Marilyn Manson - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 22:12   #31
agacik91
Raczkowanie
 
Avatar agacik91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 364
Dot.: Marilyn Manson

I ja się przyłączę
Jestem dopiero początkującą słuchaczką, ale od samego początku mnie wciągnęły jego piosenki- świetna muzyka, genialne teksty. Nie przesłuchałam jeszcze wszystkich ale do tej pory zakochałam się w :Tainted Love, (s)AINT, This is the new shit, Evidence, Heart shaped glasses, Coma white A co sądzicie o samej osobie Mansona?
agacik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 00:14   #32
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Marilyn Manson

Hm.. ja kiedyś słuchałam bardzo dużo, teraz podoba mi się zupełnie inna muzyka. Jego ostatnia płyta w ogóle mi się nie podoba. A jeśli chodzi o jego osobę, według mnie kreuje się na anty- ... min media komercja itp, jednak wiele robi pod publikę. Moje ogólne wrażenie o nim - kiedyś na tak teraz jest mi bardziej ambiwalentny, chociaż od czasu do czasu słucham
__________________
Last.fm
Studentka farmacji
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:39   #33
Just Diana
Raczkowanie
 
Avatar Just Diana
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 228
Dot.: Marilyn Manson

Cytat:
Napisane przez agacik91
A co sądzicie o samej osobie Mansona?
Jeśli chodzi o artystów, to jestem wyrozumiała i praktycznie żadne (no może prawie ) dziwactwa mnie nie rażą, bo artyści to jż do sobie mają. Ja tam go lubię chociażby dlatego, że robi muzę, która trafia w mój gust
Cytat:
Napisane przez lhunfeniel
jednak wiele robi pod publikę.
No bo to łebski businessman jest i wie co zrobić, żeby było o nim głośno i żeby zarobić Aczkolwiek jak czytam wywiady z nim to to co mówi wydaje się autentyczne i ja mu poprostu wierzę.
Just Diana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 19:36   #34
MadisonCounty
Raczkowanie
 
Avatar MadisonCounty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Marilyn Manson

MM zawsze działał komercyjnie i się do tego głośno przyznawał chociażby w wywiadach. Wolałam jego starsza twórczość, ale jakoś specjalnie nie jestem zaskoczona, że poszedł w intratnym dla niego kierunku.
MadisonCounty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 17:18   #35
shiningskin
Przyczajenie
 
Avatar shiningskin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Marilyn Manson

Ja zapoznałam się z jego twórczością dość nie dawno, ale zaimponował mi ponieważ jest cholernie inteligentny, utalentowany i w swojej muzyce (i nie tylko na początku kariery) chciał coś przekazać społeczeństwu. Czytałam jego autobiografie, ale wiadomo nie należy brać jej dosłownie, ponieważ w niej kreował się na jakąś postać jednak pomogło mi to zapoznać się z jego muzyką. Z tego co wiem ma szacunek do Boga (prawdziwego )ale nie ma szacunku do Boga w którego wierzą ludzie, którego stworzyli. Trzeba też pamiętać w jakich czasach powstała jego muzyka była zakazana nie mówiąc już o innych zespołach rockowych, odwaga czy przekorność na jaką się zdobył zakładając zespół jest imponująca, Rozpisałam się no i chcę dodać że albumy różnią się miedzy sobą i z każdej ma kilka ulubionych kawałków
Disposable Teens,
Doll-Dagga Buzz-Buzz Ziggety-Zag,
Just A Car Crash Away
mOBSCENE -
uwielbiam teledysk
Personal Jesus,
Spade,
The Love Song,
The Red Carpet Grave,
They Said Hells Not Hot,
devour,
chory teledysk ale świetny
Pretty as a swastika,
Running to the Edge of the World
ta piosenka jest świetna naprawdę WOW
Tainted love
mam do niej sentyment
shiningskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 17:47   #36
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Marilyn Manson

wątek chyba umarl smiercia naturalna ale moze uda mi sie go wskrzesic. ja mansona slucham od 13lat, w zasadzie nie przerwanie podziwiam go jako osobe choc niestety nie mialam okazji poznac osobiscie oraz jako artysyte, muzyka,poete malarza.jest jak dla mnie od samego poczatku uosobieniem idealu faceta i to sie nie zmienia mimo uplywu czasu.jego muzyka a szczegolnie stare plyty, mechanical animals, antichrist superstar,holy wood to albumy do ktorych zawsze chetnie wracam i slucham z takim samym zachwytem.moja ulubiona piosenka chyba jest the last tour on earth w wersji koncertowej,ciarki za kazdym razem jak tego slucham.lubie jego odslone mocna metalowa buntownicza z mega kopem jak i smutna dolujaca i depresyjna...krotko mowiac jest to milosc wieczna nieprzerwana i prawdziwa
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 17:22   #37
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: Marilyn Manson

Kocham go i będe kochać na wieki wieków Amen!
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 18:38   #38
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Marilyn Manson

Lubię niektóre piosenki i ich teksty, np. "The nobodies", "Coma white" oraz genialne covery: "Sweet dreams", "Tainted love" i "Personal Jesus".
Ale bardzo zniesmaczają mnie niektóe teledyski, m.in. "(S)aint", "No reflection" i "Born Villain"- żałuję, ze to widziałam i uważam, że jest wręcz chore.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:11   #39
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Marilyn Manson

Tak 😈


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-27 20:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.