Pomadkomaniaczki - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-17, 22:19   #2971
Nektaryneczka
Raczkowanie
 
Avatar Nektaryneczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 75
Dot.: Pomadkomaniaczki

Uuuuu wątek dla mnie :Love: . Niektórzy kupują buty, torebki - ja szminki . Kocham zwłaszcza matowe, choć ostatnio zaopatrzyłam się w jedną metaliczną i jestem w niej zakochana (ale do niej tylko i wyłącznie związane włosy, lepi się niemiłosiernie).
Marką, która przeważa w moich zbiorach jest prawdopodobnie Golden Rose :Love: Niedrogie i na moich ustach trzymają się super.
Nektaryneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 16:51   #2972
midorigami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
poszukiwania - kolor szminki

Witajcie,
zakładam ten wątek bo chyba tylko w ten sposób uda mi się przykuć uwagę większości z Was.

Szukam szminki w takim czerwono rudym kolorze

coś w tym stylu
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...a752127f03.jpg
czy ktoś jest wstanie mi pomóc ??? błagam
midorigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 17:18   #2973
eleonorawawa
Przyczajenie
 
Avatar eleonorawawa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja polecam szminki emani. Ma cudowną kremową konsystencję, a dzięki składnikom wspaniale nawilża usta. Nie ma niewyobrażalnej ilości kolorów, więc łatwiej się zdecydować, co dla mnie jest plusem.Zazwyczaj nakupuje szminek, a potem żadnej z nich nie używam. Zupełnie inaczej mam z emani.
__________________
Piękno jest pojęciem względnym.
eleonorawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 01:11   #2974
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: poszukiwania - kolor szminki

Cytat:
Napisane przez midorigami Pokaż wiadomość
Witajcie,
zakładam ten wątek bo chyba tylko w ten sposób uda mi się przykuć uwagę większości z Was.

Szukam szminki w takim czerwono rudym kolorze

coś w tym stylu
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...a752127f03.jpg
czy ktoś jest wstanie mi pomóc ??? błagam
Ale żeś dobre zdjęcie dała, naprawdęXD
Tak na oko, to możesz być zadowolona z Longstay matte liquid lipstick od Golden rose, kolor 19.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 23:13   #2975
midorigami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: poszukiwania - kolor szminki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Ale żeś dobre zdjęcie dała, naprawdęXD
Tak na oko, to możesz być zadowolona z Longstay matte liquid lipstick od Golden rose, kolor 19.

No właśnie na tym to polegało, że zobaczyłam to zdjęcie i nie mogłam znaleźć lepszego a własnie ten kolor mnie urzekł dlatego pytam większego grona ludzi, chociaż domyślam się, że to zdjęcie i tak ma na sobie jakieś filtry i kolor jest mocno przekłamany.

a 19 nie jest zbyt różowa ? na swatchu nie widzę w niej rudych odcieni
midorigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 00:52   #2976
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: poszukiwania - kolor szminki

Cytat:
Napisane przez midorigami Pokaż wiadomość
No właśnie na tym to polegało, że zobaczyłam to zdjęcie i nie mogłam znaleźć lepszego a własnie ten kolor mnie urzekł dlatego pytam większego grona ludzi, chociaż domyślam się, że to zdjęcie i tak ma na sobie jakieś filtry i kolor jest mocno przekłamany.

a 19 nie jest zbyt różowa ? na swatchu nie widzę w niej rudych odcieni
Wszystko zależy od cery i światła - także pojedyncze swatche niewiele ci powiedzą. Ja jestem blada i na mnie ten kolor określiłabym rudym.
W ogóle jak masz możliwość to wejdź do sklepu stacjonarnego Golden Rose - tam jest tak szeroka oferta, a z drugiej strony tak tanie te pomadki (i w większości naprawdę dobre jakościowo), że po prostu musisz coś tam znaleźć.
A dużo zależy też od twojej cery, na miejscu można sobie potestować.
O, znalazłam - RLM nazwała ten odcień 19 brązem wpadającym w koral. Także taki opis większej specjalistki;p
Oczywiście nie upieram się przy tym kolorze, ale akurat miałam go pod ręką i wydawał mi się podobny
Z mojej kolekcji rozważałam, aby jeszcze ci nie zaproponować Gemini od Jefree Stara, który na mnie ma odcień jasno-ceglasty. Ale raz, że drogi, dwa, że mam wrażenie, że po prostu przez moją bladość ten kolor wydaje się tak wyrazisty.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 21:27   #2977
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Wasze ulubione szminki

