Jaka fryzura do takiej twarzy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-10, 00:18   #1
Papillon Noir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19

Jaka fryzura do takiej twarzy ?


No jak w temacie. Zapuszczam włosy parę lat i coraz częściej myślę żeby się obciąć na krótko, tylko pojęcia nie mam jaka fryzura by mi pasowała do takich rysów twarzy. Zastanawiam się też, czy nie zachować ich obecnej długości ale je ufarbować na rudo/ rozjaśnić do czegoś a'la Zaheer z Legendy Korry
https://31.media.tumblr.com/0bd86e44...rWh1s7p5mo.png https://chicgeekspeaks.files.wordpre...eer_avatar.jpg /efekt refleksów od słońca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg morda.jpg (28,8 KB, 207 załadowań)
Papillon Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 00:38   #2
Papillon Noir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

Nie wiem ale wydaje mi sie ze na tamtym zdjęciu jakoś dziwnie wyszedłem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0058.jpg (23,7 KB, 109 załadowań)
Papillon Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 12:44   #3
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

Hej, obcinaj na krótko włosy ( np. http://fryzury.info/fryzury/fryzura-meska-5559.jpg ) Teraz wyglądasz w tej fryzurze na strasznie zamkniętego w sobie i bez chęci do życia. Obcięłabym na jakieś 10-15 cm i może z lekkim jeżykiem.
No i radziłabym iść do dermatologa, bo cerę masz w kiepskim stanie i fajnie by było zrobić porządek.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 15:46   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

farbowac wlosy? blagam Cie.. nie wiem co Ty wlasciwie chcesz osiągnąć? zszokować otoczenie czy dobrze wyglądac?
bo w farbowanych wlosach facet wyglada zazwyczaj źle...
a rudy to juz chyba najgorszy pomysl jesli masz problemy z cerą.


jesli chcesz zatrzymać dlugie wlosy, to spiete gumka niech sięgają max do szyi. Faceci zapuszczają te wlosy a potem o nie nie dbają, lepiej krotsze niz zaniedbane i dlugie.

Jeśli zdecydujesz się ściąć to jak najbardziej na tak, podgol boki, górę zostaw taką na 2-4 cm zeby mozna bylo tam cos ukladać i na pewno bedzie ok.
Masz regularne rysy, twarz pociągła w zasadzie wszystko bedzie Ci pasować.

wiem, ze o to nie pytaleś, ale szkoda to tak zostawić...
Co do samej cery, na tak poważne problemy pomagają retinoidy - te do smarowania, nie polecam brac tabletek, bo niszczą zdrowie.
sprobuj np atrederm 0.025% albo retin A. (stosuj je poza okresem letnim zeby nie narobic sobie przebarwien) pomagają bardzo szybko, nie tylko zaleczysz trądzik, ale złuszczysz blizny i przebarwienia.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 23:05   #5
Papillon Noir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

1. DZIĘKUJE ZA WYTKNIECIE MI ŻE MM MILION PRYSZCZY,4 DERMATOLOGÓW U KTÓRYCH BYŁEM MI JESZCZE TEGO NIE UWIADOMIŁO! A retinoidy odpadają, jestem nieletni i niepracujący a moja Rodzicielka jest ich zdecydowaną przeciwniczką, jak lekarzje proponuje to zmienia lekarza
nika135 ja po prostu jestem zamknięty w sobie i ebz chęci do życia, jak możesz ocenać wpływ fryzury jak moich włosó na niej nie widać Ijak rozumeisz to obciąc na 10-15 cm i z językiem, jak jez to na króko ? coś tkaiego http://img2.wikia.nocookie.net/__cb2...an_enojado.png ? Fryzurka ze zdjęcia wygląda fajnie, ale trochę boje sę w co by się mogł moje włosy układać
Holly85 Hmmmm chcę po prostu z wyglądu się sobie podobać a takie fryzury boki podgolone góra dłuższa jakiś wewnętrzne "nie" u mnie wywołują, ale może ? a czemu rudy taki zły przy problemach ze skórą ? A akurat dbanie o włosy jeśli chodzi o olejowanie itp mam odhaczone, akurat z twoją opinia się w 100% zgadzam
Papillon Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 20:47   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

rudy, jako kolor majacy przewage czerwonego pigmentu, podkresli jeszcze bardziej problemy ze skórą, dlatego odradzam, a dwa .. facet farbujący wlosy? ok jestes nieletni to takie wybryki są spoko, ja zwyczajnie myslalam, ze moze jestes juz u konca studiow, jakos tak powazniej wyszedles na zdjeciach.

napisz mi prosze dlaczego twoja mama tak boi sie retinoidow ?
domyslam sie ze boi sie tych do zazywania doustnego, są naprawde szkodliwe, ale te do smarowania nie mają szans zrobic nikomu krzywdy, jesli stosowane zgodnie z ulotką.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 21:29   #7
Papillon Noir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

Qrde, czemu mnie wszyscy postarzają, boje się co będzie jak będę miał 50 lat
Ciotkę mam z gatunku "GMO to rak szczepionki to autyzm a rak to grzyb całą medycyna to SPISEQ i big pharma" i gadała gadał i jej mama się ansłuchała. Szczególnie mnie rozwaliła wizja bezpłodności, która sama z siebie wymyśliła ale powoli się łąmie jak kolejne ziółka korzonki i kwasy guzik dają
Akurat takiej fryzury boki podgolone góra długa bym szczególnie chciał uniknac. Nic innego byś nie wymysliła ?
Papillon Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 11:18   #8
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

