Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 12:05   #1
KatyBmt
Raczkowanie
 
Avatar KatyBmt
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86

Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny.


Hej dziewczyny Wzywam pomocy. Moja bardzo dobra przyjaciółka obchodzi w tym tygodniu, a konkretnie w sobotę 20 urodziny. Nie mam kompletnie żadnego pomysłu na fajny i w miarę tani prezent. Chciałabym, żeby to było coś z jajem, coś wyróżniającego się, coś takiego nie wiem, osobistego. Znam ją dobrze i wiem, że z takiego najbardziej się ucieszy. Jest ona osobą powiedzmy wprost bardzo bogatą z domu i sama często mówi, że nie lubi dostawać czegoś, co mogłaby sobie sama kupić, ceni sobie właśnie takie osobiste, kreatywne prezenty. W ubiegłym roku podarowałam jej antyramę ze zdjęciami w formie takiego komiksu, wisi dumnie do dzisiaj. Ale tym razem nie wiem, kobiety, poratujcie mnie przy braku weny...
__________________
Who can say, if I've been changed for the better ?
But, because I knew you, I have been changed
for good.
KatyBmt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:51   #2
m9o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny.

nie wiem jak wyglądała ta antyrama z Waszymi zdjęciami, którą jej dałaś w zeszłym roku i ile zdjęć zawierała, ale ja na ostatnie urodziny dostałam od moich przyjaciółek album (taki z kartami, na które wkleja się zdjęcia) z naszymi zdjęciami z kilku ostatnich lat (niektóre były zdecydowanie nie do pokazania nikomu ), z fajnymi komentarzami, śmiesznymi cytatami, które kiedyś któraś palnęła, i różnymi pierdołami typu biletami z seansu na którym razem byłyśmy itp. to wyglądało jak taka historia o nas opowiedziana ich słowami i szczerze mówiąc nie mogłam dostać od nich lepszego prezentu, bo takie rzeczy wspomina się latami może pomyśl o czymś takim?
m9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:01   #3
m9o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny.

nie wiem ile zdjęć zawierała antyrama, którą dałaś jej na poprzednie urodziny, ale ja na swoje ostatnie dostałam od moich przyjaciółek album (taki z kartami, na które można wklejać) z naszymi wspólnymi zdjęciami z ostatnich kilku lat (niektóre nie nadają się do pokazywania ludziom ), z ich komentarzami, jakimiś śmiesznymi cytatami, które kiedyś tam każda z nas palnęła, jakimiś pierdołami typu bilety z seansu, na którym byłyśmy razem, ze zdjęciami aktorów, których lubię, itd, itd... w ten sposób zapełniły mi jakieś 50 stron i był to najlepszy prezent, jaki mogłam od nich dostać, bo to wygląda jak taka nasza historia opowiedziana ich oczami pamiątka na lata, a za każdym razem kiedy go oglądam śmieję się jeszcze bardziej, niż poprzednio więc może pomyśl o czymś takim?
m9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:18   #4
fleszo
Przyczajenie
 
Avatar fleszo
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny.

Może zrób jej własnoręcznie jakiś futerał na iPada/telefon? Albo kubek personalnie dopracuj
__________________
Serce człowieka jest jak ptak zamknięty w klatce ciała...
fleszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:05   #5
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny.

Właśnie miałam Ci podpowiedzieć ramkę z fotkami, ale widzę, że pomysł już wykorzystany... To może wspólne wyjście do spa (okej, może sobie kupić ale jako prezent w towarzystwie najlepszej przyjaciółki będzie niezapomniany )
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:10   #6
iza2079
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny.

A może gwiazdka z nieba? ja otrzymałam moją prywatną imienną gwiazdkę na urodziny. Była zapakowana w ładną drewnianą skrzyneczkę w której był certyfikat i mapa

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-06-24 o 11:05
iza2079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:19   #7
edka1231
Przyczajenie
 
Avatar edka1231
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 18
Dot.: Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny.

My zrobiłyśmy z koleżankami kiedyś, na 18 urodziny taki myk. Pozbierałyśmy kilka kartonów różnej wielkości tak żeby jeden pasował w drugi i w każdym coś było. Nie jakieś wielkie prezenty, ale drobiazgi które przypominają jej o wspólnych wspomnieniach. Do tego w każdym pudełku zasypałysmy te drobiazgi cukierkami kokosowymi - bo tak bardzo je lubi
edka1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 10:26   #8
Aga_Wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent z duszą dla przyjaciółki na 20 urodziny.

Cytat:
Napisane przez KatyBmt Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wzywam pomocy. Moja bardzo dobra przyjaciółka obchodzi w tym tygodniu, a konkretnie w sobotę 20 urodziny. Nie mam kompletnie żadnego pomysłu na fajny i w miarę tani prezent. Chciałabym, żeby to było coś z jajem, coś wyróżniającego się, coś takiego nie wiem, osobistego. Znam ją dobrze i wiem, że z takiego najbardziej się ucieszy. Jest ona osobą powiedzmy wprost bardzo bogatą z domu i sama często mówi, że nie lubi dostawać czegoś, co mogłaby sobie sama kupić, ceni sobie właśnie takie osobiste, kreatywne prezenty. W ubiegłym roku podarowałam jej antyramę ze zdjęciami w formie takiego komiksu, wisi dumnie do dzisiaj. Ale tym razem nie wiem, kobiety, poratujcie mnie przy braku weny...
Na pewno prezenty z duszą to takie zrobione własnoręcznie, ale nie oszukujmy się - nie każdy ma zdolności, pomysły i czas. Dlatego ja zawsze wybieram prezenty przeżycia - ot choćby zaproszenie na pizzę, do kina. Można też zorganizować koleżance babski wieczór w jakimś SPA - albo jak macie więcej kasy np. wspólną wycieczkę na quady, zabawę w paintbolla i inne tego typu atrakcje. Na pewno pozostaną po takim prezencie fajne wspomnienia.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-05-25 o 10:29 Powód: reklama
Aga_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-25 11:26:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.