O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-13, 21:22   #4981
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy.

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
A ja mam tak, że się wstydzę pytać. Na szczęście na studiach inni często zadają pytania, które przychodzą mi do łowy. A jak nie zadają to myślę, że to coś oczywistego i powinnam znać odpowiedź... Tylko że teraz na praktykach jestem sama, niby ona mi tłumaczy, ale to jednak jest dla mnie nie do końca zrozumiałe.
Mam podobnie. Mam wrażenie, że jak wyskoczę z jakimś pytaniem to okaże się tak głupie albo oczywiste że zostanę wyśmiana

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 21:30   #4982
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Ja je ostatnio robiłam w miejscu, przed lustrem. Ale fajnie wyglądam przy tym
ja tez robie w miejscu z hantelkami... musze chyba sobie lustro postawic jak fajnie wyglada

ja na studiach tez wstdzilam sie pytac o cokolwiek..ale na praktykach czy teraz w pracy w kolko zadaje pytania

ja wypije herbatke i tez wskakuje do lozka..poczytam troche jeszcze
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 21:36   #4983
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

witam sie,na jutro mam placuszki z cukini, kuraka i kukurydzy - dodalam troche maki i jajko i bylki tartej ciut niestety smazone ale jutro na 12 h ide wiec musze miec sile dobranoc ..
i tak jak wspominalam wczesniej dziekuje bo dzis ruszylam dupe
__________________
"Everyday is a step closer"

Edytowane przez La_Mezcla
Czas edycji: 2013-08-13 o 21:38
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 21:38   #4984
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
ja tez robie w miejscu z hantelkami... musze chyba sobie lustro postawic jak fajnie wyglada
A jak jest nie w miejscu?

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
A ja mam tak, że się wstydzę pytać. Na szczęście na studiach inni często zadają pytania, które przychodzą mi do głowy. A jak nie zadają to myślę, że to coś oczywistego i powinnam znać odpowiedź... Tylko że teraz na praktykach jestem sama, niby ona mi tłumaczy, ale to jednak jest dla mnie nie do końca zrozumiałe.
No to ja się nigdy nie wstydziłam (na studiach, bo tak w życiu to się wstydzę), wręcz pytałam o wszystko, a otoczenie nieraz chciało mnie zabić, bo jak już zapytałam, to wykładowca trochę to drążył i podawał jakieś nowe info. Ja wolałam rozumieć, czego mam się nauczyć, niektórzy woleli nie rozumieć i wykuć na pamięć

Niestety padam na pysk, nici z ćwiczeń. Mam nadzieję, że jutro się uda, bo te hantle leżą i na mnie patrzą Ale jutro będzie pakowanie, załatwianie, jeden wielki młyn.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 21:40   #4985
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Ciekawe czy dzisiaj będzie nowy wątek czy dopiero jutro

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 21:45   #4986
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
No właśnie słabo idzie z wątkiem coś Jutro pewnie go wykończycie.
Ja znowu przed ósmą na pakernię (śmiesznie, dla mnie oczywiste że pakernia=siłownia, a niektórzy nie mają pojęcia o czym mówię ), później rehabilitacje i zakupy tym razem lumpkowe

Kupiłam chleb razowo-owsiany i poraniłam sobie podniebienie
Przecież to jasne że pakernia to siłka ale najbardziej rozwala mnie jak jakaś dziewczyna mówi że chodzi na siłke a tak naprawdę tylko na bieżnie czy rowerek haha
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 21:55   #4987
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Odp: Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
anusia, a Ty robisz ten siłowy z piłką wg jakiejś rozpiski z neta? Może już pytałam, ale nie pamiętam Ja znalazłam to na sfd z planami dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Na razie chyba będę robiła to dla początkujących i najwyżej potem zmienię (wersja dla średnio już zakłada plan a i b osobno ). Myślałam, żeby robić to 3 razy w tygodniu a w pozostałe zwowy/jakieś cardio. Jak Ty robisz?

Ja robilam wlasnie ten na pilce dla poczatkujacych z sfd. Od kiedy mam lawke, robie (robilam ale bede robic ) ewentualnie brzuch na pilce.
3 razy w tygodniu + cardio w pozostale dni to dobre rozwiazanie. Chyba tak wlasnie robilam

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

W ogole to ciesze sie, ze sie Wam obrazek podobal na szybko na telefonie zmalowany
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 22:00   #4988
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Odp: Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwic

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Ja robilam wlasnie ten na pilce dla poczatkujacych z sfd. Od kiedy mam lawke, robie (robilam ale bede robic ) ewentualnie brzuch na pilce.
3 razy w tygodniu + cardio w pozostale dni to dobre rozwiazanie. Chyba tak wlasnie robilam

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

W ogole to ciesze sie, ze sie Wam obrazek podobal na szybko na telefonie zmalowany
Ok, to popróbuję z nim a potem pewnie dołożę więcej na brzuch zamiast na bicki
Na telefonie to robiłaś? tym bardziej szacun.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:09   #4989
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Ja się pytam gdzie jest nowy wątek

__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:15   #4990
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez wings6 Pokaż wiadomość
tak z tym...

rozwaliłaś mnie !!!
no nie moge
Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
Ha ha, dobre, choć trochę mnie przeraża, że na siłowni tak bywa

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------




anczysko1 również gratuluję i życzę, żeby dalej się tak dobrze układało.


