przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 15:45   #3421
dora90
Przyczajenie
 
Avatar dora90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tually - ślicznie naprawde bardzo naturalnie wygladają, w zyciu bym nie powiedziała że przedłużane jakie to są włosy?
dora90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:36   #3422
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Ja też juz jestem po przedłużaniu a efekt mozecie zobaczec tu

http://abercrombie.ownlog.com/Moje-w...5338,link.html
Jestem strasznie zadowolona. Mialam zamiar zamowic włoski na allegro ale w ostatecznosci zalatwila mi moja fryzjerka.
Tually śliczne pisz szybko,jaka metoda, jaka dlugos
i ogolnie jak sie czujesz...wszystko napisz
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:37   #3423
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
UUU 2000 zł to rzeczywiście dużo) Ja mam 50-55 cm i brakuje mi jakoś 10 cm zeby byly do pasa
A ile masz wzostu?bo to sie chyba tez liczy
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:47   #3424
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no tak tylko ze Ty masz swoje wlosy dopiero miesiac a ja mam juz 5 miesiecy i chyba czas najwyzszy je sciagnac bo juz nie daje sobie z nimi rady. zgrzewy zaczynaja mi sie platac miedzy soba i w ogole zmeczyly mnie juz te wlosy. poza tym jak ide na plaze to musze uwazac zeby nie moczyc glowy i w ogole.
od poczatku planowalam ze ponosze je tak do wakacji, chociaz myslalam ze nie wytrzymaja tyle, no ale w koncu robila mi je mistrzyni

ja robilam w salonie MATRIX na krasinskiego, otworzyla go moja znajoma fryzjerka ktora ma bardzo duze doswiadczenie w doczepianiu wlosow
czemu uwazasz aby nie zmoczyc???

a co d twocih 40cm..hmmm albo jests krótka albo masz dluzsze...tak mnie sie wydaje
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:02   #3425
nivejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

M O N I Q U E vbmenu_register("postmenu _4590721", true); : Zgadzam sie z tobą ze cena kusi a potem sie żałuje z tym ze ja zapłaciłam 50 zł za 4 pasemka wiec moim zdaniem to wcale nie mała cena a tak zchrzaniła robote ;/;/;/

A co do moich domowych sposobów to musze powiedziec ze jestem zadowolona jak na pierwszy raz wyszło mi fajnie nie załuje ze zamowilam włoski a jednak zaoszczędziłam troszke pieniędzy. Z tym ze tym razem nie ryzykowalam i zamówiłam microringi bo uważam ze jesli fryzjerka potrafiła zepsuć to ja tym bardziej zepsuje..

Pozdrawiam
nivejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:02   #3426
nivejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

M O N I Q U E vbmenu_register("postmenu _4590721", true); : Zgadzam sie z tobą ze cena kusi a potem sie żałuje z tym ze ja zapłaciłam 50 zł za 4 pasemka wiec moim zdaniem to wcale nie mała cena a tak zchrzaniła robote ;/;/;/ Oczywiście włosy robiłam w salonie nie u niej w domu.....

A co do moich domowych sposobów to musze powiedziec ze jestem zadowolona jak na pierwszy raz wyszło mi fajnie nie załuje ze zamowilam włoski a jednak zaoszczędziłam troszke pieniędzy. Z tym ze tym razem nie ryzykowalam i zamówiłam microringi bo uważam ze jesli fryzjerka potrafiła zepsuć to ja tym bardziej zepsuje..

Pozdrawiam
nivejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:10   #3427
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam 165cm wzrostu a włoski są 60cm. Metoda na keratyne Czuje sie swietnie ale zobaczymy jak przespie pierwsza noc i jak beda po myciu.

Dzieki wogole za takie komplementy
tually jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 18:15   #3428
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Mam 165cm wzrostu a włoski są 60cm. Metoda na keratyne Czuje sie swietnie ale zobaczymy jak przespie pierwsza noc i jak beda po myciu.

Dzieki wogole za takie komplementy
A ile pasemek i ile placias,jakie sa Twoje wlosy??? napisałąm ze chce wiedziec wszystko
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:50   #3429
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

100 pasemek 1g. Placilam w sumie 380zł, ale to znajoma fryzjerka i głownie to wlosy sa zawarte w cenie. Włosy sa naturalne.