Bo poważna mina i okulary zawsze dodają kilka lat
Ciotka może mieć swoje poglądy i mieć trochę racji, ale czasem można jeszcze zastosować połączenie medycyny naturalnej z konwencjonalną (a więc leczenie naskórne - nie od środka!). A jak wygląda Twoja dieta? Bo gdy nie jest zbyt zbilansowana i zdrowa, same ziółka niewiele zdziałają.
A co do włosów... jeśli nie chcesz ścinać się jak co drugi chłopak na ulicy, pomyśl o zwykłej krótkiej fryzurce wojskowej, koczku samuraja itp... Inspiracji jest mnóstwo, wystarczy poszukać. Sam wiesz, jacy faceci są dla Ciebie wzorem. Ale farbowanie to już zostaw nam, dziewczynom
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 20:18   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

a nie panikuj, dla faceta akurat wygladac powazniej to atut, chyba lepiej tak niż odwrotnie, ze cie potem w wieku 35 lat w sklepie beda brac za studenta :P

no coz ciotka moze miec troche racji, ale nie panikujmy az tak bezgranicznie, retinoidy to kwasy witaminy A, stosowane na skore, mocno ją zluszczają uwalniając to co siedzi pod spodem, jednoczesnie leczą stany zapalne i pobudzają skóre do regeneracji.. jedynce co moze poszkodzic, to to, ze nie wolno sie opalać w trakcie stosowania, albo brać witaminy A i E dodatkowo w tabletkach.
Sam preparat stosować co pare dni tak, zeby nie podraznic zbyt mocno skory.

To akurat retinoidy wewnętrzne mają wiele skutkow ubocznych, ale na ulotce plynu nic takiego nie widzialam.
czy mama musi wiedzieć jaki plyn stosujesz? do dermatologa nie trzeba chodzić z rodzicem, a sam produkt kosztuje okolo 25 zl. pewnie jestes w stanie odlozyc z kieszonkowego. nie namawiam, ani nie odradzam podaje tylko pomysl.

co do fryzury, nie mialam na mysli jakiejś metro homo stylizacji, tylko zwyczajną klasyczną męską fryzurę. jesli nie taka to miej dlugie wlosy ale uwazam ze do ramion będą najfajniejsze. wszekie półdługie cięcią- takie ktorych nie da sie za bardzo spiąć gumką będą Ci latem tylko wkurzać. ..

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

co do diety tak jak kolezanka wyzej pisze, zastanow sie czy dobrze jesz - smazone kotlety, tluszcze, frytki z budki za rogiem, fast food to syf i to wychodzi na skorze, .
na towim miejscu jeszcze potestowalabym czy to nie jest alergia na laktoze albo np na gluten. bo tak tez moze byc.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 11:23   #10
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

absolutnie się zgadzam.
i również odradzam farbowanie!
może też trochę energii do Twojej twarzy wniosłaby zmiana oprawek lub soczewki i uśmiech!!!


[/COLOR]co do diety tak jak kolezanka wyzej pisze, zastanow sie czy dobrze jesz - smazone kotlety, tluszcze, frytki z budki za rogiem, fast food to syf i to wychodzi na skorze, .
na towim miejscu jeszcze potestowalabym czy to nie jest alergia na laktoze albo np na gluten. bo tak tez moze byc.[/QUOTE]
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 18:45   #11
Papillon Noir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

Droga Kasiu -moja reakcja na twój post https://38.media.tumblr.com/1b024449...qqafo1_250.gif a zwłaszcza "trochę energii do Twojej twarzy wniosłaby zmiana oprawek lub soczewki i uśmiech!!!"- zaraz po tym, jako zbuduję rakietę ziemia-księzyc i opadnuję do mistrzostwa energybending ( na moj ą wadę nie ma soczewek tak w ogóle-jak myslisz z jakiego innego powodu bym okulary nosił ?). I nie wiem co ty miałaś z biologii jeśli uważasz że można by tłuszcze z diety wywalić. I jakie by to skutki miało. Nie wiem w ogóle po kiego diabła temat fryzjerski zakąłdałęm, po to zeby się zrobił z niego festiwal amatorskiej dermatologii i pseudomedycyny...
Papillon Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 09:33   #12
Limu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 28
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

ja bym po prostu scięła krociutko po bokach i stopniowo zostawila coraz dłuzsze włosy ku górze, takie normalne męskie cieniowanie. chyba wystarczy. potem lekko postawisz górę nad czołem i będzie okej
Limu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 13:11   #13
Sonik32
Przyczajenie
 
Avatar Sonik32
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

kolega widzę z serii tych, którym nie można nic powiedzieć, bo zaraz się dostanie.
radź sobie sam chłopcze najlepiej, skoro najlepiej wszystko wiesz.
Sonik32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 13:57   #14
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jaka fryzura do takiej twarzy ?

Cytat:
Napisane przez Papillon Noir Pokaż wiadomość
I nie wiem co ty miałaś z biologii jeśli uważasz że można by tłuszcze z diety wywalić. I jakie by to skutki miało. Nie wiem w ogóle po kiego diabła temat fryzjerski zakąłdałęm, po to zeby się zrobił z niego festiwal amatorskiej dermatologii i pseudomedycyny...

Tłuszcze wywalić można. Ale tylko te trans i nadmiar tłuszczów nienasyconych. Awokado jest mega tłuste, ale jednak zrobi Ci większy pożytek dla organizmu, niż frytki i margaryna. Nie oceniaj dziewczyn pod względem wiedzy biologicznej i dietetyki, jeśli sam się na tym do końca nie znasz.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

* nadmiar tłuszczów nasyconych - to miałam na myśli
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-27 14:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.