Bardzo proszę doświadczone dziewczyny/kobiety o pomoc !Licze na Was! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 19:02   #1
apetyczna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76

Bardzo proszę doświadczone dziewczyny/kobiety o pomoc !Licze na Was!


Dobry wieczór Bardzo proszę Was o radę! nie pomijajcie tego postu bez skomentowania Liczę na Was i Wasze odpowiedzi.. Otóż ostatnio trochę mi się przytyło... zawsze miałam płaski brzuszek, a tu nagle robi się oponka.. Uda zawsze miałam większe, więc teraz wiadomo jak jest Praktycznie przez cały czas siedzę w domu, a jeżeli jestem w pracy również mam tryb siedzący, mam bardzo mało ruchu... A moje pytanie dotyczy jedzenia, czy jeżeli np. siedze w domu cały czas to i tak mam jeść 5 małych posiłków? czy mam wtedy to ograniczyć np. do 3? Jak myślicie? bo wtedy praktycznie wgl się nie ruszam, tyle co posprzątam, coś ugotuję, zajmę się dzieckiem.. już postanowiłam sie nie opychać byle czym i jeść zdrowo + zainwestować w jakiś rowerek do domu ale własnie moje pytanie dotyczy tego, czy bez ruchu w domu mam jeść 5 posiłków i tak? prosze o pomoc.. dziś moje urodziny i postanowiłam coś w sobie zmienić , bo nie chcę tracić figury szkoda mi tylko trochę piersi bo zawsze miałam małe, teraz wyglądają "jako tako" ale nie moge patrzeć na mój brzuch który kiedyś był płaski i uda... eh

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

mam jeszcze pytanie ostatnie czy np. jedno jabłko już liczy się jako 1 posiłek?

Edytowane przez apetyczna69
Czas edycji: 2014-07-17 o 19:00
apetyczna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:20   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Bardzo proszę doświadczone dziewczyny/kobiety o pomoc !Licze na Was!

Im mniej posiłków tym wolniejszy metabolizm. Więc jeśli możesz to jedz mniej a częściej czyli raczej 5 posiłków niż 3.
Od rowerka nie zrzucisz brzuszka. Potrzebne intensywniejsze cardio.
Poszukaj filmików z Chodakowską albo z Jilian Michaels.(ta ma programy na brzuch- killer abs albo 6 weeks 6 pack) Możesz je ćwiczyć w domu.
Dziewczyny polecają też ćwiczenia na brzuch z Mel B i Stephanie Rothe na boczki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:26   #3
apetyczna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76
Dot.: Bardzo proszę doświadczone dziewczyny/kobiety o pomoc !Licze na Was!

dziekuje Ci bardzo! no więc cardio na brzuszek, a na uda chyba ok będzie rowerek przy małym obciążeniu? no i nawilżenia ciała, żeby później roztępów nie było i takiej brzydkiej skóry...
apetyczna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 09:19   #4
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Bardzo proszę doświadczone dziewczyny/kobiety o pomoc !Licze na Was!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Im mniej posiłków tym wolniejszy metabolizm. Więc jeśli możesz to jedz mniej a częściej czyli raczej 5 posiłków niż 3.
Od rowerka nie zrzucisz brzuszka. Potrzebne intensywniejsze cardio.
Poszukaj filmików z Chodakowską albo z Jilian Michaels.(ta ma programy na brzuch- killer abs albo 6 weeks 6 pack) Możesz je ćwiczyć w domu.
Dziewczyny polecają też ćwiczenia na brzuch z Mel B i Stephanie Rothe na boczki.
Przecież mit 5 posiłków już dawno został obalony.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-18 10:19:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.