Edytowane przez tually
Czas edycji: 2007-06-19 o 20:08
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 21:02   #3430
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
czemu uwazasz aby nie zmoczyc???

a co d twocih 40cm..hmmm albo jests krótka albo masz dluzsze...tak mnie sie wydaje
jak to czemu
przeciez nie zabieram na plaze odzywki szczotki, suszarki i prostownicy

inaczej bym miala jeden wielki koltun

no ostatecznie moglabym sie kapac w warkoczu wiec nic by mi sie nie platalo ale jak umyje glowe to mi zal tych trzech godzin spedzonych na suszeniu i prostowaniu


co do wzrostu mam tylko 158cm
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:00   #3431
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Ja też juz jestem po przedłużaniu a efekt mozecie zobaczec tu

http://abercrombie.ownlog.com/Moje-w...5338,link.html
Jestem strasznie zadowolona. Mialam zamiar zamowic włoski na allegro ale w ostatecznosci zalatwila mi moja fryzjerka.

rewelacja!!!!! wygladaja bardzo naturalnie)) jakiej dlugosci sa twoje wlasne wloski ?
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 22:02   #3432
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Ja też juz jestem po przedłużaniu a efekt mozecie zobaczec tu

http://abercrombie.ownlog.com/Moje-w...5338,link.html
Jestem strasznie zadowolona. Mialam zamiar zamowic włoski na allegro ale w ostatecznosci zalatwila mi moja fryzjerka.

rewelacja!!!!! wygladaja bardzo naturalnie)) Tually jakiej dlugosci sa Twoje wlasne wloski ?
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:58   #3433
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Bardzo ładnie, bardzo, chociaż na czarnych to wszystko jest zawsze ładnie
Kolory nie odróżniają się jak w blondach, czarny to czarny, poza tym włosy ciemne są lepszej jakości, bo farbowane, pokrywane kolorem, nie wytrawiane rozjaśniaczem jak blondy ... w rezultacie, są ładniejsze, zawsze błyszczące i łatwe w utrzymaniu.
Tylko ta cena za zabieg .... no zobaczymy po kilku myciach, jak tam Twoje włoski, informuj nas na bieżąco ... bo 380 zł za calość to trochę mało .... no ale oczywiście życzę Ci jak najlepiej tually Jak znajoma fryzjerka to chyba nie wsadziła Ci azjatyckich
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:03   #3434
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez figa4 Pokaż wiadomość
Jak Ci się zmieściło na głowie 150 pasemek?? Kupiłam 140 ale tylko 95 mi się zmieściło na głowie. I jak tam macam te ringi to nie ma miejsca na resztę. Chyba, że są bardzo blisko siebie umieszczone (te Twoje).

Figa, a co powiesz na 200 pasemek??
Ja mam tyle bardzo często i malą głowę i mało włosów i w dodatku rozjaśniane ... heheheeh
Buziaki
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 07:43   #3435
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Easy Hair to tak jak piszesz metoda na zimno, polega na przedłużeniu włosów za pomocą tulejki, miedzianej lub z bronzu. W Polsce jedynie Alexander ze Szczecina stosuje tulejki miedziane i salony które u nich kupiły system. Jako że Aleksander narzuca cennik usług a i włosy są u nich bardzo drogie, myslę ze niewiele klientek zdecydowałoby się np. u mnie na zabieg za tyle pieniędzy. W związku z tym używam tulejek z bronzu, już od bardzo długiego czasu, a może nawet i dłużej, i tak ja, jak i moje klientki są bardzo zadowolone z tej metody. Przyjeżdżają do mnie po 3-4 miesiącach i przekładam te same włosy. I tak kilka razy. To jest 100% bezpieczna metoda dla naszych włosów i bardzo ekonomiczna. (Oczywiście zakładając że tulejka jest umiejętnie założona tulejka i prawidlowo zdjęta) Naprawdę szczerze polecam.
dziękuję bardzo MONIQUE za odpowiedz.Prosze napisz dlaczego tulejki miedziane sa droższe do tulejek z brązu?I z tego co zrozumiałam jeżeli fryzjer umiejętnie załozy włosy na tulejki i potrafi je potem zdjąć to nic włosom moim nie grozi?Chętnie bym do Ciebie przyjechała i zrobiła sobie włoski,ale troszeczkę za daleko :-( serdecznie pozdrawiam
padorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 07:47   #3436
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam Gwiazdeczka90
napisz proszę czy wszyscy fryzjerzy są super w salonie Alexander czy znasz może jakiegoś super specjalistę (chodzi o imię).Chciałabym sobie tam przedłużyć włoski i wolałabym aby był to profesjonalista w 100%.Trochę kasy trzeba będzie wydać a nie chciałabym potem żałować.Pozdrawiam

