Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-05, 21:52   #3361
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=Nemi89;87306161]Lewy implant opadł mi zbyt nisko. Mam jakiś centymetr różnicy między wysokością lewego i prawego, co niestety dość mocno widać, bo lewa pierś wydaje się przez to od góry mniej pełna niż prawa.

Kurcze to jeszcze cos takiego sie moze stac? A jaka byla przyczyna? No i jak to wyglada cenowo taka poprawka? Pewnie tez sporo
Trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze poszlo. No i zeby szybko zlecial Ci czas do operacji
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 05:29   #3362
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość

Kurcze to jeszcze cos takiego sie moze stac? A jaka byla przyczyna? No i jak to wyglada cenowo taka poprawka? Pewnie tez sporo
Trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze poszlo. No i zeby szybko zlecial Ci czas do operacji
Dziękuję
Na szczęście poprawkę mam w gratisie, więc pół biedy. A doktor mi powiedział, że czasem po prostu może się tak zdarzyć.

Przed operacją myślałam, że po pół roku już będzie z głowy i rozdział w życiu do zamknięcia, a tu jeszcze takie niespodzianki. No trudno, przeboleję, byle tej różnicy już nie było, bo strasznie mnie ona irytuje
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:24   #3363
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=Nemi89;87307747]Dziękuję
Na szczęście poprawkę mam w gratisie, więc pół biedy. A doktor mi powiedział, że czasem po prostu może się tak zdarzyć.

Przed operacją myślałam, że po pół roku już będzie z głowy i rozdział w życiu do zamknięcia, a tu jeszcze takie niespodzianki. No trudno, przeboleję, byle tej różnicy już nie było, bo strasznie mnie ona irytuje.

Czyli bedzie jeszcze lepiej
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 18:02   #3364
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość

Czyli bedzie jeszcze lepiej
Będzie po prostu normalnie, tak jak być powinno, bo w tej chwili mam asymetrię w wysokości obu piersi
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 20:59   #3365
Monika28041984
Raczkowanie
 
Avatar Monika28041984
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja polecam prof P. Sz. Robi też w Warszawie chyba jest nas tu kilka od tego profesora.
__________________
265 demi motiva ergonomix 😁
Monika28041984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 05:53   #3366
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Drogie kochane forumowiczki dzisiaj mam mieć zabieg-swoje wymarzone żelki, ale mam takiego stracha że wszystko się we mnie trzęsie. Wczoraj przyjechałam do W-wy, starałam się nie myśleć o samej operacji. Dzisiaj wstałam, umyłam się i czekam na taxi żeby pojechać kliniki i trzęsę się jak galaretka. Wczoraj napisałam do męża czy dobrze robię, a on że to już chyba nie pora na takie myśli, bo już pojechałam.... i nie odpowiedział na pytanie. Nie wiem co mam myśleć....
Nie wiem czy wszystkie tak miałyście?- tyle samo strachu co chęci?
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 11:11   #3367
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
Drogie kochane forumowiczki dzisiaj mam mieć zabieg-swoje wymarzone żelki, ale mam takiego stracha że wszystko się we mnie trzęsie. Wczoraj przyjechałam do W-wy, starałam się nie myśleć o samej operacji. Dzisiaj wstałam, umyłam się i czekam na taxi żeby pojechać kliniki i trzęsę się jak galaretka. Wczoraj napisałam do męża czy dobrze robię, a on że to już chyba nie pora na takie myśli, bo już pojechałam.... i nie odpowiedział na pytanie. Nie wiem co mam myśleć....
Nie wiem czy wszystkie tak miałyście?- tyle samo strachu co chęci?
Ja wyłączyłam kompletnie myślenie przed operacją. Odpłynęłam mentalnie i jakiegoś wielkiego strachu nie miałam, spoko było Pewnie jesteś już po, daj znać jak się czujesz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 13:03   #3368
lissa081
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 81
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie dziewczyny Dawno mnie tu nie było U mnie wszystko jest ok Z 295ccc uzyskałam rozmiar 70c Byłam totalną dechą Teraz jestem mega mega szczęśliwa Miałam kontrolne USG wszystko jest jak należy blizny znikome żadnych powikłań Żyć nie umierać i oddychać pełą piersia
lissa081 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 14:12   #3369
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie. Ja już po. Na razie wszystko ok. Uciska na pewno, ale środki przeciwbólowe dają radę z bólem. Boję się następnych dni. Nie wiem będę w stanie wrócić do domu i kiedy. Jutro wychodzę ze szpitala. Mam daleko do domu więc boję się podróży. Podobno trzecia doba najgorsza A ja planowałam powrót właśnie w tym dniu. Teraz mam wątpliwości. Zobaczymy co czas pokaże. Na razie uczę się wstawać czy kłaść. Ma ktoś może dla mnie rady jak co robić?
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 06:39   #3370
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
Witajcie. Ja już po. Na razie wszystko ok. Uciska na pewno, ale środki przeciwbólowe dają radę z bólem. Boję się następnych dni. Nie wiem będę w stanie wrócić do domu i kiedy. Jutro wychodzę ze szpitala. Mam daleko do domu więc boję się podróży. Podobno trzecia doba najgorsza A ja planowałam powrót właśnie w tym dniu. Teraz mam wątpliwości. Zobaczymy co czas pokaże. Na razie uczę się wstawać czy kłaść. Ma ktoś może dla mnie rady jak co robić?
Ja chwytałam się pod kolanami i próbowałam rozbujać. Tą metodą wstawałam gdy akurat nikt nie mógł mi pomóc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 16:39   #3371
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja też próbuje metodą kołyski, ale boli mnie prawa strona najbardziej i nie wychodzi mi To za bardzo. W szpitalu mniej bolało i była opieka. Teraz człowiek sam został
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-14, 00:09   #3372
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
Ja też próbuje metodą kołyski, ale boli mnie prawa strona najbardziej i nie wychodzi mi To za bardzo. W szpitalu mniej bolało i była opieka. Teraz człowiek sam został
Tak, mnie też prawa strona bolała. Zwłaszcza przy oddychaniu. Do tygodnia tak będzie, potem się zacznie poprawiać. Mnie plecy najbardziej bolały. Spałam 2 godziny, potem przenosiłam się na fotel, po kolejnych 2 godzinach budził mnie ból pleców i znowu do łózka i tak w kółko. Agonia.
W szpitalu mniej bolało, bo podawali przeciwbólowe dożylnie.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-14, 19:29   #3373
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

