Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 08:59   #691
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sylweczenka Pokaż wiadomość
jezeli wplacalas na poczcie bedize duzo dluzej szlo, jak w banku to krocej

zawsze place w banku,ale chyba jest na urlopie,juz bym chciala je miec
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:16   #692
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
ile pedzli jest potrzebne wg was dl osoby , która profesjonalnie nie zajmuje sie makijażem, porpsotu będzie używac pędzli na sobie.... bo ja widzę na all zestawy od 15-40 i boje sie że kupie albo za mały albo za duży z którego połow nie będe używała:/
Ja mam ten zestawik i powiem Ci że mi w zupełności wystarcza:
http://www.allegro.pl/item384444725_..._promocja.html
Jedyne czego w nim brakuje to ścięty ukośnie pędzel do różu, ale cóz, nie znalazłam żadnego podobnego zestawu w którym byłby i taki pędzel i pędzel do podkładu na którym mi zależało. A nie chciałam kupować wielkiego zestawu z 10 pędzelkami do malowania oka, bo najzwyczajniej w świecie nie miałabym ich kiedy używać. No może w sobotę przed imprezą, ale codziennie rano? W życiu!
Na pewno będzie Ci potrzebny duży pędzel do pudru, jak używasz bronzera albo rozświetlacza to mniejszy też się przyda, skośny pędzel do różu (ja dokupiłam osobno), płaski pędzel do podkładu, pędzelek do korektora, pędzelki do cieni: 1 duży do cienia neutralnego na całą powiekę, 1 skośny do cieniowania oka i eyeliner do malowania dolnej powieki i kresek na górnej. Spiralka/szczoteczka i grzebyk do rzęs jest niezbędny, pędzelek do brwi też się przydaje i koniecznie (!) pędzelek do malowania ust - szminka trzyma się o wiele dłużej.
Fajny jest też ten "wachlarz" do wykończania makijażu.

I to jest wg mnie takie minimum, które każdy mieć powinien Wydaje mi się że lepiej kupić kilka pędzli lepszej jakości, niż mieć mnóstwo gorszych!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:41   #693
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja mam ten zestawik i powiem Ci że mi w zupełności wystarcza:
http://www.allegro.pl/item384444725_..._promocja.html
Jedyne czego w nim brakuje to ścięty ukośnie pędzel do różu, ale cóz, nie znalazłam żadnego podobnego zestawu w którym byłby i taki pędzel i pędzel do podkładu na którym mi zależało. A nie chciałam kupować wielkiego zestawu z 10 pędzelkami do malowania oka, bo najzwyczajniej w świecie nie miałabym ich kiedy używać. No może w sobotę przed imprezą, ale codziennie rano? W życiu!
Na pewno będzie Ci potrzebny duży pędzel do pudru, jak używasz bronzera albo rozświetlacza to mniejszy też się przyda, skośny pędzel do różu (ja dokupiłam osobno), płaski pędzel do podkładu, pędzelek do korektora, pędzelki do cieni: 1 duży do cienia neutralnego na całą powiekę, 1 skośny do cieniowania oka i eyeliner do malowania dolnej powieki i kresek na górnej. Spiralka/szczoteczka i grzebyk do rzęs jest niezbędny, pędzelek do brwi też się przydaje i koniecznie (!) pędzelek do malowania ust - szminka trzyma się o wiele dłużej.
Fajny jest też ten "wachlarz" do wykończania makijażu.

I to jest wg mnie takie minimum, które każdy mieć powinien Wydaje mi się że lepiej kupić kilka pędzli lepszej jakości, niż mieć mnóstwo gorszych!

to fajnie ze ci sie podoba,chyba sie nie doczekam dzis tych pedzli,kjakbym wiedziala to bym gdzie indziej zamowila
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:43   #694
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
za pedzelki zaplacilam we wtorek,jeszcze nie dotarly,martity dzis nie bylo na internecie,moze wziela urlop?to by naopisala na aukcji ze paczki wysyla wtedy i wtedy?
Spkojnie,jesli dokonalas wplaty we wtorek po poludniu (czyli po godzinie tak mniej wiecej 13),to doszla dopiero we srode.Sprzedawca wyslal pewnie pazke we czwartek,czyli wczoraj.Przeciez to nie jest takie hop-siup,tylko w normalnym sklepie,kiedy cos kupujesz,to dostajesz to od razu Na paczke sie czeka,a ze bywaja problemy z Poczta Polska,to spodziewaj sie jej ok.wtorku-srody.