pozdrawiam serdecznie
padorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:14   #3437
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no i zapisalam sie na przyszly czwartek na sciagniecie wlosow bede za nimi tesknic

a moze teraz uda mi sie zapuscic swoje
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:58   #3438
justi_86
Raczkowanie
 
Avatar justi_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 125
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja dzisiaj zakladam sobie wloski na mikroringi dl. 40 cm ,
tzn zaklada mi je kolezanka, mam nadzieje ze sie spisze bo bedzie robila o pierwszy raz.. zobaczymy
__________________
"Dotknij moich zimnych warg,
by zrozumieć bogactwo milczenia..."



justi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 18:04   #3439
justi_86
Raczkowanie
 
Avatar justi_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 125
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja dzisiaj zakladam sobie wloski na mikroringi dl. 40 cm ,
tzn zaklada mi je kolezanka, mam nadzieje ze sie spisze bo bedzie robila o pierwszy raz.. zobaczymy
__________________
"Dotknij moich zimnych warg,
by zrozumieć bogactwo milczenia..."



justi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 20:11   #3440
martinabiala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Co do przełuzania włosów moge ostrzec prze dziewczyną która je robi,a do której ja niestety wybrałam się skuszona ceną.Włosy miały być słowiańskie i wszystko miało być ok i bardzo pięknie,a tak było naprawde-włosy w ciągu 2 tygodni wypadły lub je wyczesałam.Najgorszy koszmar to to ze włosy filcowały się i plątały.Po pierwszym myci zrobiły się z nich sztywne i drapiące 'druty'.Zaznaczam że już wcześniej miałam przedłużone włosy w Kenzo i byłam bardzo zadowolona,więc pielęgnacja ich z mojej strony była właściwa.Ta stylistka fryzur ogłasza się już wszedzie wiec możecie na nią trafić,jak ją rozpoznać?!Po nicu- KATMEY2006,przyjmuje u siebie w domu tj.w Poznaniu na Przemysława.


tak sie sklada ,ze mam umowiona wizyte u pani katmey2006 i wlasnie znalazlam ta wiadomosc,ktora mnie przerazila.Nie wiem co robic,umowilam sie na przedluzenie microringami za1.000 zl wlosy maja byc naturalne.wczesniej prawie zdecydowalam sie na inna metode ale kosztuje 600Euro(Raccon) a ja potrzebuje przedluzenie tylko na czas wakacji(slonce ,woda itd dlatego chce naturalne) .Co robic?doradzcie....moze znacie kogos w Poznaniy ,kyo zrobilby to dobrze i jak najszybciej,nie chcialabym zostac po wszystkim bez wlosow
martinabiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 21:12   #3441
MajaPoznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Co do przełuzania włosów moge ostrzec prze dziewczyną która je robi,a do której ja niestety wybrałam się skuszona ceną.Włosy miały być słowiańskie i wszystko miało być ok i bardzo pięknie,a tak było naprawde-włosy w ciągu 2 tygodni wypadły lub je wyczesałam.Najgorszy koszmar to to ze włosy filcowały się i plątały.Po pierwszym myci zrobiły się z nich sztywne i drapiące 'druty'.Zaznaczam że już wcześniej miałam przedłużone włosy w Kenzo i byłam bardzo zadowolona,więc pielęgnacja ich z mojej strony była właściwa.Ta stylistka fryzur ogłasza się już wszedzie wiec możecie na nią trafić,jak ją rozpoznać?!Po nicu- KATMEY2006,przyjmuje u siebie w domu tj.w Poznaniu na Przemysława.
osobiscie znam Kasie i robie u niej wloski regularnie co 3-4mc przez wzglad na to,ze nieszczegolnie dbam a raczej nie mam czasu dbac o wloski.Ale to,co Ty tu wypisujesz kochaniutka to gruba przesada!Kasia ma bardzo atrakcyjne ceny uwazam jak na Poznan a wloski rewelacyjne!Moze nie dostosowalas sie do wskazań?!pewnie jedwab uzywasz lub kosmetyki z alkoholem!poza tym,gdyby miala cos do ukrycia to nie robila by wloskow u siebie tylko jezdzila do klientow.A to,ze jest STYLISKA PRZEDLUZANIA WLOSOW widzialam na wlasne oczy-CERTYFIKATY-jesli wiesz co to wogole znaczy!
MajaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 21:14   #3442
MajaPoznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez martinabiala Pokaż wiadomość
tak sie sklada ,ze mam umowiona wizyte u pani katmey2006 i wlasnie znalazlam ta wiadomosc,ktora mnie przerazila.Nie wiem co robic,umowilam sie na przedluzenie microringami za1.000 zl wlosy maja byc naturalne.wczesniej prawie zdecydowalam sie na inna metode ale kosztuje 600Euro(Raccon) a ja potrzebuje przedluzenie tylko na czas wakacji(slonce ,woda itd dlatego chce naturalne) .Co robic?doradzcie....moze znacie kogos w Poznaniy ,kyo zrobilby to dobrze i jak najszybciej,nie chcialabym zostac po wszystkim bez wlosow
witam.moge szczerz polecic Pania Kasie-robi wloski rewelacyjnie!jesli mowi,ze slowianskie,to takie zaklada.Jesli indyjskie to tezwiem tylko,ze nie pracuje na syntetykach.pzdr
MajaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 21:23   #3443
MajaPoznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie włosów

