"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-05, 17:15   #31
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
No właśnie To znaczy liczyć to sobie mogą, liczyć to można i na miss świata, wszak nadzieja umiera ostatnia Par starszy facet i dużo młodsza kobieta jest chyba coraz mniej (piszę chyba, bo nie widziałam badań na ten temat, ale w moim otoczeniu jest jedna taka para i to dalsi znajomi - dużo więcej znam par młodszy facet-parę lat starsza kobieta), na pewno nie jest to żadną normą, przynajmniej w środowisku przeciętnie zamożnych ludzi.
jest sporo takich par, a nawet coraz wiecej, ale wiecie w trochę innym srodowisku Młoda ładna poleci na faceta 40 lata starszego i owszem ale jak zapewni jej wygodne życie w luksusie
U rolników raczej to rzadkie, i o ile mówię to może byc całkiem realne w przypadku Jakuba, bo facet to raczej bizmesmen zarabiajacy na rolnictwie (on nie biega codziennie rano karmić zwierząt, tylko ma ludzi od tego, od wszystkiego-on sam nadzoruje ) i młoda ładna moze polecieć na kasę-nie ukrywajmy tego ze na kasę, tak w przypadku Waldemara szanse na młodą bez przeszłosci zdecyowanie mniejsze-co nie znaczy ze zerowe, ale no cóz facet zdecydowanie mniej majętny plus dwoje dzieci na utrzymaniu... A żeon oczekiwał 30-latki która mu dzieci urodzi to inna sprawa
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 18:09   #32
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Poza tym nie róbmy z tych rolników jakiś Kulczyków wsi, serio aż tak trudno jest spotkać faceta żyjącego na w miarę dobrym poziomie z własnym biznesem na wsi? Przecież oni cudów nie mają w tych domach, u mnie co drugi dom na wsi tak wygląda , ale żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał-żyja na dobrym poziomie ale podkreślanie jacy to oni nie są majętni uważam za grubą przesadę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 21:18   #33
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:34
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 21:49   #34
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja słabo rozumiem co Seweryn mówi , napisy mogliby dać
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 21:49   #35
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Czyżby Ania od Jakuba już w środku zrezygnowała?
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 22:03   #36
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mam wrażenie że jakos tak drętwo, jedynie o dziwo u Sławka fajna atmosfera, i ogólnie Sławek od poczatku wydaje mi sie najfajniejszy i zdanie nie zmieniam
Adrian to chyba jakaś juz na boku musi mieć, bo faktycznie zero zainteresowania dziewczynami. Ale widoczki to u niego przepiękne
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 22:18   #37
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Chyba i Adrian, i Kuba mają kogoś innego na boku/fejsie/skype/gdzieś tam. Nudno tam jest pod względem emocji i nie dziwię się dziewczynom, że zaczynają się wycofywać.
Czy Ania poczuła się przybita losem świnek, czy czymś innym? Bo oglądałam znad gara. Ja się w sumie dziwię, że nie ma tam dyskusji o traktowaniu tych zwierząt. Jakaś mała uwaga o kolczyku u prosiaka, a to jest nic w porównaniu z życiem świni hodowlanych, które nigdy słońca nie widzą, żyją w tych boksach plastikowych dwa na jeden metr, prosięta odbiera im się tuż po wykarmieniu i potem wszystkie idą na ubój, kto wie w jaki sposób :|

