Nowa fryzura- pomóżcie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 14:01   #1
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA

Nowa fryzura- pomóżcie:)


Witam serdecznie
Jakiś czas temu schudłam ( jakies 15 kg), zmieniłam tez fryzurkę z pocieniowanych włosków za ramiona do takich, jakie mam na zdjęciu w załączniku. Foto zostało zrobione we wrześniu, więc jak łatwo się domyśleć, dopada mnie chęć zmiany Nie mam jednak kompletnie pomysłu na siebie: nie wiem czy zapuszczać, ścinać jeszcze krócej,zmieniac kolor itp. Dodam, że teraz mam włosy ok 2-3 cm krótsze niz na zdjęciu. Niestety jedynie zdjęcie, którym na chwilę obecną dysponuję, jest do legitymacji;/Pozdrawiam i liczę na rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6038_filtered.jpg (98,6 KB, 386 załadowań)
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:09   #2
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

ja bym je trochę zapuściła
w tych krótkich wyglądasz bardzo poważnie
w dłuższych wyglądałabyś młodziej ..
i kolor bym zrobiła jakiś średni brąz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:27   #3
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

poważnie, że poważnie? Ja już 22 mam skończone:PWszyscy wokół mówią, ze właśnie młodziej. A jaki brąz konkretnie?
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 15:07   #4
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

A ja na twoim msc. bym je zapuscila troche .. kolor narazie zostawila bo nie wiadomo co do dluzszych wlosow by pasowalo.. no i grzywka dluzsza.. moze ciemniejszy makijaz jesli chodzi o oczy.. moze podkreslic je kredka nie koniecznie czarna.. moze byc to braz albo jakis kolorek..

reasumujac : zdecydowanie zapuscic wlosy do ramion ..optycznie wyszczupla twarz a kolor moze byc
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 15:56   #5
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
poważnie, że poważnie? Ja już 22 mam skończone:PWszyscy wokół mówią, ze właśnie młodziej. A jaki brąz konkretnie?
no mi na tym zdjęciu wyglądasz na panią z banku ok 30
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:29   #6
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

jak już wspominałam, zdjęcie jest do legity, więc bez szaleństw chyba więc pomyslę nad zapuszczeniem:P
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:47   #7
willyyy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 36
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

ja polecam kolorek palona kawa z Joanny wczoraj sobie taki zrobiłam i wyglada bosko ale, jak wyjsciowy też ciemny
willyyy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 16:57   #8
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez willyyy2 Pokaż wiadomość
ja polecam kolorek palona kawa z Joanny wczoraj sobie taki zrobiłam i wyglada bosko ale, jak wyjsciowy też ciemny

palona kawa to ma rudy połysk.. ładny brąz bez rudego wychodzi po Londa ciemny popielaty blond nr 25, czerwone opakowanie.. ale , najlepiej wybrac sie do fryzjerki
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 17:02   #9
willyyy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 36
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
palona kawa to ma rudy połysk.. ładny brąz bez rudego wychodzi po Londa ciemny popielaty blond nr 25, czerwone opakowanie.. ale , najlepiej wybrac sie do fryzjerki
u mnie ani troche nie widać rudego;P
willyyy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:04   #10
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

raczej na pewno poszłabym do fryzjera, wcześniej miałam dekoloryzowane włosy do jansego brązu, ale wyglądałam jakoś tak blado i nijako
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:14   #11
willyyy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 36
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
raczej na pewno poszłabym do fryzjera, wcześniej miałam dekoloryzowane włosy do jansego brązu, ale wyglądałam jakoś tak blado i nijako
może narazie zapuść włoski a,pozniej zobaczymy
willyyy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 18:29   #12
oolliinneekk
Przyczajenie
 
Avatar oolliinneekk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

zapusc włosy i juz nie ścina i najlepiej rozjaśnij na jasny brąz- ciemny bląd
__________________
KcAB
oolliinneekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:33   #13
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

To czy zapuszcze nie zostało jeszcze postanowione:P baaardzo długo miałam włosy za ramiona i nie bardzo wiedziałam co z nimi dalej począć;/może macie jakieś propozycje fryzur dla mnie?
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:38   #14
oolliinneekk
Przyczajenie
 
Avatar oolliinneekk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

a może poprostu zapuśc grzywkę dlugą prostą?
__________________
KcAB
oolliinneekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:42   #15
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

zapomniałam dodać, grzywkę prostą od ok miesiąca mam
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:46   #16
oolliinneekk
Przyczajenie
 
Avatar oolliinneekk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

to ok grzywkę sobie zostaw, brązowe włosy ładnie wyglądają pomyśl nad tym.
__________________
KcAB
oolliinneekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:34   #17
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!

