Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-02, 16:33   #1951
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Korah, naprawdę jesteś Dobrym Duchem tego wątku
o tak, zdecydowanie

A ja schodzę z zapasów. Choć bardzo mnie kusi jakaś nowa kolorówka, a dokładnie nowy błyszczyk, to trzymam się dzielnie i nic nie klikam. Jedynie kupuję, jak czegoś już nie mam wcale.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 09:52   #1952
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A co dostałaś fajnego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wodę mineralną w sprayu, pastę do zębów, dwie miniaturki Mydeł Wiedeńskich i sporo próbek.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Super, że dotarła Dużo zdrówka dla Was!

Mówisz, że fajne to serum BF czy Bielendy? Ja BF teraz używam na co dzień, z tym, że mieszam na dłoni z kropelką serum Alterry dla lepszego i dłuższego nawilżenia i jest naprawdę super

Cieszę się, że Pony Ci się podoba, nie każdy lubi takie cięższe zapachy i każdy ma swój gust, ale jak widać, dobrej jakości produkt broni się sam, bo jeszcze nikt nie powiedział o tym Weinachtzauber, że jest brzydki

Pasty Biomed właśnie nie używałam, ciekawa jestem Twojej opinii, są różne wersje, kokosowa-wybielająca, winogronowa, ekstra odświeżająca, sensitive i jeszcze ze dwie inne i kosztują w Jasmin 13 zł w zaokrągleniu. Tej wody mineralnej też nie znam, raz psiknęłam na twarz przed wysyłką do Ciebie, ale nic mi ta próba nie powiedziała. Zwróciłam tylko uwagę, że ma bardzo wysokie pH=7,9, więc trzeba ostrożnie z nią, żeby nie wysuszyła. Jest do kupienia w Intermarche za kilka zł i w dwóch pojemnościach, jeszcze jest taka ogromna butla chyba 400 ml za niecałe 10 zł.

A ja używam teraz tej pasty Euthymol i jestem zachwycona, ma cudowny smak, no po prostu niebywały, jest bardzo słodka i jednocześnie mocno orzeźwiająca i do tego tak rozgrzewa, że aż dziąsła drętwieją, ale w ogóle nie podrażnia i do tego pięknie czyści zęby i wybiela. Nigdy nie miałam lepszej pasty do zębów
Za glikolowe to nie wiem kiedy się wezmę, akurat teraz nastała piękna pogoda. Serum BF nie nawilża dobrze, ale tak ładnie ujednolica skórę, aż promienieje. Ciekawe, czy po dłuższym używaniu też będzie taki efekt.
Tonik Orientany Neem zaczerwienia mi poliki, po jakimś czasie to przechodzi, ale boję się o naczynka. Popróbuję teraz tonik z imbirem.
Zapach musu Pony Weinachtzauber bardzo fajny, na pewno coś z tej serii wezmę.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 10:21   #1953
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Serum BF nie nawilża dobrze, ale tak ładnie ujednolica skórę, aż promienieje. Ciekawe, czy po dłuższym używaniu też będzie taki efekt. .
Przepraszam że męczę, ale które to serum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 11:37   #1954
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A ja schodzę z zapasów. Choć bardzo mnie kusi jakaś nowa kolorówka, a dokładnie nowy błyszczyk, to trzymam się dzielnie i nic nie klikam. Jedynie kupuję, jak czegoś już nie mam wcale.
Szacun. Jak Ty to robisz?
A błyszczyk jaki Cię kusi?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 12:36   #1955
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Przepraszam że męczę, ale które to serum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serum Biofficina Toscana
http://glamlook.pl/product-pol-4676-...rzy-30-ml.html
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 13:59   #1956
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Szacun. Jak Ty to robisz?
A błyszczyk jaki Cię kusi?
sama nie wiem

