NU (edt i edp), Yves Saint Laurent - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-03, 12:07   #31
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Ja mam pytanko, z racji problemu z wyszukiwarką Czym sie dokladnie rozni NU EDP od EDT ? Znam tylko EDT ktore absolutnie mi sie nie podoba... edp planuje kupic w ciemno.. ze wzgledu na kadzidlo
Wpisujac w wyszuiwarke "nu edp" nic mi nie wyskakuje.. slowa sa za krotkie na wizazowa wyszukiwarke.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:15   #32
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Ja mam pytanko, z racji problemu z wyszukiwarką Czym sie dokladnie rozni NU EDP od EDT ? Znam tylko EDT ktore absolutnie mi sie nie podoba... edp planuje kupic w ciemno.. ze wzgledu na kadzidlo
Wpisujac w wyszuiwarke "nu edp" nic mi nie wyskakuje.. slowa sa za krotkie na wizazowa wyszukiwarke.
Różnica jest kolosalna w zapachu, oraz odczuciach... jedni kochaja Nu edt, a edp jest dla nich okropne, inni odwrotnie. Ja nie trawię edt cuchnie jakimś plastikiem, czyms kwasnym, a edp bardzo mi się podoba, skopiuje fragmen swojej wiadomości dotyczącej nu edp:

Dziś testuję od rana, początek troszkę trudny (mi osobiście się podoba), bardzo pieprzny (kardanom), intensywno-ekspansywny, tak jakby wszystkie składniki nagle się uwolniły i chciały pokazać nam całą intensywność, bogactwo, na mnie dośc szybko się ulatnia, później czuję kwiaty, białe i intensywne (nie ma w składzie, ale ja wyczuwam białą lilię), przyprawy, w końcowej fazie czuję głownie kadzidło, jednak nie ciepłe i słodkawe jak np. BC, ale bardziej zimne, ostrawe, ta nutka bardzo mi się podoba.
Podsumowując: bardzo się polubiliśmy, pięknie się na mnie rozwija, a co jest fenomenem w moim przypadku, świetnie trzyma.
Dodam, że Nu edt szczerze nie znoszę czułem w nim spaleniznę, plastik.
Wady to zdecydowanie flakon, o ile sama metalowa otoczka jest w miarę ładna, to środek tandetny, nie widać ile zostało płynu, zresztą wydaje się od początku, że brakuje co najmniej połowy flakonu.
Jestem jednak bardzo zadowolony, udany zakup, bo cena korzystna.
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:38   #33
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Różnica jest kolosalna w zapachu, oraz odczuciach... jedni kochaja Nu edt, a edp jest dla nich okropne, inni odwrotnie. Ja nie trawię edt cuchnie jakimś plastikiem, czyms kwasnym, a edp bardzo mi się podoba, skopiuje fragmen swojej wiadomości dotyczącej nu edp:

Dziś testuję od rana, początek troszkę trudny (mi osobiście się podoba), bardzo pieprzny (kardanom), intensywno-ekspansywny, tak jakby wszystkie składniki nagle się uwolniły i chciały pokazać nam całą intensywność, bogactwo, na mnie dośc szybko się ulatnia, później czuję kwiaty, białe i intensywne (nie ma w składzie, ale ja wyczuwam białą lilię), przyprawy, w końcowej fazie czuję głownie kadzidło, jednak nie ciepłe i słodkawe jak np. BC, ale bardziej zimne, ostrawe, ta nutka bardzo mi się podoba.
Podsumowując: bardzo się polubiliśmy, pięknie się na mnie rozwija, a co jest fenomenem w moim przypadku, świetnie trzyma.
Dodam, że Nu edt szczerze nie znoszę czułem w nim spaleniznę, plastik.
Wady to zdecydowanie flakon, o ile sama metalowa otoczka jest w miarę ładna, to środek tandetny, nie widać ile zostało płynu, zresztą wydaje się od początku, że brakuje co najmniej połowy flakonu.
Jestem jednak bardzo zadowolony, udany zakup, bo cena korzystna.
Kupilam Nu EDT z zamiarem zakupu EDP.. było to dawno temu, pomyliłam po prostu wersje, nie sadzilam ze roznica jest az tak ogromna Czy EDP to zapach mroczny,cięzki? Strasznie lubie Black Cashmere i Hypnotic Poison... miesci się gdzies w tych kategoriach NU EDP ? Nalezy do tych "wilgotnych" czy jest raczej "suchy" ?
Dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:42   #34
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Ja mam pytanko, z racji problemu z wyszukiwarką Czym sie dokladnie rozni NU EDP od EDT ? Znam tylko EDT ktore absolutnie mi sie nie podoba... edp planuje kupic w ciemno.. ze wzgledu na kadzidlo
Wpisujac w wyszuiwarke "nu edp" nic mi nie wyskakuje.. slowa sa za krotkie na wizazowa wyszukiwarke.
Dreamer już conieco napisał, ja dodam jeszcze, że wg mnie edt jest bardziej zielona i mniej słodka, dużo lżejsza i nie tak gęsta jak edp. Dobra do noszenia latem w ciągu dnia

Edp z kolei jest gęsta i esencjonalna, kadzidlana, drzewna, słodka, taka, że się człowiek rozpływa czując jej zapach otulająca Świetna zimą i porą wieczorową.

linki od KWC:
YSL, NU EDP
YSL, Nu EDT
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:47   #35
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Kupilam Nu EDT z zamiarem zakupu EDP.. było to dawno temu, pomyliłam po prostu wersje, nie sadzilam ze roznica jest az tak ogromna Czy EDP to zapach mroczny,cięzki? Strasznie lubie Black Cashmere i Hypnotic Poison... miesci się gdzies w tych kategoriach NU EDP ? Nalezy do tych "wilgotnych" czy jest raczej "suchy" ?
Dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz
BC jednak bardziej mi się podoba, choć trwałość ma na mnie skandaliczną, kadzidło w BC jest bardzo kościelne, a w Nu edp pachnie jak świeże kadzidło, niepalone jeszcze (mam takie w domu więc mam porównanie), Nu edp jest też bardziej pieprzno- metaliczno -kwaskowate, co prawda nie tak jak edt, w BC nie wyczuwam też za dużo kwiatowych nut, w Nu są dość wyczuwalne, wg mnie Nu jest bardziej wilgotne- pachnie mokrym kadzidłem, przyprawami i zroszonymi kwiatami (wspominana biała lilia), nie jest łatwym zapachem, ale za to bardzo orginalnym....
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:50   #36
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Dreamer już conieco napisał, ja dodam jeszcze, że wg mnie edt jest bardziej zielona i mniej słodka, dużo lżejsza i nie tak gęsta jak edp. Dobra do noszenia latem w ciągu dnia

Edp z kolei jest gęsta i esencjonalna, kadzidlana, drzewna, słodka, taka, że się człowiek rozpływa czując jej zapach Świetna zimą i porą wieczorową.

