'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-22, 16:28   #1
ewabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6

'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny


Witam,
prosze o pomoc w nastepującej sprawie.
7 miesiecy temy po raz pierwszy miałam podany botox. 3 wkłucia z boku oka- kurzełapki i ciut ponizej kącika zew. ZMarszczki po tygodniu lekko ustapiły, ale wokól oka nastapił jakby obrzek miesnia. Teraz juz dawno nie ma sladu po botoxie, natomiast ten pogrubiony miesien z obu stron pozostał. Takie poduszeczki w gornej czesci policzka, szczegolnie widoczne przy usmiechu. Lekarz rozkłada ręce. Czy to skutek uboczny i czy ustapi? Prosze o pomoc i porade. Mam 40 lat, to byl 1szy zabieg.
Kaska
ewabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:42   #2
"N@sty"
Raczkowanie
 
Avatar "N@sty"
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 94
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

No kochana, specjalistko to ja nie jestem, ale naoglądałam sie dużo programów na temat botoxu i muszę powiedzieć, że być może tak już ci zostanie. Może zastrzyki nie zostały wykonane poprawnie, lub twoja tkanka właśnie tak reaguje. Czasami warto się zastanowić nad skutkami ubocznymi. Życzę ci żeby zeszło ci to jak najszybciej. Ale 7 miesięcy to kupa czasu. A lekarz co powiedział? Że zejdzie ?
"N@sty" jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:37   #3
ewabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Na pocztaku mówił, ze to przejsciowe, teraz juz ze tak chyba zostanie.
Załuję ze sie skusiłam, z drugiej strony tyle pozytywnych opinii, ze tez musiało mnie to spotkac.
ewabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 21:36   #4
ewabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Witam ponownie, czy pomoze jakis specjalista i podopowie jak mozna rehabilitowac miesnie okrezna oka zeby 'ujarzmic' te poduszki?
ewabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 12:46   #5
Tanaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Nie jestem pewna, czy jeszcze tu zaglądasz Ewabs ale jeśli tak, to proszę odezwij się. Czy coś u Ciebie się zmieniło? Mnie niestety spotkało coś bardzo podobnego. Na razie minęły 4 tyg od zabiegu i lekarz mówi, że to przejściowe ale czytając Twoje posty przerażenie mnie ogarnia, że może tak już zostać. Ja wcześniej robiłam botox kilka razy i nigdy takich rzeczy nie miałam. Aż do ostatniego zabiegu, gdy miałam botox podany także pod oczy. Niestety wygląda to tak, jakby moje oczy zapadły się a na końcu polczków, pojawiły właśnie poduszki. Zresztą nie tylko przy uśmiechu...
Tanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:55   #6
pomorzanka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Mnie półtora roku temu spotkała podobna przykrość. Botoks podany pod oczy. Niestety poduszki, które trwały na posterunku 3 miesiące, wyrządziły nieodwracalne szkody, w postaci TRWAŁYCH nowych zmarszczek, w miejscach, w których NIGDY by nie powstały.
pomorzanka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 07:33   #7
Tanaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Cytat:
Napisane przez pomorzanka7 Pokaż wiadomość
Mnie półtora roku temu spotkała podobna przykrość. Botoks podany pod oczy. Niestety poduszki, które trwały na posterunku 3 miesiące, wyrządziły nieodwracalne szkody, w postaci TRWAŁYCH nowych zmarszczek, w miejscach, w których NIGDY by nie powstały.
Ale mnie zmroziło... U mnie minęło 2,5 m-ca, poduszki są mniejsze choć zagłębienie pod jednym okiem wciąż dość widoczne i do tego faktycznie, nowe zmarszczki, które sądząc po tym, co piszesz Pomorzanko, już nie znikną...((( Teraz poważnie myślę o fraxelu jako sposobie na ich zniwelowanie, bo ciężko zaakceptować taką 'atrakcję', będącą wynikiem ponoć upiększającego zabiegu, jakim jest botox. Pomorzanko, powiedz proszę, czy Ty miałaś botox czy dysport i czy zabieg robiłaś w W-wie?
Tanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 15:48   #8
pomorzanka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Robiłam botoks i nie w Warszawie. Skandaliczne jest podejście niektórych "niby" lekarzy, wiadomo, że podanie pod oczy botoksu, stwarza zagrożenie trwałego oszpecenia. Większość lekarzy o tym wie. Moja lekarka, wykluczyła KATEGORYCZNIE możliwość jakichkolwiek trwałych niegatywnych skutków. Mam do niej wielki żal. Oszpeciła mnie trwale i dodała lat. Niestety oni są bezkarni. Liczy sie tylko kasa.
Ku przestrodze podaję: zabieg robiłam w Szczecinie w Gabinecie Laser-Medica u dr Sylwi Farfał. Życzę Ci powodzenia, działaj możliwie szybko, poszukaj fachowej pomocy u dobrej kosmetyczki. Ponoć seria odpowiednich masaży ma szansę zniwelować obrzęk szybciej. Pozdrawiam
pomorzanka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 07:42   #9
po30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Witam Was drogie forumowiczki ,
bardzo interesuja mnie poduszeczki po botoksie , gdyż tydzień temu wstrzyknięto mi botox i mam takie skutki uboczne w postaci poduszeczek pod oczami i opuchniętej całe twarzy . Chciałabym się dowiedzieć czy u was to coś minęło i po jakim czasie. jak narazie to jestem załamana bo zminił mi się cały owal twarzy . proszę o wieści w tej sprawie .Będę wdzięczna .

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

tez zrobiłam sobie botox z podbnym skutkiem ,proszę odpowiedz jak sobie poradziłaś z tym problemem , samo przeszło czy coś robiłaś ?
po30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 15:41   #10
plum_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Nie jestem jakimś super ekspertem ale sądzę, że jest to poduszeczka tłuszczowa, która miałaś wcześniej. Tylko, że wcześniej była ona schowana pod mięśniem i skoro rozluźniłaś go botoxem to wylazła. Zrób eksperyment zamknij jedno oko i naciśnij na powiekę jak poduszeczka się powiększy, uwypukli to znaczy, że mam rację.

Edytowane przez plum_12
Czas edycji: 2011-08-24 o 16:43
plum_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 07:16   #11
Spiderkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

dziewczyny wchodzicie jeszcze na ten wąteK? Jak te poduszki zniknęly wam i jakimi sposobami, po jakim czasie? Mi tez wyszły lekarka mówi ze to obrzmienie i zejdzie ale jak tu czytam to żałuje że się na to zgodziłam... co ja zrobiłam, jak to usunąć? No more botox....
Spiderkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 12:09   #12
a7882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

Cześć dziewczyny. Jestem ciekawa, czy poduszeczki Wam zniknęły? Wiem, że to stary wątek, ale mi po 7 dniach od wstrzyknięcia botoksu pod oczy wyskoczyły takie poduszki. Nie wygląda to fajnie przy uśmiechu.4 dni temu zrobiłam sobie pod oczy zabieg termolifting zaffirro, aby przyspieszyć rozkład botoksu. Czy jest szansa, że te poduszki znikną? Proszę o odpowiedź
a7882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 08:24   #13
a7882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: 'Poduszki' po botoxie- skutek uboczny

nikt nic nie odpowie? szkoda....
a7882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-21 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.