Bolesny problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-29, 09:22   #1
ogrod_roz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2

Bolesny problem


Witam! Mam pewien problem. Otóż w środę (23.07) pierwszy raz uprawiałam seks ze swoim mężczyzną. Wszystko było w porządku, trochę bolało i poleciało trochę krwi, ale uważałam to za normalne. Niestety do piątku (25.07) bardzo często się kochaliśmy. Od tego nieszczęsnego piątku nie uprawiam już seksu, gdyż nadal lekko leciała ze mnie krew dzień później i nie tylko. Mam problemy z sikaniem, jest ono bardzo bolesne. Mocz ma bardzo nieprzyjemny zapach, ale śluz, który wydobywa się z pochwy jest bezzapachowy, ma lekko żółte zabarwienie. Po uprawianiu seksu raczej wstrzymywałam mocz. Czy to mi przejdzie? Nie chcę się zgłaszać do lekarza, gdyż nie mam skończonych 18 lat, a nie chciałabym żeby o wszystkim dowiedzieli się rodzice. Błagam o pomoc. Czy może mogę kupić sobie na własną rękę jakieś tabletki i się z tego wyleczyć?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Czy jest to spowodowane zbyt częstym i mocnym uprawianiem seksu? Błagam o pomoc
ogrod_roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:16   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Bolesny problem

Spokojnie, prawdopodobnie masz zapalenie pęcherza. To nic strasznego. Kup sobie w aptece tabletki urofuraginum i naturalny sok z żurawiny. Nie wstrzymuj sikania, sikaj często. Powinno przejść jutro albo za 2 dni
A na przyszłość pamiętaj o tym żeby zrobić siku przed i po stosunku. Jeżeli kochasz się kilka razy dziennie to zwiększa to podatność na infekcje, zapalenie pęcherza. Możesz profilaktycznie pić ten sok naturalny z żurawiny co jakiś czas.

Edytowane przez Jeannee
Czas edycji: 2014-07-29 o 12:17
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 13:16:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.