linki od KWC:
YSL, NU EDP
YSL, Nu EDT
"gęsta i esencjonalna, kadzidlana, drzewna, słodka" Słowo "gesta" zatem mowi wszystko EDT bylo tak jak dreamer mowi.. syntetyczne plastikowe ..
Po EDP spodziewam sie czegos w strone bvlgari black...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:52   #37
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Kupilam Nu EDT z zamiarem zakupu EDP.. było to dawno temu, pomyliłam po prostu wersje, nie sadzilam ze roznica jest az tak ogromna Czy EDP to zapach mroczny,cięzki? Strasznie lubie Black Cashmere i Hypnotic Poison... miesci się gdzies w tych kategoriach NU EDP ? Nalezy do tych "wilgotnych" czy jest raczej "suchy" ?
Dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby różnica była kolosalna. Ja też wolę Nu edp, bo jest bardziej drewniany. Nu edt wydawało mi się przejrzystsze, lżejsze wyraźnie czułam jakieś kwiaty. Generalnie jednak klimat ten sam. Kadzidło jest wyraźne w obydwu wersjach. Edt uzywałam po prostu wiosną, kiedy na edp było trochę za ciepło.
Nie uważam Nu edp za zapach ciężki. Moim zdaniem jego fenomen polega właśnie na tym, że mimo góry przypraw i kadzidła, pozostaje lekki i przestrzenny (właśnie dlatego to raczej nie ta sama kategoria co BC i HP, bo one są takie "gęste"). No i ewidentnie suchy! Suchusieńki jak pieprz
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 12:53   #38
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
"gęsta i esencjonalna, kadzidlana, drzewna, słodka" Słowo "gesta" zatem mowi wszystko EDT bylo tak jak dreamer mowi.. syntetyczne plastikowe ..
Po EDP spodziewam sie czegos w strone bvlgari black...
Nu edp to bardziej mieszanka BC, FdB i mrocznych kwiatków

A jeśli chodzi o trwałość, to niestety BC nie dorównuje w tym względzie Nu. Nu trzyma się zdecydowanie dłużej - przynajmniej na mojej skórze
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:57   #39
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
"gęsta i esencjonalna, kadzidlana, drzewna, słodka" Słowo "gesta" zatem mowi wszystko EDT bylo tak jak dreamer mowi.. syntetyczne plastikowe ..
Po EDP spodziewam sie czegos w strone bvlgari black...
Bvlgari Black to, w moim odczuciu, inna bajka. Ale co nos, to inne wrażenia
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:59   #40
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby różnica była kolosalna. Ja też wolę Nu edp, bo jest bardziej drewniany. Nu edt wydawało mi się przejrzystsze, lżejsze wyraźnie czułam jakieś kwiaty. Generalnie jednak klimat ten sam. Kadzidło jest wyraźne w obydwu wersjach. Edt uzywałam po prostu wiosną, kiedy na edp było trochę za ciepło.
Nie uważam Nu edp za zapach ciężki. Moim zdaniem jego fenomen polega właśnie na tym, że mimo góry przypraw i kadzidła, pozostaje lekki i przestrzenny (właśnie dlatego to raczej nie ta sama kategoria co BC i HP, bo one są takie "gęste"). No i ewidentnie suchy! Suchusieńki jak pieprz

hmm... nie chce sie nadziac poraz kolejny . Bardzo dziekuje za pomoc Zapoznam sie dokladniej z recenzjami na innych stronkach w sieci

Dziekuje !
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:05   #41
RainDog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Bvlgari Black to, w moim odczuciu, inna bajka. Ale co nos, to inne wrażenia

Dokładnie tak - NU edp nie ma moim zdaniem nic wspólnego ani z BC ani z BB. Tak, jak pisałaś wyżej, nie są ani gęste, ani ciężkie, ani mroczne, są jasne i przestrzenne, czuje się nich duuużo powietrza i wiatru. Ta przestrzenność i bogactwo woni rózni je właśnie, IMO, od wersji EDT, które na mnie są płaskie, kwaśne i wręcz odpychające.
RainDog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 13:25   #42
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez RainDog Pokaż wiadomość
Dokładnie tak - NU edp nie ma moim zdaniem nic wspólnego ani z BC ani z BB. Tak, jak pisałaś wyżej, nie są ani gęste, ani ciężkie, ani mroczne, są jasne i przestrzenne, czuje się nich duuużo powietrza i wiatru. Ta przestrzenność i bogactwo woni rózni je właśnie, IMO, od wersji EDT, które na mnie są płaskie, kwaśne i wręcz odpychające.

