Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-21, 10:23   #1831
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Będziesz mieć i to na więcej aplikacji Ja mam naczynka widoczne w skrzydełkach nosa, ale mi to serum ich nie podrażnia i ogólnie w ogóle nie drażni skóry, jednakże nie wiem czemu, bo ponoć u innych aż tak nie działa, ale mnie szczypie przez pierwsze sekundy od aplikacji na całej twarzy, a na początku używania, to ledwo wytrzymywałam, po minucie na szczęście ten objaw znikał, ale szczypało bardzo, jakby mi igły wbijali, nie jest to przyjemne, od razu przestrzegam, no i należy bezwzględnie omijać oczy, bardzo uważać, żeby się nic nie dostało w te okolice, naprawdę z daleka!

A może masz mikro uszkodzenia na skórze po innych kwasach, peelingach i stąd to większe szczypanie?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 10:39   #1832
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Przetestowałam już tonik Lovely Day i ten produkt https://lovelydaybotanicals.com/coll...nt=18644173125
Tak ładnie mi zrobiły z buzią, że chcę pełnowymiarowe opakowania

W sklepie https://biolinea.pl/
na hasło italia 10% zniżki na wszystko.


A Biofficina ma nowość i też na ekocudach będzie premiera, kosmetyki dla mężczyzn, zapraszają po próbki

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Ano cisza bo jeszcze nie używam, schodzę z zapasów Ale mogę zdradzić pierwsze wrażenia z avy aloes opuncja pod oczy. Konsystencja emulsji (opakowanie z pompką) ale nie wodnistej, używam pod makijaż i dobrze się wchłania, nic nie podrażnia (jak krem z fitomedu ten nowy z aksamitką), uelastycznia i nawilża skórę. Stosuję w duecie z kremem Jeffrey James (ten drugi na noc bo dość treściwy) i fajnie się razem uzupełniają Skóra pod oczami jest w dobrej kondycji. Co do zmarszczek to trudno powiedzieć, zbyt dużo nie mam na szczęście. Avę stosuję rano razem z masażerem iris foreo. Na razie mi się podoba
W kolejce czeka jeszcze krem pod oczy z oriflame z serii ecobeauty, ale pewnie będzie dość lekki. Zaczęłam też używać toniku z tej samej serii (Ecobeauty) ale jeszcze nie za wiele mogę powiedzieć na jego temat.
O, to same ciekawe rzeczy testujesz Czekamy cierpliwie na opinię o serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie dorwać tą ave stacjonarnie, ona jest w jakiś sieciówkach?
Z Avą to jest taki kłopot, że stacjonarnie, np. w Rossmannie to raz jest, raz nie ma, a jak jest, to też tylko wybrane kosmetyki i w każdym mieście co innego, to samo z mniejszymi sieciówkami i małymi drogeriami.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

A może masz mikro uszkodzenia na skórze po innych kwasach, peelingach i stąd to większe szczypanie?
Tak też podejrzewałam, ale od dawna nie stosuję już mocnego złuszczania, a z kwasów stosuję tylko mlekowy i to kilka kropelek do myjadła i już bardzo rzadko, nic nie szczypie, co najwyżej delikatnie mrowi, nawet mocne peelingi kwasowe mnie aż tak nie szczypały nigdy, serum migdałowe Bielendy też nie, a też używam Poza tym szczypanie jest bardzo równomierne, identycznie szczypie np. przy nosie, jak i po bokach twarzy tuż przy uszach i na czole.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:52   #1833
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja zrobiłam dzisiaj serum 10% SAP z Zrób Sobie Krem i zobaczymy jak się sprawdzi. Używałyście olejku antycellulitowego z Orientany? Oczywiście nie wierzę, że mój cellulit wraz z jego używaniem się ulotni ale czytałam, że dobrze nawilża. A moja skóra ostatnio to jakieś nieporozumienie. Sucha jak wiór, nawet po maśle takim tłustym.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:44   #1834
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak też podejrzewałam, ale od dawna nie stosuję już mocnego złuszczania, a z kwasów stosuję tylko mlekowy i to kilka kropelek do myjadła i już bardzo rzadko, nic nie szczypie, co najwyżej delikatnie mrowi, nawet mocne peelingi kwasowe mnie aż tak nie szczypały nigdy, serum migdałowe Bielendy też nie, a też używam Poza tym szczypanie jest bardzo równomierne, identycznie szczypie np. przy nosie, jak i po bokach twarzy tuż przy uszach i na czole.
Mam niewielkie doświadczenie z kwasami, ale może to jest objaw nietolerancji, uczulenia, być może glikol nie jest akurat dla Ciebie.