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja mam ten zestawik i powiem Ci że mi w zupełności wystarcza:
http://www.allegro.pl/item384444725_..._promocja.html
Jedyne czego w nim brakuje to ścięty ukośnie pędzel do różu, ale cóz, nie znalazłam żadnego podobnego zestawu w którym byłby i taki pędzel i pędzel do podkładu na którym mi zależało. A nie chciałam kupować wielkiego zestawu z 10 pędzelkami do malowania oka, bo najzwyczajniej w świecie nie miałabym ich kiedy używać. No może w sobotę przed imprezą, ale codziennie rano? W życiu!
Na pewno będzie Ci potrzebny duży pędzel do pudru, jak używasz bronzera albo rozświetlacza to mniejszy też się przyda, skośny pędzel do różu (ja dokupiłam osobno), płaski pędzel do podkładu, pędzelek do korektora, pędzelki do cieni: 1 duży do cienia neutralnego na całą powiekę, 1 skośny do cieniowania oka i eyeliner do malowania dolnej powieki i kresek na górnej. Spiralka/szczoteczka i grzebyk do rzęs jest niezbędny, pędzelek do brwi też się przydaje i koniecznie (!) pędzelek do malowania ust - szminka trzyma się o wiele dłużej.
Fajny jest też ten "wachlarz" do wykończania makijażu.

I to jest wg mnie takie minimum, które każdy mieć powinien Wydaje mi się że lepiej kupić kilka pędzli lepszej jakości, niż mieć mnóstwo gorszych!
A tak wlasciwie,to do czego jest ta spiralka?Ja ja posiadam,ale nigdy nie uzywam Do zdejmowania nadmiaru tuszu?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:06   #695
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość



A tak wlasciwie,to do czego jest ta spiralka?Ja ja posiadam,ale nigdy nie uzywam Do zdejmowania nadmiaru tuszu?
Tak, albo do rozczesywania rzęs jak się za bardzo posklejają
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:37   #696
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

kiedys wplacilam w piatek po poludniu to w poniedzialek juz mialam a szlo z gdanska a ja mieszkam w rzeszowie.sa przypadki ze na drugi dzien juz jest,ale mam przeczucie ze ona jeszcze nie wyslala bo nostatnio sie logowala na allegro 23 a kiedys to codziennie
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:50   #697
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Tak, albo do rozczesywania rzęs jak się za bardzo posklejają
Do tegu uzywam grzebyczka.Ale musze sprobowac,moze bedzie wygodniej

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
kiedys wplacilam w piatek po poludniu to w poniedzialek juz mialam a szlo z gdanska a ja mieszkam w rzeszowie.sa przypadki ze na drugi dzien juz jest,ale mam przeczucie ze ona jeszcze nie wyslala bo nostatnio sie logowala na allegro 23 a kiedys to codziennie
Musialas (wg mnie) miec farta,bo albo paczuszka zostala wyslana w piatek,zaraz po Twojej wplacie,albo sprzedawca wyslal ja wczesniej.Czasami tak sie zdaza,ze sprzedawcy wysylaja towar wczesniej,chociaz wplata jeszcze nie poszla (mialam taka sytuacje i bylam bardzo zaskoczona).
To,czy sprzedawca loguje sie na allegor moze nie miec znaczenia.Ja teraz kupilam od takiej pani,ktora wogole nie daje nic znac,a paczki przychodza
Takze spokojnie,jak nie dostaniesz po tygodniu od wplaty,to wtedy mozna zaczac sie martwic.Wczesniej raczej nie mam sensu
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 12:00   #698
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

a jak np nie beda mis ie podobaly to mozna zwrocic nieuzywane?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 12:06   #699
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
a jak np nie beda mis ie podobaly to mozna zwrocic nieuzywane?
Jak ze wszystkim, w zależności od sprzedawcy.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 12:09   #700
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jak ze wszystkim, w zależności od sprzedawcy.

