Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-15, 20:07   #2281
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Za pralnie

Ja z lampami ma olbrzymi problem , jak juz sie cos spodoba to za ciezka kase...... trudno cos posrodku tutaj wybrac. A poniewaz teraz budzet bardzo ograniczony mamy to w kuchni np zarowka wisi i pewnie jeszcze troche tam powisi......, w lazience jeszcze tez zarowka ale juz mamy kupiony plafon super na wyprzedazy za 10E!!!

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------




super ze to bedzie w cenie, wiec wykorzystaj na maksa!!! Tak zreszta powinno byc jak klient sie okresli zanim elektryk wejdzie.....
oj tak pod tym wzgledem jest bardzoo spoko

Dołaczam do teamu szopow praczy - pralka to moj najlpeszy domowy przyjaciel ze sprzetow i uwielbiam prasowac - tzn kiedys - muzyczka lub odmozdzajacy taniec z gwiazdami czy serial i mozna prasowacteraz prasuje przełaczajc bajki, czytajac albo pilnujac zeby mlody zelazka nie dotknał - prasowanie w spokoju too luksus ale i tak lubie prasowac

A teraz troche off top - Młody nie mowi wiec podejrzewaja autyzm lub cos ze spektrum. Ale przepisy to jak paragraf 22. Na poradnie czeka sie miesiac a poradni nie ominiesz prywatnie bo tylko oni moga wydac opinie orzeczenia itp. W miedzyczasei bylismy 3 razy u psychologa i raz u psychatry - wszystko prywatnie bo wiadomo psychaitra dziececa lezy i kto by sie przejmował prawie 3 latkiem co nie mowi dzis bylismy w poradni a potem dzwonili ze logopeda jutro nozesz bo na jeden raz to za trudnoale to nic - panstwowe przedszkole go nie chce bez orzeczenia a poradnia mowi ze orzeczenie jak bedzie mial pełne 3 lata. A teraz najlepsze do przedszkola integracyjnego nie moge go zapisac bo nie jest całkiem zdrowy a jako z zaburzeniami tez nie bo nie ma orzeczenia
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 21:18   #2282
Farsalka
Raczkowanie
 
Avatar Farsalka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Karola - jeżeli chodzi o sprawę Młodego, nie odpuszczaj!!!! To nie musi ale może być poważna sprawa, wymagająca reakcji i wczesnego wspomagania. U mnie w najbliższej rodzinie był identyczny przypadek. Efekt: niemówiący, coraz bardziej wycofany 9-latek, którego "olali" lekarze, co więcej przez długi czas uspokajali, że nie ma problemu! Jak chcesz to chodź na PW - dziś już nie dam rady ale jutro mogę pisać.
Farsalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 21:35   #2283
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Anoli, dużo zdrowia Powodzenia, trzymam kciuki za odpieluchowanie niestety nie pomogę z patentem, u mojego młodego to trwało o wieeele dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję!
Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady! Sprawa trochę się rozjaśniła, widziałam się w piątek z wujkiem, który jest współwłaścicielem sąsiedniej działki (tej bez ogrodzenia, na której lepszą opcją byłoby pociągnąć przyłącze bo jest naprzeciwko budowy) no i okazało się, że oni już rok! temu pytali go o pozwolenie na przyłącza i powiedział, że nie ma problemu. A faktycznie nitka biegnie przez całą długość wsi. Także sprawa mi trochę zaczyna śmierdzieć, w piątek się oczywiście nie pojawili w niedzielę widziałam, że zajechali na budowę, ale też jakoś było im nie po drodze do nas, także moje stanowisko jest w sumie jasne,nie wyrażę zgody jeżeli jest inna opcja i mają pozwolenie, tylko zastanawia mnie po co chcieli rozwalać mi ogródek
Czułam, że ściemniają. Dobrze, że coś się wyjaśniło.
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne
Anoli- zdrówka
Dziękuję!
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88136596]Treść usunięta[/QUOTE]
Karola, temat jest mega trudny. Przede wszystkim nie wierz, we wszystko co Ci mówią. Bo bardzo łatwo jest rzucać niesprawdzonymi diagnozami. Wiem o czym mówię, bo przechodziłam przez to co Ty. Mojemu synowi najpierw wmawiano porażenie mózgowe, potem autyzm. Nic się nie sprawdziło. Każde dziecko rozwija się inaczej i nie jest powiedziane, że właśnie przedszkole i rówieśnicy nie spowodują, że Twój młody zacznie mówić. Żeby diagnozować autyzm musisz trafić do dobrych specjalistów, bo pseudospecjalistów, którzy potrafią zaszkodzić jest też sporo. Najlepiej konsultować z się z takim, który na co dzień pracuje z dziećmi autystycznymi. Ja byłam u takiego psychiatry dziecięcego. Od razu powiedziała, że to nie autyzm. doradziła nam za to integrację sensoryczną. Opinię przed szkołą też robiliśmy i tam to był dopiero dramat. Fatalni specjaliści. Jedna babka straszyła, że będą na 100% problemy z pisaniem i czytaniem (nie było! Młody co roku ma średnią powyżej 5). Ale co łez wylałam to moje Więc na spokojnie. Czy Twój młody całkowicie nic nie mówi? Czy tylko nie Tworzy zdań? Interesuje go świat? Pyta np. co to? Jak wyglądają relacje z Wami? Lubi bliskość? Coś Cię niepokoi?