Ja bym poszła do odważnego stylisty.
Krócej, jakaś asymetria... Układasz je na szczotce? Masz dość pełną twarz, pomimo iż schudłaś (ja nawet, gdy byłam super szczupła też miałam twarz okrągłą i wiem coś o tym), lepiej będzie Ci z fryzurą wyszczuplającą buzię, przynajmniej końcówki wyprostuj prostownicą...

Tak mi się wydaje
Kolor wydaje się być ok, w ciemnych buzia wygląda szczuplej, przynajmniej moim zdaniem.

A zdjęcie do legitki, czy nie... Wyglądasz poważnie A masz tylko 22 lata (tyle co ja) i to jest czas na eksperymenty. Kiedy będziesz mieć 30-40, będzie można pomyśleć, że mamusi, pracującej w jakiejś dobrej firmie tak nie wypada... Ale teraz?

Podsumowując:
widzę Cię w krótszej fryzurze, z jakąś asymetrią, tym kolorem, plus po jednej stronie czerwonawe refleksy
201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:56   #18
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Rozmawiałam z TŻem, on sam mowi, że wyglądam na 20 max, a generalnie problem z tym zdjęciem jest taki, że na nim wyglądam poważnie, tak zazwyczaj przy zakupie np piwa jestem proszona o dowód, dziwne to zdjęcie jest;P co do układania- włosy codziennie prostuję, naturalnie się falują. więc może zapuścić włoski i grzywę i zostawić naturalne fale?
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 20:59   #19
owocowaxxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

jesli masz teraz prosta grzywke to bym wlosow nie zapuszczala na twoim miejscu,bo to nie wysmukla,ale wrecz przeciwnie(sama mialam prosta grzywke wiec wiem)
jesli chcesz zapuscic wloski to powinnas je lekko wycieniowac . a grzyweczka scieta skosem tak jak na zdjeciu i bedzie bomba
jesli jednak wolisz krotsze fryzurki to tak: obetnij wlosy ,ale tak zeby byly lekko ponizej lini brody. grzywke moze zapusc i za ucho wsuwaj. a kolor moze cos typu"jagodowa czern"? albo z jakims refleksem ? lekko czarna kreske na powiece zrob i rzeski mocno wytuszuj i bedzie pieknie,bo masz ladne rysy twarzy
to oczywiscie moje skromne zdanie,bo to zdjecie legitymacyjne to zukosa zrobione. moze dodaj jakies inne?aktualne?
owocowaxxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 22:38   #20
katka79
Zakorzenienie
 
Avatar katka79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Miasteczko
Wiadomości: 3 727
GG do katka79
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Jeżeli chodzi o długość to zdecydowanie zapuszczaj
katka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 23:52   #21
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

do jakiej długości? Jutro wylatuję na tydzień na ferie i niestety nie będę miała dostępu do wizażu, ale oczywiście po powrocie wszystkie rady prześledzę
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:37   #22
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

zapuszczac.. koniecznie!!!

tak mysle ze dlugosc wlosow taka by opadaly na ramionach..

ciemny kolor twoich wlosow bardzo ci pasuje...moze jesli chcesz zmienic kolorek to poleciłabym ciemny braz... grzywka dlyga prosta a co do falowanych to by trzeba bylo zobaczyc zeby ocenic jak to wyglada..

jak dla mnie nie pasowalaby ci fryzura krotsza niz ta na zdj.
masz okragla twarz a krotsze fryzury powoduja ze twarz robi sie "pulchniejsza" a dlugie wlosy wydluza twarz , wyszczupla i nadadza młodszego efektu..

ps. Miłego wypoczynku
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:04   #23
cukiereczeek
Zadomowienie
 