pisze na jej stronie ze jest mozliwosc zwrotu lub wymiany.szkoda ze nie poczekalam wizazysci fajny komplet wystawili
http://www.allegro.pl/item406170475_...rka_sobol.html ubolewam
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 22:26   #701
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

http://www.allegro.pl/item404267733_...pigmentow.html ida jak swieze bulki
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 23:15   #702
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Spkojnie,jesli dokonalas wplaty we wtorek po poludniu (czyli po godzinie tak mniej wiecej 13),to doszla dopiero we srode.Sprzedawca wyslal pewnie pazke we czwartek,czyli wczoraj.Przeciez to nie jest takie hop-siup,tylko w normalnym sklepie,kiedy cos kupujesz,to dostajesz to od razu Na paczke sie czeka,a ze bywaja problemy z Poczta Polska,to spodziewaj sie jej ok.wtorku-srody.



A tak wlasciwie,to do czego jest ta spiralka?Ja ja posiadam,ale nigdy nie uzywam Do zdejmowania nadmiaru tuszu?
ja swoją spiralką nakładałam na rzęsy olejek rycynowy lub inne odżywki a mama swoją rozczesuje ale jak dla mnie nie daje to efektów.

btw ja swoje pędzle zamówiłam na allegro w czerwcu. I nie doszły nadal. nie wiem sama co robic, zamowiłam ten zestaw co ma ines... babka mówiła ze jak jej wroci paczka to odda kase bo juz chyba wysłała drugi komplet ale (do k**** n**** ;/) po takim czasie to juz pewnie nigdzie nie dojdzie. A walona poczta pózniej sobie tą paczuszke zlicytuje za ogromne pieniądze ;/


Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Do tegu uzywam grzebyczka.Ale musze sprobowac,moze bedzie wygodniej



Musialas (wg mnie) miec farta,bo albo paczuszka zostala wyslana w piatek,zaraz po Twojej wplacie,albo sprzedawca wyslal ja wczesniej.Czasami tak sie zdaza,ze sprzedawcy wysylaja towar wczesniej,chociaz wplata jeszcze nie poszla (mialam taka sytuacje i bylam bardzo zaskoczona).
To,czy sprzedawca loguje sie na allegor moze nie miec znaczenia.Ja teraz kupilam od takiej pani,ktora wogole nie daje nic znac,a paczki przychodza
Takze spokojnie,jak nie dostaniesz po tygodniu od wplaty,to wtedy mozna zaczac sie martwic.Wczesniej raczej nie mam sensu


dziewczyny ratujcie!!! ja wiem że mam pecha ale jak musze na coś czekac i to tyle czasu to naprawde cholery jasnej dostaje
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 10:23   #703
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

dostalam pedzle,ale moglyby byc lepsze taki duzy do cieni chyba sie rozczapierza
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 10:37   #704
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

moglyby byc mniejsze te pedzle bo sa duze jakos nie widzi mi sie.kulka na ostatnim zdjeciu wielkosci palca wskazujacego.a ten uzy do cieni corka trzymala bo nie mialam jak ujac i on najwiecej ma odchylenia bo reszta ok,sa twardsze od tych moich 2 pedzelkow co mialam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 048.jpg (63,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 049.jpg (37,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 051.jpg (45,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 053.jpg (32,5 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez myszka8425
Czas edycji: 2008-07-28 o 11:06
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 15:57   #705
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
ja swoją spiralką nakładałam na rzęsy olejek rycynowy lub inne odżywki a mama swoją rozczesuje ale jak dla mnie nie daje to efektów.

