przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-27, 11:33   #3121
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

meyham moim zdaniem ta druga fryzura by ci bardzo pasowala
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 13:01   #3122
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

No ja myślę tylko tak się zastanawiam, bo na górze mam krótki włosy - mam nadzieję że ładnie będzie to wyglądało. Poza tym chciałam dołożyć jeszcze ok 30 pasemek + te co wypadły, czyli łącznie 40, mam nadzieje że DONA gdzieś je zmieści i będzie ładnie!

Od niej od razu pójde do fryzjera :d
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 15:31   #3123
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dzieki Xeniu za ocene włosków od Angeli. Czekałam na jakiś konkretny komentarz o nich.

Pokaż zdjęcia nowych włosków. Jesteśmy ciekawe efektu
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 16:16   #3124
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):):):) Pokaż wiadomość
Hej sie tak teraz troche wtrace do dyskusji poniewaz zastanawiam mnie jedna rzecz. Dlaczego dziewczyny które maja słobe włosy cienkie nie przedłuza sobie włosów za pomoca tzw. mikro skory to podobno nie obciaza włosów i jest bezpieczne dla skóry a moze któras słyszała jakies negatywne opinie o tej metodzie? bede wdzieczna pozdrawiam was
Yyyy a co to Ide poszukac w necie
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 06:51   #3125
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):):):) Pokaż wiadomość
Hej sie tak teraz troche wtrace do dyskusji poniewaz zastanawiam mnie jedna rzecz. Dlaczego dziewczyny które maja słobe włosy cienkie nie przedłuza sobie włosów za pomoca tzw. mikro skory to podobno nie obciaza włosów i jest bezpieczne dla skóry a moze któras słyszała jakies negatywne opinie o tej metodzie? bede wdzieczna pozdrawiam was

Kasiu czy chodzi Ci o metodę Handsome? Jeśli tak - hmm...to potwornie droga metoda.
Przedłużenie (zagęszczenie) nią kosztuje minimum 4 tysiące złotych.
Chyba niewiele z nas na to stać.
Poza tym - przejrzyj to forum. Jest tu nawet wklejona fotka Beyonce bodajże - u której przy zakolach świetnie widać tę siateczkę na fotce

Pozdrawiam
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 09:31   #3126
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja tez chcialabym przedluzyc wloski i napalilam sie na metode tasmy doszywanej do warkoczyka, problem w tym, ze u mnie w miescie nikt o tym nie slyszal, a w gdansku nie moge nikogo znalezc kto sie tym zajmuje, moze ktoras z was ma namiary na kogos z gdanska lub okolicy, bylabym bardzo wdzieczna
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 10:44   #3127
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc dziewczynki

a ja mam juz wloski prawie 4 miesiac i wszystko jest nadal ok. nic mi nie wypadlo, zgrzewy sa w stanie idealnym.....tylko powiem Wam ze juz troszke suche sie zrobily te moje wloski, mam wrazenie ze stalo sie tak odkad nakladam jedwab ale nie jestem pewna.

i szczerze mowiac juz mi sie troche znudzily te dlugie wlosy, meczy mnie juz mycie takiej ilosci wlosow i suszenie ich tyle czasu, ale nie sciagne ich jeszcze poki sa w dobrym stanie bo zal mi wydanych pieniedzy.

mysle ze jeszcze miesiac, gora dwa je ponosze i sciagne. akurat na wakacje. przynajmniej bede miala spokoj w wakacje, bede mogla spokojnie sie w morzu kapac itp....moze po wakacjach znow zaloze ale nie wiem, narazie mi sie znudzily
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 13:29   #3128
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

svinecka...
odstwaj ten jedwab poczytaj kilka postow wczesniej tez o tym pisalam.
Mi tez strasznie pzesuszal wlosy.Odstaw go na jakis czas, a pozniej raz na jakis czas trszke zuzyj i zawsze potrzasnij nim przed uzyciem.Pozdrawiam