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam dzisiaj serum 10% SAP z Zrób Sobie Krem i zobaczymy jak się sprawdzi. Używałyście olejku antycellulitowego z Orientany? Oczywiście nie wierzę, że mój cellulit wraz z jego używaniem się ulotni ale czytałam, że dobrze nawilża. A moja skóra ostatnio to jakieś nieporozumienie. Sucha jak wiór, nawet po maśle takim tłustym.
Kupiłam drugi raz olej brzozowy z Lidla (Cien Natura). Pierwszy raz smarowałam się nim w tamtym roku, najpierw zużyłam Khadi antycell. i od razu zaczęłam używać ten Lidla. Po Khadi nie widziałam poprawy, a po lidlowym cellulit z brzucha i boczków zniknął. Teraz kupiłam, bo na udach zaczyna się mi robić (zero ćwiczeń przez całą zimę), no i ciekawa jestem czy znowu zadziała.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2017-04-21 o 16:45
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 17:28   #1835
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Mam niewielkie doświadczenie z kwasami, ale może to jest objaw nietolerancji, uczulenia, być może glikol nie jest akurat dla Ciebie.
Wręcz przeciwnie, serum jest rewelacyjne, pięknie oczyszcza i wygładza skórę, likwiduje przebarwienia, nierówności i zapobiega niedoskonałościom. Gdyby mnie uczulało, na pewno nikomu bym go nie polecała, tym bardziej publicznie i w pierwszej kolejności ostrzegła o tym innych Ale tego szczypania nie umiem wyjaśnić.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 18:35   #1836
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Mam niewielkie doświadczenie z kwasami, ale może to jest objaw nietolerancji, uczulenia, być może glikol nie jest akurat dla Ciebie.



Kupiłam drugi raz olej brzozowy z Lidla (Cien Natura). Pierwszy raz smarowałam się nim w tamtym roku, najpierw zużyłam Khadi antycell. i od razu zaczęłam używać ten Lidla. Po Khadi nie widziałam poprawy, a po lidlowym cellulit z brzucha i boczków zniknął. Teraz kupiłam, bo na udach zaczyna się mi robić (zero ćwiczeń przez całą zimę), no i ciekawa jestem czy znowu zadziała.
Czy ten olej można kupić teraz w sprzedaży regularnej, czy to była jakaś jednorazowa akcja?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-04-21 o 18:36 Powód: literówka
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 18:49   #1837
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie, serum jest rewelacyjne, pięknie oczyszcza i wygładza skórę, likwiduje przebarwienia, nierówności i zapobiega niedoskonałościom. Gdyby mnie uczulało, na pewno nikomu bym go nie polecała, tym bardziej publicznie i w pierwszej kolejności ostrzegła o tym innych Ale tego szczypania nie umiem wyjaśnić.
czy Ty piszesz o serum Bielendy?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 20:06   #1838
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ooo, były kiedyś? A jakie ceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ok, już wyczytałam że kiedyś były antipodes po 7 dyszek - omg, ale bym potestowała przez te zachwyty i recenzje, aczkolwiek zastanawiam się czy nie są przesadzone, albo się raczej pocieszam ciekawe czy to się powtórzy.

Dziewczyny, a gdzie dorwać tą ave stacjonarnie, ona jest w jakiś sieciówkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
widzę, że już doczytałaś
był krem pod oczy, krem na dzień, serum proteinowe, i antyoksydacyjne
więcej nie pamiętam..., ale czekam na więcej
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 20:43   #1839
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Czy ten olej można kupić teraz w sprzedaży regularnej, czy to była jakaś jednorazowa akcja?
Czasem jest półka z Cien Natura (ale w innym miejscu niż reszta kosmetyków), ostatnio była w lutym, wcześniej trafiłam jakoś latem. Nie wiem jak często są te kosmetyki w sprzedaży, gdyż nie robię tam zakupów regularnie.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 22:09   #1840
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niedawno zakupiłam korektor sypki Annabelle i on nie jest polecany pod oczy, bo ma cynk w składzie i działa wysuszająco, służy do maskowania niedoskonałości na twarzy, nie pod oczami, ale dodaję na wieczko odrobinę do podkładu kryjącego Annabelle i normalnym dużym pędzlem do twarzy omiatam całą buzię wraz z powiekami i to wszystko jeszcze przypruszam pudrem Manhattan soft matt sypkim.

