Żony 2020 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-25, 23:00   #1
justysia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 41

Żony 2020


Zapraszam żony z 2020 roku.
Jak wyglądał Wasz ślub? Koronawirus? Jak uklada sie życie małżeńskie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 21:54   #2
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Żony 2020

Hej
My jesteśmy dwa miesiące po ślubie i nie narzekamy na życie w małżeństwie ( a przynajmniej ja nic o tym nie wiem)
Sam ślub odbył się w pierwotnej dacie ale planowane duże przyjęcie wiadomo, że się nie odbyło- zdecydowaliśmy się nic nie przekładać i ślub i przyjęcie mieć w kameralnym gronie najbliższych. Było nas 25 osób i choć wiadomo, że planowaliśmy inaczej to z perspektywy czasu uważam,że dobrze zrobiliśmy nie zmieniając daty a rezygnując jedynie z dużego przyjęcia.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 06:04   #3
justysia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 41
Dot.: Żony 2020

My mieliśmy ślub 13 czerwca. Drugi weekend kiedy można było robić wesela. Plan byl na 70 osób. Potwierdziło 40. Goście bawili się, tańczyli do samego rana. Mamy tak jak Ty, cieszymy się, że odbył sie on w takiej małej grupie. Byli najbliżsi i to najważniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 07:42   #4
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Żony 2020

Zgłaszam się jutro drugi miesiąc w małżeństwie. Wesele w pierwszej możliwej dacie. Nic nie przekładaliśmy, odwołaliśmy wesele i miał być skromny obiad dla rodziny. Jak na tydzień przed ślubem pozwolili na wesela to na szybko organizowaliśmy wszystko na nowo. Że 130 zaproszonych osób przyszło 64. Większość nie mogła że względu to że bylo już za późno na organizację przyjazdu szczególnie z zagranicy. Pierwszy miesiąc był cudowny teraz trochę ciężej bo jestem w ciąży, słabo się czuje i wszystkie obowiązki spadły na TZ przez co on też jest już mocno zmęczony. Ale liczę że jeszcze trochę skończę pierwszy trymestr i już się wszystko unormuje i wrócą nam siły do życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 08:08   #5
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Żony 2020

Trafiliśmy niemal na ostatni moment przed lockdownem. Wszystko było zgodnie z planem, przyjęcie dla najbliższej rodziny (z nami i znajomą fotograf wyszło 14 osób). Na samym ślubie zebrało się pewnie około 50 osób (w tym było parę niespodziewanych nieobecności i parę osób, które pojawiły się, chociaż tego nie oczekiwaliśmy ).
Pięć miesięcy za nami, szczególnie dużej zmiany nie czuję, bo już przed ślubem ponad dwa lata mieszkaliśmy razem Tylko do nowego nazwiska trzeba się było przyzwyczaić
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 16:41   #6
justysia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 41
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Zgłaszam się jutro drugi miesiąc w małżeństwie. Wesele w pierwszej możliwej dacie. Nic nie przekładaliśmy, odwołaliśmy wesele i miał być skromny obiad dla rodziny. Jak na tydzień przed ślubem pozwolili na wesela to na szybko organizowaliśmy wszystko na nowo. Że 130 zaproszonych osób przyszło 64. Większość nie mogła że względu to że bylo już za późno na organizację przyjazdu szczególnie z zagranicy. Pierwszy miesiąc był cudowny teraz trochę ciężej bo jestem w ciąży, słabo się czuje i wszystkie obowiązki spadły na TZ przez co on też jest już mocno zmęczony. Ale liczę że jeszcze trochę skończę pierwszy trymestr i już się wszystko unormuje i wrócą nam siły do życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję
My jesteśmy na etapie starania się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Trafiliśmy niemal na ostatni moment przed lockdownem. Wszystko było zgodnie z planem, przyjęcie dla najbliższej rodziny (z nami i znajomą fotograf wyszło 14 osób). Na samym ślubie zebrało się pewnie około 50 osób (w tym było parę niespodziewanych nieobecności i parę osób, które pojawiły się, chociaż tego nie oczekiwaliśmy ).
Pięć miesięcy za nami, szczególnie dużej zmiany nie czuję, bo już przed ślubem ponad dwa lata mieszkaliśmy razem Tylko do nowego nazwiska trzeba się było przyzwyczaić
Podpisywanie sie to jakaś masakra. Często zapominam się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 16:50   #7
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez justysia1989 Pokaż wiadomość
Gratuluję
My jesteśmy na etapie starania się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Podpisywanie sie to jakaś masakra. Często zapominam się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję nam się udało zanim dobrze zaczęliśmy się starać.

Jak nie chciałam za bardzo zmieniać nazwiska ale jak teraz widzę moje imię przy nowym nazwisku to mi się podoba jak to wygląda. Ale momentami też się zapominam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-05, 21:27   #8
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez justysia1989 Pokaż wiadomość
Podpisywanie sie to jakaś masakra. Często zapominam się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w sumie nie. Przez jakiś czas tylko miałam problem, bo we wzorach podpisów w pracy był stary i musiałam się pilnować, kiedy którym nazwiskiem.