To prawda tam cały czas były środki przeciwbólowe. A teraz bez środków ciężko. Nawet się podetrzeć ciężko. Usiąść, wstać, położyć się. Najdrobniejsze czynności ciężko. Ciekawe kiedy normalnie będzie
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 01:19   #3374
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
To prawda tam cały czas były środki przeciwbólowe. A teraz bez środków ciężko. Nawet się podetrzeć ciężko. Usiąść, wstać, położyć się. Najdrobniejsze czynności ciężko. Ciekawe kiedy normalnie będzie
Wiesz co, ja dostałam okres w dzień operacji i mój chłop mi musiał podpaski zmieniać, bo nie dawałam rady

Widzę, że przechodzisz to podobnie do mnie. Ulży Ci po tygodniu, wtedy zacznie się poprawiać i dalej już z górki Byle przetrwać pierwszy tydzień.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 10:59   #3375
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Najgorzej wstać na tzw kołyskę. Jak nie mam zaparcia pod stopami to trudno mi wstać. Nie wiem czy mam leżeć, stać,chodzić czy siedzieć, co jest lepsze dla rekonwalescencji.
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 11:01   #3376
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
Najgorzej wstać na tzw kołyskę. Jak nie mam zaparcia pod stopami to trudno mi wstać. Nie wiem czy mam leżeć, stać,chodzić czy siedzieć, co jest lepsze dla rekonwalescencji.
Najlepiej dużo spacerować. Chodzić po domu, a jak masz siłę to wyjdź na spacer (ja nie byłam w stanie, ale po mieszkaniu łaziłam w kółko, hehe).
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-11-16 o 11:02
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 11:21   #3377
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Człowiek nie wie co ma robić żeby sobie nie zaszkodzić. Umyć się też trudno, szczególnie górę bo tam gorset.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Ten płytki oddech w gorsecie przeszkadza, bóle w klatce czy kręgosłupa że nie wiadomo czy siedzieć ,leżeć. Jakoś też nie jestem zadowolona z rozmiaru,może się jeszcze zmienią.. Myślałam że będą większe pełniejsze.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Człowiek ma tyle wątpliwości i obaw. Czy robi coś dobrze czy źle, czy pas piersiowy nie za mocno uciska, czy jak wykona się jakieś ruchy to sobie nie zaszkodzi. Masakra
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 16:40   #3378
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie dziewczyny, to znowu ja Lisek gratuluję nowych piersi, ból szybko minie i z dnia na dzień będą tylko piękniejsze
Jeśli kogoś to interesuje, to moje zaczerwienienie na piersi okazało się być najprawdopodobniej rozstępami na początku było tylko zaczerwienienie i takie małe jakby popękane naczynka, z czasem zaczęły się robić takie grube krechy jak rozstępy, ale nie było do końca wiadomo co to, lekarz podejrzewał też powierzchowne zapalenie żył. Ale wzięłam kilka leków i w sumie niewiele to zmieniło, więc teraz traktuje to jak rozstępy i smaruje czym się da
I tu pytanie do Was kochane, może macie coś sprawdzonego na świeże rozstępy? Doktor mówił żeby smarować żelem sutricon, ale mam wrażenie że on nic nie daje tylko zostawia warstwę na skórze, która potem się ściera, "roluje" i w staniku miliony białych kawałków silikonu Wcześniej na blizny używałam oleju tamanu i nawet dobrze działał, kupiłam też bio oil, ale po opiniach w internecie i kilku użyciach go odstawiłam. Teraz kupiłam jeszcze maść Cepan i chyba będę jej używać na noc bo strasznie śmierdzi a na dzień olej. Będę wdzięczna za wskazówki, żeby te rozstępy były jak najmniej widoczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 18:27   #3379
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nie umiem powiedzieć czy środek działa ale jak wychodziłam że szpitala dano mi ulotkę serum Scar Forte na blizny i rozstępy Règima

