogo więcej kto podzieliłby się opinią?

Myślicie że warto polować tam na Emu? ;D w jakiej cenie mogą być długie/średnie stingery, w jakiej bronte? warto?
wiktoria1510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 20:20   #11
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

zlozylam dzis zamowienie w tym sklepie i od razu zaplacilam (taka maja forme platnosci - przedplata, przy odbiorze nie widzialam), bo miala byc bezplatna wysylka. i co? po kilku godzinach dostalam info, ze sklep nie przyjal platnosci i payu mi zwroci kase do 5 dni roboczych!!!!!!!!!!!!!!!! co za zlodziejstwo! blokuja mi srodki na tyle dni (i zapewne nimi obracaja, nie bez korzysci oczywiscie). bylo to moje pierwsze i ostatnie zamowienie w tej firmie.
wedlug mnie to ogloszenie dni bez kosztow wysylki bylo haczykiem na klientow (kazdy chce oszczedzic na wysylce), a wcale nie maja zamiaru realizowac tych zamowien (skoro to sklep nie odebral platnosci - jak donosi payu). cala ta sytuacja jest dla mnie zalosna.

moze ktos tez dzis zamawial i mial podobna sytuacje?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 18:15   #12
megi1235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja jestem w takiej samej sytuacji, mi też markafoni zatrzymało na 5 dni 119 zł... Jeśli to jest rzeczywiście chwyt żeby złapać ludzi i dysponować ich pieniędzmi to jest to żałosne. Ja wpłaciłam pieniądze po 5 minutach od zakupu. Dostałam e-mail że markafoni zwyczajnie nie przyjął mojej wpłaty...
To była moja pierwsza próba dokonania zakupu na markafoni.pl i skutecznie mnie zniechęciła do dalszych zakupów w tym sklepie
megi1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:56   #13
marlusia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Nie warto, przyłączam się do klubu oszukanych. Wczoraj kupiłam wózek za 459zł (przecena z 615 zł), zapłaciłam przez PayU mTransfer i sklep NIE PRZYJĄŁ płatności Dlaczego? Ale dlaczego odmówił płatności? - oto pytanie. Zadzwonię do nich w poniedziałek i ostro porozmawiamy.
Myślę, że są to praktyki niezgodne z prawem i zgłaszam to w poniedziałek do UOKiKu i Inspekcji Handlowej.
marlusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:59   #14
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja mam mieszane odczucia co do tego sklepu. Do tej pory był wszystko ok, ale ostatnio zamówiłam koszulik polo Lacost i przyszły podróbki. Teraz jestem w trakcie reklamacj. Sklep oczywiście zarzeka się, że posiada certyfikat oryginalności (cokolwiek to znaczy). Polowki na pierwszy rzut oka wyglądaja ok, ale gdy porówna się z oryginałem to od razu widac , że to fake.
__________________
http://instagram.com/yyaponka
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 10:27   #15
blogerka86
Raczkowanie
 
Avatar blogerka86
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 36
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Markafoni ma aktualnie kampanie Monarii.
Absolutnie odradzam kupowanie w tej kampanii.
Mają ciuchy które są aktualnie na przecenie, w dodatku w sklepie są większe obniżki, doliczyć trzeba też przesyłkę. Kompletnie nie korzystna kampania.
Kupowałam torebki na markafonii oraz buty Emu. Do nich nie miałam zastrzeżeń.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Ja kupiłam Emu wysokie za 299zł i jestem z nich bardzo zadowolona
__________________
http://na-obcasach.blogspot.com
blogerka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 09:16   #16
kasiadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Zamówiłam bluzkę,zapłaciłam(24.o4.2 012)do dziś nie mam towaru!! Ciekawe czy dotrze
kasiadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 12:56   #17
kitten von mew
Raczkowanie
 
Avatar kitten von mew
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 132
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Po pierwsze, przed zakupem w Markafoni należy porównać ceny interesującego nas przedmiotu, a nie sugerować się wyłącznie podaną obniżką. Nagminnie zdarza się, iż sprzedawane tam rzeczy są dużo droższe niż w sklepach stacjonarnych (o internetowych nie wspominając).

Po drugie, niezwykle uciążliwy bywa czas dostawy towaru, który potrafi wynieść do miesiąca od zakończenia kampanii sprzedażowej (informacja na ten temat znajduje się zawsze w opisie przedmiotu).

Po trzecie, ale to jest moje odczucie, sprzedawane tam towary są gorszego gatunku. Kilka razy kupowałam u nich buty wyprodukowane przez firmy, które lubię ze względu na dobrą jakość wykonania obuwia, i niestety zawiodłam się. Odniosłam wrażenie, że dostałam towar pochodzący z outletu, posiadający ukryte wady. Tak było w przypadku kaloszy, które dosłownie rozpadły się po kilku dniach użytkowania. Jednakże w tym przypadku przedstawiciele Markafoni zachowali się bardzo profesjonalnie i po rozpatrzeniu reklamacji, postanowili oddać mi wszelkie poniesione koszty, co jest niebywałym plusem.
kitten von mew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 20:21   #18
kasiadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Otrzymałam bluzkę !!!a To była akurat z MORGANA,jest ok zobaczymy jak będzie z użytkowaniem. Ale ogólnie mówiąc to w tym markafoni "ryzyk -fizyk".
kasiadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 15:28   #19
sslomkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

po raz pierwszy a zarazem ostatni chciałam tam zrobic zakupy. ODRADZAM!