Jakie kochane polecacie trwałe ale lekko z połyskiem pomadki bourjous słynne stosowałam ale przeszkadza mi ich zapach jest taki chemiczny fuj i znudziły mi się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 00:14   #2978
martanne99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4
Thumbs up Tanie pomadki/kredki/konturówki w ciepłej tonacji

Witajcie,
odkąd zaczęłam się malować, nie potrafię dobrać idealnej szminki do mojego typu urody. Nawet teraz, gdy wiem, że powinnam uderzać w ciepłe tony (uroda powiedziałabym słowiańska :włosy złocisty blond i blado-żółtawy odcień skóry, niebieskie oczy) nie potrafię dostrzec tych pigmentów i zwyczajnie kupuje kosmetyki w zimnych tonach - w drogerii tego nie widzę, dopiero w domu zauważam, że "to jednak nie to". Marzy mi się pomadka czerwona, zwyczajny nude (nie za jasny) i coś brązowo-kasztanowego.
Czy ktoś miał kiedyś podobny problem i jest w stanie polecić jakieś konkretne numerki szminek?
martanne99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 21:12   #2979
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Tanie pomadki/kredki/konturówki w ciepłej tonacji

Cytat:
Napisane przez martanne99 Pokaż wiadomość
Witajcie,
odkąd zaczęłam się malować, nie potrafię dobrać idealnej szminki do mojego typu urody. Nawet teraz, gdy wiem, że powinnam uderzać w ciepłe tony (uroda powiedziałabym słowiańska :włosy złocisty blond i blado-żółtawy odcień skóry, niebieskie oczy) nie potrafię dostrzec tych pigmentów i zwyczajnie kupuje kosmetyki w zimnych tonach - w drogerii tego nie widzę, dopiero w domu zauważam, że "to jednak nie to". Marzy mi się pomadka czerwona, zwyczajny nude (nie za jasny) i coś brązowo-kasztanowego.
Czy ktoś miał kiedyś podobny problem i jest w stanie polecić jakieś konkretne numerki szminek?
Może takie:
czerwień - Golden Rose velvet matte nr 18
nie za jasny nude - Bourjois Rouge Edition Velvet nr 09, Golden Rose Velvet Matte 05 (wpada w pomarańcz)
Z brązów nie pomogę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 21:35   #2980
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Wasze ulubione szminki

Zerknij może na Sleek Matte Me Birthday Suit (na swatchach w necie wygląda zupełnie inaczej, to lekko ceglasty nude, nie różowy), z czerwieni Bell Hypoallergenic pomadka pudrowa 03 jest bardzo klasyczna i twarzowa, łagodnym lekko herbacianym różem (nie chłodnym) jest też Bourjois REV 10
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:41   #2981
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Wasze ulubione szminki

Dzień dobry po raz kolejny! Uaktywniam się po długiej nieobecności, ale chyba znów wpadłam w pomadkowy szał... xD
Zmieniłam kolor włosów - z typowego ciemnoblond na sporo jasniejszy - no i gdy poszłam kupić sobie szminkę po długim poście, pani w Macu mi doradzila jasny fiolet. Słuchajcie, przepadlam. W życiu bym wcześniej po taki kolor nie sięgnęła, a tu włączyła mi się od razu chcica. Kupiłam w sumie dwie szminki (Pink plaid oraz Fanfare) plus bazę, kupilabym i fiolet ale na stanie pozostał im jedynie tester. tak więc Man Love Mystery musi chwilę poczekać. Ale dzięki niemu przypomniałam sobie, jakie cuda potrafi zdziała dobrze dobrana szminka!