Seweryn chyba już woli Dianę? Bez czerwonych ust bardzo na plus, mogłaby jeszcze odpuścić czarną kredkę i róż.
Natalia też ładnie bez snopka na głowie. Super zgrabna jest. Diana zresztą też.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2019-10-06 o 22:20
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 22:21   #38
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Czy mi się wydawało, czy Marlena, zanim odpowiedziała, że Diana jest najładniejsza, to powiedziała coś jak "obie jesteśmy ładne"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 22:27   #39
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Czy mi się wydawało, czy Marlena, zanim odpowiedziała, że Diana jest najładniejsza, to powiedziała coś jak "obie jesteśmy ładne"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba to było bardziej "każda jest ładna"
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 22:29   #40
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Czy mi się wydawało, czy Marlena, zanim odpowiedziała, że Diana jest najładniejsza, to powiedziała coś jak "obie jesteśmy ładne"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wczesniej do kamery nie przy Sewerynie ze ona jest najładniejsza Uwielbiam tą szczerość
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 22:31   #41
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Chyba to było bardziej "każda jest ładna"
Właśnie nie mogę znaleźć tego fragmentu, a coś tak mi się wydawało. Możliwe, że jestem do niej już tak uprzedzona, że słyszę takie rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 22:41   #42
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A wczesniej do kamery nie przy Sewerynie ze ona jest najładniejsza Uwielbiam tą szczerość
Ja kojarze , ze powiedziała ,ze jest ładna . Nie najladniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 09:12   #43
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Seweryn, Jakub - wyraziste dzoewczyny, fajnie się ogląda, Seweryn chyba woli już Diane?

Adrian - niesympatyczne Agata i Ilona ale też ciekawie się ogląda

Sławek - nudy, nudy
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 11:29   #44
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

A mi się z kolei podoba u Sławka. Tak normalnie. I dużo lepiej facetowi w dżinsach i z dwudniowym zarostem
U Adriana irytuje mnie trochę Ilona. Ma dwie twarze. Przy dziewczynach i Adrianie jest nieprzystępna, fochuje. Z kolei przy jedynkach z kamerzystą bardzo zyskuje. Jest uśmiechnięta i wygadana. Może któryś z operatorów jej wpadł w oko?
Jakub coś kręci. Ania dobrze wyczuła atmosferę.
Seweryn dla mnie dziwny chłopak. Ma fajne dziewczyny, ale one jakoś nie pasują do niego, jego domu.. A już ta dziewczynka, która co chwilę wypala o dzieciach to chyba nie zdaje sobie sprawy, że na wsi nie byłoby jej lekko. W tym wieku to się raczej o wykształceniu myśli, zawodzie a nie o prowadzeniu domu, gospodarstwa, paleniu w piecu i zajmowaniu się dziećmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 11:44   #45
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

No właśnie mi się też u Sławka podoba, nuda? Co to mają ta robić-włosy sobie wyrywać czy jedna na drugą nagadywać zeby nie było nudy? Normalnie, wesoło, oglądałam latem powtórkę 2 edycji, i własnie u Sławka ten klimat ta normalnosć własnie przypomina mi 2 edycję, widac ze dziewczyny dobrze się tam czują.
Sławek też mam wrażenie się rozkręca na początku cichy małomówny , teraz widac że w towarzystwie dziewczyn czuje sie coraz lepiej
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:21   #46
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Od pierwszej edycji oglądam 'Rolnika' i póki co ta edycja jakaś taka bez polotu, ale może jeszcze się rozkręci.


Po tym jak jeden uczestnik zakończył udział w programie , zastanawiałam się jak rozłożą czas antenowy na 4 uczestników, a nie jak wcześniej na 5 i póki co to montażyści nie wyłapali nic ciekawego. Żaden wątek nie wzbudza emocji.


Mimo, że pokazywane są tylko urywki u każdego z uczestników to za bardzo nie widzę tych iskierek.



U tego Seweryna dziewczyny tak jakby się skumplowały. Diana jest bardzo inteligentna, wykształcona, ale myślę, że bardziej chce dobrze wypaść, a udział w programie traktuję jak przygodę, która da 'zielone światło' dla mężczyzn(singli) w rodzinnym mieście i po jakimś czasie znajdzie swoją drugą połówkę. Przy tej grze jak dostała pytanie: 'czy jesteś osobą konsekwentną' , to sama odpowiedziała ' chciałam się dostać do programu...[...] i się dostałam ' .


U Adriana to widzę, że on specjalnie nie jest zachwycony kandydatkami. Ilona jako właścicielka solarium, miłośniczka koni sprawia wrażenie introwertyczki i osoby, która odczuwa długi brak bratniej duszy. Agata za bardzo chce, a ta polska Litwinka to jest fajna, ale raczej tu też miłości nie znajdzie.