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2020-09-15 o 21:37
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 21:40   #2284
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Help me Robimy sami drewnianą pergolę na tarasie i ja się uparłam na rozsuwany dach, tż chciał stały, ale ja się boję że będzie ciemno w salonie. Znacie jakąś firmę co robi takie coś? Możecie coś polecić? na co zwrócić uwagę? Wysłałam kilka zapytań i czekam na wyceny które mnie zabiją, tak coś czuję

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


Brawo dla Cansady kuszenie od rana zaliczone
racja jak to bywa zazwyczaj posrodku. Masz sluszne obawy ze moze byc ciemno w salonie, szczegolnie w okresie jesienno-zimowym badz wczesna wiosna. ale tez pod takim rozsuwanym dachem potrafi byc bardzo goraco/ u mnie np. wiosna pod parasolem/taki sam material jak na baldachimy na pergole/werandy w poludnie jest nie do wytrzymania.
Moze cos posrodku wpadnie wam w oko, ja teraz szukam pomyslow na pergole na tarasie na dachu i wymyslilam sobie azurowe zadaszenie, ale cos zdjec nie moge wrzucic z mojego pinteresta....
Moze tez byc taka konstrukkcja jak ponizej link i puscic rosliny aby dawaly wiecej cienia, inne powietrze i kwiaty mile dla oka?

https://www.twotwentyone.net/deck-with-pergola-reveal/

Edit. Zobacz link ponizej jest kilka rozwiazan, m. in azurowe ktore moze sie sprawdzic. Najbardzie podoba mi sie winorosl, zielono!!! pieknie!

https://www.hunker.com/13707985/13-c...ver-your-patio

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-09-15 o 21:45
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 21:52   #2285
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W temacie chemii do prania z Froscha - uwielbiam ich proszek i płyn do płukania aloesowy! Przyjemne, świeże, ale nie przytłaczające zapachy. Proszek bardzo dobrze dopiera, nawet w niskiej temperaturze. Mają też płyn do prania, ale nie testowałam go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-15, 22:02   #2286
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Farsalka Pokaż wiadomość
Karola - jeżeli chodzi o sprawę Młodego, nie odpuszczaj!!!! To nie musi ale może być poważna sprawa, wymagająca reakcji i wczesnego wspomagania. U mnie w najbliższej rodzinie był identyczny przypadek. Efekt: niemówiący, coraz bardziej wycofany 9-latek, którego "olali" lekarze, co więcej przez długi czas uspokajali, że nie ma problemu! Jak chcesz to chodź na PW - dziś już nie dam rady ale jutro mogę pisać.
oczywiscie juz pisze

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Czułam, że ściemniają. Dobrze, że coś się wyjaśniło.