btw ja swoje pędzle zamówiłam na allegro w czerwcu. I nie doszły nadal. nie wiem sama co robic, zamowiłam ten zestaw co ma ines... babka mówiła ze jak jej wroci paczka to odda kase bo juz chyba wysłała drugi komplet ale (do k**** n**** ;/) po takim czasie to juz pewnie nigdzie nie dojdzie. A walona poczta pózniej sobie tą paczuszke zlicytuje za ogromne pieniądze ;/




dziewczyny ratujcie!!! ja wiem że mam pecha ale jak musze na coś czekac i to tyle czasu to naprawde cholery jasnej dostaje

To straszna masz cierpliwosc,ja bym juz kilka razy postraszyla,ze podam sprawe do allegro.Zawsze dziala Nie daj sie zrobic w bambuko,bo szkoda Twoich nerwow i pieniedzy.Lepiej dokoncz sprawe.
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:42   #706
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
ja swoją spiralką nakładałam na rzęsy olejek rycynowy lub inne odżywki a mama swoją rozczesuje ale jak dla mnie nie daje to efektów.

btw ja swoje pędzle zamówiłam na allegro w czerwcu. I nie doszły nadal. nie wiem sama co robic, zamowiłam ten zestaw co ma ines... babka mówiła ze jak jej wroci paczka to odda kase bo juz chyba wysłała drugi komplet ale (do k**** n**** ;/) po takim czasie to juz pewnie nigdzie nie dojdzie. A walona poczta pózniej sobie tą paczuszke zlicytuje za ogromne pieniądze ;/




dziewczyny ratujcie!!! ja wiem że mam pecha ale jak musze na coś czekac i to tyle czasu to naprawde cholery jasnej dostaje
a ukogo kupowalas?to na przyszlosc bede wiedziec zeby i niej nie kupowac
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:51   #707
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
moglyby byc mniejsze te pedzle bo sa duze jakos nie widzi mi sie.kulka na ostatnim zdjeciu wielkosci palca wskazujacego.a ten uzy do cieni corka trzymala bo nie mialam jak ujac i on najwiecej ma odchylenia bo reszta ok,sa twardsze od tych moich 2 pedzelkow co mialam.
Dla mnie Twoje pedzle sa ok.Masz faktycznie sporo takich wiekszych pedzli do cieni,ale tez kilka takich mniejszych.Kazdy sluzy do czego innego,wiec powinny Ci sie przydac Co do ich "rozczapirzenia",to tez mis ie wydaje,ze nie jest zle
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 17:15   #708
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dla mnie Twoje pedzle sa ok.Masz faktycznie sporo takich wiekszych pedzli do cieni,ale tez kilka takich mniejszych.Kazdy sluzy do czego innego,wiec powinny Ci sie przydac Co do ich "rozczapirzenia",to tez mis ie wydaje,ze nie jest zle

na dloni troche sie rozczapierzaja te najwiekszy a jak na przedramieniu to nawet ten najwiekszy sie do srodka chowa.a z ta wielkocia to jest tak:2 sa prawie takiej samej wielkosci tylko 1 jest ciut wiekszy i bardziej spiczasty ale jak dla mnie na jedno kopyto,ten kto jest bardziej wtajemniczony tomoze zna funkcje takich pedzli
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 21:06   #709
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

lepiej od razu policja straszyc
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 21:35   #710
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
na dloni troche sie rozczapierzaja te najwiekszy a jak na przedramieniu to nawet ten najwiekszy sie do srodka chowa.a z ta wielkocia to jest tak:2 sa prawie takiej samej wielkosci tylko 1 jest ciut wiekszy i bardziej spiczasty ale jak dla mnie na jedno kopyto,ten kto jest bardziej wtajemniczony tomoze zna funkcje takich pedzli
Hehe,ja nie bardzo,bo i tak uzywam ich wedle wlasnego uznania i wygody Ale czesto na aukcjach sa wymenione poszczegolne pedzle i napisane jest z czego sa zrobione i do czego sluza A one tez sa z LancrOne?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 21:43   #711
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Hehe,ja nie bardzo,bo i tak uzywam ich wedle wlasnego uznania i wygody Ale czesto na aukcjach sa wymenione poszczegolne pedzle i napisane jest z czego sa zrobione i do czego sluza A one tez sa z LancrOne?

moje nie,jakas chinszczyzna
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:16   #712
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
moje nie,jakas chinszczyzna
Wydawało mi się cały czas że z Lancrona masz zamiar kupować od wizażystów..

