Sąsiadka krzyczy podczas seksu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-05, 11:24   #61
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Ja należę do osób cichych i spokojnych-zarówno w życiu codziennym jak i podczas seksu. Szczerze, to kiedyś próbowałam być głośniej, ale ja tak po prostu nie umiem.. Nie słyszałam nigdy takich odgłosów u sąsiadów (pewnie by mi to nie przeszkadzało zbytnio), ale za to mieliśmy codzienne kłótnie i awantury piętro wyżej To była masakra..
Jednak.. Nie rozumiem porównania jęków podczas seksu do płaczu dziecka. Śmiem wątpić, że większość osób, które porównują obie sytuacje nie mają w ogóle dzieci. Ja mam 2 córeczki. Teraz powiedzcie matce, że ma uciszyć noworodka z kolkami, bo jak nie to Wy będziecie stękać podczas seksu. Tak jak napisałam wcześniej- nie robiłabym problemów sąsiadom o głośny seks. Ale mimo wszystko jesteśmy dorośli i porównywanie tego do płaczu dziecka jest dla mnie śmieszne (dla mnie jako matki).
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga

Edytowane przez yhyh
Czas edycji: 2018-02-05 o 11:25
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 00:18   #62
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8111150 6]Ja jeszcze nigdy nie slyszalam, zeby ktos sie darl bite 5 godzin. Mysle, ze to taka hiperbola bez pokrycia i zazwyczaj faktycznie jest to kwestia kilku-nastu minut.[/QUOTE]

Moja sąsiadka przez ścianę w poprzednim mieszkaniu. Szczególnie w weekendy. Ale ona miała konto na roksie i stawkę 150 za godzinę, wiec chyba takie były wymogi... Tylko panowie czasem mylili drzwi i pukali do mnie
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 09:02   #63
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Moja sąsiadka przez ścianę w poprzednim mieszkaniu. Szczególnie w weekendy. Ale ona miała konto na roksie i stawkę 150 za godzinę, wiec chyba takie były wymogi... Tylko panowie czasem mylili drzwi i pukali do mnie
To inny przypadek Choć jakbym była jej klientką, to wolałabym by zachowywała się naturalnie, niż teatralnie krzyczała.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 11:35   #64
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To inny przypadek Choć jakbym była jej klientką, to wolałabym by zachowywała się naturalnie, niż teatralnie krzyczała.
No niestety. Dla naturalności potrzebne jest przynajmniej zaangażowanie emocjonalne, że nie wspomnę o wyższych uczuciach . Kiedy jest to praca zarobkowa raczej z tym ciężko.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez yhyh Pokaż wiadomość
Nie rozumiem porównania jęków podczas seksu do płaczu dziecka.
No właśnie dźwięki jakie wydaje wówczas moja kobieta bardziej przypominają płacz niż wszelakie jęki, ,,ochy" czy ,,achy". Może nie dziecka ale jednak. Trochę jakby kwili...Takie krótkie, urywane wybuchy płaczu przeplatane westchnieniami ...

Ps. Jeśli chodzi o porównanie źródeł hałasu absolutnie zgadzam się, że nie ma ono sensu, a kolki też ,,przerabialiśmy"
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2018-02-11 o 14:33
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 05:56   #65
Smieszka28a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Kurcze od mojej pierwszej minetki minelo 10 lat i nie sadzilam ze nowe doznanie jest jeszcze mozliwe. Tymczasem wczoraj az sie rozdarlam haha. Ups przepraszam...
Smieszka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 10:15   #66
Karo__lina
Raczkowanie
 
Avatar Karo__lina
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 53
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Hmm, porównanie do jęków dziecka to jeszcze nic. U mnie w bloku jedna starsza pani myślala, że w mieszkaniu obok mężczyzna bije kobietę, więc zadzwonila po policję, której dzrwi otworzył zmęczony i mokry sąsiad.
Karo__lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 12:00   #67
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Karo__lina Pokaż wiadomość
Hmm, porównanie do jęków dziecka to jeszcze nic. U mnie w bloku jedna starsza pani myślala, że w mieszkaniu obok mężczyzna bije kobietę, więc zadzwonila po policję, której dzrwi otworzył zmęczony i mokry sąsiad.