Dziękuję!

Dziękuję!

Dziękuję! Będzie dobrze!

Karola, temat jest mega trudny. Przede wszystkim nie wierz, we wszystko co Ci mówią. Bo bardzo łatwo jest rzucać niesprawdzonymi diagnozami. Wiem o czym mówię, bo przechodziłam przez to co Ty. Mojemu synowi najpierw wmawiano porażenie mózgowe, potem autyzm. Nic się nie sprawdziło. Każde dziecko rozwija się inaczej i nie jest powiedziane, że właśnie przedszkole i rówieśnicy nie spowodują, że Twój młody zacznie mówić. Żeby diagnozować autyzm musisz trafić do dobrych specjalistów, bo pseudospecjalistów, którzy potrafią zaszkodzić jest też sporo. Najlepiej konsultować z się z takim, który na co dzień pracuje z dziećmi autystycznymi. Ja byłam u takiego psychiatry dziecięcego. Od razu powiedziała, że to nie autyzm. doradziła nam za to integrację sensoryczną. Opinię przed szkołą też robiliśmy i tam to był dopiero dramat. Fatalni specjaliści. Jedna babka straszyła, że będą na 100% problemy z pisaniem i czytaniem (nie było! Młody co roku ma średnią powyżej 5). Ale co łez wylałam to moje Więc na spokojnie. Czy Twój młody całkowicie nic nie mówi? Czy tylko nie Tworzy zdań? Interesuje go świat? Pyta np. co to? Jak wyglądają relacje z Wami? Lubi bliskość? Coś Cię niepokoi?
Anoli - super ze Twoj ma sie dobrze Młody mowi tylko : daj, nie ( tu gest przeczenia głowa tez wykonuje) i jak mu sue chce to papa z gestem. Dalej jest kiepski kontakt wzrokowy ( lepszy w tzw kontrze, brak reakcji na imie - tu szzegolnie u obcych tzn jak ktos go woła).Lubi bliskosc, przytulanie, chetnie poznaje swiat, szuka u nas pomocy - ciagnie nas za reke, podaje sok w butelce i bidon zebu mu nalac. BArdzo słąbo i niechetnie wykonuje polecenia, ma rozproszone pole uwagi, jest nadruchliwy i bardzo sprawny motorycznie. CHetnie nasladuje, słabo bawi sie w udawanie, układa wieze z 5-7 klockow drewnianych.Chetnie bawi sie z dziecmi. Napewno nie olewamy sprawy bo mozna wiele wypracowac. NApewno beda wwr, logopeda. Proponuja terapie behawioralna i si. Dodatkowo nadwrazliwosc w obrebie głowy - nie lubi czesania, czapki i fryzjera. Napwno oprocz wwr bedzie prywatmnie - tu super ze nas stac az sie boje pomyslec co z dzieciakmi ktorych rodzice nie maja lub nie chca.
Zalezało mi na przedszkolu 0 na socjalizacji i zeby nie przebywam tylko ze mna - Tz duzo pracuje.

JA tez bardzo pozno zaczeąłm mowic i korzystac z toalety, mam tez kilka cech aspergerowca:
Nie lubię kontaktu fizycznego np jak ktoś obcy klepie po ramieniu, wyrażałam się zawsze jak dorosły a nie jak dziecko, często powtarzam te same historię, źle znoszę nawet drobne zmiany planów, bardzo długo walilam prawdę prosto z mostu. Wiele rzeczy mam wypracowane ape zawsze byłam uznawana za aspołeczna, przemądrzała.nie lubiłam zabaw w masie papierowej i innych konsystencji - młody z tym nie ma problemu.na moje cechy uwagę zwróciła koleżanka która ma syna aspergerowca. Co do diagnozy mlodego to nawet psychiatra nie jest pewna - mówi że u wielu dzieci po terapii by się nie potwierdziło

