prośba o radę- moda ślubna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 09:23   #31
domass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: prośba o radę- moda ślubna

Dzięki za info, dziś zadzwonię i zobaczę czy nadal wysyłają za 89 zł.

Znalazłem jeszcze koszulę na allegro, ale ona chyba nie jest usztywniana, ma tylko łamany kołnierzyk, ale zawsze jest to jakaś alternatywa.

Ja również będę miał pas i muchę w kolorze bordowym/ burgundowym. Może wrzucisz jakieś foto ślubne?


Pozdrawiam.
domass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 00:12   #32
MalaMala2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: prośba o radę- moda ślubna

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
matko ;D gdzie wy te śluby robicie na zamku królowej Elżbiety czy co ?!

prędzej sie goscie bedą zastanawiać dlaczego młoda ma przybrudzoną kiecke na tle bialutkiej koszuli męża niż się będą głowić nad niestosownością niebiałej koszuli ;D
Witam
Mam ten sam dylemat. Wiele badan, pytan i podgladania oraz podpytywania doprowadzilo mnie do konkluzji.
Jednak chyba pojde w standard, czyli biala koszula... sukienka (zdobna, slubna) w ecru sie obroni... moj piekny w "zoltej koszuli" juz nie.

Znalazlam zdjecia gdzie dziewczyna ma sukienke ecru a facet biala kamizelke i koszule http://www.dyplomata.pl/pl-galeria.php
(zdjecia 3 i 4). Nie wyglada to zle.
Moje kolezanka tez miala suknie ecru a jej maz koszule bialo. I NAPRAWDE bylo wporzadku.
MalaMala2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:36   #33
Monia2800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK, Surrey
Wiadomości: 192
Dot.: prośba o radę- moda ślubna

heh, bardzo oryginalnie wygladaja ci panowie. My generalnie tez zdecydujemy sie na smoking, moj narzeczony jest anglikiem. Ponadto jest wysoki i dobrze wyglada w smokingu, bylam raz na weselu gdzie pan mlody byl dosyc niski i wygladal jak kaczka w smokingu. JA myslalam tez raczej o klasycznej, dopasowanej sukni z trenem oraz toczku z woalka. I tutaj moje pytanie, jak z toczkami w sklepach, sa dostepne, czy trzeba sie naszukac. Z tego co widze, nie jest to zaden wiodacy trend, obecnie same welony z koronkami i tiary. JA bynajmniej nie chce wygladac jak KAtie Price
Monia2800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:17   #34
domass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: prośba o radę- moda ślubna

Cytat:
Napisane przez Monia2800 Pokaż wiadomość
(...)bylam raz na weselu gdzie pan mlody byl dosyc niski i wygladal jak kaczka w smokingu(...)

Smoking jest wlaśnie ubraniem, które polecane jest mężczyznom niewysokim, krępym. Ty zapewne myślisz o surducie lub fraku.
Tak naprawdę smoking - od zwykłego garnituru - różni się niewiele, poza wykończeniem i kilkoma chrakterystycznymi cechami.

Panowie na zdjęciach, które wskazała MalaMala2 są raczej we frakach.
W smokingu jest tam tylko chyba Maciej Stuhr (na zdj. poniżej).

Edytowane przez domass
Czas edycji: 2009-10-18 o 10:22 Powód: śpiący byłem ;)
domass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.