a ostatnio najmocniej kuszą błyszczyki te:
https://www.lovelula.com/products/la...sheer-pink-8ml
https://www.lovelula.com/products/ph...ss-apricot-10g
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 14:00   #1957
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Szacun. Jak Ty to robisz?
Mam z tym ostatnio problem, od jakiegoś czasu przekraczam miesięczny limit wydatków na kosmetyki, który sobie kiedyś ustaliłam, a chciałabym raczej go zmniejszyć Nie mam wcale jakichś wielkich zapasów, jedynie rzeczy do twarzy kupuję na zapas oraz balsamy do ust i kremy do rąk, bo to mi schodzi bardzo szybko. A tak to jeden żel pod prysznic, jeden-dwa szampony i odżywki, jedno smarowidło do ciała itd.

U mnie powodem jest chyba głównie przerzucenie się na zakupy internetowe, które dają nieskończenie więcej możliwości i dostęp do różnych rynków kosmetycznych. Kuszą mnie najbardziej zakupy z darmową wysyłką, albo z darmową od jakiejś sumy i żeby ją osiągnąć dobieram sobie więcej rzeczy niż początkowo miałam w planie kupić. No i tak z jednej-dwóch sztuk robi się kilka, niby może nie drogich, ale jak się podsumuje, to wychodzi już ładna sumka.

Chyba wprowadzę zasadę przeczekania tzn jak coś wpada mi w oko, to dodaję do listy, ale nie kupuję przez np 5-7 dni, potem wracam do tej listy i decyduję, czy na pewno aż tak bardzo chcę to mieć. Najczęściej jest tak, że ochota na daną rzecz mi słabnie albo w ogóle przechodzi. Czasem przeglądam moje starsze wish-listy i się zastanawiam "Kurde, naprawdę chciałam to kupić, na co mi to w sumie?".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 14:14   #1958
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

U mnie powodem jest chyba głównie przerzucenie się na zakupy internetowe, które dają nieskończenie więcej możliwości i dostęp do różnych rynków kosmetycznych. Kuszą mnie najbardziej zakupy z darmową wysyłką, albo z darmową od jakiejś sumy i żeby ją osiągnąć dobieram sobie więcej rzeczy niż początkowo miałam w planie kupić. No i tak z jednej-dwóch sztuk robi się kilka, niby może nie drogich, ale jak się podsumuje, to wychodzi już ładna sumka.
Mam ten sam problem, ale zawsze pisze do sióstr i koleżanek czy czegoś nie chcą i z reguły się udaje
W ogóle odkąd wróciłam na ten wątek, oraz ten o skórze problematycznej, to bez przerwy coś kupuję. Ale bardziej niż kwestia kuszenia, jest po prostu ze złapałam znowu straszną zajawkę na kosmetyki. Ale teraz czekam już tylko na zamówienie z zsk żebym mogła sobie robić i konserwać napary, oprócz tego na esencję benton (jak na zbawienie...) i już serio mam szlaban do co najmniej końca miesiąca. No chyba, że krem z whamisy będzie na promocji, to jedyny wyjątek XD

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2017-05-03 o 14:15
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 14:22   #1959
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ej, nie bądź taka. Zdradź sekret.

Dobrze że nie takie łatwo dostępne.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie powodem jest chyba głównie przerzucenie się na zakupy internetowe, które dają nieskończenie więcej możliwości i dostęp do różnych rynków kosmetycznych. Kuszą mnie najbardziej zakupy z darmową wysyłką, albo z darmową od jakiejś sumy i żeby ją osiągnąć dobieram sobie więcej rzeczy niż początkowo miałam w planie kupić. No i tak z jednej-dwóch sztuk robi się kilka, niby może nie drogich, ale jak się podsumuje, to wychodzi już ładna sumka.