Edytowane przez Karola 87
Czas edycji: 2020-09-15 o 22:19 Powód: Dopisek
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 05:26   #2287
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
W temacie chemii do prania z Froscha - uwielbiam ich proszek i płyn do płukania aloesowy! Przyjemne, świeże, ale nie przytłaczające zapachy. Proszek bardzo dobrze dopiera, nawet w niskiej temperaturze. Mają też płyn do prania, ale nie testowałam go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki poszukam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-16, 11:06   #2288
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Aż tak nie wynikałam, wygooglałam, wyskoczyło, poczytałam wpadło na listę. A że obecnie mam krem lynia do skóry naczynkowej i chyba się polubimy, to może warto poznać produkty marki nieco bliżej. Aktualnie mam takie zapasy, że szybko to nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dla mnie najlepsze jest ze ten produkt jest na bazie olejow ktore ja bardzo lubie , czyli skwalan, olej z rozy. Czesto jak sa produkty rozpuszczane z olejach to niestety ale albo baza jest argan albo ze slodkich migdalow albo inny ktorego nie moge na twarz nakladac . wiec tutaj ze tak powiem sklad jak marzenie dla mnie.

Karola, mocne kciuki trzymam za szybka diagnoze.
Ja generalnie moglabym zaliczyc wszystkie punkty jakie ma zespol aspergera, co prawda nigdy specjalistycznych wizyt nie mialam, ale jak bylam u lekarza pod koniec pracy w korpo wykonczona to powiedzial ze wyglada na poczatki depresji. Ja i depresja? POczytalam sporo i chyba niestety ale jestem ofiara mojego perfekcjonizmu. wcale nie jest to dobra cecha, psychicznie wykancza bo ciagle myslisz czy czegos nie da sie lepiej zrobic...... Od zawsze nie lubie jak ludzie obcy za blisko mnie stoja, podchodza itd. Mam swoja strefe i drazni mnie jej naruszanie. Ice Queen tak na mnie mowi badzo dobra kumpela . ZA specjalistow dobrych kciukasy!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 11:56   #2289
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
dla mnie najlepsze jest ze ten produkt jest na bazie olejow ktore ja bardzo lubie , czyli skwalan, olej z rozy. Czesto jak sa produkty rozpuszczane z olejach to niestety ale albo baza jest argan albo ze slodkich migdalow albo inny ktorego nie moge na twarz nakladac . wiec tutaj ze tak powiem sklad jak marzenie dla mnie.

Karola, mocne kciuki trzymam za szybka diagnoze.
Ja generalnie moglabym zaliczyc wszystkie punkty jakie ma zespol aspergera, co prawda nigdy specjalistycznych wizyt nie mialam, ale jak bylam u lekarza pod koniec pracy w korpo wykonczona to powiedzial ze wyglada na poczatki depresji. Ja i depresja? POczytalam sporo i chyba niestety ale jestem ofiara mojego perfekcjonizmu. wcale nie jest to dobra cecha, psychicznie wykancza bo ciagle myslisz czy czegos nie da sie lepiej zrobic...... Od zawsze nie lubie jak ludzie obcy za blisko mnie stoja, podchodza itd. Mam swoja strefe i drazni mnie jej naruszanie. Ice Queen tak na mnie mowi badzo dobra kumpela . ZA specjalistow dobrych kciukasy!
Ja też jak poczytam, to zawsze mogę coś znaleźć nie tak .........

Karola Trzymam mocne kciuki za szybkie wyjaśnienie i dobrych specjalistów. Mój młody też późno zaczął mówić, ale za to pełnymi zdaniami, odpieluchowany też późno, z dnia na dzień sam zdecydował. Do przedszkola w wieku trzech lat nie chciał chodzić, do małego ogniska przedszkolnego chętnie chodził od 4 lat. Z powodu tych opóźnień nie miał żadnych problemów w kontaktach z innymi.
W innej dziedzinie, też lekarze mocno mnie zdenerwowali, po wyjaśnieniu nic poważnego z tego nie wynikło. Teraz biorę pod uwagę tylko diagnozy od polecanych specjalistów, najlepiej dwóch. Trzymaj się !
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 13:42   #2290
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Pochwalę się Wam byłam wczoraj na warsztatach z makramy i zrobiłam swoją pierwszą Coś czuję że się wkręciłam, idealne na długie jesienno-zimowe wieczory. Któraś z Was "plecie" makramy?