witam.ja od 2 lat przedluzam na microringi.to naprawde komfort noszenia i fajna sprawa.podaje Ci nr do dziewczyny z Poznania ktora fajnie robi-501810530.pozdro
MajaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 22:24   #3444
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie włosów

Mam wloski juz drugi miesiaci wygadaja super, ale jestem coraz bardziej zaniepokojona tym co robi mi sie z wlosami miedzy glowa a zgrzewem Juz nie panuje nad nimi tak sie tam wszystko poplatalo przez mycie i spanie na wlosach. Zgrzewy mi sie poplataly ze soba-nie mam juz szans na rozdzielenie niektorych zgrzewow. Mam trzy miejsca na glowie gdzie splatalo mi sie ze soba 5-7 zgrzewow. Wloski trzymaja sie super nie mam z nimi problemow poza tymi trzema zgrzewo-dredami. Niewidac tego wiec spoko, ale boje sie ,ze Reni sobie moze nie poradzic z tymi koltunami jak bedzie mi zgrzewy sciagac. Dziewczyny napiszcie mi prosze, czy tez Wam sie cos takiego robi i czy da sie te moje wlosy jakos rozplatac tak by nie trzeba bylo scinac wloskow.
Niewiem co robic-bo wlosy sa super w ogole nie zniszczone i moglabym je nosic jeszcze pewnie kolejne 2 miesiace, ale boje sie ze za dwa miesiace to juz tych dredow nie rozplacze .
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 22:36   #3445
Magdalennka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie włosów