U Sławomira to raczej takie wakacje na wsi z wyścigiem dla potrzeb producentów.


Jakub miał postawić na jakość, a nie na ilość i zaprosił dwie kandydatki, ale widzę, że ta , która była wtedy na nagraniach jako jedyna to zastanawia się, czy jest sens tam dalej siedzieć.


Mam przeczucie, że w ostatnim odcinku dowiemy się, że nie powstała żadna para, nawet na jakiś czas jak przed rokiem ( Grzegorz+dziewczyna z Bieszczad), czy ten drugi rozwodnik.
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:46   #47
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

To prawda ta edycja jest taka ... bez emocji. Większe czy mniejsze ale zawsze były.
Ot kręcą program rolnicy są bo są w nim- bo się dostali-szczególnie tyczy się to Adriana i Jakuba.
Seweryn dla mnie zagadka, ale na bank rozreklamuje swoją agroturystykę przy okazji
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:57   #48
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez czytelniczka60L Pokaż wiadomość

U tego Seweryna dziewczyny tak jakby się skumplowały. Diana jest bardzo inteligentna, wykształcona, ale myślę, że bardziej chce dobrze wypaść, a udział w programie traktuję jak przygodę, która da 'zielone światło' dla mężczyzn(singli) w rodzinnym mieście i po jakimś czasie znajdzie swoją drugą połówkę. Przy tej grze jak dostała pytanie: 'czy jesteś osobą konsekwentną' , to sama odpowiedziała ' chciałam się dostać do programu...[...] i się dostałam ' .
też zwróciłam na to uwagę - taki miała cel, dobrze że jej się nie pomylili rolnicy
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 16:09   #49
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Chyba to było bardziej "każda jest ładna"
Znalazłam, powiedziała "obie jesteście bardzo ładne".
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 16:26   #50
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87230365]też zwróciłam na to uwagę - taki miała cel, dobrze że jej się nie pomylili rolnicy [/QUOTE]Też mam wrażenie, że ona ma przygotowane odpowiedzi i w odróżnieniu od kandydatek na Miss Polonia wie co i jak powiedzieć, żeby dobrze wypaść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:53   #51
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

a wcześniejsze sezony też mozna gdzieś necie znaleźć? Na VOD jest tylko ten najnowszy
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 20:21   #52
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Chyba i Adrian, i Kuba mają kogoś innego na boku/fejsie/skype/gdzieś tam. Nudno tam jest pod względem emocji i nie dziwię się dziewczynom, że zaczynają się wycofywać.
Czy Ania poczuła się przybita losem świnek, czy czymś innym? Bo oglądałam znad gara. Ja się w sumie dziwię, że nie ma tam dyskusji o traktowaniu tych zwierząt. Jakaś mała uwaga o kolczyku u prosiaka, a to jest nic w porównaniu z życiem świni hodowlanych, które nigdy słońca nie widzą, żyją w tych boksach plastikowych dwa na jeden metr, prosięta odbiera im się tuż po wykarmieniu i potem wszystkie idą na ubój, kto wie w jaki sposób :|

Seweryn chyba już woli Dianę? Bez czerwonych ust bardzo na plus, mogłaby jeszcze odpuścić czarną kredkę i róż.
Natalia też ładnie bez snopka na głowie. Super zgrabna jest. Diana zresztą też.
Diana bardzo fajna dziewczyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Seweryn, Jakub - wyraziste dzoewczyny, fajnie się ogląda, Seweryn chyba woli już Diane?

Adrian - niesympatyczne Agata i Ilona ale też ciekawie się ogląda

Sławek - nudy, nudy
Mnie się u Sławka najbardziej podobało i ma chyba najfajniejsze dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 20:22   #53
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Już w poprzednim odcinku pisałam że Sławek plusuje w porównaniu do początkowych odcinków. Tu też super.


