Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 18:09   #31
BLONDYNECZKA76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

mam ten sam problem 27.11 dostałam tylko 10 kropek okresu a dzisiaj lało się zemnie jak z wiadra dziwne jutro jest 30.11 a ja dopiero dzis dostałam tak duzo okresu

dodam jeszcze że swędzom mnie piersi dziwny odech z jamy ustnej nogi tez mnie swędzom

Edytowane przez BLONDYNECZKA76
Czas edycji: 2009-11-29 o 18:11
BLONDYNECZKA76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 10:49   #32
KLAUDIA1950
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Panie doktorze,

W 1998 r dokonano usuniecia macicy i przydatków. Obecnie odczuwam bóle w dolnej czesci brzucha przy podwyzszonej temperaturze do 38,3C. Prosze o porade. Klaudia
KLAUDIA1950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 19:10   #33
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

pana doktora na forum nie ma. mozesz go zastac tylko w przychodni ;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:46   #34
Uparciuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Cześć jestem tu nowa i krótko mówiąc potrzebuję rady kogoś mądrzejszego. Zacznijmy więc od tego,że od jakiegoś czasu dziwnie się czuję,ciągle chce mi się spać,jestem non stop zmęczona. Od jakiś dwóch dni mam takie dziwne bóle po lewej stronie podbrzusza które nie wiem czym są spowodowane. Do okresu mam jeszcze 2 tyg.więc to raczej nie będzie przyczyną. Faktem jest jednak,że okres był dla mnie zawsze bolesny i trwał zwykle do 7dni,ale ostatni był inny prawie nic mnie nie bolało,a i był króciutki ,bo tylko 2 dni,a później drobne plamienie. Może któraś z Was miała coś podobnego. Pomóżcie
Uparciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 11:56   #35
lonely85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

witam , mam dziwne bole podbrzusza w sumie to juz takie miewalam co jakies czas ale ostatni byl bardzo mocny dlugi i bolesny, , wyglada on tak jakby ktos mi igle wbijal , nie moge sie wtedy ruszyc w zadna strone , bol idzie w lewa noga wogole lewa strona to zazwyczaj jest . po ostatnim takim bolu trwajacym z 30 min , brzuch nawet w nocy bolal czasami i w kolejnych dniach straszny jest to bol, nie zycze nikomu ....
a ze jestem w UK i lekarze sa jacy sa to nie wiem co mam zrobic...:confu sed: na bol przed okresem to i tak zawczesnie by bylo...
mozektos cos na ten temat wie wiecej i wie co to moze byc ???
lonely85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 06:37   #36
Anna_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Mam taki problem. Od 3 lat boli mnie lewy jajnik. Oczywiście chodzę do ginekologa(praktycznie raz w mies), który daje mi antybiotyki ale one nic mi nie dają. najgorzej jest wieczorami jak się położę-aż mnie skręca z bólu. Ból jest kłujący i pulsacyjny. A USG wykazało, że mam go powiększonego. Co rusz powraca mi stan zapalny. nie wiem już co robić
pomocy!
Anna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 14:01   #37
monia30000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Witam! Mam 20 lat. Byłam w ciąży ponad rok temu ale poroniłam przez mięśniaka.. Teraz Okres mi się spóźnia zrobiłam test bez zastanowienia i wyszły dwie kreski mimo to, że jedna była mniej widoczna.. Moje pytanie to co oznacza ten kłujący brzuch czasami.. Swędzą mnie też piersi i brzuch.. czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Edytowane przez monia30000
Czas edycji: 2010-08-12 o 14:03
monia30000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 14:33   #38
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Cytat:
Napisane przez Anna_88 Pokaż wiadomość
Mam taki problem. Od 3 lat boli mnie lewy jajnik. Oczywiście chodzę do ginekologa(praktycznie raz w mies), który daje mi antybiotyki ale one nic mi nie dają. najgorzej jest wieczorami jak się położę-aż mnie skręca z bólu. Ból jest kłujący i pulsacyjny. A USG wykazało, że mam go powiększonego. Co rusz powraca mi stan zapalny. nie wiem już co robić
pomocy!

