Nie chcę być już konsultatnką AVON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 18:30   #1
eithrose
Magda
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Exclamation

Nie chcę być już konsultatnką AVON


Witam!
Od jakiegoś czasu jestem konsultantką AVON, niestety Pani, z którą podpisywałam umowę i miałam szkolenia cały czas do mnie dzwoni i zawsze "ma coś do powiedzenia" jeśli chodzi o moje zamówienia... Mówi mi, że muszę mieć zamówienie za taką, lub taką kwotę, bo nie ostanę torebki od Batyckiego. Problem polega na tym, że nie chcę tej torebki... Nie mam już ochoty tłumaczyć po raz kolejny, że nie interesują mnie tego typu okazje...
Moje pytanie do Was wygląda następująco:
Jak rozwiązać umowę z AVON? Czy niesie to ze sobą jakieś koszty itp?
__________________
Idealny facet istnieje !

eithrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:10   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Nie chcę być już konsultatnką AVON

Cytat:
Napisane przez eithrose Pokaż wiadomość
Witam!
Od jakiegoś czasu jestem konsultantką AVON, niestety Pani, z którą podpisywałam umowę i miałam szkolenia cały czas do mnie dzwoni i zawsze "ma coś do powiedzenia" jeśli chodzi o moje zamówienia... Mówi mi, że muszę mieć zamówienie za taką, lub taką kwotę, bo nie ostanę torebki od Batyckiego. Problem polega na tym, że nie chcę tej torebki... Nie mam już ochoty tłumaczyć po raz kolejny, że nie interesują mnie tego typu okazje...
Moje pytanie do Was wygląda następująco:
Jak rozwiązać umowę z AVON? Czy niesie to ze sobą jakieś koszty itp?
po roku od nie składania zmwoein avon sam cie wykasuje.

zadnych kosztow.

a telefonow od tej pani nie odbieraj i tyle.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:49   #3
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Nie chcę być już konsultatnką AVON

Ta pani Cię namawia,bo sama ma z tego korzyść.Po pierwsze zarabia % na Twoich zamówieniach po drugie za to,że ty osiągniesz odpowiedni próg finansowy zamówienia (przy tym i ona też musi),a jesteś "nowym narybkiem" to ta kobieta też coś dostanie (nie orientuję się co akurat teraz dostają liderzy)ale może to być też np torebka,fajny zestaw kosmetyków,biżuterii lub np suszaka,prostownica i takie tam.
W każdej chwili możesz zrezygnować beż żadnych konsekwencji.Możesz też się np wstrzymać i złożyć zamówienie za 3 czy4 kampanie,czy kiedy będziesz chciała.Po roku właśnie dopiero sami Cię wypiszą.
Nic się nie martw,a pani powiedz,że nie masz zamówień,albo,że po prostu Cię to nie wciągnęło i nie będziesz zamawiać,albo nie odbieraj i już
nic się nie martw

PS.pozdrów Małysza
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/

Edytowane przez fiolka208
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:50 Powód: ps
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 22:08   #4
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Nie chcę być już konsultatnką AVON

Miałam taką nawiedzoną koleżankę, tylko z Oriflame. Cały czas nawijała, o tym jak motywuje konsultantki jej podlegające i że musi prześcignąć jakąś tam kobietę. Wszyscy, którym wciskała katalogi, uciekali, więc nie wiem jak musiały się czuć te biedne konsultantki
Powiedz tej pani, żeby do Ciebie nie dzwoniła, bo robisz zamówienia takie, jakie chcesz i tego nie zmienisz.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:39   #5
eithrose
Magda
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Nie chcę być już konsultatnką AVON

Cytat:
Napisane przez fiolka208 Pokaż wiadomość
Ta pani Cię namawia,bo sama ma z tego korzyść.Po pierwsze zarabia % na Twoich zamówieniach po drugie za to,że ty osiągniesz odpowiedni próg finansowy zamówienia (przy tym i ona też musi),a jesteś "nowym narybkiem" to ta kobieta też coś dostanie (nie orientuję się co akurat teraz dostają liderzy)ale może to być też np torebka,fajny zestaw kosmetyków,biżuterii lub np suszaka,prostownica i takie tam.
W każdej chwili możesz zrezygnować beż żadnych konsekwencji.Możesz też się np wstrzymać i złożyć zamówienie za 3 czy4 kampanie,czy kiedy będziesz chciała.Po roku właśnie dopiero sami Cię wypiszą.
Nic się nie martw,a pani powiedz,że nie masz zamówień,albo,że po prostu Cię to nie wciągnęło i nie będziesz zamawiać,albo nie odbieraj i już
nic się nie martw

PS.pozdrów Małysza

Oki pozdrowię Mieszka niedaleko mnie xD
__________________
Idealny facet istnieje !

eithrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 23:20   #6
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Nie chcę być już konsultatnką AVON

Z Avonu możesz zrezygnować w każdej chwili, nie ponosisz żadnych konsekwencji
Telefonów natrętnej pani nie musisz odbierać...ja z kobieta z która podpisywałam umowę nie mam praktycznie żadnego kontaktu(choć była bardzo sympatyczna). Składam zamówienia przez internet(1 warunek-zamówienie minimum 150 zł), zwykle co 2 katalog, lub jeszcze rzadziej, jeżeli czegoś potrzebuje to idę do biura Avonu
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 02:28   #7
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Nie chcę być już konsultatnką AVON

Dziewczyny witajcie. Wvzoraj dalam sie nabrac na ta umowe z avon. Podalam adres zamieszkania, dane z dowodu. Czytalam wiele o przekretach i boje sie ze stane sie uch ofiara. Nie dostalam jeszcze numeru personalnego(nie skladalam zadnych zamowien)- czy jest nadzieja ze moge rozwiazac teraz jeszcza ta umowe, ktora zawarlam u liderki, z ktora wczoraj rozmawialam?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 03:28:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.