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dziękuję nam się udało zanim dobrze zaczęliśmy się starać.

Jak nie chciałam za bardzo zmieniać nazwiska ale jak teraz widzę moje imię przy nowym nazwisku to mi się podoba jak to wygląda. Ale momentami też się zapominam.
Mnie się obecne nazwisko bardziej podoba od panieńskiego, tylko mi dziwnie, że tak daleko spadłam w alfabecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 07:48   #9
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie. Przez jakiś czas tylko miałam problem, bo we wzorach podpisów w pracy był stary i musiałam się pilnować, kiedy którym nazwiskiem.



Mnie się obecne nazwisko bardziej podoba od panieńskiego, tylko mi dziwnie, że tak daleko spadłam w alfabecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nazwisko Tz jest na tą samą literę co moje więc wiele się nie zmieniło w formie pisanej faktycznie moje imię ładniej wygląda z nowym nazwiskiem. Bardziej zgrabnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 08:18   #10
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Nazwisko Tz jest na tą samą literę co moje więc wiele się nie zmieniło w formie pisanej faktycznie moje imię ładniej wygląda z nowym nazwiskiem. Bardziej zgrabnie
Ja się "pozbyłam" polskich znaków, ale nadal mam tasiemca Przy tym dało się to nowe fajnie połączyć z imieniem w podpisie, więc w końcu mam podpis inny niż ciągiem zapisane "imię nazwisko". I jest trochę mniej popularne
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 23:55   #11
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Żony 2020

Melduję się. Mężatka od 5 dni
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-14, 07:09   #12
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Melduję się. Mężatka od 5 dni
Witamy kolejną koronażonę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-14, 07:34   #13
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Melduję się. Mężatka od 5 dni
Cześć! I jak pierwsze wrażenia?
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-14, 08:08   #14
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Żony 2020

theali cieszę się, że już jestem po. Zwłaszcza słysząc doniesienia z mediów. W poniedziałek powrót do pracy. I bardzo dobrze, bo już tęsknię za normalnym życiem. Jako żonka czuję się bardzo dobrze. Nie mogę się przyzywczaić, że już mam męża
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-14, 08:57   #15
justysia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 41
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
theali cieszę się, że już jestem po. Zwłaszcza słysząc doniesienia z mediów. W poniedziałek powrót do pracy. I bardzo dobrze, bo już tęsknię za normalnym życiem. Jako żonka czuję się bardzo dobrze. Nie mogę się przyzywczaić, że już mam męża
Do mnie przez 2 tygodnie nie dochodziło, że mam męża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-14, 09:01   #16
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Żony 2020

PaniAuto- gratulacje dużo zdrowia
Ja dopiero teraz odebrałam nowy dowód a na prawo jazdy wciąż czekam- wniosek jest od miesiąca w trakcie akceptacji
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-14, 09:52   #17
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
PaniAuto- gratulacje dużo zdrowia
Ja dopiero teraz odebrałam nowy dowód a na prawo jazdy wciąż czekam- wniosek jest od miesiąca w trakcie akceptacji
Ja jeszcze nie złożyłam papierów o nowe prawo jazdy jakoś nie po drodze mi do urzędu. Mam jeszcze trochę czasu więc wybitnie się nie spieszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-14, 11:58   #18
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Żony 2020

Ja prawo jazdy odbierałam jakoś tydzień-dwa temu, a ślub był jeszcze w lutym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-14, 15:52   #19
justysia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 41
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
PaniAuto- gratulacje dużo zdrowia
Ja dopiero teraz odebrałam nowy dowód a na prawo jazdy wciąż czekam- wniosek jest od miesiąca w trakcie akceptacji
Też mam już dowód. Do starostwa boję sie iść, bo była korona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-15, 10:39   #20
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Żony 2020

Dzisiaj już tydzień minął u nas od ślubu. Słucham sobie piosenki, która była na naszej imprezie hitem.
Weź nie pytaj-Cicha woda
U Was też tak było , że jakas piosenka z wesela najbardziej zapadła w pamięć? Mama ostrzegała nie pomnę, bo to już chyba klasyk się zrobił
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 12:58   #21
justysia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 41
Dot.: Żony 2020

Nam najbardziej zapadła piosenka z pierwszego tańca i "wariatka"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 23:15   #22
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Żony 2020

Melduję się i ja - żona od niecałego miesiąca U mnie 2 razy puszczony był chamski remix Wiosny Vivaldiego, ale to dla nas i paczki znajomych, kto nie był w temacie ten pewnie nie rozumiał dlaczego to puszczamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 14:20   #23
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Żony 2020

Cześć.
Mam pytanie do osób, które zmieniały nazwisko po ślubie. Czy do wyrobienia nowego dowodu potrzebny jest odpis skrócony aktu małżeństwa? Taką informację znalazłam w internecie. Na innych stronach podają, że potrzebny jest tylko wniosek, stary dowód i zdjęcie.