Mi to wgląda na torbiel,nie wykryli Ci?Mi wykryli na usg brzusznym
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:17   #39
calineczka1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Do pana doktora oraz Wizażanek- ból podbrzusza

Witam
mam 36 lat, nie rodziłam, choruję na cukrzycę i stąd nie stosuje środków antykoncepcyjnych, ale moje pytanie jest takie czy jest możliwy ból owulacyjny w 27 dniowym cyklu, który występuje w 12 dniu cyklu (wieczorem, skurczowy), a potem w 16 dniu cyklu znowu wieczorem z lewej strony?
Będę wdzięczna za szybką odpowiedź
calineczka1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:04   #40
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Cytat:
Napisane przez monia30000 Pokaż wiadomość
Witam! Mam 20 lat. Byłam w ciąży ponad rok temu ale poroniłam przez mięśniaka.. Teraz Okres mi się spóźnia zrobiłam test bez zastanowienia i wyszły dwie kreski mimo to, że jedna była mniej widoczna.. Moje pytanie to co oznacza ten kłujący brzuch czasami.. Swędzą mnie też piersi i brzuch.. czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
wszystko wskazuje na to ,że jestes w ciąży , nawet jesłi słabo widać tą kreseczkę ale jest! gratuluje i oby udało sie donosić

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez calineczka1974 Pokaż wiadomość
Witam
mam 36 lat, nie rodziłam, choruję na cukrzycę i stąd nie stosuje środków antykoncepcyjnych, ale moje pytanie jest takie czy jest możliwy ból owulacyjny w 27 dniowym cyklu, który występuje w 12 dniu cyklu (wieczorem, skurczowy), a potem w 16 dniu cyklu znowu wieczorem z lewej strony?
Będę wdzięczna za szybką odpowiedź
bardzo możliwe jeśli przy tym nie odczuwasz jakis innych dolegliwości to zapewne jest owulacja weź sobie wtedy buscopan, powinien Ci pomóc przynajmniej z tym bólem , jest bez recepty i naturalny, sama go używam
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:01   #41
calineczka1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

wczoraj pytałam o mój ból, dzisiaj jestem po nieprzespanej nocy bo od wczoraj wieczora czyli 16 dnia cyklu brzuch bolał mnie mocno, pulsacyjnie i skurczowo oraz mam małe krwawienie/ plamienie.Ból taki jak przy okresie, tyle, że mam tendencje do nakręcania się i jesli taki ból w trakcie miesiączki mnie nie martwi to każdy iny już tak i tak sie w nocy nakręciłam, że nawet po wzięciu no-spy i nurofenu forte zasnąć nie mogłam. Czy któraś z Was miała podobny ból w trakcie cyklu + plamienie/ krwawienie? teraz rano brzuch mnie nie boli, ale mam jakby wdęcie i przechodzą mnie gazy, czy to jednak owulacja? 16 dzień to w cyklu 27 niby ostatni przeznaczony na owulację więc dzisiaj juz jest 18, nie wiem co robić boje się, że wieczorem znowu będzie mnie brzuch bolał. Proszę napiszcie coś
calineczka1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 13:12   #42
Ruda101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 171
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Cytat:
Napisane przez calineczka1974 Pokaż wiadomość
wczoraj pytałam o mój ból, dzisiaj jestem po nieprzespanej nocy bo od wczoraj wieczora czyli 16 dnia cyklu brzuch bolał mnie mocno, pulsacyjnie i skurczowo oraz mam małe krwawienie/ plamienie.Ból taki jak przy okresie, tyle, że mam tendencje do nakręcania się i jesli taki ból w trakcie miesiączki mnie nie martwi to każdy iny już tak i tak sie w nocy nakręciłam, że nawet po wzięciu no-spy i nurofenu forte zasnąć nie mogłam. Czy któraś z Was miała podobny ból w trakcie cyklu + plamienie/ krwawienie? teraz rano brzuch mnie nie boli, ale mam jakby wdęcie i przechodzą mnie gazy, czy to jednak owulacja? 16 dzień to w cyklu 27 niby ostatni przeznaczony na owulację więc dzisiaj juz jest 18, nie wiem co robić boje się, że wieczorem znowu będzie mnie brzuch bolał. Proszę napiszcie coś
Mi to wygląda na owulacje..organizm to nie maszyna owulacja może się przesunąć....Sama w którymś cyklu dostałam nie plamienia ale krwawienia...takiego jednorazowego które powtórzyło się też dnia następnego i także towarzyszył mu ból i to była owulacja.
Pozdrawiam
Ruda101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 17:00   #43
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

