dla kogo czerwona pomadka?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-09, 20:23   #1
magdalena.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 53

dla kogo czerwona pomadka?:)


nigdy nie mialam czerwieni na ustach i zastanwiam sie jakby to wygladalo... podobno niewielu kobietom pasuje czerwony kolor pomadki/blyszczyka( wlasnie! czy ktos sie orientuje ktora firma wypuscila czerwony blyszczyk?) jestem brunetka o prawie czarnych oczach i sredniej karnacji(ale raczej jasniejszej niz ciemniejszej) pasowalaby mi?
pozdro))
magdalena.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 21:02   #2
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Re: dla kogo czerwona pomadka?:)

Witaj Magdo
ja jestem jasna szatynka i uzywam takich cieplych czerwieni zlamanych innym cieplym odcieniem no.maliny,truskawki ,rozu,wtedy ta czerwien jest delikatna ,z reguly wszystkie firmy maja czerwienie ale najlepsza jest ta ztonowana nie razaca uniwersalna,wyslalam Ci swoja propozycje na priva,pozdrawiam
ewa
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 21:50   #3
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: dla kogo czerwona pomadka?:)

Ważne jeszcze jest, by przy takiej pomadce zęby były białe. Bo przy ciemniejszych nie wygląda to ładnie, zwłaszcza pomadkach złamanych ciepłym kolorem.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 08:54   #4
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: dla kogo czerwona pomadka?:)

Magda. napisał(a):
> Ważne jeszcze jest, by przy takiej pomadce zęby były białe.

natomiast ja napiszę, że ciemny kolor pomadki może sprawić, że zęby będą wyglądały na bielsze

ponieważ Twój opis jest bardzo skromny... najlepiej jeśli zrobisz próbę pomalujesz usta na czerwono i niech kilka osób to oceni
wydaje mi się, że możesz wyglądać dobrze w tym kolorze
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 22:08   #5
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: dla kogo czerwona pomadka?:)

Witam Dawno tu sie nikt nie odzywal
Jak to jest z tymi czerwonymi pomadkami Widzialam niedawno dziewczyne z pieknymi czerwono-krwistymi ustami-wygladala bosko...Miala jasne blond wlosy i jasna karnacje,czyli tak jak ja
Skusilam sie i tez zakupilam czerwona pomadke (Rouge Dior 638 Rouge Flamboyant/Blazing Red ) taki razacy czerwony kolor Niestety tylko w opakowaniu tak wyglada,bo na ustach przy scieraniu kolor zmienia sie w malinowy...Niestety ja zle sie czuje w tym kolorze ale nie wiem,czy to wina odcienia,czy po prostu nie pasuje mi w ogóle zaden czerwony...
Jak myslicie,czy mozna jednoznacznie odpowiedziec na pytanie-czy kazdej kobiecie pasuje czerwona pomadka???
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 22:18   #6
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: dla kogo czerwona pomadka?:)

Wydaje mi się, że każda kobieta musi znaleźć swój odcień czerwieni. Podobnie jak z ubraniami- jednej pasuje krwista czerwień, ale w "pomidorowej" już wyglądałaby niekorzystnie, a drugiej z kolei na odwrót. Ja osobiście nie wiem który odcień jest "mój". Wiem tylko, że w krwistej wyglądam bardzo blado, trochę jak Morticia Addams . Więc trzeba próbować.
__________________

So where is the passion, when we need it the most?
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:06   #7
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: dla kogo czerwona pomadka?:)

Dziewczyny odświeżam watek. Marzę o czerwonej pomadce. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że znaleźć czerwien idealna to trudne wyzwanie. Czy znacie może jakieś sposoby na to żeby w miarę bezbłędnie dobrać idealna czerwień do swojej karnacji?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 00:26   #8
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: dla kogo czerwona pomadka?:)

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny odświeżam watek. Marzę o czerwonej pomadce. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że znaleźć czerwien idealna to trudne wyzwanie. Czy znacie może jakieś sposoby na to żeby w miarę bezbłędnie dobrać idealna czerwień do swojej karnacji?
Ja chodzę do drogerii i testuję w nieskończoność. Nie wierzę w internetowe porady co do kolorów odpowiednich dla danych pór roku itp., muszę sama się przekonać, w jakim kierunku pójść.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 07:23   #9
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: dla kogo czerwona pomadka?:)

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Ja chodzę do drogerii i testuję w nieskończoność. Nie wierzę w internetowe porady co do kolorów odpowiednich dla danych pór roku itp., muszę sama się przekonać, w jakim kierunku pójść.
No wiadomo, że to jest najlepsza metoda, tylko ja nie pomaluję ust testerem, który wszyscy macają. Chciałabym, żeby mnie ktoś ukierunkował czy mam szukać np. pomidorowej czy krwistej czerwieni.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:18   #10
skejtusiowa
Raczkowanie
 
Avatar skejtusiowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 39
Dot.: dla kogo czerwona pomadka?:)

Jeśli nie chcesz testować dziesiątek odcieni w drogerii, najpierw poproś o radę którąś z pań, które tam pracują. Owszem, zdarzają się takie, które zachwalają każdy wypróbowany odcień, ale na pewno znajdziesz taki sklep, w którym dostaniesz dobrą podpowiedź
Może napisz coś o swoim typie urody? Karnacja, kolor włosów i oczu?
__________________


skejtusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:58   #11
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: dla kogo czerwona pomadka?:)

Cytat:
Napisane przez skejtusiowa Pokaż wiadomość
Jeśli nie chcesz testować dziesiątek odcieni w drogerii, najpierw poproś o radę którąś z pań, które tam pracują. Owszem, zdarzają się takie, które zachwalają każdy wypróbowany odcień, ale na pewno znajdziesz taki sklep, w którym dostaniesz dobrą podpowiedź
Może napisz coś o swoim typie urody? Karnacja, kolor włosów i oczu?
Wiesz jeśli chodzi o kompetencje Pań ze sklepów kosmetycznych to wiele pozostawia ona do życzenia. Tu przydałaby się bardziej rada profesjonalnego wizażysty, a nie Pani sprzedawczyni w drogerii. Jestem blondynką, jasna karnacja z różowymi tonami, jasne oczy i ich oprawa.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 19:14   #12
skejtusiowa
Raczkowanie
 
Avatar skejtusiowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 39
Dot.: dla kogo czerwona pomadka?:)

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Tu przydałaby się bardziej rada profesjonalnego wizażysty, a nie Pani sprzedawczyni w drogerii. Jestem blondynką, jasna karnacja z różowymi tonami, jasne oczy i ich oprawa.
Czasem jednak te panie mają wiedzę z zakresu wizażu - a jeśli nawet nie, to dobre oko Tylko zależy od osoby.
Wydaje mi się, że do Twojego typu urody pasowałyby raczej kosmetyki półtransparentne - mniej kryjące pomadki albo błyszczyk, na pewno nie w ciemnym odcieniu. Blondynki mają tak delikatną urodę, że zbyt ciemny odcień na ustach może wyglądać groteskowo (przynajmniej moim zdaniem). Jeśli chodzi o konkretny odcień, musisz jednak popróbować, bo czasem wydaje się, że w danym kolorze nie będzie do twarzy, a jest odwrotnie. Zależy też, jakiej wielkości są Twoje usta - wszystkie kryjące pomadki w zdecydowanych odcieniach pomniejszają optycznie.
__________________


skejtusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.