Gdy używam serum Bielendy migdałowego, to mam przesuszone powieki i niestety, krem ATW pod oczy sobie nie radzi i wtedy minerały bardzo podkreślają suchość, ale jeśli na krem ATW nałożę jeszcze odrobinę EkoKremu, to jest super, bardzo ładnie skóra jest przygotowana na minerały, tylko trzeba z 5 minut zaczekać, żeby się wchłonęło wszystko.

Korah, czy dobrze zrozumiałam, że pudrujesz twarz po podkładzie mineralnym? I czy kładziesz serum Bielendy migdałowe na powieki i pod oczy?

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Właśnie wykończyłam piankę do oczyszczania twarzy Norel, którą poleciła mi któraś z dziewczyn na naszym wątku i po zużyciu całego opakowania ja również szczerze mogę ten produkt polecić. Pianka jest delikatna dla skóry, nie podrażnia, a jednocześnie świetnie zmywa makijaż. Nie ściąga skóry, co jest dla mnie ważne, skład też jest ok i jest mega wydajna. Opakowanie wykończyłam po 4 miesiącach (a może i więcej) użytkowania, dwa razy dziennie.
Polecam http://norel.pl/pl_dz-197.html
To byłam ja Cieszę się, że Ci podpasowała

***
A ja testuję bazę matującą Couleur Caramel i powiem Wam, że nawet nawet Dla mnie dużo lepsza niż Kapok Pixie.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 06:14   #1841
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
widzę, że już doczytałaś
był krem pod oczy, krem na dzień, serum proteinowe, i antyoksydacyjne
więcej nie pamiętam..., ale czekam na więcej
O, a kiedy to było, w październiku? Bo na jakimś innym forum wyczytałam, że miniony październik, i dziewczyny pokazywały inne kosmetyki, więc może już więcej razy się zdarzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 07:10   #1842
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Fajna promocja w sklepie http://goldenoil.pl/
Darmowa dostawa dla zamówień od 50 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 07:31   #1843
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
O, a kiedy to było, w październiku? Bo na jakimś innym forum wyczytałam, że miniony październik, i dziewczyny pokazywały inne kosmetyki, więc może już więcej razy się zdarzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj, nie pamiętam dokładnie
ja tylko raz zarejestrowałam taką ofertę i możliwe że było to pół roku temu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 10:57   #1844
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
czy Ty piszesz o serum Bielendy?
Tak, ale glikolowym.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Korah, czy dobrze zrozumiałam, że pudrujesz twarz po podkładzie mineralnym? I czy kładziesz serum Bielendy migdałowe na powieki i pod oczy?
Tak, pudruję Ostatnio zapomniałam przypudrować makijaż i mi się buzia dużo szybciej zaczęła błyszczeć, a cały makijaż wyglądał tak jakby nieświeżo, no i pozbierał mi się podkład tu i ówdzie, przy tłustej cerze nie może zabraknąć pudru lub czegokolwiek utrwalającego.

Nie, tego serum, ani żadnych kwasów nie kładę na okolice oczu, to by była przecież katorga dla oczu, ale zawsze po takich produktach muszę postawić na bardziej treściwe kosmetyki pod oczy, ponieważ mi się wysuszają, to samo mam z ustami, w ruch idą tłuste pomadki, zwłaszcza po serum migdałowym, bo to glikolowe mniej wysusza Dużo osób tak ma, czy to po kwasach czy retinoidach, to taki skutek uboczny.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-22 o 11:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:40   #1845
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, czy po serum Bielendy korygującym filtrujesz się, czy unikasz słońca po prostu? Niedługo skończy mi się serum glikolowe i pewnie wtedy zawita do nas słońce. Planuję wówczas przerzucić się na serum zielone Bielendy z migdałem.