Chyba wprowadzę zasadę przeczekania tzn jak coś wpada mi w oko, to dodaję do listy, ale nie kupuję przez np 5-7 dni, potem wracam do tej listy i decyduję, czy na pewno aż tak bardzo chcę to mieć. Najczęściej jest tak, że ochota na daną rzecz mi słabnie albo w ogóle przechodzi. Czasem przeglądam moje starsze wish-listy i się zastanawiam "Kurde, naprawdę chciałam to kupić, na co mi to w sumie?".
Zakupy internetowe to zabójstwo dla mnie. Zawsze dobieram na zapas do darmowej przesyłki albo żeby się chociaż bardziej opłaciło. I stos rośnie.

Takie przeczekanie jest dobre ale nie zawsze się sprawdza bo np promocja się zdąży skończyć albo coś zostanie wyprzedane.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 16:56   #1960
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, mnie też skusiłaś tą pastą. Jak znajdę, z pewnością kupię, bo jestem maniaczką past do zębów

Dziewczynki kochane, słyszałyście coś gdzieś o promocjach na Dzień Matki? Mam na myśli sklepy internetowe
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 17:47   #1961
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
o tak, zdecydowanie


Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Za glikolowe to nie wiem kiedy się wezmę, akurat teraz nastała piękna pogoda. Serum BF nie nawilża dobrze, ale tak ładnie ujednolica skórę, aż promienieje. Ciekawe, czy po dłuższym używaniu też będzie taki efekt.
Tonik Orientany Neem zaczerwienia mi poliki, po jakimś czasie to przechodzi, ale boję się o naczynka. Popróbuję teraz tonik z imbirem.
Zapach musu Pony Weinachtzauber bardzo fajny, na pewno coś z tej serii wezmę.
Mnie ten neem i cytron w ogóle nie podchodzi, nawet nie podrażnia, ale no beznadziejny jest, a imbirowy cudny, no ciekawe, jak Ci się spisze i czy też się będziesz czerwienić.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ja za niego na targach dałam równe 40 zł, więc opylało się

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, mnie też skusiłaś tą pastą. Jak znajdę, z pewnością kupię, bo jestem maniaczką past do zębów

Dziewczynki kochane, słyszałyście coś gdzieś o promocjach na Dzień Matki? Mam na myśli sklepy internetowe
Warto! Czegoś takiego jeszcze nie próbowałaś, gwarantuję, bynajmniej nie znam drugiej nawet odrobinę podobnej pasty, jej cechy i właściwości są nie do opisania i porównania z niczym, jedynie zapach kojarzy się z pastami z dawnych lat, ale tylko zapach

Jeszcze się majówkowe promocje nie skończyły, więc może coś wyhaczysz, np. w makadamia drogeria z naturą.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 17:55   #1962
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ej, nie bądź taka. Zdradź sekret.

Dobrze że nie takie łatwo dostępne.
zrobiłam listę życzeń na ten rok i mocno się jej trzymam. ot, taki secret

z tych łatwo dostępnych błyszczyków też mnie kuszą np. Couleur Caramel
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 18:11   #1963
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

próbowałaś, gwarantuję, bynajmniej nie znam drugiej nawet odrobinę podobnej pasty, jej cechy i właściwości są nie do opisania i porównania z niczym, jedynie zapach kojarzy się z pastami z dawnych lat, ale tylko zapach

Jeszcze się majówkowe promocje nie skończyły, więc może coś wyhaczysz, np. w makadamia drogeria z naturą.
Dopiero się załapałam, że pomyliłam dzisiaj daty i wydawało mi się, że Dzień Matki przypada na 6, nie 26 maja Ale wtopa....

Kończy mi się dezodorant Pony oraz mam ochotę wypróbować nowe deo Schmidt's, to z węglem drzewnym dlatego czekam na promocje
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 18:36   #1964
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Póki co jestem zachwycona dezodorantem Pony Hutchen. Chroni jak trzeba i u mnie nie zostawia żadnego osadu. Jeżeli w upały też będzie się tak dobrze spisywał to już nie będę szukać innego.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
zrobiłam listę życzeń na ten rok i mocno się jej trzymam. ot, taki secret

z tych łatwo dostępnych błyszczyków też mnie kuszą np. Couleur Caramel
Co na niej masz?