Zamówiłam sukienkę na wesele siostry, przewidywany termin dostawy był wyznaczony na tydzień przed weselem. od pierwszego dnia spóźnienia dzwoniłam tam codziennie, chcąc uzyskać informacje. codziennie słyszałam 'jeszcze dziś lub jutro paczka będzie wysłana'. chciałam anulować zamówienie jednak naiwna dawałam się przekonać, żeby jeszcze dzień poczekać. wiedząc, że nić z tego nie będzie, anulowałam zamówienie najpierw telefonicznie, ale też przez maila. na pytanie kiedy odzyskam pieniądze, usłyszałam, że pani do wieczora przekaże tą informacje odpowiedniemu działowi, więc pieniądze będą za dzień dwa. oczywiście pieniędzy nie ma! zadzwoniłam tam i co się okazało?! że moje zamówienie nie do końca zostało anulowane! dopiero po dzisiejszym telefonie miało zostać wszystko dopełnione, jednak dziś usłyszałam, że oczekiwanie na kase to kolejne 3-5dni!
a kiedy rzeczywiście dostanę kasę? nie wiadomo!

oszustwo!
sslomkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 11:58   #20
keczap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Omijać z daleka
kupiłem 3 pary butów, po miesiącu w końcu info, że jest w magazynie
po kolejnych tygodniach zaczynają znikać z magazynu
jak dzwonię, to oczywiście wysłane, ale numeru listu przewozowego nie chcą podać.
Allegro widać zrobiło sobie darmowy kredyt, w koncu otworzyli mozliwosc pozyczki i skądś tą kasę muszą czerpać i takim bankiem kasy jest Markafoni
keczap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:32   #21
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Po tych opiniach to raczej nie będę tam kupować...., choć zarejestrowana jestem juz od dłuższego czasu i wiele kampanii maja bardzo atrakcyjnych. Skoro nie Markafoni to co? Jest jeszcze kilka takich serwisów, na razie sprawdzam inny też mają znane marki w fajnych cenach i tez niestety trzeba czekać na przesyłkę około miesiąca - takie maja info na stronie.

Edytowane przez SambaMamba
Czas edycji: 2012-09-10 o 09:00
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:46   #22
mar4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja zamawiałam tylko raz z markafoni To mi się udało, termin przewidywany był ok.3 tyg a paczka przyszla jakoś po tygodniu
mar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 15:56   #23
milena005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Właściwie, to jestem zaskoczona większością odpowiedzi. Z markafoni zamawiałam juz ok. 5 razy. Pierwszym zakupem była bielizna narciarska X-Bionic, która naprawdę jest droga. Czas oczekiwania na przesyłkę długi, ale przecież podali ilość dni, więc nie ma problemu. Jeśli nie czytacie to Wasza wina. Wiadomo, że poślizg może się zdarzyć, więc dziwię się, że zamawiacie na ostatnią chwilę. Z bielizną wszystko ok. Innym razem zamawiałam buty, też wszystko ok. Kolejnym t-shirty Santa Barbara, bluze Alpine Pro i naprawde wszystko ok! Zawsze sprawdzam cenę na allegro i innych portalach. Z płatnościami nie było problemu, raz przelwem, raz za pobraniem, zwroty też mi sie zdarzały i pieniądze wracały na konto w ciagu 2 tygodni, ale liczyłam się z tym. Ja jestem bardzo zadowolona z markafoni.
milena005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 20:12   #24
Dominika_Ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja się bardzo zawiodłam na markafoni (fashindays) 3 razy dokonywałam zakupu i produkty doszły do mnie z opóźnieniem, ale doszły ... Raz płatność została odrzucona a tydzień temu kupiłam 2 pary butów ugg za prawie 1300 zł po czym status mojego zamówienie został zminiony na anulowany, zadzwoniłam tam i Pani poinformowała mnie że pieniądze zostaną zwrócone na moje konto ponieważ wystąpił problem między komunikacją mojego baku z payu i jeżeli bardzo mi na tym zamówieniu zależy żebym jeszcze raz dokonała zamkpu. Kiedy próbowałam to zrobić w ogóle nie można było zapłacić ponieważ pojawiał się komunikat że usługa chwilowo niedostępna. Minęło 5 dni a ja dalej nie mam pieniędzy na koncie.. Myślę że oni oszukują z tymi produktami niby mają buty 50% tańsze a tak naprawdę nie można ich kupić. Kiedyś chciałam kupić 2 rzeczy z kampani Pepe Jeans, specjalnie wstałam o godzinie rozpoczęcia kampani a połowy produktów jakimś cudem już nie było- jedno wielkie oszustwo!
Dominika_Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:04   #25
anmar001
Raczkowanie
 
Avatar anmar001
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
GG do anmar001
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w Markafoni. Już kilka razy dokonywałam zakupów w tym serwisie i wszystko przebiegło ok. Paczki z towarem przychodziły wcześniej niż podawali. Topwar dobrej jakości, szczególnie ciuszki dla małego dziecka. Dwa razy też dokonałam zwrotu, przebiegło wszystko szybko i bez komplikacji , pieniądze w tydzień na koncie. Ja bardzo polecam tą stronę.
anmar001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:52   #26
ju_di
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: markafoni.pl czy warto tam kupowac?

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Tak, owszem, zanim zapłacisz widzisz przewidywany termin realizacji, tyle tylko że w moim przypadku nijak miał się on do faktycznego - na 2 zamówienia 2 były opóźnione o ponad miesiąc.
Dokładnie, u mnie tak samo, podczas składania zamówienia termin dostawy był planowany na za miesiąc niecały, po czym miesiąc już dawno minął, termin przekładano już trzy razy, a przesyłki nie mam do tej pory... Jeśli ktoś chce coś kupić na prezent to nie polecam bo marne szanse, że wyrobimy się na czas i trzeba będzie drugi raz wydać pieniądze na prezent w sklepie stacjonarnym.
ju_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.