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
racja jak to bywa zazwyczaj posrodku. Masz sluszne obawy ze moze byc ciemno w salonie, szczegolnie w okresie jesienno-zimowym badz wczesna wiosna. ale tez pod takim rozsuwanym dachem potrafi byc bardzo goraco/ u mnie np. wiosna pod parasolem/taki sam material jak na baldachimy na pergole/werandy w poludnie jest nie do wytrzymania.
Moze cos posrodku wpadnie wam w oko, ja teraz szukam pomyslow na pergole na tarasie na dachu i wymyslilam sobie azurowe zadaszenie, ale cos zdjec nie moge wrzucic z mojego pinteresta....
Moze tez byc taka konstrukkcja jak ponizej link i puscic rosliny aby dawaly wiecej cienia, inne powietrze i kwiaty mile dla oka?

https://www.twotwentyone.net/deck-with-pergola-reveal/

Edit. Zobacz link ponizej jest kilka rozwiazan, m. in azurowe ktore moze sie sprawdzic. Najbardzie podoba mi sie winorosl, zielono!!! pieknie!

https://www.hunker.com/13707985/13-c...ver-your-patio

mam drugą wycenę na 13tyś...

Karola trzymam kciuki za dobrą diagnozę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-16, 14:39   #2291
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam byłam wczoraj na warsztatach z makramy i zrobiłam swoją pierwszą Coś czuję że się wkręciłam, idealne na długie jesienno-zimowe wieczory. Któraś z Was "plecie" makramy?

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



mam drugą wycenę na 13tyś...

Karola trzymam kciuki za dobrą diagnozę
Ja byłam w ubiegłym roku na kursie. Teraz nie mam czasu, ale zimą muszę się za to wziąć, bo mam dużo kwiatków, które potrzebują kwietników
Na liście zadań "na zimę" mam jeszcze haftowanie. Mam kilka ścian, na których chcę coś powiesić.
Girzej, jak zima będzie taka jak poprzednia. Czyli ciepła i niezmuszająca do pozostania w domu... Wtedy z moich planów jak zwykle wyjdzie wielka (czy tam wygląda ta emotka? Bo piszę z pamięci, w apce nie ma takich udogodnień).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-16, 20:05   #2292
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
dla mnie najlepsze jest ze ten produkt jest na bazie olejow ktore ja bardzo lubie , czyli skwalan, olej z rozy. Czesto jak sa produkty rozpuszczane z olejach to niestety ale albo baza jest argan albo ze slodkich migdalow albo inny ktorego nie moge na twarz nakladac . wiec tutaj ze tak powiem sklad jak marzenie dla mnie.

Karola, mocne kciuki trzymam za szybka diagnoze.
Ja generalnie moglabym zaliczyc wszystkie punkty jakie ma zespol aspergera, co prawda nigdy specjalistycznych wizyt nie mialam, ale jak bylam u lekarza pod koniec pracy w korpo wykonczona to powiedzial ze wyglada na poczatki depresji. Ja i depresja? POczytalam sporo i chyba niestety ale jestem ofiara mojego perfekcjonizmu. wcale nie jest to dobra cecha, psychicznie wykancza bo ciagle myslisz czy czegos nie da sie lepiej zrobic...... Od zawsze nie lubie jak ludzie obcy za blisko mnie stoja, podchodza itd. Mam swoja strefe i drazni mnie jej naruszanie. Ice Queen tak na mnie mowi badzo dobra kumpela . ZA specjalistow dobrych kciukasy!
oj jak ja Cie rozumiem - mam tak samo z ludzmi i dziekuje

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam byłam wczoraj na warsztatach z makramy i zrobiłam swoją pierwszą Coś czuję że się wkręciłam, idealne na długie jesienno-zimowe wieczory. Któraś z Was "plecie" makramy?