O tej marce to Ty mi nawet nie mów!
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 20:59   #1965
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Póki co jestem zachwycona dezodorantem Pony Hutchen. Chroni jak trzeba i u mnie nie zostawia żadnego osadu. Jeżeli w upały też będzie się tak dobrze spisywał to już nie będę szukać innego.
O i u mnie się sprawdza baaardzo😊 mam już ochotę wypróbować inne zapachy, choć kwiatowy blumencośtam i perfect macha bardzo mi przypadły do gustu. Może to śmieszne, ale jak się rano smaruję to aż mi się humor poprawia 😃 i działa super.

Dziewczyny, podobno kosmetyki Boho można dostać w Galerii Katowickiej. Dla mnie to dugi koniec Polski, ale może w końcu ktoś wypróbuje i przetestuje
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 06:49   #1966
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Co na niej masz?

O tej marce to Ty mi nawet nie mów!
np. nowy rower.

Z Couleur Caramel chcę błyszczyk, cień do powiek i pomadkę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 09:20   #1967
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

E-naturalne Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych KLIK bardzo mi się podoba, bardzo delikatny dla mojej skóry i przy tym bardzo skuteczny, złuszcza stary naskórek, pięknie wygładza i ujednolica skórę, rozjaśnia przebarwienia, goi wypryski, nawet mi za specjalnie nie podrażnia oczu, oczywiście nie smaruję nim powiek, ale spokojnie mogę masować i jeśli się odrobina powiekom dostanie, to nic złego się nie dzieje. Używam go nie tak, jak jest w instrukcji obsługi, tylko po mojemu, dodaję do porcji mleczka oczyszczającego mniej więcej płaskie pół łyżeczki i masuję skórę, dopóki nie poczuję, że zaczyna się wygładzać, zostawiam na minutkę, po czym szybko przemasowuję płatkiem silikonowym, żeby dobić do końca jakieś pozostałe skórki, na koniec spłukuję i efekt jest . Skóra aż promienieje! Od peelingu enzymatycznego z Biocosmetics różni się tym, że zdecydowanie mniej wysusza skórę, po tamtym skóra wołała od razu o nawilżenie, mocno ściągał, a ten prawie nic nie wysusza. Niedługo testy peelingu ananas-papaja.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-04 o 09:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 10:09   #1968
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
E-naturalne Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych KLIK bardzo mi się podoba, bardzo delikatny dla mojej skóry i przy tym bardzo skuteczny, złuszcza stary naskórek, pięknie wygładza i ujednolica skórę, rozjaśnia przebarwienia, goi wypryski, nawet mi za specjalnie nie podrażnia oczu, oczywiście nie smaruję nim powiek, ale spokojnie mogę masować i jeśli się odrobina powiekom dostanie, to nic złego się nie dzieje. Używam go nie tak, jak jest w instrukcji obsługi, tylko po mojemu, dodaję do porcji mleczka oczyszczającego mniej więcej płaskie pół łyżeczki i masuję skórę, dopóki nie poczuję, że zaczyna się wygładzać, zostawiam na minutkę, po czym szybko przemasowuję płatkiem silikonowym, żeby dobić do końca jakieś pozostałe skórki, na koniec spłukuję i efekt jest . Skóra aż promienieje! Od peelingu enzymatycznego z Biocosmetics różni się tym, że zdecydowanie mniej wysusza skórę, po tamtym skóra wołała od razu o nawilżenie, mocno ściągał, a ten prawie nic nie wysusza. Niedługo testy peelingu ananas-papaja.
Jakim płatkiem silikonowym i jak często używasz tego peelingu?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
np. nowy rower.

Z Couleur Caramel chcę błyszczyk, cień do powiek i pomadkę.
Dobry argument.