Zastanawiam się też jak jest z prawem jazdy. Czy muszę mieć nowy dowód aby zmienić prawo jazdy? Czy mogę wyrobić nowe zanim dostanę nowy dowód?

Nie mam skąd zaczerpnąć rzetelnych informacji bo urzędy są pozamykane. Trzeba rezerwować wizyty, a i z tym jest problem.
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 16:30   #24
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez Asinsky Pokaż wiadomość
Cześć.
Mam pytanie do osób, które zmieniały nazwisko po ślubie. Czy do wyrobienia nowego dowodu potrzebny jest odpis skrócony aktu małżeństwa? Taką informację znalazłam w internecie. Na innych stronach podają, że potrzebny jest tylko wniosek, stary dowód i zdjęcie.

Zastanawiam się też jak jest z prawem jazdy. Czy muszę mieć nowy dowód aby zmienić prawo jazdy? Czy mogę wyrobić nowe zanim dostanę nowy dowód?

Nie mam skąd zaczerpnąć rzetelnych informacji bo urzędy są pozamykane. Trzeba rezerwować wizyty, a i z tym jest problem.
Najłatwiej wymienić dowód przez profil zaufany. Możesz to zrobić od razu jak tylko dostaniesz potwierdzenie że zmienili nazwisko w systemie (ja dostałam smsa).

Do prawa jazdy nie potrzebujesz nowego dowodu ale musisz mieć akt ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 19:49   #25
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Żony 2020

Dzięki za informacje PaniAuto.

Nie mam profilu zaufanego. Powinnam była założyć przed ślubem, ale nie wiedziałam, że teraz są takie problemy żeby się dostać do urzędu.

A po akt ślubu muszę się udać do urzędu stanu cywilnego, prawda?
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 20:26   #26
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez Asinsky Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje PaniAuto.

Nie mam profilu zaufanego. Powinnam była założyć przed ślubem, ale nie wiedziałam, że teraz są takie problemy żeby się dostać do urzędu.

A po akt ślubu muszę się udać do urzędu stanu cywilnego, prawda?
Po akt tak - do urzędu stanu cywilnego. Ja robiłam przez profil więc nie pomogę z dowodem. Może spróbuj teraz założyć. Można się weryfikować przez konto bankowe i też nie trzeba nigdzie wychodzić a wiele to ułatwia. Wymiana dowodu dla mnie to było kilka kliknięć w systemie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 20:58   #27
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Żony 2020

Próbowałam założyć profil zaufany przez bank, ale nie chciał mi działać i wymagali ode mnie osobistego potwierdzenia tożsamości. Dziś byłam w urzędzie żeby go potwierdzić. Niestety się nie dało, bo dane się nie zgadzały. W banku jest stare nazwisko a w ich systemie widocznie już nowe. W banku nie mogę zmienić nazwiska bo z nowym nazwiskiem trzeba podać nowy nr dowodu, którego jeszcze nie mam. Błędne koło. Założę profil zaufany kiedy będę miała już nowy dowód.

Mój mąż ma profil zaufany i właśnie zamówił dla mnie akt skrócony małżeństwa. Mają przysłać pocztą.

Edytowane przez Asinsky
Czas edycji: 2020-08-25 o 21:31
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 14:43   #28
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Żony 2020

Jak byłam niedawno w wydziale komunikacji to prosili mnie o nowy dowód i stare prawo jazdy.

Będziesz się przy okazji przemeldowywać? Bo jeśli tak to trzeba mieć też akt własności i przyjść z właścicielem domu. Nie mogę sobie za to przypomnieć czy trzeba było pokazać akt małżeństwa. Na pewno miałam go w teczce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Efkakam
Czas edycji: 2020-08-27 o 14:44
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 19:58   #29
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Jak byłam niedawno w wydziale komunikacji to prosili mnie o nowy dowód i stare prawo jazdy.

Będziesz się przy okazji przemeldowywać? Bo jeśli tak to trzeba mieć też akt własności i przyjść z właścicielem domu. Nie mogę sobie za to przypomnieć czy trzeba było pokazać akt małżeństwa. Na pewno miałam go w teczce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapisałam się na jutro na złożenie wniosku o dowód i prawo jazdy. Nie mam jeszcze aktu małżeństwa. Zobaczymy czy uda się coś załatwić. Nie zmieniam meldunku.
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 21:10   #30
justysia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 41
Dot.: Żony 2020

Cytat:
Napisane przez Asinsky Pokaż wiadomość
Zapisałam się na jutro na złożenie wniosku o dowód i prawo jazdy. Nie mam jeszcze aktu małżeństwa. Zobaczymy czy uda się coś załatwić. Nie zmieniam meldunku.
Ja wniosek o dowód składałam bez aktu małżeństwa. Wydaje mi się, że oni mają to w systemie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-10 12:44:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.