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Czy może ktoś mógłby mi powiedzieć czy piersi w miarę czasu po operacji zmieniają się na większe albo pełniejsze lub przybierają inny trochę kształt? Moje to 400 i 375 cc okrągłe mentor, ale nie wyglądają na duże i są stożkowe, a nie okrągłe jabłuszka. Trochę się martwię że mała różnica od wyjściowych moich i kształt też nie taki jaki miał być.
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 09:19   #3380
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
Czy może ktoś mógłby mi powiedzieć czy piersi w miarę czasu po operacji zmieniają się na większe albo pełniejsze lub przybierają inny trochę kształt? Moje to 400 i 375 cc okrągłe mentor, ale nie wyglądają na duże i są stożkowe, a nie okrągłe jabłuszka. Trochę się martwię że mała różnica od wyjściowych moich i kształt też nie taki jaki miał być.
Jesteś świeżo po operacji. Opuchlizna jest na mostku, na całej klatce. Gdy minie miesiąc-dwa, one zaczną się ładnie wybijać w miarę schodzenia opuchlizny Ja miałam taką sytuację, że były malutkie, a po 2 miesiącach zrobiły się super Na pełny efekt operacji trzeba czekać ok 3 miesięcy, nawet do roku się układają.

A ja jutro jadę na poprawkę! Na 16:00 Nie mogę się doczekać
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 10:22   #3381
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

To trzymam kciuki I jestem pełna podziwu, że będziesz to przechodzić kolejny raz. Znowu stres, rekonwalescencja. Ale w końcu będzie wszystko tak jak miało być. Ten sam rozmiar będziesz miała? I rodzaj?

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

W Poznaniu będzie zabieg? Ja jestem z lubuskiego. Daj znać jak będziesz już po.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

W Poznaniu będzie zabieg? Ja jestem z lubuskiego. Daj znać jak będziesz już po.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

W Poznaniu będzie zabieg? Ja jestem z lubuskiego. Daj znać jak będziesz już po.
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 11:49   #3382
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nemi, daj znac gdy bedziesz po!


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 12:04   #3383
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Nemi, daj znac gdy bedziesz po!
Na pewno dam znać A Ty kiedy masz tą poprawkę? Bo chyba będziesz mieć to co ja, tylko, że zamiast pomniejszenia torebki, to jej powiększenie o ile dobrze pamiętam?

Lisek - tak, w Poznaniu. Implanty zostają, bo tylko jeden mam do podniesienia ciut wyżej, bo za nisko opadł i jest asymetria. Teraz co prawda będzie tylko w znieczuleniu miejscowym i od razu do domu, więc rekonwalescencja nie będzie jakaś wielka, no ale jednak do 6 tygodni stanik pooperacyjny muszę nosić. Od nowego roku już, mam nadzieję, będę jak nowa
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-11-17 o 12:06
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:57   #3384
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[/COLOR]Czy może ktoś mógłby mi powiedzieć czy piersi w miarę czasu po operacji zmieniają się na większe albo pełniejsze lub przybierają inny trochę kształt? Moje to 400 i 375 cc okrągłe mentor, ale nie wyglądają na duże i są stożkowe, a nie okrągłe jabłuszka. Trochę się martwię że mała różnica od wyjściowych moich i kształt też nie taki jaki miał być.[/QUOTE]

hej wyslalam Ci prosbe o zaprzyjaznienie, chetnie zobacze Twoje 400 ja mam 260 i dodalam pare fotek do swojego albumu