A mnie wczoraj w nocy złapał taki straszny ból, po lewej stronie, brzucha od pępka i niżej na podbrzusze. Taki przeszywający, jakby kłucie. Albo skurcze. I tak całąnoc w kuckach lezałam Dzis mam to samo jak uciskałam lewą od pępka w dół ( podbrzusze po lewej stronie) to bolało. Moja siostra mówi ze może to jelita , juz sama nie wiem co z tym robić.
W sobotę współzyłam z chłopakiem, może to miec ze sobą jakies powiązanie???
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 19:16   #44
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Drogie panie! bóle podbrzusza czy samego brzucha mogą być spowodowane różnymi czynnikami i nie ma co gdybać. Mogą to być bóle spowodowane skurczami ścian macicy (miesiączka) i wtedy wystarczy dobry lek rozkurczowy typu buscopan. Mogą być inne tego przyczyny np: w najgorszym wypadku nowotwory (jajników, macicy) więc trzeba iść koniecznie do lekarza.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:21   #45
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Ja też zdecydowanie buscopan na bóle miesiączkowe, a co do nowotworów oraz innych schorzeń, to wydaje mi się, że tego typu choroby nie bolą. Dlatego warto się regularnie badać
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:27   #46
rejiche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Do doktora: moja mama, po histeroctomi, stosuje estrofem 2 mg, od kilku lat. Czuje się b.dobrze. A teraz inny lekarz stwierdzil, ze powinna zmniejszyc dawkę do 1 mg. Czy nie pogorszy się jej ten tzw.dobrostan. Czy nie moze nadal stosowac 2mg (jak przez te 5 lat) i nadal czuć się dobrze, jeśli nic "złego" sie nie dzieje. Martwi sie, że po zmniejszeniu dawki do 1 mg - mogą pojawić się skutki menopauzy a co za tym idzie pogorszenie - przede wszystkim - samopoczucia a także wyglądu.
rejiche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 21:32   #47
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Rejche. Okaże się, jeżeli twoja mama zmniejszy dawkę leku i dalej będzie się czuła dobrze to tylko dobrze dla niej (odtruje trochę swój organizm z farmaceutyków), a jeśli się będzie czuła gorzej to musi powrócić do wcześniejszej dawki. "Basiu1979" rzeczywiście buscopan bardzo dobrze zadziała na bóle miesiączkowe i inne spowodowane skurczami, ale nowotwory to już inna sprawa. Ludzie odczuwają ból przy nowotworach jednak zazwyczaj są to już późne fazy rozwoju choroby i często na takie bóle pomaga jedynie morfina (zazwyczaj wtedy już nie można pomóc choremu niestety ;( )
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 22:51   #48
rejiche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Dziękuję Anetko, tak właśnie jej radzę, dla mnie najważniejsze, żeby dobrze się czuła, a mniejsza dawka - rzeczywiście "zdrowsza"
rejiche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:47   #49
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Wiadomo że zdrowsza cieszę się że pomogłam jakoś
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 16:12   #50
jagnecka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora

Dzien dobry !


pisze zeby sie wkoncu dowiedziec jakiejs prwdy duzo juz czytałam i wszedzie jest inaczej napisane.Moja choroba zaczeła sie jakies 3 lata temu gdzie miałam zapalenie jajnika prawego po wyleczeniu po dwoch miesiacach miałam powrot choroby i tez tego samego jajnika,przy czym bardzo mocno krwawiłam i miałam okropne bole ;-( od tego czasu mam dalej bóle u dołu brzucha nie ma dnia zeby nie bolało.po wyleczeniu zaszłam w ciaze ale niestety poronilam ;-( po utracie dziecka dostałam silnych boli miałam zapalenie czy cos takiego dostałam antybiotyki dosłownie do kazdej dziurki bo chciał mnie połozyc do szpitala po kroplowke no ale jakos udało sie mnie tabletkami wyleczyc.od tamtego czasu nie moge wspolzyc a staram sie juz od 1,5 roku o dzieko mam okropne bole no i upragnionego dziecka tez nie mam.... dostałam teraz skierownie do szpitala ide na laparoskopie 27 pazdziernika;-(chcialabym sie dowiedziec czy przez ta chorobe jajnika moglam sie nabawic endometriozy gdzie wtedy naprawde bardzo mocno krwawiłam?a wczesniej nie miałam zadnch boli i naprawde nic mi nie dolegało? ordynator w szpitalu powiedzial mi ze bede lezec min 4-5 dni w szpitalu a czytalam ze kobiety wychodzily juz nastepnego dnia moge wiedziec od czego to zalezy? jak wyglada dokladne przygotowanie do tej operacji? ile czasu mniej wiecej ona trwa? a pozniej wraca sie od razu do pracy czy dostaje sie zwolnienie i na jak długo bo ja mam ciezka prace 3 zmianowa 8 godz sie stoi na nogach do tego trzeba sie duzo schylac i dzwigac ;-( czy poznie mocno boli i po jakim czasie sciaga sie szfy? prosze z całego serca o porade dokladna bo ja nic nie wiem a czytajac o tym wszystkim to szału mozna dostac jeszcze kaza mi czekac miesiac czasu na ta operacje a czas tak szybko leci.
prosze naprawde o pomoc...
jagnecka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:01   #51
Izu0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Witam. Od pewnego czasu mam pewien problem , otóż boli mnie podbrzusze ale nie tak jak przed okresem tylko dziwnie kuje a ja nie mam pojecia co sie dzieje. Okres mi sie spóżnia i bolą piersi a dodam ze pomimo mojego odchudzania gdy zawsze chudne teraz nie wrecz przeciwnie , ale robiłam dwa testy jeden 2 tyg po stosunku drugi miesiac i wyszły NEGATYWNIE. Może to ja ze strachu coś sobie uroiłam i ma jakieś objawy bo czesto oddaje mocz ostatnio strasznie dlugo spie jak wracam do domu klade sie i moge spac do nocy . Prosze o pomoc
Izu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 22:14   #52
Fikuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Witam Mam podobny problem dotyczacy bolu podbrzusza. Zaczne od tego, ze mam 21 lat, regularnie wspolzyje ze swoim chlopakiem. Od pewnego czasu odczuwam bardzo silne bole w podbrzuszu, ktore nasilaja sie po stosunku. Zauwazylam rowniez, ze okres znacznie mi sie spieszy co bardzo mnie dziwi, gdyz przez ostatni rok byl regularny. Dodam rowniez, ze miesiaczka przewaznie jest bolesna, wrecz nie do zniesienia. Czasem wystepuje rowniez krwawienie miedzymiesiaczkowe, jest krotkie i niewielkie. W ostatnim czasie wykonalam test ciazowy, wynik byl negatywny. W czym tkwi problem? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
Fikuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 20:58   #53
PUMAE34
Przyczajenie
 