Chyba zrezygnuje .. wiatr, metaliczne nutki .. to nie dla mnie...
Dziekuje wam bardzo za pomoc.. bez waszych opinii znowu bym wtopila ..ufff...

Po poznaniu BC magicznie przyciaga mnie wszystko w czarnych buteleczkach...
Jednak odloze na klasyczne poison... albo kolejna flaszke BC do skladu...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:10   #43
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Psycho, mam Nu edp, moge Ci przeslac probke do testow.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:44   #44
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Psycho, mam Nu edp, moge Ci przeslac probke do testow.

Dziekuje bardzo, ale uzgodnilam juz wymiane probkami z Homykiem
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:51   #45
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Stworzyłam nowy wątek dotyczący NU YSL. Słowem kluczem do wyszukiwania z całą pewnością nie będzie Nu , dlatego wpisałam pełną nazwę marki w tytule wątku - może to będzie pomocne?

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 17:52   #46
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Stworzyłam nowy wątek dotyczący NU YSL. Słowem kluczem do wyszukiwania z całą pewnością nie będzie Nu , dlatego wpisałam pełną nazwę marki w tytule wątku - może to będzie pomocne?

Super Demoniku Dziekuje bardzo za wygrzebanie watku
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 17:48   #47
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Zauważyłem bardzo dziwną rzecz, mianowicie Nu edp ma na mnie bardzo nieprzyjemne działanie : kiedy się nim „potraktuję” mam coś jakby zgagę, uczucie podobne do kaca ...
Dziś np. byłem na prawdziwym kacu, dla poprawy humoru użyłem Nu i cały dzień był dla mnie straszny, do tej pory czuję się tragicznie , głowa mnie boli, mam to coś a`la zgaga , zauważyłem, że przeważnie tak działa na mnie ten zapach, kiedyś myślałem że to przypadek, ale teraz coraz bardziej się boję że to sprawka NU, a szkoda bo się polubiliśmy ...
Może ktoś miał podobne doświadczenia?
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 01:58   #48
anniehall78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 344
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Pg

Edytowane przez anniehall78
Czas edycji: 2007-08-16 o 00:21
anniehall78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 15:58   #49
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

tak może działac kardamon.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 09:44   #50
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Czy jakaś wizażanka dobra dusza mogłaby mi przesłać kropeleczkę dosłownie NU EDP? Mam obiecane teraz EDT i chciałabym porównać. Poza tym , nie wiecie może czy zapowiada się znowu promocja w rossmanie? Ostatnio tak się koło tgo kręciłam,że się skończyła a teraz żałuję!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 09:56   #51
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Czy jakaś wizażanka dobra dusza mogłaby mi przesłać kropeleczkę dosłownie NU EDP? Mam obiecane teraz EDT i chciałabym porównać. Poza tym , nie wiecie może czy zapowiada się znowu promocja w rossmanie? Ostatnio tak się koło tgo kręciłam,że się skończyła a teraz żałuję!
Podaj mi namiary na priv, chętnie Ci zrobię próbeczkę, Edp to zupełnie "inna bajka" niz edt, Nu jest co jakis czas w promocji w Rossmanie, a na Allegro można je dostac w całkiem przyzwoitej cenie ....
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 10:04   #52
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Posłałam PW i przy okazji dostałam po nosie za "czy jakaś wizażanka" Bardzo przepraszam i dziękuję dobrej duszy wizażankowi(???).
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 11:09   #53
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Deamer dziękuję Ci bardzo i przepraszam za zamieszanie. Ale wymieniałam się na próbki z jedną z wizażanek i twierdziła, że mi przyśle EDT a to jednak EDP W związku z tym moja prośba jest niaktualna i jednak poszukuję EDT
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 05:28   #54
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Zgłasza się kolejna fanka Nu.
Mam edp, ale wcześniej testowałam edt, która również bardzo mi się podbała.
Moje jedyne zastrzeżenie - Nu jest na mnie dość nietrwały niestety, 2-3 h góra.
Szkoda, bo to piękny zapach .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 06:34   #55
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Zgłaszam się i ja, bo aż nie wypada się nie ujawnić.
Nu edt i edp dla mnie to zupełnie inna bajka.