..., który podobnie jak policjant także dzierżył ,,pałę"
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 15:12   #68
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Ja mam głośnego sąsiada z rozklekotanym łóżkiem. Czasami nie wiem czy on jest głośniejszy czy łóżko... :/
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 18:57   #69
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Ja mam głośnego sąsiada z rozklekotanym łóżkiem. Czasami nie wiem czy on jest głośniejszy czy łóżko... :/
skrzypienie łóżka (a czasem też sprężyn) niesamowicie niesie się w nocnej ciszy, a jak takie rozklekotane łóżko jest blisko ściany, to bywa że przy każdym pchnięciu dodatkowo wali w ścianę
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:02   #70
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
skrzypienie łóżka (a czasem też sprężyn) niesamowicie niesie się w nocnej ciszy, a jak takie rozklekotane łóżko jest blisko ściany, to bywa że przy każdym pchnięciu dodatkowo wali w ścianę
No dokładnie! każde pchnięcie jego łóżka czuje tak jakby pchał nim moje łóżko :/ dramat... nie moge przez niego spać. Chyba mu kiedys powiem, żeby sprawił sobie nowe łóżko
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:53   #71
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
No dokładnie! każde pchnięcie jego łóżka czuje tak jakby pchał nim moje łóżko :/ dramat... nie moge przez niego spać. Chyba mu kiedys powiem, żeby sprawił sobie nowe łóżko
Jeszcze zależy czy sąsiad atrakcyjny
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 16:41   #72
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Ja mam głośnego sąsiada z rozklekotanym łóżkiem. Czasami nie wiem czy on jest głośniejszy czy łóżko... :/
skrzypiące łóżko to jest dramat.
dobrze że do tego jeszcze sąsiad się nie drze
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 17:19   #73
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Brat mi opowiadał o pewnej sytuacji jak jeszcze wynajmował stancję. Nawet jeśli to nie jest prawdą, to przynajmniej dobre urban legend
Ogromny budynek wielorodzinny w kształcie pięciokąta, w środku podwórko, plac zabaw itp.- generalnie echo niosło się tam nieźle, a w budynku mieszkało kilkaset rodzin tak co najmniej. I gdzieś tam mieszkał sobie pewien pan i pani, których starania o przedłużenie gatunku ludzkiego, okraszone głośnymi jękami i krzykami, te kilka tysięcy osób co jakiś czas słyszało. Oczywiście nikt nie odważył się zwrócić uwagę, bo zaraz by było, że zazdrośni. Anonimy to też nie teges... Zatem sąsiedzi się zgadali, że po np. pierwszej takiej akcji w kolejnym miesięcu wychodzą na balkon lub otwierają okna i biją brawo. Przy czym niektórzy poszli krok dalej- były też fajerwerki, szampan, wuwuzele itp.
Kolejnego razu albo nie było, albo był cichy
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 18:28   #74
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Brat mi opowiadał o pewnej sytuacji jak jeszcze wynajmował stancję. Nawet jeśli to nie jest prawdą, to przynajmniej dobre urban legend
Ogromny budynek wielorodzinny w kształcie pięciokąta, w środku podwórko, plac zabaw itp.- generalnie echo niosło się tam nieźle, a w budynku mieszkało kilkaset rodzin tak co najmniej. I gdzieś tam mieszkał sobie pewien pan i pani, których starania o przedłużenie gatunku ludzkiego, okraszone głośnymi jękami i krzykami, te kilka tysięcy osób co jakiś czas słyszało. Oczywiście nikt nie odważył się zwrócić uwagę, bo zaraz by było, że zazdrośni. Anonimy to też nie teges... Zatem sąsiedzi się zgadali, że po np. pierwszej takiej akcji w kolejnym miesięcu wychodzą na balkon lub otwierają okna i biją brawo. Przy czym niektórzy poszli krok dalej- były też fajerwerki, szampan, wuwuzele itp.
Kolejnego razu albo nie było, albo był cichy
fajerwerki? można tylko w sylwestra,,

ale historia fajna
jeśli prawdziwa, to brawa dla wszystkich sąsiadów za pomysłowość
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 18:53   #75
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
fajerwerki? można tylko w sylwestra,,
Wiele rzeczy jest zabronionych, a jednak ludzie je robią
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 18:56   #76
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Ja jestem przeciwna fajerwerkom, straszą zwierzęta. Odgłosy seksu jednak nie straszą
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 19:01   #77
Smieszka28a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Opis budynku 100% moj tylko ma dopiero rok
Smieszka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 21:52   #78
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
No dokładnie! każde pchnięcie jego łóżka czuje tak jakby pchał nim moje łóżko :/ dramat... nie moge przez niego spać. Chyba mu kiedys powiem, żeby sprawił sobie nowe łóżko
Albo sprawic sobie stopery
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 22:03   #79
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;8178870 1]Albo sprawic sobie stopery[/QUOTE]Chyba, że drgania są też wyczuwalne
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 18:08   #80
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Chryste, mnie nic tak do szału nie doprowadza jak arie mojej sąsiadki. Zaczęłam dzwonić do drzwi i chyba tylko to pomaga.