Dziewczynki, czy któraś z Was miała juz przyjemność z nowymi kosmetykami Lovely Day, które widzę na stronie Bioany? Kusi mnie serum do twarzy i serum do włosów.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-04-22 o 14:42 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:10   #1846
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy któraś z Was miała juz przyjemność z nowymi kosmetykami Lovely Day, które widzę na stronie Bioany? Kusi mnie serum do twarzy i serum do włosów.
ja. Serum bardzo fajne, warte swojej ceny i ma taką lekko galaretowatą konsystencję, że nic się nie zmarnuje, bo serum nie spływa z dłoni. A serum do włosów jeszcze nie używałam.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:46   #1847
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Nowa seria dr Organic
http://www.hollandandbarrett.ie/sear...&isSearch=true
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:46   #1848
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Nie, tego serum, ani żadnych kwasów nie kładę na okolice oczu, to by była przecież katorga dla oczu, ale zawsze po takich produktach muszę postawić na bardziej treściwe kosmetyki pod oczy, ponieważ mi się wysuszają, to samo mam z ustami, w ruch idą tłuste pomadki, zwłaszcza po serum migdałowym, bo to glikolowe mniej wysusza Dużo osób tak ma, czy to po kwasach czy retinoidach, to taki skutek uboczny.
ja byłam kiedyś na kwasach u dermatologa. Nie był to mój pierwszy raz, więc mi załadowała retinol+C w jakimś fest stężeniu; pamiętam, że wazeliną zabezpieczyła mi znamiona na dekolcie (na twarzy nic nie mam) i obficie okolice oka a i tak skóra z całej gęby mi zlazła... z okolic oka a nawet centralnie z powiek nie mówiąc już o tych miejscach z pieprzykami
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 18:39   #1849
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, czy po serum Bielendy korygującym filtrujesz się, czy unikasz słońca po prostu? Niedługo skończy mi się serum glikolowe i pewnie wtedy zawita do nas słońce. Planuję wówczas przerzucić się na serum zielone Bielendy z migdałem.

Dziewczynki, czy któraś z Was miała juz przyjemność z nowymi kosmetykami Lovely Day, które widzę na stronie Bioany? Kusi mnie serum do twarzy i serum do włosów.
Nie, po tym serum się nie filtruję, ja się filtruję tylko jak jest duża i długa ekspozycja na słońce, a tak to unikam, albo nie kwaszę buzi, ale to serum jest bezpieczne na takie zwykłe słońce nie za mocne i nie za długie. Każdy sam wie najlepiej kiedy swoją buzię i jak chronić

Oj, mnie kusi niesamowicie to Lovely Day, toner (pH 3,9), serum też Kompletnie nie widzę substancji podrażniających w tych kosmetykach.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Widziałam też, zapowiada się ciekawie

Kochana, powiedz mi, czy ten peeling Yes to Grape od Ciebie, to to: Klik

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja byłam kiedyś na kwasach u dermatologa. Nie był to mój pierwszy raz, więc mi załadowała retinol+C w jakimś fest stężeniu; pamiętam, że wazeliną zabezpieczyła mi znamiona na dekolcie (na twarzy nic nie mam) i obficie okolice oka a i tak skóra z całej gęby mi zlazła... z okolic oka a nawet centralnie z powiek nie mówiąc już o tych miejscach z pieprzykami
No to solidne stężenie Ci zafundowali, ja też tak miałam po peelingach migdałem na spirycie. Skóra ust i powiek każdą najtłustszą maść wypijała w 2 sekundy. Ale takie niepozorne serum też potrafi zdewastować skórę powiek i byle kremiki okazują się za słabe, a nawet nie byle, co takie, które miałam sprawdzone i lubiane.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-22 o 19:35
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 19:59   #1850
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

znacie kremy do twarzy Institut Karite? widziałam w TK maxx za 49 zł i myślę czy brać...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 20:48   #1851
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Odwiedzilam tkmaxx wczoraj i bida z nedzą. Udało mi się ostatni egzemplarz JMO do włosów brązowych dorwać poza tym naturalsów oprócz kilku kosmetyków Lavery mało bardzo. Jeden zel do mycia rak i ciała organic surge
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 22:13   #1852
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Widziałam też, zapowiada się ciekawie

Kochana, powiedz mi, czy ten peeling Yes to Grape od Ciebie, to to: Klik
.
Tak, skład widzę, że bez zmian, tylko miałam w trochę innym op. http://www.hollandandbarrett.ie/shop...scrub-60042688
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 23:23   #1853
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
To byłam ja Cieszę się, że Ci podpasowała
W takim razie dziękuję
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 08:27   #1854
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Tak, skład widzę, że bez zmian, tylko miałam w trochę innym op. http://www.hollandandbarrett.ie/shop...scrub-60042688
Chcę go, jest boski Zaraz zerknę, czy gdzieś jest dostępny w pl, co o nim myślisz?