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



mam drugą wycenę na 13tyś...

Karola trzymam kciuki za dobrą diagnozę
za makrame i dziekuje

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja też jak poczytam, to zawsze mogę coś znaleźć nie tak .........

Karola Trzymam mocne kciuki za szybkie wyjaśnienie i dobrych specjalistów. Mój młody też późno zaczął mówić, ale za to pełnymi zdaniami, odpieluchowany też późno, z dnia na dzień sam zdecydował. Do przedszkola w wieku trzech lat nie chciał chodzić, do małego ogniska przedszkolnego chętnie chodził od 4 lat. Z powodu tych opóźnień nie miał żadnych problemów w kontaktach z innymi.
W innej dziedzinie, też lekarze mocno mnie zdenerwowali, po wyjaśnieniu nic poważnego z tego nie wynikło. Teraz biorę pod uwagę tylko diagnozy od polecanych specjalistów, najlepiej dwóch. Trzymaj się !

ooo to bardzo pocieszajace dziekuje

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja byłam w ubiegłym roku na kursie. Teraz nie mam czasu, ale zimą muszę się za to wziąć, bo mam dużo kwiatków, które potrzebują kwietników
Na liście zadań "na zimę" mam jeszcze haftowanie. Mam kilka ścian, na których chcę coś powiesić.
Girzej, jak zima będzie taka jak poprzednia. Czyli ciepła i niezmuszająca do pozostania w domu... Wtedy z moich planów jak zwykle wyjdzie wielka (czy tam wygląda ta emotka? Bo piszę z pamięci, w apce nie ma takich udogodnień).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kciuki za plany