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

I tu pytanie do Was kochane, może macie coś sprawdzonego na świeże rozstępy? Doktor mówił żeby smarować żelem sutricon, ale mam wrażenie że on nic nie daje tylko zostawia warstwę na skórze, która potem się ściera, "roluje" i w staniku miliony białych kawałków silikonu Wcześniej na blizny używałam oleju tamanu i nawet dobrze działał, kupiłam też bio oil, ale po opiniach w internecie i kilku użyciach go odstawiłam. Teraz kupiłam jeszcze maść Cepan i chyba będę jej używać na noc bo strasznie śmierdzi a na dzień olej. Będę wdzięczna za wskazówki, żeby te rozstępy były jak najmniej widoczne

ja tez dostalam probki scar a dokladnie nazywa sie to scarban I ponoc jest ok a sadzac po cenie to powinno dzialac. Mi doktor polecil kupic plastry wokol sutkow tez tej firmy takie okragle (tam gdzie mialam ciecie) ale kosztuja one 100 euro i nie wiem czy sie skusze, bo slad jest maly a po operacji jestem dopiero niecale 6 tygodni. Co do rozstepow to ja w ciazy stosowalam mustele i wygladzilo te nawet istniejace rozstepy, ale nie wiem czy tak bedzie w Twoim przypadku. Pozdrawiam
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 16:46   #3385
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jestem po. Kurde, bolała ta fala radiowa. Kłuło i paliło, gorące itp. Teraz mam 3h do przyjazdu pociągu, więc siedzę w galerii na dworcu i piję kawę. Wzięłam już ketonal. Ogólnie, wszystko trwało jakieś 15-20 minut ale na tym stole już nie miałam pojęcia o czym mam myśleć, żeby nie panikować hehe. Mam zakaz ćwiczeń siłowych na 2 miesiące, zwariuję... Stanik sportowy mam nosić 6 tygodni. Czuję się ok, ale boję się, że zaraz zacznę krwawić bo to świeże, ale to już taka moja wiksa... Trochę piecze. No i mam się nie kąpać przez 2-3 dni a potem mogę tylko szybki prysznic. Pojutrze jadę rowerem do roboty, to dopiero będzie wyzwanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 17:03   #3386
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=Nemi89;87343838]Jestem po. Kurde, bolała ta fala radiowa. Kłuło i paliło, gorące itp. Teraz mam 3h do przyjazdu pociągu, więc siedzę w galerii na dworcu i piję kawę. Wzięłam już ketonal. Ogólnie, wszystko trwało jakieś 15-20 minut ale na tym stole już nie miałam pojęcia o czym mam myśleć, żeby nie panikować hehe. Mam zakaz ćwiczeń siłowych na 2 miesiące, zwariuję... Stanik sportowy mam nosić 6 tygodni. Czuję się ok, ale boję się, że zaraz zacznę krwawić bo to świeże, ale to już taka moja wiksa... Trochę piecze. No i mam się nie kąpać przez 2-3 dni a potem mogę tylko szybki prysznic. Pojutrze jadę rowerem do roboty, to dopiero będzie wyzwanie

Brawo Ty teraz bedzie jak nalezy tylko moze nie jedz jutro tym rowerem
super, ze masz to za soba!!!
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 17:09   #3387
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Super! Jesteś też odważna że po zabiegu sama na pociąg. Myślę że chyba ten rower to za duzy wysiłek, zaraz po zabiegu.
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 17:27   #3388
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
Super! Jesteś też odważna że po zabiegu sama na pociąg. Myślę że chyba ten rower to za duzy wysiłek, zaraz po zabiegu.
Nie miałam wyjścia. Ale chodzę wolno jak 90 letnia babcia Doktor powiedział, że będę mogła jechać, więc mam nadzieję, że tak będzie. Najgorsze znowu to gojenie i szwy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 17:34   #3389
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A jak inaczej można chodzić jak się jest zaraz po zabiegu. Ja jestem już 6 dobę po A chodzę jak pokraka, nie wiem jak i gdzie mam siedzieć czy leżeć. Trudno mi miejsce sobie znaleźć. Pewnie mój chłop ma mnie i tego zabiegu już dość.
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 18:20   #3390
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
A jak inaczej można chodzić jak się jest zaraz po zabiegu. Ja jestem już 6 dobę po A chodzę jak pokraka, nie wiem jak i gdzie mam siedzieć czy leżeć. Trudno mi miejsce sobie znaleźć. Pewnie mój chłop ma mnie i tego zabiegu już dość.
Jak minie tydzień to zacznie Ci się poprawiać. Będzie coraz lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.