Szanujmy się, serio. Jest cała gama pomiędzy byciem całkiem cicho a darciem się tak, że cały blok słyszy.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 13:09   #81
Ewamad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Zadroszczę takich orgazmów....
Ewamad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 16:43   #82
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Jeszcze zależy czy sąsiad atrakcyjny

Nie bardzo właśnie...
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 17:08   #83
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Chryste, mnie nic tak do szału nie doprowadza jak arie mojej sąsiadki. Zaczęłam dzwonić do drzwi i chyba tylko to pomaga.

Szanujmy się, serio. Jest cała gama pomiędzy byciem całkiem cicho a darciem się tak, że cały blok słyszy.
Zgadzam sie. Pomiedzy calkowitym hamowaniem sie a darciem w nieboglosy jest duzo innych opcji. Niekazdy musi sluchac czyichs milosnych arii

Dla mnie to brak szacunku dla innych i pewnego rodzaju ekshibicjonizm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 20:00   #84
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Włożę kij w mrowisko ale ostatnie o czym myślę w trakcie seksu to czy moje jęki komuś przeszkadzają. Jestem głośną sąsiadką ale takie jest życie, jednym płaczą i tupią dzieci całe dnie, innym wyje i szczeka pies, a innym sąsiadka drze ryja. Nie robię tego specjalnie ani na złość nikomu, po prostu nie myślę o tym w trakcie. Tak samo jak mam gdzieś czy są sąsiedzi uważają że fałszuję kiedy sama w domu śpiewam albo jak kłócę się z facetem to nie myślę o tym czy sąsiedzi nasłuchują jak się rzucamy mięsem. Życie. A jakby mi ktoś zaczął dzwonić do drzwi w trakcie i nie spodziewałabym się gości to na 99% bym zignorowała i dokończyła to co robię.

No i do cholery moje wycie nie trwa pół dnia tak jak inne sąsiedzkie hałasy. Jeśli więc ja mogę słuchać tupania dzieci nade mną codziennie po kilka godzin wieczorem to myślę że parę minut mojego darcia się też można znieść.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 20:10   #85
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Włożę kij w mrowisko ale ostatnie o czym myślę w trakcie seksu to czy moje jęki komuś przeszkadzają. Jestem głośną sąsiadką ale takie jest życie, jednym płaczą i tupią dzieci całe dnie, innym wyje i szczeka pies, a innym sąsiadka drze ryja. Nie robię tego specjalnie ani na złość nikomu, po prostu nie myślę o tym w trakcie. Tak samo jak mam gdzieś czy są sąsiedzi uważają że fałszuję kiedy sama w domu śpiewam albo jak kłócę się z facetem to nie myślę o tym czy sąsiedzi nasłuchują jak się rzucamy mięsem. Życie. A jakby mi ktoś zaczął dzwonić do drzwi w trakcie i nie spodziewałabym się gości to na 99% bym zignorowała i dokończyła to co robię.

No i do cholery moje wycie nie trwa pół dnia tak jak inne sąsiedzkie hałasy. Jeśli więc ja mogę słuchać tupania dzieci nade mną codziennie po kilka godzin wieczorem to myślę że parę minut mojego darcia się też można znieść.
Ale jak się mieszka w bloku/kamienicy to trzeba szanować swoich sąsiadów, a nie mieć ich w d... w końcu nie mieszkamy sami. Poza tym to nie porównuj siebie do dziecka albo zwierzęcia, bo Ty w przeciwieństwie do nich możesz nad sobą panować, tylko nie chcesz trochę kultury i szacunku dla innych by się przydało..
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 20:18   #86
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Włożę kij w mrowisko ale ostatnie o czym myślę w trakcie seksu to czy moje jęki komuś przeszkadzają. Jestem głośną sąsiadką ale takie jest życie, jednym płaczą i tupią dzieci całe dnie, innym wyje i szczeka pies, a innym sąsiadka drze ryja. Nie robię tego specjalnie ani na złość nikomu, po prostu nie myślę o tym w trakcie. Tak samo jak mam gdzieś czy są sąsiedzi uważają że fałszuję kiedy sama w domu śpiewam albo jak kłócę się z facetem to nie myślę o tym czy sąsiedzi nasłuchują jak się rzucamy mięsem. Życie. A jakby mi ktoś zaczął dzwonić do drzwi w trakcie i nie spodziewałabym się gości to na 99% bym zignorowała i dokończyła to co robię.