Avatar cukiereczeek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Zapuszczaj włosy i maluj Widze Cie w takich kolorach
http://ikf.styl.fm/img96417.fryzury-srednie.349808.jpghttp://ikf.styl.fm/img3756.fryzury-srednie.30095.jpghttp://ikf.styl.fm/img23382.fryzury-srednie.25086.jpghttp://ikf.styl.fm/img17696.fryzury-srednie.25023.jpg
__________________
cześć świecie, będziesz mój.
cukiereczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:30   #24
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez willyyy2 Pokaż wiadomość
u mnie ani troche nie widać rudego;P

u mnie wychodzila za kazdym facem, a kladalam zawsze na rozjasniane wlosy, moze dlatego
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:57   #25
asiunka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chester UK
Wiadomości: 13
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

witaj masz śliczną buźkę, ale jak dla mnie to w czarnym wyglądasz strasznie ponuro, niedługo małymi kroczkami zacznie przychodzic do nas wiosna, pomyśl o jakimś ciepłym, słomianym kolorze blond lub jakims odcieniem rudawego, ale nie tak bardzo ostrego. do tego delikatny makijaz jak na zdjeciu, policzki podkreslone lekko bronzerem i juz zmiana! pozdrawiam i czekam na efekty !!!
asiunka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:09   #26
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Zdecydowanie włosy trzeba rozjaśnić. Te nie pasują ani trochę. Z twarzy wyglądasz młodziutko, a ta czerń strasznie się wybija i postarza. Ja bym proponowała odcień lekko rudawy na poziomie ciemny blond. Do tego potraktować brwi henną (oczywiście nie czarną ). Co do fryzurki... dłuższa grzywka, ale nie na prosto, bo wydaje mi się, że masz niskie czoło (pozatym żeby nie przysłaniała zbym wiele twarzy).
Podsumowując: ciemny blond rudawy, henna, fryzurka: grzywka na skos dłuższa, długość: jakieś 10 cm więcej niż masz teraz
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 14:17   #27
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

kochana nie wiem kto Ci doradził taką fryzurę, ale nie jest ona dla Ciebie. juz tłumaczę dlaczego: krótkie włosy do szyi czy linii brody i do tego jeszcze grzywka to najgorsze połączenie dla osób z okrągłą czy szeroką twarzą (ksztalt koła, kwadratu), dlatego, że krótkie włosy po bokach optycznie poszerzają twarz, a grzywka ją skraca, co sprawia, że twarz wydaje się jeszcze szersza albo grubsza. (są wyjątki od reguły, ale b. rzadkie)
włosy koniecznie zapuść.
jesli chodzi o kolor, to moim zdaniem ładnie Ci w ciemnym, z czernią jest jednak ten problem, że czarna farba nigdy nie wygląda naturalnie-dlatego lepiej robić ciemny brąz (i tak zawsze wychodzi za ciemny).. Do Ciebie pasuje jeszcze cała gama innych kolorów-jak złoty brąz np.
Na tym zdjęciu bardzo poważnie wyglądasz, moze to przez strój i oficjany charakter fotografii, z drugiej str wydaje mi się, że to fryzura daje właśnie taki efekt.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:38   #28
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

już jestem z powrotem a więc postaram się nieco włosy zapuścić, później zobaczę co dalej. co do koloru, w żadnym wypadku nie mam czarnych włosów, jest to ciemny brąz, tylko na tym zdjęciu jakoś tak wyglądają. jak obejrzę zdjęcia z ferii, to najwyzej jakieś bardziej aktualne wrzucę. aleee jak juz pisałam, wlosy miałam już dekoloryzowane, niezbyt fajnie wyglądałam. kolejna próba rozjaśnienia włosów będzie wiązała się znów z wydatkiem ok 300 zł u fryzjera;/
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:43   #29
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

farby bledną lub się zmywają, nawet te niby trwałe. nie musisz robić dekoloryzacji, poczekaj trochę, asama się przekonasz. mozna myc glowe przeciwlupiezowymi szamponami-wyplukują kolor.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 16:49   #30
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Nowa fryzura- pomóżcie:)

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
już jestem z powrotem a więc postaram się nieco włosy zapuścić, później zobaczę co dalej. co do koloru, w żadnym wypadku nie mam czarnych włosów, jest to ciemny brąz, tylko na tym zdjęciu jakoś tak wyglądają. jak obejrzę zdjęcia z ferii, to najwyzej jakieś bardziej aktualne wrzucę. aleee jak juz pisałam, wlosy miałam już dekoloryzowane, niezbyt fajnie wyglądałam. kolejna próba rozjaśnienia włosów będzie wiązała się znów z wydatkiem ok 300 zł u fryzjera;/
Możesz też zrobić sama dekoloryzacje w domu np. tym środkiem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1 . Na pewno nie wyjdzie 300 zł, a włosy są w nienaruszonym stanie (wiem, bo sama robiłam). A jaki masz naturalny kolor włosów ?
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.