oj, to rzeczywiście zrobił się problem. Może spróbuj delikatnie palcami, porozdzielać miejsca, w których porobiły się kołtuny.
Magdalennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 00:00   #3446
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mi fryzjerki z gory mowily ,ze po ok 3- 4 tygodniach od przedluzania nalezy przyjsc na wizyte kontrolna aby oczyscic zgrzewy tzn , wziac kazde pasemko w reke i dokladnie naokolo powycinac wiszace wlosy ,ktore wypadly. To wlasnie te wiszace wlosy potem sie kudlacza i placza pasemka. Wiem o tym , bo mialam takie dredy ,ze kwiczalam przy rozczesywaniu co wydawalo mi sie prawie niemozliwe .
Teraz nosze wlosy ok 3 tygodni i juz powinnam isc na ciecie kontrolne . No i palcami tez trzeba regularnie przeczesywac od samego poczatku a jak zlapia to delikatnie rozerwac poki czas. Ktora to przespi moze miec pote problem. Jak koltuny sie juz utworza tuz przy skorze glowy to ne da sie tego rozczesac jesli wlosy jeszcze sa przedluzone , dopiero po zdjeciu.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 01:59   #3447
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Hejka
Ja mam przedłużane włosy od lat i moge pwiedzieć tylko jedno. Wszystkie tulejki, kleje i ringi to badziewie!!! Zobaczcie post o dziewczynie, "łyse placki na głowie", to po tych ringach powyrywały jej się prawdziwe włosy!!!!
Ja mam robione najnowszą mertoda doplatania na taśmie bez żadnych kleii, plastiku, metalu i innych świństw. Włosy - FENOMEN !!! A dziewczyna zrobiła mi je za 350 pln - WŁOSY NATURALNE SŁOWIAŃSKIE!!! Ślicznie wyglądają jak same wyschną, bo lekko falują cudo. JUŻ POLECIŁAM TĄ FRYZJERKĘ TRZEM WIZARZYSTKOM
Troche sie bałam bo 350 pln no to śmieszna cena, ale w zamian dałam sobie zrobić kilka fotek Włosy można nosić bardzo długo, ale ja musze je podplatać co 6 tygodni,a cały zabieg trwa 1,5 h. Fenomen!!!
Witam!
Jestem tu nowa i serdecznie witam Wszystkie Forumowiczki
Tez sie przymierzam do doczepienia wloskow...tylko dwoch ostatnich warst,bo swoje mam za ramiona,wiec nie chce calej glowy. Powiem szczerze,ze tez nie zabardzo mi sie widzi jakies badziwia miec w glowie i za kazdym razem gdy wloze reke ja lub moj parter czuc jak bym miala jakies nie wiadomo co w glowie.Troche by mnie to w kurzalo Podoba mi sie ta metoda co ty robilas,ale u nas w Szczecinie jakos o niej nie slyszalam. Wie moze ktos i robil sobie ta metoda w Szczecinie? Prosze o namiary i fotki mile widziane A co powiecie o metodzie ultradzwiekow? O niej wlasnie myslalam Ale teraz bardziej bym wolala ta co ty mialas robione...hmm...Kurcze i jeszcze tak malo zaplacilas.Szkoda,ze to tak daleko Moglabym zostac modelka...bardzo chetnie...w sumie to moj zawod,wiec...Moze ktos wie,kto robi za tez tak mala kase i dobrze w Szczecinie?Prosze.... AAA.. i jezcze jedno. Ktore w koncu sa wlosy najlepsze? Slowianskie,indyjskie czy europejskie? Slyszalam ze wszystkie te azjatyckie,indyjskie sa dobre ale tylko ciemne odcienie,bo jasne przeciez nie wystepuja naturalnie w tych krajach i sa strasznie mocno preparowane co pozniej na jakosci sie odbija. W sumie ma to jakis sens,bo tam faktycznie naturalny wlos to tylko czarny w sumie

Prosze o namiary na Szczecin i fotki....Dzieki z gory.
Buziaki dla Was
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 02:01   #3448
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Sorrki za bledy...niestety pora juz pozna,a i po ciemku pisze,bo maluch spi obok
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 02:51   #3449
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Znowu przedluzylam wlosy. Tym razem pokusilam sie o naturalne. Roznica w cenie ogromna ( za sztuczne placilam 700 zl, za naturalne zaplacilam 1800). Ale jaka roznica w jakosci!!!! Sztuczne wlosy musialam podcinac co tydzien bo koncowki sie strasznie niszczyly. Nigdy wiecej sztucznych wlosow!!! Nie robcie na obraczki, bo one przecinaja wlosy, na klej i zgrzewanie przyklejaja sie do siebie i skory glowy zaraz po zabiegu (choc to mogla byc wina fryzjera). Mam zrobione metoda rozgrzanego plastiku, ktory jest lekko gumowy. Bardzo sobie chwale, zobaczcie zdjecia.
Witaj!
nie sklejaja Ci sie ? Nie placza? Jak nazywa sie ta metoda i jakimi wloskami mialas robione?
Pozdrawiam
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 08:33   #3450
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Co do Alexandra to wszyscy fryzjerzy są profesjonalistami.. dlatego takie ceny jedno pasemko kosztuje tam 19.50, ja włoski robie(odrosty,modelowanie ) u każdego nie mam "swojego wybranego" i zawsze jestem bardzo zadowolona Włosków tam jeszcze nie przedłużałam.

Co do pasemek na mojej głowie to miałam 10 na spokojnie sie zmiesciło spadły mi niestety 4.. nie wiem co bylo tego powodem. I zauważyłam ,że te ringi mi troche wlosy przecinają;/
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.