Trwałość perfum w recenzjach na KWC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-29, 18:56   #1
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Lightbulb

Trwałość perfum w recenzjach na KWC


Czy jest możliwe dodanie opcji trwałości perfum w KWC?

Mysle że byłoby fajnie wiedzieć jak mocny,wydajny jest zapach.Zaznaczać mozna by było gwiazdkami.
Wiem ,że na kazdej z nas jest to inaczej wyczuwalne ale są perfumy które ewidentnie szybko uciekają,nie pozostawiajac ani ogonka ani trenu ani aureoli cielesnej.
Wiem ,że to trudne zważywszy że wiele z Nas bardzo intensywnie pracuje,trudno wtedy o zegarowa kontrole ale opinie otoczenia są dla Nas również ważne
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:04   #2
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

W sumie popieram ten pomysl. Wlasciwie to w ocenie samego zapachu czesto bierzemy pod uwage trwalosc, przynajmniej ja tak czesto robie. Jesli nie zaznaczanie gwiazdkami, to chociaz jakis komentarz w recenzji by sie przydal, a o tym mozna zapomniec niestety. Generalnie jestem za, chociaz tyle juz mamy tych recenzji, ze trzeba by je bylo edytowac itd. - to chyba jedyny klopot.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:31   #3
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

Popieram pomysł i wołababym ocenić trwalość zapachu gwiazdkami, niż oceniać wygląd flakonu. Jak wiemy każdy ma inne odczucie piękna.
Dla mnie trwałość jest bardzo ważna w perfumach!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:35   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

popieram. moze zgloscie te propozycje na technicznym, ale chyba na szybka zmiane nie ma co liczyc, jak proponowalam jakas zmiane na kWC to mi powiedziano, ze nic nie bedzie zmienane na razie, tylko jak bedzie nowy soft. a kiedy bedzie - nie wiadomo... wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 22:15   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

Jestem absolutnie przeciw z własnego bogatego doświadczenia z zapachami wiem, że trwałość jest okrutnie indywidualną kwestią. Wszystko zalezy od skóry, jej pH, temperatury, stopnia nawilżenia. Na jednym niektóre zapachy będą się trzymać godzinami, a na innych ulatywać od razu. Trzeba też wziąć pod uwagę to, jak bardzo nasz nos się przyzwyczaja do danego zapachu i przestajemy go na sobie czuć (tempo różne u róznych osób) i wtedy pojawiają się zarzuty o nietrwałości... niespecjalnie to miarodajne
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 22:39   #6
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

Fakt, Smoczyco, przyzwyczajamy się do perfum i nie wyczuwamy ich, ale zawsze można kogoś podpytać "Pachnę jeszcze?".
Ja jestem ZA! Sama oczywiście też biorę pod uwagę trwałość perfum i staram się ją wyłapać w opiniach na KWC, gdyż jest to dla mnie bardzo istotna sprawa .
Rzeczywiście, na każdym perfumy pachną inaczej i może nie byłoby to w 100% miarodajne, ale czy w ogóle można mówić o miarodajności w kwestii perfum <roll>??
Jednak jakąś tam wiedzę by nam to dawało- średnia ocen coś tam mówi, prawda?
Można by było "wymienić" tę opcję z "Estetyką opakoawania", bo cóż nam ona daje? I tak na zgłoszeniu każda z nas widzi flakonik . Może i jest ciekawe poczytać o czyichś gustach, ale..
A najlepiej, żeby był i wilk syty, i owca cała, to dołożyć tę opcję i już
Neonko! Podsuń ten pomysł Złosiowi lub zgłoś na technicznym- moze uda się coś zrobić- trzymam kciuki !
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 22:49   #7
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Jestem absolutnie przeciw z własnego bogatego doświadczenia z zapachami wiem, że trwałość jest okrutnie indywidualną kwestią. Wszystko zalezy od skóry, jej pH, temperatury, stopnia nawilżenia. Na jednym niektóre zapachy będą się trzymać godzinami, a na innych ulatywać od razu. Trzeba też wziąć pod uwagę to, jak bardzo nasz nos się przyzwyczaja do danego zapachu i przestajemy go na sobie czuć (tempo różne u róznych osób) i wtedy pojawiają się zarzuty o nietrwałości... niespecjalnie to miarodajne
Smoczyco - zgadzam się z Tobą Trwałość perfum zależy nie tylko od ich składu i jakości, ale i od różnych "cech osobniczych" człowieka, który je nosi. I jest to kryterium, które trudno obiektywie i jednoznacznie ocenić, niestety.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-29, 23:22   #8
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

Ja tez bym wolała ocene trwałości niz estetyki opakowania - choć i tak oceny perfum nie sa dla mnie w żaden sposób miarodajne
co mi po negatywnych ocenach choćby Gucci EDP, które ubóstwiam i noszę, a mój mąż uważa za cudowne, gdy ktos napisał, że męzczyznom się nie podoba - i w sumie bardzo dobrze, ważne żeby moje Słońce je lubiło, reszta mnie i tak nie obchodzi
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 23:44   #9
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

Cytat:
Napisane przez neonka28
Czy jest możliwe dodanie opcji trwałości perfum w KWC?

Mysle że byłoby fajnie wiedzieć jak mocny,wydajny jest zapach.Zaznaczać mozna by było gwiazdkami.
Wiem ,że na kazdej z nas jest to inaczej wyczuwalne ale są perfumy które ewidentnie szybko uciekają,nie pozostawiajac ani ogonka ani trenu ani aureoli cielesnej.
Wiem ,że to trudne zważywszy że wiele z Nas bardzo intensywnie pracuje,trudno wtedy o zegarowa kontrole ale opinie otoczenia są dla Nas również ważne
Popieram, chociaz trwałość to sprawa często indywidualna. Jednak wiele zapachów zdecydowanie jest na większości osób trwałe lub nie, można by podawać też czy oceniająca ocenia zapach na skórze młodej czy dojrzałej., suchej czy raczej tłustej. Ale nie sądzę aby trzeba to było oceniac gwiazdkami , raczej w formie informacji w recenzji.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 06:24   #10
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Trwałość perfum w recenjach na KWC

Smoczyca ma racje, zupelnie o tym nie pomyslalam. np na mnie zapachy trzymaja sie krotko, nawet te oceniane na trwale. zawsze nawet jak sie obficie spryskam rano i potem jeszcze po poludniu, to zapach nie zdaje testu "pachne jeszcze?" pod wieczor
ale na pewno chcialabym, zeby w KWC ocena flakonu pojawiala sie osobno i zapachu osobno. tak by w "najlepszych" pojawialy sie najlepsze zapachy, a potem w nastepnej tabelce najlepsze flakony. to mi sie marzy...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.