A ja z CC chcę kilka cieni, róż, błyszczyk, szminkę, puder mozaikę, puder w kulkach, krem korygujący i pewnie jeszcze coś.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 10:30   #1969
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jakim płatkiem silikonowym i jak często używasz tego peelingu?
KLIK

Tego peelingu używałam przez ostatni tydzień co drugi dzień, w sumie 4 razy użyłam. Zaczęłam go używać na podrażnioną skórę, obecnie nie ma śladu po podrażnieniu, bardzo przyśpieszył gojenie, chociaż bałam się, że jeszcze bardziej podrażni, to stało się wręcz odwrotnie. Teraz już będę go używać tylko 1-2 razy w tygodniu, bo buźka jest już super gładka i nie ma potrzeby częściej póki co. Ale najpierw zabiorę się za testy tego drugiego peelingu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 11:20   #1970
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
KLIK

Tego peelingu używałam przez ostatni tydzień co drugi dzień, w sumie 4 razy użyłam. Zaczęłam go używać na podrażnioną skórę...
Korah jak tak czytam jakie ty zabiegi stosujesz to nie mogę wyjść z szoku, masz chyba skórę jak nosorożec
Tzn być może sama tak robiłam kiedyś, ale teraz już nie mogę, i jak pomyślę jak by się zachowała moja skóra teraz, gdybym zafundowała jej takie złuszczanie naskórka... Ała.
Ale te peelingi kuszą pewnie sobie zamówię za jakiś czas, teraz jeszcze mam paseczkę enzymatyczną alvy która jest szczerze mówiąc trochę za mocna, chyba ją dzisiaj wymieszam z płatkami owsianymi.
Hej, a próbował ktoś peelingu enzymatycznego sylveco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 11:27   #1971
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Korah jak tak czytam jakie ty zabiegi stosujesz to nie mogę wyjść z szoku, masz chyba skórę jak nosorożec
Tzn być może sama tak robiłam kiedyś, ale teraz już nie mogę, i jak pomyślę jak by się zachowała moja skóra teraz, gdybym zafundowała jej takie złuszczanie naskórka... Ała.
Ale te peelingi kuszą pewnie sobie zamówię za jakiś czas, teraz jeszcze mam paseczkę enzymatyczną alvy która jest szczerze mówiąc trochę za mocna, chyba ją dzisiaj wymieszam z płatkami owsianymi.
Hej, a próbował ktoś peelingu enzymatycznego sylveco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam skóry nosorożca i choćby ostatnie podrażnienie jest tego dowodem. Zwracam jednak uwagę na ten enzymatyk, pomimo, że go zastosowałam na podrażnioną skórę, to nie zrobił mi krzywdy, wręcz odwrotnie, pomógł bardzo i to z każdym użyciem coraz bardziej, inny peeling czy żel do mycia z pewnością by mnie w takiej sytuacji załatwił na amen, a ten nie Z reszta pisałam na drugim wątku, że początkowo nic nie mogłam zrobić na twarzy po tamtym podrażnieniu, nawet ta myjka silikonowa była za mocna.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-04 o 11:29
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 11:31   #1972
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie mam skóry nosorożca i choćby ostatnie podrażnienie jest tego dowodem. Zwracam jednak uwagę na ten enzymatyk, pomimo, że go zastosowałam na podrażnioną skórę, to nie zrobił mi krzywdy, wręcz odwrotnie, pomógł bardzo i to z każdym użyciem coraz bardziej, inny peeling czy żel do mycia pewnie by mnie w takiej sytuacji załatwił na amen, a ten nie
To musi być naprawdę bardzo delikatny wiesz, piszę to jako osoba, którą ostatnio podrażnił masaż twarzy glovem, a ja nie stosuje żadnych kwasów ani niczegono to w takim razie tym bardziej się skuszę
Chociaż szlag mnie trafia że potrzebuję kupić parę rzeczy, i każda jest w innym sklepie. Złożyłam na zamówienie na zsk, teraz e-naturalne, w mazidlach też by się pewnie coś znalazło... Xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 12:21   #1973
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Korah jak tak czytam jakie ty zabiegi stosujesz to nie mogę wyjść z szoku, masz chyba skórę jak nosorożec