ps.Ale Ci dobrze z tymi wlosami...
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 19:30   #3129
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Heh... Svinecka masz szczęście. Udało ci się z tymi włoskami. Fakt faktem że drogie, ale na pewno warte swojej ceny
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 20:47   #3130
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No wezcie, pleaaaaaase, ja tez chce miec piekne wloski, naprawde nikt nie wie, moze to byc obojetnie gdzie w woj. pomorskim lub zachodniopomorskim, albo moze olsztyn, tylko, zeby bylo wykonane ta metoda przyszywania do warkoczyka, no zlitujcie sie dziewczyny!!!!!
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 21:55   #3131
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nikita402 Pokaż wiadomość
No wezcie, pleaaaaaase, ja tez chce miec piekne wloski, naprawde nikt nie wie, moze to byc obojetnie gdzie w woj. pomorskim lub zachodniopomorskim, albo moze olsztyn, tylko, zeby bylo wykonane ta metoda przyszywania do warkoczyka, no zlitujcie sie dziewczyny!!!!!
malo osob robi ta metoda-a szkoda,bo jest naprawde swietna Pani Renia zaklada takie wloski,ale w Wawie,Wroclawiu czasem Krakowie.......spytaj-moze sie jakos dogadacie co do miejsca.
http://www.renihair.pl/3306/3301.html
pozdrawiam
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 22:49   #3132
Paulincia_88_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

czesc dziewczyny mam pytanie.moje naturalnewłoski maja długosc mn.do bistonosza ale chciała bym przedłuzyc włoski do pasa.mam tylko mały problem bo mam rzadkie włosy i nie wiem ile mnw.pasemek powinnam doczepic zeby wygladały naturalnie.prosze doradzcie mi.......
Paulincia_88_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 22:55   #3133
Paulincia_88_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ppinka widze ze Ty sie orientujesz w tych sprawach bo ja bede przedłuzac włoski pierwszy raz.ile mnw.pasemek powinnam załozyc tak zeby przedłuzyc ale nie ibciazyc zbytnio włosków???????
Paulincia_88_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 07:39   #3134
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ppinka nie miała jeszcze przedłużonych włosów i sama sie dowiaduje tutaj wszystkiego. Mówi się że 100g jest najlepiej, ale to trzeba wyprobować i samemu uznać czy się zmieści.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:08   #3135
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no mam mam

chyba rzeczywiscie przestane narazie uzywac tego jedwabiu i zobacze

ale najchetniej juz bym jes sciagnela
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:44   #3136
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzieki kochanie, juz tak zrobilam, ale nadal czekam na odpowiedz, swoja droga to dziwne, do niedawna bylam w niemczech i tam ta metoda jest bardzo popularna i tania (80-150 euro), a ja znalazlam tylko jeden salon w gdansku i cena powalajaca 1200 zl
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:58   #3137
Paulincia_88_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

a mam jeszcze pytanko bo nie wiem jakie microringi sa lepsze z gwintem czy z silikonem.jak któras robiła i wie to niech odpisze czekam....
Paulincia_88_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 10:19   #3138
POLUSIA87
Przyczajenie
 
Avatar POLUSIA87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

czesc chialabym wiedziec czy wszystkie macie przedluzenie wykonane wlosami prostymi bo ja zamowilam sobie w niemczech wlosy falowane i chialabym wiedziec jak sie je nosi i jak je pielegnuja osoby ktore maja takie . ogulnie to ja jest fryzjerka mam ukonczony kurs metoda easy hear czyli na tulejki niestety dopuki pracowalam w salonie (jestem na urlopie wychowawczym)nikt nie przedluzal wlosow jedynie pojedyncze pasemka wiec nie mam jeszcze doswiadczenia. Prosze o jakies rady
POLUSIA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 10:27   #3139
POLUSIA87
Przyczajenie
 
Avatar POLUSIA87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Exclamation Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cześć ja zamowilam sobie w niemczech wlosy falowane chialabyjm wiedziec czy ktoras z was miala moze kiedys takie zamowione i jak je sie nosilo i jak je pielegnowala . I ogulnie tak czy jak macie zalozone wlosy to czy zakrywaja one pozostale oprucz tej gurne warstwy czy trzeba poprostu je cale ukladac czy wystarczy tylko gorna warstwe np wyprostowac ...
POLUSIA87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 10:45   #3140
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Paulincia_88_83 Pokaż wiadomość
a mam jeszcze pytanko bo nie wiem jakie microringi sa lepsze z gwintem czy z silikonem.jak któras robiła i wie to niech odpisze czekam....
Z tego cio czytałam tu na forum i rozmawiałam z dziewczynami to lepsze są długie mikroringi z silikonem bo nie przecinają włosków.Ja właśnie sobie takie zamówiłam i w czwartek powinnam je mieć
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:09   #3141
Paulincia_88_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ok.dziewczyny juz wiem co i jak teraz bede zamawiacdzieki
Paulincia_88_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:33   #3142
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dziewczyny, czy zamawiała któraś z was włoski od 4greathair? Pytam, bo zauważyłam że ma dostawę i pojawiły sie nowe aukcje. Czy myślicie ze te włosy będą dobrej jakości:
http://www.allegro.pl/item200266776_...7cm.html#photo

Ja już zamawiałam włosy od tego uzytkownika, ale dla mamy a ona jeszcze nie przedłużała i włosy leża w szafce wiec trudno mi powiedziec czy dobre.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:48   #3143
Yoannka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Reniu, wloski sa naprawde super , jesli chodzi o kolor to wszyscy mowia ze wygladaja jak moje no i ja b.dobrze sie w nich czuje. Dziekuje!
Yoannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:00   #3144
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Przed chwilą dla próby umyłam je, nałożyłam odżywkę i wysuszyłam. Były falowane a teraz są prawie proste. Sporo wlosków wypadło. Nie zauważyłam by się plątały.