mysmy dzis byli u logopedy i pierwwsza babka ktora mowi ze obserwacje rodzicow sa wazne
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-17, 06:09   #2293
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Zabieram się do makramy już z pół roku też właśnie chciałabym zrobić kwietniki.
Robię update sytuacji z kopaniem dziury Tak jak Wam wspominałam sąsiedzi nie pojawili się ani w piątek, ani w niedzielę. W poniedziałek w czasie kiedy my jeszcze nie wróciliśmy z pracy, a czekał na nas znajomy przyszedł jakiś gość i powiedział, że on tylko małą dziurę zrobi... No ale ten znajomy mówi : hola,hola, ja nie jestem właścicielem i nie wyrażę Panu na to zgody. Następnego dnia przyszedł jeszcze inny gość, no i tu już była konkretna rozmowa, powiedział, że faktycznie drzewo na pewno zostanie wyrwane, bo stoi akurat na rurze z wodą ( napomknął również, że jest to nielegalne i moglibyśmy mieć nieprzyjemności gdyby ktoś się dowiedział, więc odpowiedziałam mu, że jeżeli inwestorzy chcą na nas donieść, to droga wolna, połowa wsi musiałaby wtedy wykarczować swoje ogrody ) no i gdy tak zareagowałam to rozmowa się zmieniła, od razu zapytałam, czemu inwestorzy nie przyjechali z nim to stwierdził, że inwestorka tu była. No była. W czwartek i miała przyjechać w piątek się dogadać. Wyjaśniłam mu jak to wygląda z naszej strony i w sumie przyznał nam rację. Stwierdził też, że jemu by się lepiej kopało na tej sąsiedniej działce. No i przechodzimy do meritum dlaczego oni w ogóle chcą brać od nas wodę i gaz. No a dlatego, że na projekcie ustalili sobie wodę przy samym brzegu działki, który faktycznie jest na przeciwko nas, tylko teraz pytanie, bo każdy mi mówi, że zanim projekt zostanie zaakceptowany przez gminę/starostwo to musi być podpisana zgoda właściciela działki na której będą kopać no i tu zaczyna robić się ciekawie bo nie podpisywałam żadnej zgody I tak jak Wam wcześniej pisałam, że wuj, który jest współwłaścicielem tej sąsiedniej działki na której by mogli bez problemu kopać wyraził zgodę rok temu no i teraz ciekawe czy podpisał coś myśląc, że oni będą kopać właśnie na jego działce, czy oni myśleli, że on jest też właścicielem naszej działki nie mam pojęcia, wczoraj też byli na budowie, ale nie zaszczycili nas obecnością
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-17, 16:11   #2294
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Zabieram się do makramy już z pół roku też właśnie chciałabym zrobić kwietniki.
Robię update sytuacji z kopaniem dziury Tak jak Wam wspominałam sąsiedzi nie pojawili się ani w piątek, ani w niedzielę. W poniedziałek w czasie kiedy my jeszcze nie wróciliśmy z pracy, a czekał na nas znajomy przyszedł jakiś gość i powiedział, że on tylko małą dziurę zrobi... No ale ten znajomy mówi : hola,hola, ja nie jestem właścicielem i nie wyrażę Panu na to zgody. Następnego dnia przyszedł jeszcze inny gość, no i tu już była konkretna rozmowa, powiedział, że faktycznie drzewo na pewno zostanie wyrwane, bo stoi akurat na rurze z wodą ( napomknął również, że jest to nielegalne i moglibyśmy mieć nieprzyjemności gdyby ktoś się dowiedział, więc odpowiedziałam mu, że jeżeli inwestorzy chcą na nas donieść, to droga wolna, połowa wsi musiałaby wtedy wykarczować swoje ogrody ) no i gdy tak zareagowałam to rozmowa się zmieniła, od razu zapytałam, czemu inwestorzy nie przyjechali z nim to stwierdził, że inwestorka tu była. No była. W czwartek i miała przyjechać w piątek się dogadać. Wyjaśniłam mu jak to wygląda z naszej strony i w sumie przyznał nam rację. Stwierdził też, że jemu by się lepiej kopało na tej sąsiedniej działce. No i przechodzimy do meritum dlaczego oni w ogóle chcą brać od nas wodę i gaz. No a dlatego, że na projekcie ustalili sobie wodę przy samym brzegu działki, który faktycznie jest na przeciwko nas, tylko teraz pytanie, bo każdy mi mówi, że zanim projekt zostanie zaakceptowany przez gminę/starostwo to musi być podpisana zgoda właściciela działki na której będą kopać no i tu zaczyna robić się ciekawie bo nie podpisywałam żadnej zgody I tak jak Wam wcześniej pisałam, że wuj, który jest współwłaścicielem tej sąsiedniej działki na której by mogli bez problemu kopać wyraził zgodę rok temu no i teraz ciekawe czy podpisał coś myśląc, że oni będą kopać właśnie na jego działce, czy oni myśleli, że on jest też właścicielem naszej działki nie mam pojęcia, wczoraj też byli na budowie, ale nie zaszczycili nas obecnością
Może Amyz się wypowie, podejrzewam, że może chodzić o koszt, od Ciebie może być taniej albo wykonawca projektu pomylił właściciela i działki. Dziwnie to wygląda, szczególnie to straszenie, skąd on wie, na czym drzewo stoi? Kierownik budowy mi mówił, że rzadko się zgadzają plany, z tym co jest zrobione, dlatego zawsze sprawdzają.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-17, 19:26   #2295
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Zabieram się do makramy już z pół roku też właśnie chciałabym zrobić kwietniki.
Robię update sytuacji z kopaniem dziury Tak jak Wam wspominałam sąsiedzi nie pojawili się ani w piątek, ani w niedzielę. W poniedziałek w czasie kiedy my jeszcze nie wróciliśmy z pracy, a czekał na nas znajomy przyszedł jakiś gość i powiedział, że on tylko małą dziurę zrobi... No ale ten znajomy mówi : hola,hola, ja nie jestem właścicielem i nie wyrażę Panu na to zgody. Następnego dnia przyszedł jeszcze inny gość, no i tu już była konkretna rozmowa, powiedział, że faktycznie drzewo na pewno zostanie wyrwane, bo stoi akurat na rurze z wodą ( napomknął również, że jest to nielegalne i moglibyśmy mieć nieprzyjemności gdyby ktoś się dowiedział, więc odpowiedziałam mu, że jeżeli inwestorzy chcą na nas donieść, to droga wolna, połowa wsi musiałaby wtedy wykarczować swoje ogrody ) no i gdy tak zareagowałam to rozmowa się zmieniła, od razu zapytałam, czemu inwestorzy nie przyjechali z nim to stwierdził, że inwestorka tu była. No była. W czwartek i miała przyjechać w piątek się dogadać. Wyjaśniłam mu jak to wygląda z naszej strony i w sumie przyznał nam rację. Stwierdził też, że jemu by się lepiej kopało na tej sąsiedniej działce. No i przechodzimy do meritum dlaczego oni w ogóle chcą brać od nas wodę i gaz. No a dlatego, że na projekcie ustalili sobie wodę przy samym brzegu działki, który faktycznie jest na przeciwko nas, tylko teraz pytanie, bo każdy mi mówi, że zanim projekt zostanie zaakceptowany przez gminę/starostwo to musi być podpisana zgoda właściciela działki na której będą kopać no i tu zaczyna robić się ciekawie bo nie podpisywałam żadnej zgody I tak jak Wam wcześniej pisałam, że wuj, który jest współwłaścicielem tej sąsiedniej działki na której by mogli bez problemu kopać wyraził zgodę rok temu no i teraz ciekawe czy podpisał coś myśląc, że oni będą kopać właśnie na jego działce, czy oni myśleli, że on jest też właścicielem naszej działki nie mam pojęcia, wczoraj też byli na budowie, ale nie zaszczycili nas obecnością
nie daj sie powodzenia
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 06:27   #2296
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Sytuacja się wyklarowała, wracam do domu a tam dziura, ale na tej działce obok cieszę się, że ta sytuacja się już wyklarowała, bo trochę mnie to męczyło
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 06:37   #2297
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Zmarł mój ukochany dziadzio ...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 08:34   #2298
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zmarł mój ukochany dziadzio ...
Bardzo współczuję
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 09:58   #2299
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zmarł mój ukochany dziadzio ...
Wyrazy współczucia