Tzn być może sama tak robiłam kiedyś, ale teraz już nie mogę, i jak pomyślę jak by się zachowała moja skóra teraz, gdybym zafundowała jej takie złuszczanie naskórka... Ała.
Ale te peelingi kuszą pewnie sobie zamówię za jakiś czas, teraz jeszcze mam paseczkę enzymatyczną alvy która jest szczerze mówiąc trochę za mocna, chyba ją dzisiaj wymieszam z płatkami owsianymi.
Hej, a próbował ktoś peelingu enzymatycznego sylveco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam Sylveco, użyłam na razie ze 3 razy. Ma bardzo gęstą konsystencję jak masło, ale z wodą robi się z niego emulsja, bez problemu się spłukuje. Działa bardzo delikatnie, nic, a nic nie podrażnia, ale spektakularnych efektów też nie ma. Większy efekt widzę po zastosowaniu wyżej wspomnianej myjki silikonowej, niż po tym peelingu. Następnym razem wezmę z e-naturalnie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 13:13   #1974
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
To musi być naprawdę bardzo delikatny wiesz, piszę to jako osoba, którą ostatnio podrażnił masaż twarzy glovem, a ja nie stosuje żadnych kwasów ani niczegono to w takim razie tym bardziej się skuszę
Chociaż szlag mnie trafia że potrzebuję kupić parę rzeczy, i każda jest w innym sklepie. Złożyłam na zamówienie na zsk, teraz e-naturalne, w mazidlach też by się pewnie coś znalazło... Xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najwyraźniej masz jeszcze delikatniejszą skórę. Ja nauczona już po peelingu Biocosmetics nie nakładam takich proszkowych enzymatyków zgodnie ze wskazówkami producenta, bo wtedy są dla mnie za mocne i biocosmetics mnie podrażnił, wolę używać tak, jak już powyżej opisałam, różnica jest kolosalna, poza tym dla mnie to wygodniejsze niż nakładanie jak maseczkę i czekanie nie wiadomo ile, żeby spłukać zaschniętą skorupę, a tak to załatwiam wszystko pod prysznicem.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-04 o 13:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 20:20   #1975
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podobno kosmetyki Boho można dostać w Galerii Katowickiej. Dla mnie to dugi koniec Polski, ale może w końcu ktoś wypróbuje i przetestuje
Rzeczywiście Boho jest w Galerii Katowickiej. Byłam tam dziś przelotem i rzuciłam okiem. Ale jakoś mnie nic nie urzekło. Gdyby było jeszcze -55% to może bym coś wzięła a tak to nie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 12:05   #1976
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W sklepie internetowym Sylveco weekend darmowej dostawy.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 13:24   #1977
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, mnie też skusiłaś tą pastą. Jak znajdę, z pewnością kupię, bo jestem maniaczką past do zębów

Dziewczynki kochane, słyszałyście coś gdzieś o promocjach na Dzień Matki? Mam na myśli sklepy internetowe
Nie każdy będzie zadowolony z tej pasty Euthymol, jest naprawdę bardzo mocna. Ja przyzwyczajałam się do niej prawie dwa tygodnie, już po krótkiej chwili musiałam przerywać mycie (tak szczypała!!), wypłukać i dokończyć mycie inną pastą. I nie codziennie. Kiedyś pisałaś o borówkowej, że dobrze odświeża, to ta odświeża dwa, albo i trzy razy bardziej i na długo. Pasta bardzo fajna, ale pewnie nie dla każdego.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 13:58   #1978
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Nie każdy będzie zadowolony z tej pasty Euthymol, jest naprawdę bardzo mocna. Ja przyzwyczajałam się do niej prawie dwa tygodnie, już po krótkiej chwili musiałam przerywać mycie (tak szczypała!!), wypłukać i dokończyć mycie inną pastą. I nie codziennie. Kiedyś pisałaś o borówkowej, że dobrze odświeża, to ta odświeża dwa, albo i trzy razy bardziej i na długo. Pasta bardzo fajna, ale pewnie nie dla każdego.
Dobrze wiedzieć, no jest bardzo mocna, mnie też pierwsze użycia może nie tyle szczypały, ale aż mnie dreszcze po ciele przechodziły hehe Ale nic nie podrażnia, a mam skłonności, po niektórych pastach moje dziąsła kwiczą.