Tylko że to chyba innej jakieś firmy te włosy i wogole chyba trochę inne. Te co mam w domu to 1g a od 4greathair są 0,6-0,75 g. Co wy o tym sądzicie?
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 20:12   #3145
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Yoannka Pokaż wiadomość
Pani Reniu, wloski sa naprawde super , jesli chodzi o kolor to wszyscy mowia ze wygladaja jak moje no i ja b.dobrze sie w nich czuje. Dziekuje!
proszezała przyjemnosć po mojej stronie.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 20:49   #3146
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez POLUSIA87 Pokaż wiadomość
Cześć ja zamowilam sobie w niemczech wlosy falowane chialabyjm wiedziec czy ktoras z was miala moze kiedys takie zamowione i jak je sie nosilo i jak je pielegnowala . I ogulnie tak czy jak macie zalozone wlosy to czy zakrywaja one pozostale oprucz tej gurne warstwy czy trzeba poprostu je cale ukladac czy wystarczy tylko gorna warstwe np wyprostowac ...
do falowanych wloskow trzeba kupic kosmetyki do wlosow kreconych - pianke , cos do stylizacji tez do wlosow kreconych . najlepiej po umyciu wcisnac w nie pianke i zostawic do wyschniecia , a potem utrfalic.
wszystkie wloski sa zakryte i te pod gorna warstwa i cala reszta rowniez.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 08:32   #3147
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

tually - włosy wypadają po umyciu, to moim zdaniem kiepsko. Moje są założone drógi raz, wiele z was pisało że końcówki kretynowe od moich pasemek trzeba naprawić bo są zużyte po pierwszym noszeniu co było widać na zdjęciu. Jednak ja nie chciałam się paprac z kreatyną i postanowiłam zaryzykować i założyć je po raz drógi takie jakie są. Pomyślałam sobie że jak będą wypadać to po prostu je zdejme. Ale one są jak były naprawde wylatuje może jeden włos dziennie. Więc jak z nieużywaniego pasemka wylatują włosy to moim zdaniem po ich założeniu problem się nasili. Co do tego sprzedawcy na allegro kupowałam od niego ringi S troche za małe, ale włosów sie od niego nie zamówiłam ponieważ wolałam od kogoś kto nie ma negatywów i ma wiekszy wybór kolorów.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 16:43   #3148
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
tually - włosy wypadają po umyciu, to moim zdaniem kiepsko. Moje są założone drógi raz, wiele z was pisało że końcówki kretynowe od moich pasemek trzeba naprawić bo są zużyte po pierwszym noszeniu co było widać na zdjęciu. Jednak ja nie chciałam się paprac z kreatyną i postanowiłam zaryzykować i założyć je po raz drógi takie jakie są. Pomyślałam sobie że jak będą wypadać to po prostu je zdejme. Ale one są jak były naprawde wylatuje może jeden włos dziennie. Więc jak z nieużywaniego pasemka wylatują włosy to moim zdaniem po ich założeniu problem się nasili. Co do tego sprzedawcy na allegro kupowałam od niego ringi S troche za małe, ale włosów sie od niego nie zamówiłam ponieważ wolałam od kogoś kto nie ma negatywów i ma wiekszy wybór kolorów.
Dzieki za podpowiedź. Z tego wniosek ze nie warto. Lepiej dopłacić a miec idealne:P
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 07:27   #3149
POLUSIA87
Przyczajenie
 
Avatar POLUSIA87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

macie moze grzywki zageszczone czy wiecie jak taka gzywka wygldac widac microringi ??
POLUSIA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 11:12   #3150
asiOOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hej dziewczyny mam pytanko z tego co widze duzo z was kupowalo wloski od d_o_n_a ale czy ktoras je juz farbowala?? ja tez od niej zamowilam i chce przefarbowac tylko boje sie czy nic im sie nie stanie no i czy woogle chwyca kolor :/
asiOOl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.