No i do cholery moje wycie nie trwa pół dnia tak jak inne sąsiedzkie hałasy. Jeśli więc ja mogę słuchać tupania dzieci nade mną codziennie po kilka godzin wieczorem to myślę że parę minut mojego darcia się też można znieść.
Słuchanie tuptania czy szczekania psa nie jest samo w sobie niekomfortowe. Słuchanie czyjegoś seksu już tak.
Nie chcę uczestniczyć w życiu seksualnym moich sąsiadów. I gdyby ktoś urządzał takie arie i nie reagował na nic to tak, wzywałabym policję za zakłócanie porządku. Po mandacie może zacznie myśleć o tym czy nie jest za głośno
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 20:48   #87
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Słuchanie tuptania czy szczekania psa nie jest samo w sobie niekomfortowe. Słuchanie czyjegoś seksu już tak.
Nie chcę uczestniczyć w życiu seksualnym moich sąsiadów. I gdyby ktoś urządzał takie arie i nie reagował na nic to tak, wzywałabym policję za zakłócanie porządku. Po mandacie może zacznie myśleć o tym czy nie jest za głośno
Poza tym dorosły człowiek chyba może bardziej nad sobą panować niż dziecko albo zwierzak tylko to trzeba chcieć
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 00:42   #88
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Słuchanie tuptania czy szczekania psa nie jest samo w sobie niekomfortowe. Słuchanie czyjegoś seksu już tak.
Nie chcę uczestniczyć w życiu seksualnym moich sąsiadów. I gdyby ktoś urządzał takie arie i nie reagował na nic to tak, wzywałabym policję za zakłócanie porządku. Po mandacie może zacznie myśleć o tym czy nie jest za głośno
Dla mnie byłoby niekomfortowe samo podejrzenie, że ktoś może słyszeć moje werbalne wyczyny w tej dziedzinie życia. Bo jednak jest różnica pomiędzy tupaniem dziecka a intymnymi odgłosami. Seks to sfera intymna a skoro intymna to chyba nie wszyscy muszą wiedzieć, że akurat się sekszę. Ba, nawet nie powinni wiedzieć bo te chwile powinno się dzielić tylko z ukochaną osobą, bez udziału audio osób postronnych.

Absolutnie nie jestem seks nazi. Wiadomo, że w bloku odgłosy wszelkie się niosą. Jednak chyba można na czas uprawiania seksu zamknąć okno, odstawić łóżko tak, by nie stukało wściekle komuś w ścianę lub wypoziomować tak, by nie bombardowało w czyjś sufit. Można też nie wywrzaskiwać, co teraz się partnerowi będzie robić.

Co do długich arii- no nie wierzę, że trzeba się drzeć głośno od początku do końca przedstawienia. Można nie zapanować nad sobą w szczytowym momencie ale drzeć się od pierwszego buziaka chyba nie trzeba?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 00:54   #89
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dla mnie byłoby niekomfortowe samo podejrzenie, że ktoś może słyszeć moje werbalne wyczyny w tej dziedzinie życia. Bo jednak jest różnica pomiędzy tupaniem dziecka a intymnymi odgłosami. Seks to sfera intymna a skoro intymna to chyba nie wszyscy muszą wiedzieć, że akurat się sekszę. Ba, nawet nie powinni wiedzieć bo te chwile powinno się dzielić tylko z ukochaną osobą, bez udziału audio osób postronnych.

Absolutnie nie jestem seks nazi. Wiadomo, że w bloku odgłosy wszelkie się niosą. Jednak chyba można na czas uprawiania seksu zamknąć okno, odstawić łóżko tak, by nie stukało wściekle komuś w ścianę lub wypoziomować tak, by nie bombardowało w czyjś sufit. Można też nie wywrzaskiwać, co teraz się partnerowi będzie robić.

Co do długich arii- no nie wierzę, że trzeba się drzeć głośno od początku do końca przedstawienia. Można nie zapanować nad sobą w szczytowym momencie ale drzeć się od pierwszego buziaka chyba nie trzeba?
Dla mnie też seks, jest sferą zbyt intymną by dzielić się nią z kimkolwiek innym, m.in przez takie głośne zachowanie. Co innego być trochę głośniej, bo człowiek się zapomni, a co innego drzeć się na całe gardło przez kilka minut.

Jasne, że można tylko niektórzy po prostu uważają, że tylko oni się liczą, a inni mają się dostosować :/ Zero szacunku dla sąsiadów, którzy na pewno są skrępowani słuchaniem takich odgłosów. Dorośli ludzie powinni jednak być na tyle ogarnięci, żeby umieć nad sobą panować, a nie porównywać się z dziećmi czy zwierzakami..

"jakby mi ktoś zaczął dzwonić do drzwi w trakcie i nie spodziewałabym się gości to na 99% bym zignorowała i dokończyła to co robię. "

A to to już w ogóle masakra..co za podejście
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 02:28   #90
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Ojej. Naprawdę po waszych odpowiedziach zmartwiłam się i przemyślałam swoje zachowanie. Nadal średnio mnie obchodzi wasza opinia. Moi sąsiedzi nie są w stanie wychować psa i dzieci więc ja też nie mam zamiaru zmieniać swojego zachowania. Pozdrawiam sąsiadów i czekam aż kiedyś ktoś wezwie policję.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 11:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.