Nu edt zupełnie mi się nie podoba, czuję w nim metal i jakieś byliny do tego jest zupełne nietrwały. Odrzuciło mnie od niego z mety.

Po jakimś czasie skusiłam się by poznać edp (tu wielkie podziękowania dla Hexxany) no i wpadłam. A wszystko przez subtelne kadzidło.
Ot cała historia)))))))))
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."





Edytowane przez _Bjeata_
Czas edycji: 2007-01-09 o 06:35 Powód: literka
_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:52   #56
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Dzisiaj nie wytzymałem i kupiłem. Tymabrdziej ze w moim Rossmanie byla jescze wieksza promocja
Zapch naiezywkly, ciezki, kadzidlany z nuta palonych kwiatów... Gryzie w nozdrza, ale nie jeste migrenogenny...
Niezwykle gęsty, mroczny ale jednoczesnie mokry... takie mokre palone liscie, mocno kopcace sie... Piekny zapach. Jutro ubieram go do szkoły i zoabcze z jakim efektem.....
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:32   #57
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Nu okazało się dla mnie toksyczną miłością, perfumy na mnie ślicznie się rozchodzą, cudownie rozwijają, bardzo są trwałe, dostaję za nie mnóstwo komplementów, ale co z tego...
Kiedy ich użyje ( a nalezę do osób które sobie nie żałują psików) mam zmarnowany cały dzień jak już szybciej pisałem w tym wątku, po użyciu NU dostaję potwornej zgagi, bólu głowy, ogarnia mnie coś na podobnego do potwornego kaca, wiem że Tristanek ma podobne objawy...

To była trudna decyzja, ale osądziłem, że wydam je komuś bliskiemu, będę mógł rozkoszować się tym zapachem nie doświadczając nieprzyjemnych objawów, pozbędę się tego palącego, duszącego uścisku...
Ciekawy jestem, czy jeszcze ktoś z was doświadczył podobnych rewelacji....
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:35   #58
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Nu okazało się dla mnie toksyczną miłością, perfumy na mnie ślicznie się rozchodzą, cudownie rozwijają, bardzo są trwałe, dostaję za nie mnóstwo komplementów, ale co z tego...
Kiedy ich użyje ( a nalezę do osób które sobie nie żałują psików) mam zmarnowany cały dzień jak już szybciej pisałem w tym wątku, po użyciu NU dostaję potwornej zgagi, bólu głowy, ogarnia mnie coś na podobnego do potwornego kaca, wiem że Tristanek ma podobne objawy...

To była trudna decyzja, ale osądziłem, że wydam je komuś bliskiemu, będę mógł rozkoszować się tym zapachem nie doświadczając nieprzyjemnych objawów, pozbędę się tego palącego, duszącego uścisku...
Ciekawy jestem, czy jeszcze ktoś z was doświadczył podobnych rewelacji....
Kurcza, mam nadzieje ze mnie to nie dopadnie. Krzysiek, a używasz BC, tez masz po niej takie reakcje organizamu(że sie tak wyraże) ??
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:48   #59
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Przez was chyba jutro będę eksplorować wrocławskie rossmany, czy aby gdzieś się nie ostało NU w promocji. Będzie to zakup prawie w ciemno, bo dawno temu wąchałąm, ale nic nie pamiętam, prócz tego, że nie byłam na nie
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:58   #60
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: NU (edt i edp), Yves Saint Laurent

Polecam. ja kupilem w ciemno i jest bomba. Poza tym w rossmanie u mnie jest jescze wieksza promocja, z tym ze byly tylko dwie 30... pewnie ze starych zapasow
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 11:59:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.