A co do allegro ja raz miałam taką sytuację, straszyłam policją - nic. Po kilku miesiącach zgłosiłam sprawę na policję, allegro już pozytywnie rozpatrzyło moją reklamację, ale niestety dostałam pismo z policji że ta sprawa nie podchodzi pod przestępstwo więc została rozpatrzona negatywnie, a oni się nie muszą tłumaczyć dlaczego. I że jeśli chcę mogę wnieść pozew do sądu
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:21   #713
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Wydawało mi się cały czas że z Lancrona masz zamiar kupować od wizażystów..

A co do allegro ja raz miałam taką sytuację, straszyłam policją - nic. Po kilku miesiącach zgłosiłam sprawę na policję, allegro już pozytywnie rozpatrzyło moją reklamację, ale niestety dostałam pismo z policji że ta sprawa nie podchodzi pod przestępstwo więc została rozpatrzona negatywnie, a oni się nie muszą tłumaczyć dlaczego. I że jeśli chcę mogę wnieść pozew do sądu
no mi tez sie wydawalo ze z lancrona ale niewiem co mnie naszlo na tamte
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:01   #714
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
no mi tez sie wydawalo ze z lancrona ale niewiem co mnie naszlo na tamte
Ja też nie mam pojęcia.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:26   #715
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

http://www.allegro.pl/item406715468_...wiewiorka.html
ja mam te, super tylko trzonki przyszły trochę porysowane i na niektórych pędzelkach na trzonkach niewielkie skazy. Ale włosie supper może z tymi trzonkami dostałam wybrakowany model(:
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 10:14   #716
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item406715468_...wiewiorka.html
ja mam te, super tylko trzonki przyszły trochę porysowane i na niektórych pędzelkach na trzonkach niewielkie skazy. Ale włosie supper może z tymi trzonkami dostałam wybrakowany model(:
Ja bym reklamowała, to kupa kasy. Albo niech oddadzą ze 20zł chociaż.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 22:05   #717
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja bym reklamowała, to kupa kasy. Albo niech oddadzą ze 20zł chociaż.


no właśnie jednak je oddałam i poprosiłam o wymianę na te:

http://www.allegro.pl/item414298108_...l_gratis_.html
pisałam do osób które kupiły "moje pędzelki"na Allegro i wszystkie mówiły, że ich trzonki są ok. Stąd moja decyzja. Jaki przyjdą dam znać czy są ok(:
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 10:48   #718
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
no właśnie jednak je oddałam i poprosiłam o wymianę na te:

http://www.allegro.pl/item414298108_...l_gratis_.html
pisałam do osób które kupiły "moje pędzelki"na Allegro i wszystkie mówiły, że ich trzonki są ok. Stąd moja decyzja. Jaki przyjdą dam znać czy są ok(:
Te na które wymieniłaś są prześliczne!!! Jakbym miała więcej pieniędzy to pewnie też bym się na nie skusiła zamiast tych co wzięłam, ale cóż moje były prawie 3 razy tańsze... I jeszcze ten pędzel do podkładu gratis.. SUPER!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:31   #719
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

dziewczyny poradzcie czy dobrze zrobilam! zamowilam te pedzle na allegro og wizazysci.pl http://allegro.pl/item406713813_pedz...adu.html#photo ale nie wiem czy za 95zl te 24sztuki beda dobrej jakosci to wychodzi niecale 4 zl za pedzel szkoda ze sie nie zastanowilam. teraz mam duze watpliwosci, co o tym myslicie?
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:53   #720
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja mam taki duzy komplet z kozy i kucyka i rzyma sie ladnie poza trzonkami, ale one chyba z mojej winy popekaly, tylko koza tak sobie wyglada w pedzlach do pudru i rozu. Ale do cieni sa bez zarzutu dalej.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.