Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-09, 21:21   #1
Chery
Raczkowanie
 
Avatar Chery
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 56

Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia


Chcesz nawiązać kontakt z osobami z krajow niemieckojezycznych, napisz ogloszenie do niemieckiego czasopisma mlodziezowego. w ogloszeniu:
-przedstaw sie
-napisz o swoich cechac charakteru
-opisz swoje zainteresowania
-opisz swoj styl ubierania sie

Hi!
Ich suche verruckte Leute, die mit uber verschiedene Themen schreiben werden!
Ich heiBe Kasia, ich wohne in Warszawa und ich bin 17 Jahre alt.Ich interessiere sich in tanzen und musik horen. Also ich lese Bucher gern. Dieses Jahr ich ablege das Abitur. Ich habe Angst dass ich versage, so ich móchte mein Deutsch verbessern.
Ich bin freundlich und nett, ich liebe neue Menschen kennen lernen. Ich finde dass ich bin humorvoll und optimistisch. Meine Freunde sind am wichtigsten fur mich, ich kann alles fur euch machen. Ich schatze bei Menschen dass ich euch zutraue kann. Meine Schwoche ist dass ich bin faul und impulsiv, aber ich empfinde dass ich kanne dass zurechtkommen. Ich interesiere sich in Fashion also. Ich lebie ein Leggings und Shotrs. Wir konen zusammen uber eure Kleidung schreiben!
Schreib mir bitte, wenn du Lust hast.

Zgóry dziękuję za jakąkolwiek pomoc
__________________

Chery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 21:27   #2
wieczna_urlopowiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 504
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

Cytat:
Warszawa
Warschau
wieczna_urlopowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 21:47   #3
Angelika220
Raczkowanie
 
Avatar Angelika220
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 194
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

Hi!
Ich suche verrückte Leute, die mit mir über verschiedene Themen schreiben werden!
Ich heiBe Kasia, ich wohne in Warszawa und ich bin 17 Jahre alt.Ich interessiere sich in tanzen und musik horen. /Ich interessiere mich für Tanzen und Musik.Also ich lese Bucher gern. /Ich lese auch Bücher gern.Dieses Jahr ich ablege das Abitur./Dieses Jahr lege ich das Abitur ab. Ich habe Angst dass ich versage, so ich móchte mein Deutsch verbessern./Ich habe Angst, dass ich versage, deshalb möchte ich meine Deutschkenntnisse verbessern.
Ich bin freundlich und nett, ich liebe neue Menschen kennen lernen. Ich finde dass ich bin humorvoll und optimistisch. /Ich finde, dass ich humorvoll und optimistisch binMeine Freunde sind am wichtigsten fur mich, ich kann alles fur euch machen. /ich kann für sie alles machenIch schatze bei Menschen dass ich euch zutraue kann. Ich schätze bei anderen Menschen, dass ich ihnen vertrauen kann.Meine Schwoche ist dass ich bin faul und impulsiv, aber ich empfinde dass ich kanne dass zurechtkommen. Meine Schwäche ist die Tatsache, dass ich faul und impulsiv bin, to po przecinku bym wyrzuciłaIch interesiere sich in Fashion also. /Ich interessiere mich auch für die ModeIch lebie ein Leggings und Shotrs. /Ich liebe Leggings und ShortsWir konen zusammen uber eure Kleidung schreiben!/Możemy popisać o waszych ubraniach??
Schreib mir bitte, wenn du Lust hast.
Angelika220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 21:52   #4
Chery
Raczkowanie
 
Avatar Chery
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 56
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

Dziękuje, dziękuje na prawdę
__________________

Chery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 21:57   #5
Angelika220
Raczkowanie
 
Avatar Angelika220
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 194
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

proszę
Angelika220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:04   #6
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

Cytat:
Napisane przez Chery Pokaż wiadomość
Chcesz nawiązać kontakt z osobami z krajow niemieckojezycznych, napisz ogloszenie do niemieckiego czasopisma mlodziezowego. w ogloszeniu:
-przedstaw sie
-napisz o swoich cechac charakteru
-opisz swoje zainteresowania
-opisz swoj styl ubierania sie

Hi!
Ich suche nach verruckten Leuten, die mit mir uber verschiedene Themen sprechen mochten!
Ich heiBe Kasia, ich wohne in Warszawa und ich bin 17 Jahre alt.Ich interessiere mich fur Tanzen und Musik . Ich lese Bucher gern. Dieses Jahr lege ich das Abitur ab. Ich habe Angst und móchte ich mein Deutschkentnisse verbessern.
Ich bin freundlich und nett, ich mag neue Menschen kennen lernen. Ich finde ,dass ich humorvoll und optimistisch bin. Meine Freunde sind am wichtigsten fur mich, ich kann alles fur euch machen.

Zu meiner Schwache gehoren Impulsivitat und Faulheit, aber arbeite ich an sich. Ich Ich interesiere mich fur Fashion also. Am meisten trage ich Leggings und Shorts. Wir knnen zusammen uber unseren Klamotten schreiben!
Schreib mir bitte, wenn du Lust hast.

Zgóry dziękuję za jakąkolwiek pomoc
przede wszystkim odmieniaj czasowniki, ablegen jest czasownikiem rozdzielnie złożonym. po "weil, dass" zawsze czasownik wedruje na koniec zdania. Ich interessiere mich fur, nie "in"- gdy piszesz o zainteresowaniach.
jak piszesz o hobby, to sam rzeczownik Tanzen, Schwimmen itp.
nie pasuje mi tu te "rozmawiać o tematach", ja napisałabym że chciałabym poznać nowych ludzi "ich mochte neue Leute kennen lernen"/
tutaj nie wiem, co masz na myśli - "Ich schatze bei Menschen dass ich euch zutraue kann. " czy chodzi ci o dbanie o ludzi?

Edytowane przez szakal165
Czas edycji: 2012-10-09 o 22:06
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:20   #7
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 165
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

I nawet ja się czegoś dowiedziałam

Edytowane przez 5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Czas edycji: 2012-10-09 o 22:23
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 23:47   #8
Angelika220
Raczkowanie
 
Avatar Angelika220
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 194
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

Niestety wersja szakal również zawiera błędy...
Angelika220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 23:55   #9
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

Hi!
Ich suche verruckte Leute, die mit mir uber verschiedene Themen schreiben werden!
Ich heiBe Kasia, ich wohne in Warszawa und ich bin 17 Jahre alt. Ich interessiere mich fur Tanzen und Musik horen. Also ich lese Bucher gern. Dieses Jahr lege ich das Abitur ab. Ich habe Angst, dass ich versage, so móchte ich mein Deutsch verbessern.
Ich bin freundlich und nett, ich liebe neue Menschen kennen lernen. Ich finde dass, ich humorvoll und optimistisch bin. Meine Freunde sind am wichtigsten fur mich, ich kann alles fur sie machen. Ich schatze bei Menschen, dass ich ihnen vertrauen kann. Meine Schwache ist es, dass ich faul und impulsiv bin, aber ich empfinde, dass ich damit nicht zurechtkomme. Ich interesiere mich fur Fashion. Ich trage Leggings und Shorts gern. Wir konnen zusammen uber unsere Kleidung schreiben!
Schreib an mich bitte, wenn du Lust hast.
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2012-10-09 o 23:58
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:27   #10
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Sprawdzi ktoś proszę? Niemiecki, dla mnie tragedia

Wszystkich wasze wersje zwierają błędy

Autorko, potrzebujesz jeszcze poprawy, czy przyszłam za późno ?

Edytowane przez Ieka
Czas edycji: 2012-10-10 o 18:34
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.