Używałyście może krem pod oczy z D'alchemy?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-18, 10:18   #2300
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zmarł mój ukochany dziadzio ...
Trzymajcie się
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Wyrazy współczucia




Używałyście może krem pod oczy z D'alchemy?
Ja używałam, fajny

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Sytuacja się wyklarowała, wracam do domu a tam dziura, ale na tej działce obok cieszę się, że ta sytuacja się już wyklarowała, bo trochę mnie to męczyło
uff
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 10:47   #2301
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Sytuacja się wyklarowała, wracam do domu a tam dziura, ale na tej działce obok cieszę się, że ta sytuacja się już wyklarowała, bo trochę mnie to męczyło
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 11:44   #2302
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zmarł mój ukochany dziadzio ...

Przykro mi z powodu straty. Wyrazy wspolczucia. Trzymajcie sie!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 14:49   #2303
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Trzymajcie się

Ja używałam, fajny

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------


uff


W takim razie klikam
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 19:55   #2304
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Sytuacja się wyklarowała, wracam do domu a tam dziura, ale na tej działce obok cieszę się, że ta sytuacja się już wyklarowała, bo trochę mnie to męczyło
super

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zmarł mój ukochany dziadzio ...
wyrazy wspołczucia... tule mocno
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 21:04   #2305
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość


W takim razie klikam
Jest gdzieś jakaś promka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 21:10   #2306
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 21:25   #2307
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Oktawia bardzo mi przykro, trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-18, 22:39   #2308
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Oktawia, wspolczuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-19, 08:32   #2309
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jest gdzieś jakaś promka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W D. jest za 120 zł nigdzie nie umiałam znaleźć taniej.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-19, 11:23   #2310
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W EL na stronie angielskiej kuferek:

https://www.esteelauder.co.uk/produc...MGWhi7XgEbZsUg
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.