Kosmetyki Rimmel. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 16:02   #61
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Niestety tego produktu nie używałam ale bardzo lubię kosmetyki Rimmela. Moim faworytem z ich asortymentu jest maskara wonderfull. Świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 16:17   #62
zeglarka25
Raczkowanie
 
Avatar zeglarka25
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

To prawda, nigdy wcześniej nie miałam maskary, która tak ładnie by rozdzielała moje rzęsy. Myślę, że to zasługa jej formuły ale także sporej silikonowej szczoteczki.
zeglarka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 17:38   #63
CelindaWKS78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Och tak, tak, po trzykroć tak! Ta szczoteczka to absolutnie najlepsza rzecz, jaka mogłaby się przydarzyć jakiejkolwiek mascarze. Może trochę przesadzam, ale na chwilę obecną jestem nią zachwycona. I to naprawdę bardzo mocno zachwycona. Moje rzęsy też
CelindaWKS78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 17:41   #64
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

hm mi akurat za bardzo ich mascary nie podchodzą. Chociaż może miałam okazję testować te niewłaściwe. Moją ulubioną mascarą jest ta z silikonową szczoteczką z Golden Rose, używam jej już chyba 3ci rok.

A co do zestawu do brwi, to przetestowałam go Odcień z prawej (jaśniejszy) okazał się sypki, natomiast ten drugi ma konsystencję kremową i wychodzi trochę za ciemny u mnie (jestem blondynką), ale wykorzystam go na oczy do kresek. Fajne są pędzelki, które tam włożyli, brakowało mi takich małych.

Edytowane przez blotowlosa
Czas edycji: 2015-01-24 o 17:42
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 19:36   #65
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Miałam kilka tuszy - DNO

Z podkładów miałam tylko Rimmel Wake Me Up. Kupiłam go zachęcona opiniami na youtube i blogach makijażowych, nawet blogerki z tłustą cerą go zachwalały... niestety u mnie to była tragedia... Nie kupowałam innych podkładów bo bałam się, że będzie powtórka z rozgrywki

Z cieni (Glam Eyes) mam tylko matowy czarny - pigmentacja jest średnia, ale się nie osypuje i przy 2-3 warstwach wygląda na czerń

Lakiery do paznokci mają OK bez szału, ale są dobre

Kredki do oczu (Scandaleyes) mają w ładnych kolorach - mam czarną, niebieską i srebrną - pigmentacja super, trwałość na linii wodnej średnia, na powiece z bazą są nie do zdarcia. Szkoda, że czarna jest jakoś za miękka i łatwo się nią pomazać w nieskoordynowany sposób

Eyeliner (Scandaleyes) w pisaku jest całkiem całkiem, ale myślę, że bardziej tu chodzi o to, że nie umiem się nim posługiwać niż o to, że coś z nim jest nie tak. Na bazie trzyma się dobrze, ale pisakiem ciężko mi narysować odpowiednią kreskę.

Kredka do brwi w kolorze Dark Brown jest po prostu ruda, a nie brązowa, a inny kolor jest albo za ciemny (bo już czarny), albo za jasny (bo już bardziej jak dla blondynek) tragedia

Baza Stay Matte jest całkiem ok. Jednak po dłuższym stosowaniu zapycha pory. Więc lepiej codziennie jej nie używać, ale ogółem spełnia swoje zadanie

Puder Stay Matte był przez kilka ładnych lat moim KWC, ale odkąd zaczęłam także używać podkładów musiałam oddać się w poszukiwania pudru transparentnego.

Myślałam o kupnie różu w kremie Stay Blushed, ale nie wiem jak to będzie się prezentować na mojej tłustej cerze i przy moim kiepskim wprawieniu z kosmetykami kolorowymi.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 14:59   #66
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

W zasadzie od niedawna kupuje Rimmla i jestem pozytywnie zaskoczona.
Widzę, że maskary Rimmla nie mają dobrych opinii, a dla mnie trzy tusze, które miałam należą do jedych z lepszych.
Zaczynałam od tuszu Scandaleyes rockincurves i dla mnie jest super.
http://pl.rimmellondon.com/produkty/...curves-mascara
Później miałam Wonderfull z olejkiem arganowym, nieco gorszy ale w dalszym ciągu dobry:
http://pl.rimmellondon.com/produkty/...kiem-arganowym
Obecnie używam Scandaleyes Kate i służy mi najlepiej. Świetnie podkręca i wydłuża rzęsy:
http://pl.rimmellondon.com/produkty/...kiem-arganowym

Jestem też pod wrażeniem podkładu Lasting Finish. Kupiłam go testując wcześniej próbkę z gazety. Używałam wielu podkładów, przeważnie drogich z górnej półki, ale ten bije wszystkie dotychczasowe. Przede wszystkim jest trwały, nie schodzi w ciągu dnia, nie utlenił się, ładnie się rozprowadza, dobrze kryje przebarwienia, cena atrakcyjna.
http://pl.rimmellondon.com/produkty/...omfort-serum-0

Nie bardzo natomiast jestem zadowolona z eyelinera Glam Eyes:
http://pl.rimmellondon.com/produkty/...resek-glameyes
Sam produkt może nie jest zły, czerń naprawdę czarna,trwały ale pędzelek jest cienki i nie jest zbyt stabilny. Cieżko nim namalować jaskółkę.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 15:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.