Powiedzcie mi, ze mi jest ze mną źle?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 05:46   #2982
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Dzień dobry po raz kolejny! Uaktywniam się po długiej nieobecności, ale chyba znów wpadłam w pomadkowy szał... xD
Zmieniłam kolor włosów - z typowego ciemnoblond na sporo jasniejszy - no i gdy poszłam kupić sobie szminkę po długim poście, pani w Macu mi doradzila jasny fiolet. Słuchajcie, przepadlam. W życiu bym wcześniej po taki kolor nie sięgnęła, a tu włączyła mi się od razu chcica. Kupiłam w sumie dwie szminki (Pink plaid oraz Fanfare) plus bazę, kupilabym i fiolet ale na stanie pozostał im jedynie tester. tak więc Man Love Mystery musi chwilę poczekać. Ale dzięki niemu przypomniałam sobie, jakie cuda potrafi zdziała dobrze dobrana szminka!

Powiedzcie mi, ze mi jest ze mną źle?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No coś Ty, ja tam Cię rozumiem, choć sama mam innego bzika, milion szminek w tym samym odcieniu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 07:36   #2983
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Wasze ulubione szminki

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;75188436]No coś Ty, ja tam Cię rozumiem, choć sama mam innego bzika, milion szminek w tym samym odcieniu [/QUOTE]
A to nie, tak bym nie potrafiła. mam to do siebie, ze zawsze glupieję gdy mam wybierać z wielkiego wyboru kolorow: farby w sklepie, flamastry w papierniczym, kosmetyki w drogerii. To jak z Pokemonami - najchętniej miałabym je wszystkie. )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 10:51   #2984
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Pomadkomaniaczki

Yariewenka może w takim razie pasowałby Ci loreal caresse 203, fajny fioletowy kolor komfortowy w noszeniu. Na zdj. w necie niestety wygląda na różowy, strasznie przekłamujące ten piękny kolor zdjęcia.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:07   #2985
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dziewczyny- a podpowiecie? Szukam czegoś w kolorze łądnej maliny, ale tak na co dzień. Miło by było, jakby było w płynie i zastygające, ale może być i tradycyjna.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 13:13   #2986
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Yariewenka może w takim razie pasowałby Ci loreal caresse 203, fajny fioletowy kolor komfortowy w noszeniu. Na zdj. w necie niestety wygląda na różowy, strasznie przekłamujące ten piękny kolor zdjęcia.
Oo, dzieki, zobaczę koniecznie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 16:08   #2987
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Yariewenka może w takim razie pasowałby Ci loreal caresse 203, fajny fioletowy kolor komfortowy w noszeniu. Na zdj. w necie niestety wygląda na różowy, strasznie przekłamujące ten piękny kolor zdjęcia.
One są jeszcze dostępne? Bo z tego co kojarzę zostały wycofane
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:02   #2988
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
One są jeszcze dostępne? Bo z tego co kojarzę zostały wycofane

Tak? Kupowałam kilka miesięcy temu w Rossmannie w cenie na do widzenia no to ładnie, może w necie gdzieś jeszcze jest.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 15:23   #2989
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny- a podpowiecie? Szukam czegoś w kolorze łądnej maliny, ale tak na co dzień. Miło by było, jakby było w płynie i zastygające, ale może być i tradycyjna.
Może wyprobujesz bourjois rouge velvet edition w kolorze 02?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 17:23   #2990
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Tak? Kupowałam kilka miesięcy temu w Rossmannie w cenie na do widzenia no to ładnie, może w necie gdzieś jeszcze jest.
No to wycofane są
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 11:24   #2991
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Może wyprobujesz bourjois rouge velvet edition w kolorze 02?
Patrzę na zdjęcia, ładny kolorek, ale nie wiem, czy dla mnie nie będzie zbyt odważny tak na co dzień Muszę zobaczyć na żywo.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 16:02   #2992
midorigami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: poszukiwania - kolor szminki

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od cery i światła - także pojedyncze swatche niewiele ci powiedzą. Ja jestem blada i na mnie ten kolor określiłabym rudym.
W ogóle jak masz możliwość to wejdź do sklepu stacjonarnego Golden Rose - tam jest tak szeroka oferta, a z drugiej strony tak tanie te pomadki (i w większości naprawdę dobre jakościowo), że po prostu musisz coś tam znaleźć.
byłam właśnie na wysepce Golden Rose i oczywiście zapomniałam karteczki z numerkiem i kompletnie wyleciał mi z głowy XD o dziwo Pani i tak chyba mi go nie zaproponowała :/
w ogóle nie podoba mi się to stoisko w Bonarce, ciężko samemu przetestować te szminki, chyba pójdę do innej drogerii bo tutaj było jakoś nie dla mnie. Ostatecznie kupiłam kolor 21 z tych w tej grubej kredce i jest całkiem całkiem ale jeszcze poszperam w tych kolorach przy innej okazji.
midorigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 10:55   #2993
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Wasze ulubione szminki