Nie wiem, jaką borówkową masz na myśli, nie kojarzę, z naturalnych past miałam tylko Ecodentę, Neobio i propolisową Agafii, ale te dwie ostatnie beznadziejne dla mnie, obrzydliwe w smaku, nie odświeżały, ale chyba pisałam że może się skuszę na borówkową Agafii, bo ponoć jest bardziej odświeżająca od propolisowej, ale nie pamiętam już, chyba nie miałam jej, próbuję sobie jeszcze przypomnieć, czy nie testowałam jej u koleżanki na wczasach, bo coś testowałam, ale dokładnie nie wiem
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 15:22   #1979
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, no jest bardzo mocna, mnie też pierwsze użycia może nie tyle szczypały, ale aż mnie dreszcze po ciele przechodziły hehe Ale nic nie podrażnia, a mam skłonności, po niektórych pastach moje dziąsła kwiczą.

Nie wiem, jaką borówkową masz na myśli, nie kojarzę, z naturalnych past miałam tylko Ecodentę, Neobio i propolisową Agafii, ale te dwie ostatnie beznadziejne dla mnie, obrzydliwe w smaku, nie odświeżały, ale chyba pisałam że może się skuszę na borówkową Agafii, bo ponoć jest bardziej odświeżająca od propolisowej, ale nie pamiętam już, chyba nie miałam jej, próbuję sobie jeszcze przypomnieć, czy nie testowałam jej u koleżanki na wczasach, bo coś testowałam, ale dokładnie nie wiem
Moje dziąsła nie krwawiły, ale pewnie dlatego, że przerywałam na początku mycie.

Właśnie borówkową Agafii http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Pasta...rusznicy-/5232.
Dabur gozdzikowa jest fajna, oczywiście jeśli ktoś lubi takie smaki i zapachy (ja bardzo), teraz mam czarną Ecodent, nie jest zła, chyba trochę wybiela zęby, ale odświeżenia dużego nie daje.
Tż nie mógł uwierzyć, że to jest pasta do mycia zębów i czy widziałam, że jest czarna

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2017-05-05 o 15:25 Powód: link
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 15:39   #1980
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Moje dziąsła nie krwawiły, ale pewnie dlatego, że przerywałam na początku mycie.

Właśnie borówkową Agafii http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Pasta...rusznicy-/5232.
Dabur gozdzikowa jest fajna, oczywiście jeśli ktoś lubi takie smaki i zapachy (ja bardzo), teraz mam czarną Ecodent, nie jest zła, chyba trochę wybiela zęby, ale odświeżenia dużego nie daje.
Tż nie mógł uwierzyć, że to jest pasta do mycia zębów i czy widziałam, że jest czarna
A powiem Ci, że ta ecodenta na dłuższą metę męcząca, brudzi strasznie umywalkę, za każdym razem musiałam szorować, bo osad był taki, że nie schodziło pod bieżącą wodą, dopiero z gąbką. I też jestem zdania, że odświeżenie jest, ale na chwilę. Nie jest to zła pasta, ale po miniaturce jakoś się więcej nie skusiłam, a Euthymol lepiej mi osobiście wybiela i czyści zęby, niż ta czarna.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.