Avatar PUMAE34
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GPU
Wiadomości: 20
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Mam podobny problem...
nie stosuje tabletek,plastrów itp.
raz na miesiąc (czasami częściej) mam ostre bóle podbrzusza...normalnie mnie tak zgina..tak bardzo boli(jakby ktoś ukuł mnie iglą)...miesiączki też mam bolesne...
__________________
Cudowny Sopot....18.11.09
Cudownie romantyczne zaręczyny.18.09.10
Cudownie cudny ślub 08.10.11


Kocham Cię Grzesiu
PUMAE34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 14:57   #54
aleksandra_babez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Chcialabym zapytac sie czy bole podbrzusza i piersi moga byc oznaka powazniejszych problemow zdrowotnych? Mam 26lat i od mniej wiecej 8 lat biore tabletki antykoncepcyjne (microgynon), regularnie wspolzyje z mezem.
aleksandra_babez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:14   #55
Ziuta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza i nie tylko

Doktorze. U mnie natomiast jest taki problem!
Wczoraj dostałam miesiączkę około godz 9.30 a o około godz 17 zaczęło mnie kłóć w okolicach jajników mam już taki ból od pół roku i biorę tabletki przeciw bólowe i mi przechodzi. Dzisiaj rano nie dość że bolą mnie jajniki to boli mnie także załatwianie się i to po kilka kropel co 10-30 minut. Czy to przeziębione nerki?? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez Ziuta15
Czas edycji: 2011-08-24 o 17:44
Ziuta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 21:28   #56
anka170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Witam. Mam problem, boli mnie podbrzusze a dokładniej bardziej lewa strona. Od 2 dni. Miesiączka skończyła mi się jakoś 7-8 marca a 12 współżyłam z mężczyzną i niestety pod koniec pękła nam prezerwatywa ale nie doszedł. Poza tym bólem dobrze się czuję ale i tak zaczynam sie martwić. Czy mogłam zajść w ciąże lub czy zrobić chociaż testy dla upewnienia? baaardzo ważne...
anka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:14   #57
Emi 191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Witam. 9 dni temu kochałam sie ze swoim chłopakiem. Jako że były to moje spodziewane dni płodne użyliśmy pattentex oval i prezerwatyw. Przestrzegaliśmy czasu rozpuszczenia sie tabletki. Po godzinie zachciało mi sie siku więc poszłam do toalety i od razu zalożyłam nową globulkę i między czasie chłopak wyszedł opłukać i założyć nową gumkę. Ale z racji że nigdy nie robiliśmy tego 'bez', włożyl dosłownie na chwile bez gumki i wyjął i dalej kontynuowaliśmy już w gumce. Doszedł we mnie ale prezerwatywa napewno nie pękła ani nie zsunęła sie. Od wczoraj mam dziwne objawy. Boli mnie podbrzusze jak na okres a do niego daleko(bo to ma być 17), lekko ale znacząco kłuje i jajnik też. Czy możiwa jest ciąza przy takim zabezpieczeniu ? Trochę sie boje. Zrobiłam test no ale test 9 dni po stosunku to troszke króko no i wyszedł negatywny.
Emi 191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.