Pytanie o najładniejsza dziewczyne u Seweryna pewnie pisała Marlena i liczyła że Seweryn je wylosuje i to jej ciągle gadanie o dzieciach... Ale się nakręciło dziewczę.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 20:38   #54
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Znalazłam, powiedziała "obie jesteście bardzo ładne".
Mogla tez wybrac siebie . Moim zdaniem Aśka nie jest wcale ladna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 20:41   #55
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mnie dziwi, że w wieku 22 lat największym marzeniem dla dziewczyny jest dziecko i małżeństwo, gdzie jeszcze ma na to sporo czasu i mogłaby się cieszyć młodością
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:06   #56
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że w wieku 22 lat największym marzeniem dla dziewczyny jest dziecko i małżeństwo, gdzie jeszcze ma na to sporo czasu i mogłaby się cieszyć młodością
Ktoś gdzieś pisał, że ona ma bardzo ciężką sytuację w domu. Dużo rodzeństwa i chorą mamę, a sama Marlena pracuje w weekendy w jakiejś knajpie. Nie wiem, czy oprócz tego się jeszcze uczy. Może kombinuje, że taki Seweryn pomoże jej finansowo, zapłaci za leczenie mamy, a ją weźmie do siebie. Może to gadanie o dzieciach i rodzinie to tylko taka forma zachęty dla starszego faceta bez rodziców, gra na jego emocjach i potrzebach. Jeśli tak, to jakoś można jej motywację zrozumieć, choć do fair play to się ma nijak.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 13:13   #57
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ja się w sumie dziwię, że nie ma tam dyskusji o traktowaniu tych zwierząt. Jakaś mała uwaga o kolczyku u prosiaka, a to jest nic w porównaniu z życiem świni hodowlanych, które nigdy słońca nie widzą, żyją w tych boksach plastikowych dwa na jeden metr, prosięta odbiera im się tuż po wykarmieniu i potem wszystkie idą na ubój, kto wie w jaki sposób :|
Humanitarna taka jesteś? To jak byś rozwiązała sytuację? Nic nie jesz? Rozumiem, że żyjesz powietrzem, trawą i deszczówką?
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że w wieku 22 lat największym marzeniem dla dziewczyny jest dziecko i małżeństwo, gdzie jeszcze ma na to sporo czasu i mogłaby się cieszyć młodością
Ślubik, bejbik i można wtedy poszaleć też z innymi facetami bez większych obaw. Jak coś to rozwód, alimenty, połowa majątku i można szukać następnego jelonka.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 16:13   #58
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Humanitarna taka jesteś? To jak byś rozwiązała sytuację? Nic nie jesz? Rozumiem, że żyjesz powietrzem, trawą i deszczówką?
Znowu ty?
Mało to jest wegetarian/wegan na świecie? Mało różnych opcji na sklepowych półkach? Trzeba mentalnie tkwić w XX, a może i XIX wieku, żeby wciąż chrzanić o trawie deszczówce.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 16:25   #59
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Znowu ty?
Mało to jest wegetarian/wegan na świecie? Mało różnych opcji na sklepowych półkach? Trzeba mentalnie tkwić w XX, a może i XIX wieku, żeby wciąż chrzanić o trawie deszczówce.
Ale ja nie mówię o weganach ani wegetarianach. Pytam jak ty byś rozwiązała tą kwestię dla żywiących się racjonalnie, czyli spożywających mięso?
P.S. sam nie lubię wieprzowiny i jem ją bardzo rzadko. Takiej świnki bym nie zabił, ale już kurczaka bez skrupułów.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:13   #60
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Mogla tez wybrac siebie . Moim zdaniem Aśka nie jest wcale ladna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę Mi się tam chyba najbardziej podoba Diana, ładną ma buzię i super figurę, a to dodatkowy atut

Mam wrażenie, że Seweryn trochę stracił zainteresowanie Marleną, ale to może kwestia montażu. U Sławka niby wesoło, ale to wszystko jakieś takie prymitywne Jakub się chyba trochę podłamał i nic z tego nie wyjdzie, Adrian też ma swoje kandydatki gdzieś, bo zapewne już flirtuje z innymi na portalach społecznościowych
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.