Boże, jak mnie denerwuje jak na praktykach czegoś nie wiem, nie rozumiem, odechciewa mi się wtedy...
dlaczego sie smiejecie taka prawda. czy bym chciala i jak bardzo to niestety miedzy nami sie nic wiecej nie ulozy.

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
faktycznie nieciekawie



umarłam

długo nosisz ? mi jak ściągnęła orto w kwietniu to patrzyłam na nią z przerażeniem i mówiłam " to nie moje zęby "

to widzę jak ja , wczoraj pobiegałam, a dzisiaj chodzę jak pingwin... coś mnie bolą biodra/nogi /stawy , nie wiem konkretnie co , czy to zakwasy czy jakieś inne dziadostwo, więc dzisiaj lekko coś porobię.
a i jeszcze mam zakwasy na brzuchu po bieganiu
a dlugo nosiłaś? zadowolona? ja we wrzeniu jesli zdejme to bedzie 15 miesiecy. juz nie moge sie doczekac. jestem pewnie jedna z nielicznych, ale nie jest mi zal. wrecz przeciwnie: ja chcialam go zdjac od dnia kiedy zalozylam nawet jak mi babka powiedziala, ze nie bede nosic dluzej niz 2 lata, to policzylam, ze to bedzie 730 dni. zrobilam w excelu tabelke i codziennie skreslalam jeden dzien odliczajac,zeby nie bylo nawet pol dnia dluzej niz 2 lata

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
wybacz, nie mogłam się powstrzymać
ja długo dorastałam do decyzji żeby założyć aparat, dopiero w wieku 20 lat to zrobiłam na początku mnie on krępował trochę, ale później już sie przyzwyczaiłam , aż przykro mi było się z nim rozstawać
ja tez w wieku 20 lat zalozylam. od lat wiedzialam ze bede musiala predzej czy pozniej, ale tak to odkladalam. a zalozylam praktycznie z dnia na dzien, zobaczylam grupon na aparat ceramiczny i raz ciach babke w piach

dobranoc! jutro jak wroce z pracy to juz bedzie 10 stron nowego watku pewnie
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:22   #4991
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość

a dlugo nosiłaś? zadowolona? ja we wrzeniu jesli zdejme to bedzie 15 miesiecy. juz nie moge sie doczekac. jestem pewnie jedna z nielicznych, ale nie jest mi zal. wrecz przeciwnie: ja chcialam go zdjac od dnia kiedy zalozylam nawet jak mi babka powiedziala, ze nie bede nosic dluzej niz 2 lata, to policzylam, ze to bedzie 730 dni. zrobilam w excelu tabelke i codziennie skreslalam jeden dzien odliczajac,zeby nie bylo nawet pol dnia dluzej niz 2 lata
w marcu mi 2 lata minęły, góra 2 lata i miesiąc , dół miesiąc dłużej. Ale mega zadowolona jestem, to co miałam przed a co mam teraz... no bajka aparat to najlepsza inwestycja i polecam wszystkim którzy się zastanawiają Ty po ściągnięciu pewnie też będziesz mega zadowolona !
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 22:28   #4992
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

dobra to kto nowy zakłada :P
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:32   #4993
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

No i tak jak mówiłam melduję czystą michę

112g białka
54g tłuszczu
121g węgli



---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
dobra to kto nowy zakłada :P
No jak to kto

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Ej a tak w ogóle to jaki TYTUŁ???
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:34   #4994
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
No i tak jak mówiłam melduję czystą michę

112g białka
54g tłuszczu
121g węgli

Ale super Ja dziś miałam zapewne za mało białka, ale liczyłam tylko rano, bo potem się zamotałam.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ej a tak w ogóle to jaki TYTUŁ???
Taki sam
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:34   #4995
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
No i tak jak mówiłam melduję czystą michę

112g białka
54g tłuszczu
121g węgli



---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------


No jak to kto

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Ej a tak w ogóle to jaki TYTUŁ???
Asia rzuciła wcześniej jakąś propozycję
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:35   #4996
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Asia rzuciła wcześniej jakąś propozycję
To zapodajcie, bo ja ostatnio mało ogarniam przez nową pracę
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:38   #4997
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
To zapodajcie, bo ja ostatnio mało ogarniam przez nową pracę
O piękne sylwetki chyba walczymy, pijemy, offtopujemy i często grzeszymy cz. XIV


__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:40   #4998
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
O piękne sylwetki chyba walczymy, pijemy, offtopujemy i często grzeszymy cz. XIV


Mi się podoba

No to wrzucam ten ok?
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:42   #4999
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Mi się podoba

No to wrzucam ten ok?
Jak to chyba? Niektórzy walczą w sumie to obojętnie, kapniemy się
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 22:45   #5000
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.