Dziewczyny, podpowiedzcie cos proszę. Ostatnio zaczęły piec mnie usta, sa di tego strasznie suche - nie wiem o co chodzi. :/ czy możliwe, żeby to było jakieś uczulenie? Dodam, ze wizualnie zmian żadnych nie mam. :/
Jak coś takiego zalagodzic?? Póki co smaruję wazeliną to efekty średnie. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 10:38   #2994
SamotnoscMnieDoluje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 142
problem z malowaniem ust

Hej Dziewczyny!

Mam ohromny problem z malowaniem dolnej niezaleznie jakim kolorem i jaka pomadka pomaluje - matową lub błyszczącą zawsze na dolnej wardze pojawia mi sie "pasek"(?) Nawet nie wiem jak to wytlumaczyc. Wstawie zdjecia, moze bedzie cos na nich widac i jakos mi pomozecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170711_103040.jpg (48,8 KB, 52 załadowań)
__________________
Nick nieaktualny
SamotnoscMnieDoluje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 12:25   #2995
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: problem z malowaniem ust

Cytat:
Napisane przez SamotnoscMnieDoluje Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Mam ohromny problem z malowaniem dolnej niezaleznie jakim kolorem i jaka pomadka pomaluje - matową lub błyszczącą zawsze na dolnej wardze pojawia mi sie "pasek"(?) Nawet nie wiem jak to wytlumaczyc. Wstawie zdjecia, moze bedzie cos na nich widac i jakos mi pomozecie
W którym miejscu ten "pasek"? Ja nie widzę nic dziwnego.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 14:48   #2996
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: problem z malowaniem ust

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
W którym miejscu ten "pasek"? Ja nie widzę nic dziwnego.
Podejrzewam, że chodzi o tę linię, którą ja poniżej zaznaczyłam białą linią (tak pi razy drzwi). Ale jeśli to (według mnie) normalne, bo po wewnętrznej stronie warg i tam, gdzie górna styka się z dolną, zawsze się pomadka ściera. Widać to dopiero przy lekko otwartych ustach.

PS.
Znalazłam pomadkę w kolorze malinowym Velvet Matte z GoldenRose w kol. 12. Tylko ponieważ nie lubię intensywnych kolorów na ustach (mam wtedy wrażenie doklejonego dzióbka) to nakładam palcem.

PS2.
Polecicie przy okazji jakiś dobry pędzelek do ust? Nie umiem obrysowywać konturu kredką, najlepiej idzie mi to pędzelkiem, a swój stary zgubiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170711_103040.jpg (89,9 KB, 34 załadowań)
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 15:16   #2997
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pomadkomaniaczki

Też o tym pasku pomyślałam, że może chodzić. Ale że to normalna sprawa, to szukałam dalej i sądziłam, że jednak o coś innego chodzi


Z tym paskiem nic się nie da zrobić, ponieważ ta część ust jest od wewnątrz, ma inną fakturę skóry i jest wilgotna, śliska, ponieważ ma kontakt z wnętrzem jamy ustnej.
Właściwie nie ma szans mieć jej pomalowanej trwale.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-07-11 o 15:17
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 09:51   #2998
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Pomadkomaniaczki

Widzialyscie ta apke-zgrany duet gr? Samo fajnie nam dobiera konturowke do pomadki, swietna sprawa dla tych co lubia pomadki tej marki
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 21:25   #2999
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Wasze ulubione szminki

Szukam pomadki trwalej bourjous velvet ale nie odpowiada mi zapach jest ohydny ale nie za wysoka cenę lubię jak powiększaja usta macie Swome ulubieńce ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 16:34   #3000
AstarothLauren98
Lauren
 
Avatar AstarothLauren98
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Pomadkomaniaczki

Moje ulubione sa z Golden Rose, mam ich pół szuflady Lubie tez z Nyx ale to zalezy jakie xd bo mają sliczne kolory ale pomadki trzymają sie znacznie krócej niz Golden Rose xd Swietne sa rowniez marki Deborah Milano i Douglas :p
AstarothLauren98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.