Niestety, ta ampułka Centella 90 z wąkrotą azjatycką Klik mnie mocno podrażniła, twarz mnie bolała przez kilka godzin, dziś już jest lepiej, ale skóra i tak jeszcze pamięta i obawiam się, że w newralgicznych miejscach utworzy się łuszcząca i swędząca skorupa. Możliwe, że to jednorazowa reakcja, ale raczej nie będę więcej używać

Za to ta maść z papają Pure by Phytocare podoba mi się, solidny tłuścioch, do zadań specjalnych, dobrze się sprawdził na noc pod oczy
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 11:10   #1855
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Niespecjalnie się wysilili. Denaturat i kwas salicylowy, takie drugie Under20
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 12:24   #1856
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niespecjalnie się wysilili. Denaturat i kwas salicylowy, takie drugie Under20
No bez przesady, żeby porównywać te składy do badziewia jakim jest U20. Zaciekawił mnie zwłaszcza Face Wash, ma lubiany przeze mnie detergent, który też znajduje się w hitach szamponowych Petal Fresh A alkoholu nie wiemy ile wrzucili, na początku jest aloes albo woda, w toniku np. nie ma detergentów, a gliceryna też jest nieco dalej. Moim zdaniem ta seria może się okazać naprawdę super.

Edit: Jednak jest substancja pianotwórcza w toniku, więc z niego i nawilżacza bym z miejsca zrezygnowała, ale peeling i myjadło wyglądają bardzo dobrze wg. mnie.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-23 o 12:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 19:46   #1857
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, kupiłam na ekocudach parę rzeczy od mydlarni 4 szpaki. Kule mnie nie powaliły, wydaje mi się że ministerstwo ma lepsze, mydełko węglowe testuje, ale ich musy do ciała 😍😍😍 ja nigdy, przenigdy nie kupuje balsamów, bo nie znoszę się smarować czymkolwiek, nawet dłoni, a te musiałam po prostu mieć - zapachy i konsystencja mistrzostwo świata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:32   #1858
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chcę go, jest boski Zaraz zerknę, czy gdzieś jest dostępny w pl, co o nim myślisz?

Niestety, ta ampułka Centella 90 z wąkrotą azjatycką Klik mnie mocno podrażniła, twarz mnie bolała przez kilka godzin, dziś już jest lepiej, ale skóra i tak jeszcze pamięta i obawiam się, że w newralgicznych miejscach utworzy się łuszcząca i swędząca skorupa. Możliwe, że to jednorazowa reakcja, ale raczej nie będę więcej używać

Za to ta maść z papają Pure by Phytocare podoba mi się, solidny tłuścioch, do zadań specjalnych, dobrze się sprawdził na noc pod oczy
Nie używałam często ze względu na naczynka, kupiłam dla tż i czasem podbierałam. Ale to kolejny produkt Yes to, z którego jestem zadowolona, buzia po spłukaniu aksamitna, czysta i pozytywnie nastrajający zapach.

O kurcze u mnie nic takiego nie było.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 11:26   #1859
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
znacie kremy do twarzy Institut Karite? widziałam w TK maxx za 49 zł i myślę czy brać...
Akurat marka francuska Institut Karite w 100% naturalne ma tylko i wyłącznie masło shea (osobiście miałam i polecam). Reszta produktów (w tym kremy do twarzy) nie są naturalne, są zawsze czymś niefajnym doprawione.
tu przykładowy skład jednego kremu do twarzy:
https://www.lookfantastic.com/instit.../11261447.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 14:33   #1860
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam na ekocudach parę rzeczy od mydlarni 4 szpaki. Kule mnie nie powaliły, wydaje mi się że ministerstwo ma lepsze, mydełko węglowe testuje, ale ich musy do ciała 😍😍😍 ja nigdy, przenigdy nie kupuje balsamów, bo nie znoszę się smarować czymkolwiek, nawet dłoni, a te musiałam po prostu mieć - zapachy i konsystencja mistrzostwo świata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a jak ogólnie Twoje wrażenia z targów, fajnie było

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Nie używałam często ze względu na naczynka, kupiłam dla tż i czasem podbierałam. Ale to kolejny produkt Yes to, z którego jestem zadowolona, buzia po spłukaniu aksamitna, czysta i pozytywnie nastrajający zapach.

O kurcze u mnie nic takiego nie było.
No cudo ten peeling Niestety, nie widzę go w żadnym polskim sklepie

Łuszczę się po tej ampułce, zrzucam skórę Zauważyłam efekt rozjaśnienia już po pierwszym użyciu, ale te moje naczynka wokół nosa nie najlepiej to zniosły Zobaczę, jeszcze potestuję może punktowo na przebarwienia
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.